Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

25.02.2016 р.                                      м. Херсон                                         №  21

 

Підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, у лютому цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

На конкурс подано 285 робіт з 16 районів та міст області.

Як і в минулому році, найбільшу кількість робіт було подано учасниками за такими номінаціями як «Портрет» та «Жанрове фото».

Всього було нагороджено 74 учасника (9 – перших, 11 – других, 54 – третіх місць), з них 9 учасників з міста Херсон, та 65 з районів та інших міст області.

На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», що додається.

2.     Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).

3.     Методисту Кучеровській Т.В. відібрати кращі фотороботи для участі у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

4.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор                                                                            О.В. Рудика

 

 

Затверджено

наказом комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

від                2016 р. №

                                                                                       

 

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Участь у Всеукр. к.

Заг. К-ть балів

Загальне місце

1.   

Херсон

16

1

-

8

1

17

4

2.   

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

-

-

-

-

-

-

-

3.   

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

-

4.   

м. Н.Каховка

12

-

2

1

-

7

5

5.   

Бериславський

10

-

-

-

-

0,5

14-16

6.   

Білозерський

61

1

4

7

-

24

ІІІ

7.   

В.Лепетиський

-

-

-

-

-

-

-

8.   

В.Олександрівський

4

-

-

2

-

2

10-11

9.   

В.Рогачицький

18

-

-

6

-

6

6

10.            

Високопільський

-

-

-

-

-

-

-

11.            

Генічеський

9

-

-

1

-

1

12-13

12.            

Г.Пристанський

43

2

3

9

-

28

ІІ

13.            

Горностаївський

16

-

-

4

-

4

9

14.            

Іванівський

10

-

-

1

-

1

12-13

15.            

Каланчацький

14

-

-

-

-

0,5

14-16

16.            

Каховський

17

-

-

-

-

0,5

14-16

17.            

Н.Сірогозький

15

-

1

2

-

5

7-8

18.            

Н.Воронцовський

-

-

-

-

-

-

-

19.            

Н.Троїцький

14

-

-

5

 

5

7-8

20.            

Скадовський

19

5

1

6

2

40

І

21.            

Цюрупинський

7

-

-

2

-

2

10-11

22.            

Чаплинський

-

-

-

-

-

-

-

 

 

285

9

11

54

 

 

 

 

 

 

Методист                                                                                 Т.В. Кучеровська

 

 

 

 

 

Додаток

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

   від              2016 р. №  

 

СПИСОК

авторів кращих робіт обласного конкурсу юних фотоаматорів

«Моя Україно!», які нагороджені дипломами Центру

 

 

За номінацією «Позажанрове та експериментальне фото»

 

Першого ступеня:

Не присуджувалось

 

Другого ступеня:

1 Черватюк Валерія, учениця 5 класу Новософіївської загальноосвітньої школи Голопристанського району.

 

Третього ступеня:

1. Буйко Віталій, учень 6 класу Олександрівської загальноосвітньої школи        І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

2. Щербина Віталій, учень 5 класу Геройської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

3. Голояд Анна, учениця 9 класу Новозбур′ївської загальноосвітньої школи №2 Голопристанського району;

4. Матей Марія, учениця 8 класу Надеждівської загальноосвітньої школи Білозерського району;

5. Д′яченко Дмитро, учень 7 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія -

спеціалізована школа І ступеню з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеського району;

6. Ходус Катерина, учениця 7 класу Чкалівської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

7. Журавель Антон, учень 8 класу Херсонської спеціалізованої школи                І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови херсонської міської ради.

 

За номінацією «Натюрморт»

 

Першого ступеня:

Не присуджувалось

 

Другого ступеня:

Не присуджувалось

 

Третього ступеня:

1. Гудзь Тетяна, учениця 10 класу Скадовської загальноосвітньої школи №3;

2. Гончаров Віталій, учень 8 класу Каїрської загальноосвітньої школи                І-ІІІ ступенів Горностаївського району.

 

 

За номінацією «Портрет (репортажний та студійний)»

 

Першого ступеня:

1. Буханько Поліна, учениця 10 класу Лазурненської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів Скадовського району;

2. Бєлих Валентин, учень 9 класу, вихованець Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва;

3. Жовнір Катерина, учениця 5 класу Чорноморської загальноосвітньої школи Голопристанського району.   

 

Другого ступеня:

1. Цяпка Тарас, учень 8 класу Антонівської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів Скадовського району;

2. Кабак Майя, учениця 10 класу гімназії Новокаховської міської ради;

3. Храполович Анна, учениця 1 класу Надеждівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Білозерського району;

4. Ложкина Анна, учениця 5 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови Новакаховської міської ради.

