Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю

                                                                                                                  Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

28.10. 2019                                          м.Херсон                                    № 101 

 

 

Про підсумки обласного конкурсу-

виставки учнівської молоді зі стендового

моделювання військової техніки, присвяченого

Дню захисника України

 

         Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у жовтні поточного року проведено обласний конкурс-виставку учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України.

На конкурс подано 88 робіт від 10 районів та міст області (Білозерський, Великолепетиський, Голопристанський, Новотроїцький, Олешківський, Чаплинський райони, міста Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка, Херсон). Всього у виставці взяли участь 54 гуртка закладів освіти та закладів позашкільної освіти області.

 Активну участь у виставці взяли технічні гуртки закладів освіти міст Гола Пристань  (9 гуртків) та Херсона (11 гуртків).   

Журі оцінювало роботи за такими номінаціями: «Авіація», «Автотехніка», «Бронетехніка», «Артилерія», «Флот», «Діорами» та «Паперові моделі». Найбільше робіт подано до розділів  «Авіація» (30 робіт)  та «Паперові моделі» (20 робіт).

 Найбільшу кількість призових місць у конкурсі-виставці отримали вихованці технічних гуртків та здобувачі освіти з Голопристанського (8), Олешківського (9) районів та міст Гола Пристань (9), Херсона (13).

На підставі вищезазначеного і матеріалів журі виставки

 

 НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити результати обласного конкурсу-виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки (додаток 1).

2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  І, ІІ, ІІІ ступенів призерів конкурсу-виставки, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 2).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс-виставку (додаток 3).

4.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор

комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                            О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                Додаток 1

                                                                                до наказу комунального закладу

                                                                                «Центр науково-технічної

                                                                                творчостіучнівської молоді»

                                                                                Херсонської обласної ради

                                                                                28.10. 2019 р.   № 101

 

Результати

обласного конкурсу-виставки  учнівської молоді  зі стендового

 моделювання військової техніки,присвяченого Дню захисника України

Подпись: № з/п	Район	Кіл-ть експонатів	Кіл-ть гуртків	  Кіл-ть темат. .розділів	Дипломи		Загальна
к-ть балів	Зайняте місце
					
І	
ІІ	
ІІІ			
1.		м.Херсон	19	11	7	2	3	8	2	28	ІІ
2.		 кз «ЦНТТУМ» ХОР	12	8	4	4	4	3	1	35,5	І
3.		м.Гола Пристань	13	9	4	1	2	6	2	18	ІІІ
4.		м. Каховка	7	6	5	1	2	2	2	14	4
5.		м. Н.Каховка	1	1	1		1			3	8
6.		Бериславський									
7.		Білозерський	3	2	3	1	1	1		9	5
8.		В.Лепетиський	1	1	1					-	уч.
9.		В.Олександрівський									
10.		В.Рогачицький									
11.		Високопільський									
12.		Генічеський									
13.		Г.Пристанський	9	6	6	2	1	5	1	18,5	ІІ
14.		Горностаївський									
15.		Іванівський									
16.		Каланчацький									
17.		Каховський									
18.		Нижньосірогозький									
19.		Нововоронцовський									
20.		Новотроїцький	10	4	4			1	6	6	7
21.		Олешківський	9	5	4	5	3	1		35	І
22.		Скадовський									
23.		Чаплинський	4	1	4		2	2		8	6
	Разом	88	54		16	19	29	14

 

 

 

 

                                                                      

 

                                                                      Додаток 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

28.10. 2019 р.  № 101

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України,

 які нагороджені дипломами

 

Номінація «Авіація»

 

Першого ступеня

 

1. Сирота Валерій Юрійович, вихованець гуртка макетування та моделювання космічної техніки Олешківської районної станції юних техніків   Олешківської районної ради;

2. Сурін Олександр Дмитрович, здобувач освіти 4 класу, вихованець гуртка початкового технічного моделювання «Умілі руки» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради.

