Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»


 

 

Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

25.02.2016 р.                                       м.Херсон                                         № 22 

 

Підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Пам'ять»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, у лютому місяці цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять».

На конкурс було надано 92 роботи з 15 районів та міст області. Активну участь у конкурсі, як і в минулому році, взяли колективи шкіл і позашкільних закладів Верхньорогачицького та Голопристанського районів.

На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Пам'ять», що додається.

2.     Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).

3.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор                                                                            О.В. Рудика

 

Затверджено

наказом комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

від                     №

         

 

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Загальна кількість балів

Загальне місце

1.   

Херсон

4

1

-

1

6

ІІ-ІІІ

2.   

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

-

-

-

-

-

-

3.   

м. Гола Пристань

-

-

-

-

-

-

4.   

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

5.   

м. Н.Каховка

6

-

-

-

0,5

8-16

6.   

Бериславський

5

-

-

-

0,5

8-16

7.   

Білозерський

6

-

-

2

2

6-7

8.   

В.Лепетиський

-

-

-

-

-

-

9.   

В.Олександрівський

2

-

-

-

0,5

8-16

10.            

В.Рогачицький

15

-

-

2

2

6-7

11.            

Високопільський

-

-

-

-

-

-

12.            

Генічеський

4

-

-

-

0,5

8-16

13.            

Г.Пристанський

10

-

2

1

7

І

14.            

Горностаївський

10

-

-

-

0,5

8-16

15.            

Іванівський

4

-

-

-

0,5

8-16

16.            

Каланчацький

14

-

-

-

0,5

8-16

17.            

Каховський

7

1

-

-

5

4

18.            

Н.Сірогозький

4

-

-

-

0,5

8-16

19.            

Н.Воронцовський

-

-

-

-

-

-

20.            

Н.Троїцький

11

1

-

1

6

ІІ-ІІІ

21.            

Скадовський

2

-

1

-

3

5

22.            

Цюрупинський

2

-

-

-

0,5

8-16

23.

Чаплинський

-

-

-

-

-

-

 

 

92

3

3

7

 

 

 

Методист                                                                    Кучеровська Т.В.

Додаток

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

  від                     №

 

СПИСОК

авторів кращих робіт обласного конкурсу юних фотоаматорів

«Пам'ять», які нагороджені дипломами Центру

 

За номінацією «Портрет»

Першого ступеня:

1. Філенко Дмитро, учень 9 класу Малокаховської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів Каховського району;

 

 

Другого ступеня:

1. Рязанцева Олена, учениця 5 класу Краснознам′янської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

 

Третього ступеня:

1. Чернова Анна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради.

 

За номінацією «Земний уклін вам, ветерани!»

Першого ступеня:

1.Не присуджувалось

 

Другого ступеня:

1. Григор′єва Наталія, учениця 10 класу Лазурненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовського району;

 

Третього ступеня:

1. Безкровний Владислав, учень 5 класу Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

2. Бова Мирослав, учень 1 класу Верхньорогачицької гімназії;

3. Жиронкіна Наталія, учениця 10 класу, вихованка Новотроїцької районної станції юних техніків;

4. Черватюк Валерія, учениця 5 класу Новософіївської загальноосвітньої школи Голопристанського району.

 

За номінацією «Ми пам’ятаємо»

Першого ступеня:

1. Тимошенко Ігор, учень 8 класу, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків.

 

Другого ступеня:

1.Черватюк Валерія,учениця 5 класу Новософіївської загальноосвітньої школи Голопристанського району.

 

Третього ступеня:

1. Білошкуренко Олександра, учениця 10 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

2. Негру Владислав, учень 10 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району.

 

 

 

За номінацією «Наша історія»

 

Першого ступеня:

1. Цой Микита,учень 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови 1 ступеня – гімназія» №56 Херсонської міської ради. 

 

Другого ступеня:

Не присуджувалось

 

Третього ступеня:

Не присуджувалось

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...