 

Третього ступеня:

1. Гудзь Тетяна, учениця 10 класу Скадовської загальноосвітньої школи №3;

2. Гордійчук Микола, учень 11 класу, вихованець Цюрупинської станції юних техніків;

3. Нікітенко Максим, учень 4 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

4. Гінкул Катерина, учениця 5 класу Надеждівської загальноосвітньої школи Білозерського району;

 5. Миронець Карина, учениця 9 класу, вихованка Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва;

6. Кабак Майя, учениця 10 класу гімназії Новокаховської міської ради;

7. Валіга Максим, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Районний будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради;

8. Новіков Євген, учень Фрунзенської загальноосвітньої школи Іванівського району;

9. Шиян Інна, учениця 11 класу, вихованка Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва;

10. Подлєсна Олександра, учениця 10 класу Бехтерської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

11. Савінов Ігор, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів №46 Херсонської міської ради.  

 

 

За номінацією «Жанрове фото»

 

Першого ступеня:

1. Болгаренко Аліна, учениця 10 класу Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія» Скадовської міської ради;

2. Яковлева Марія, учениця 10 класу Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія» Скадовської міської ради;

3. Забавська Анастасія, учениця 7 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району.

 

Другого ступеня:

1. Жовнір Ксенія, учениця 7 класу Чорноморської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

2. Книга Яна, учениця 11 класу Старозбур′ївської загальноосвітньої школи Голопристанського району.

 

Третього ступеня:

1. Цяпка Тарас, учень 8 класу Антонівської загальноосвітньої школи                   І-ІІІ ступенів Скадовського району;

2. Ткаліч Віра, учениця 9 класу Великоблаговіщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

3. Кирилюк Тетяна, учениця 8 класу Чорноморської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

4. Астененко Ілля, учень 2 класу Кардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

5. Павліченко Дар’я, учениця 5 класу Новокубанського навчально-виховного комплексу Великоолександрівського району;

6. Дубровець Вікторія, учениця 7 класу Зеленівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Новотроїцького району;

7. Андрющенко Вікторія, учениця 9 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

8. Кузнецова Анна, учениця 6 класу, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

9. Пашковська Валерія, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради;

10. Іванова Віолета, учениця 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи            І-ІІ ступенів №14 Херсонської міської ради.

 

За номінацією «Пейзаж»

 

Першого ступеня:

1. Чухан Максим, учень 6 класу Птахівської загальноосвітньої школи                    І-ІІІ ступенів Скадовського району;

2. Тунь Єгор, учень 10 класу Красненської загальноосвітньої школи                      І-ІІІ ступенів Скадовського району;

3. Посмашний Денис, учень 9 класу Антонівської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів №18 Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1. Олаг Лілія, учениця 9 класу Першопокровської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів Нижньосирогозького району;

2. Кравець Анастасія, учениця 2 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

3. Бірюк В’ячеслав, учень 11 класу Надеждівської загальноосвітньої школи       І-ІІІ ступенів Білозерського району;

4. Довга Ірина, учениця 8 класу Білозерської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів №2 ім. Б.Хмельницького.   

 

Третього ступеня:

1. Кулик Вікторія, учениця 7 класу Новозбур′ївської загальноосвітньої школи №1 Голопристанського району;

2. Голояд Анна, учениця 9 класу Новозбур′ївської загальноосвітньої школи №2 Голопристанського району;

3. Гордійчук Андрій, учень 5 класу, вихованець Цюрупинської станції юних техніків;

4. Чайка Анастасія, учениця 8 класу Каїрської загальноосвітньої школи                 І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

5. Метель Юрій, учень 10 класу Вільненської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів Нижньосирогозького району;

6. Петренко Максим, учень 1 класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосирогозького району;

7. Євгенко Анастасія, учениця 6 класу Верхньорогачицької гімназії;

8. Бова Мирослав, учень 1 класу Верхньорогачицької гімназії;

9. Тимощенко Анатолій, учень 10 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

 10. Жовнір Ксенія, учениця 7 класу Чорноморської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

11. Нікітіна Маргарита, учениця 10 класу Громівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

12. Ребйонок Денис, учень 5 класу Верхньорогачицької гімназії;

13. Скороход Оксана, учениця 7 класу, вихованка Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва;

14. Єльцова Ольга, учениця 8 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

15. Тунь Єгор, учень 10 класу Красненської загальноосвітньої школи                         І-ІІІ ступенів Скадовського району;

16. Головко Максим, учень 3 класу Первомаївської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

17. Соловйова Анастасія, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Херсонської міської ради;

18. Кучеровська Поліна, учениця 3 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» №7 Херсонської міської ради;

19. Болгаренко Аліна, учениця 10 класу Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна-гімназія» Скадовської міської ради;

20. Яковлева Марія, учениця 10 класу Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна-гімназія» Скадовської міської ради;

21. Кузь Анастасія, учениця 8 класу Чкалівської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

22. Примаковська Аліна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;

23. Нощенко Віталій, учень 8 класу Зеленівської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

24. Безпалько Олександр, учень 8 класу Зеленівської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району.

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...