     

Другого ступеня:

1.Жмурченко Марія Ігорівна, здобувачка освіти 3 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

2. Баранов Ілля Вікторович вихованець гуртка «Юні раціоналізатори» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

3. Новоселецький Микола, здобувач освіти 3 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

4. Бабаніна Вікторія Андріївна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

5. Яценко Ярослав Андрійович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1.Ляшко Віталій Олегович, здобувач освіти 9 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

2. Рахімов Денис Вахідович здобувач освіти 5 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

3. Кравців Катерина Михайлівна, здобувачка освіти 2 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

4. Ільяшенко Андрій Іванович, здобувач освіти 4 класу, вихованець гуртка транспортної техніки Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

5. Соценко Максим Ігорович, здобувач освіти 6 класу, вихованець гуртка історико-стендового моделювання Круглоозерської загальноосвітньої школи І-   ІІІ ступенів Голопристанського району;

6. Воліченко Богдан, здобувач освіти 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;

7. Гулієв Тамірлан Анарович, здобувач освіти 6 класу, вихованець гуртка технічного моделювання Херсонської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів      № 28 ім.О.С.Пушкіна Херсонської міської ради;

8. Недашковський Єгор Вадимович,  здобувач освіти 6 класу, вихованець гуртка технічного моделювання Херсонської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів      № 28 ім. О.С.Пушкіна Херсонської міської ради;

9. Антоненко Дмитро Олегович, вихованець гуртка авіамоделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

Номінація  «Автотехніка»

 

Першого ступеня:

  1. Лаврів Ларіон Миколайович, здобувач освіти 9 класу, вихованець гуртка технічної творчості «Винахідник» опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанського району.         

 

Другого ступеня:

1. Щербина Олег, здобувач освіти 3 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району.

 

 

Третього ступеня:

1.Іващенко Олексій Дементійович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

Номінація  «Бронетехніка»

 

Першого ступеня:

1.Рахімов Денис Вахідович, здобувач освіти 5 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

2.Рибка Денис Дмитрович, здобувач освіти 10 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;

3. Гордійчук Андрій Володимирович, вихованець гуртка конструювання транспортної техніки Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Другого ступеня:

1.Лещинський Назар Олегович, здобувач освіти 3 класу Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району.

 

Третього ступеня:

1.Гурін Валентин Валентинович,  здобувач освіти 3 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

2. Гордуз Єгор Костянтинович, здобувач освіти 3 класу Голопристанської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;

3. Дроздов Денис, вихованець гуртка «Авіамоделювання» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

4. Долгов Денис Олександрович, здобувач освіти 6 класу, вихованець гуртка історико-стендового моделювання Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

5. Бова Марк Антонович, здобувач освіти 1 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради;

6. Видра Руслан, здобувач освіти 3 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

7. Чурсінов Назар Денисович, здобувач освіти 3 класу, вихованець гуртка «Вогники» Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу     № 11  Херсонської міської ради.

 

Номінація «Артилерія»

 

Першого ступеня

1. Кунсков Кирило Андрійович, вихованець авіамодельного гуртка Олешківської районної станції юних техніків   Олешківської районної ради;

2. Лук'янченко Даніл Романович, вихованець авіамодельного гуртка Олешківської районної станції юних техніків   Олешківської районної ради;

3. Кучеровський Богдан Дмитрович, вихованець гуртка судномоделювання Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

  1. Заболотній Владислав Олександрович, вихованець гуртка «Судномодельний» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради.

 

Третього ступеня:

  1. Лук'янченко Даніл Романович, вихованець гуртка гуртка початкового технічного моделювання з елементами англійської мови Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  2. Щербаков Венніамін Андрійович, здобувач освіти 3 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа» І-ІІ ступенів № 8 Херсонської міської ради.

 

Номінація «Діорами»

 

        Першого ступеня:

  1. Поздняк Олександр Сергійович, здобувач освіти 7 класу, вихованець гуртка транспортної техніки Малокардашинської загальноосвітньої школи І-       ІІ ступенів Голопристанського району;
  2. Сирота Валерій Юрійович, вихованець гуртка макетування та моделювання космічної техніки Олешківської районної станції юних техніків   Олешківської районної ради.

 

         Другого ступеня:

 

1.Ширванян Каріна, вихованка гуртка гуртка початкового технічного моделювання з елементами англійської мови Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

2. Лук'янченко Даніл Романович, вихованець гуртка гуртка початкового технічного моделювання з елементами англійської мови Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3. Андрієнко Олександр Сергійович, здобувач освіти 11 класу, вихованець гуртка технічного моделювання Херсонської загальноосвітньої школи І-             ІІІ ступенів № 28 ім. О.С.Пушкіна Херсонської міської ради.

 

 

 

         Третього ступеня:

1. Федоров Володимир Артемович, здобувач освіти 7 класу  Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради.

 

 

Номінація «Флот»

 

       Першого ступеня:

  1. Ріпа Іван Олексійович, вихованець гуртка  «Юні винахідники» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  2. Тарасов Данило Олександрович, вихованець гуртка «Юні винахідники»  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  3. Поліщук Вадим Станіславович, вихованець гуртка  конструювання транспортної техніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  4. Куліш Дмитро Сергійович, вихованець гуртка  конструювання транспортної техніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

 

1.Рашевський Данило Романович, вихованець судномодельного гуртка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

2. Прокошев Антон Олександрович, вихованець гуртка  судномоделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

       Третього ступеня:

1.Сокол Нікіта Юрійович, здобувач освіти 3 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

2. Азізова Саміра Ісламівна, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради;

3. Степанюк Матвій, здобувач освіти 3 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району.

 

Номінація «Паперові  моделі»

 

       Першого ступеня:

1.Олійніченко Надія Володимирівна, вихованка гуртка судномоделювання комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2. Булгаков Кіріл Ігорович, вихованець гуртка історико-стендового моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

1.Терещенко Ілля Віталійович, вихованець гуртка судномоделювання комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2. Сухацька Уляна Іванівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків   Олешківської районної ради;

3. Новак Андрій Миколайович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання з елементами англійської мови Олешківської районної станції юних техніків   Олешківської районної ради;

4. Булгаков Кіріл Ігорович, вихованець гуртка історико-стендового моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

5. Музика Ілля Олегович, вихованець гуртка історико-стендового моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

6. Борисов Єгор Олегович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Третього ступеня:

  1. Проценко Родіон Дмитрович, вихованець гуртка «Юні раціоналізатори» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  2. Лисевський Віталій Миколайович, здобувач освіти 6 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти Голопристанського району;
  3. Кириченко Павло Віталійович, вихованець гуртка конструювання транспортної техніки комунального закладу «Центр позашкільної освіти»       Голопристанської районної ради;
  4. Воліченко Єлизавета, здобувачка освіти 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;

5.Тур Поліна Євгенівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

6. Грищенко Анастасія Андріївна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                     Додаток 3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

28.10. 2019 р.  № 101

 

СПИСОК

учасників обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України,

 які нагороджені заохочувальними дипломами

 

1.Дирдина Еліна Євгенівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2. Штефан Максим Максимович, вихованець гуртка іграшок-сувенірів     комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

3. Соценко Максим Ігорович, здобувач освіти 6 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

4. Коваленко Дмитро Євгенович, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

5. Захаров Іван Андрійович, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

6. Мартиновська Софія Євгенівна, здобувачка освіти 1 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради;

7. Кравцова Олена Олександрівна, здобувачка освіти 5 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради;

8. Дімітров Андрій Миколайович, здобувач освіти 3 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради;

9. Доценко Олександр Ігорович, здобувач освіти 5 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради;

10. Тихоня Тимур Олегович, здобувач освіти 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа» І-ІІ ступенів № 8 Херсонської міської ради;

11. Резанов Михайло Михайлович, здобувач освіти 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа» І-ІІ ступенів № 8 Херсонської міської ради;

12. Пігуляк Артем Русланович, здобувач освіти 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

13. Безродній Микита Анатолійович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного конкурсу учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність» у 2

Про підсумки обласних науково- практичних конференцій учнівської молоді юних ви

Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю