Документи
Методична скриня
Лист конк. мал. 2018

9

 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

пр.Ушакова, 27,  м.Херсон, 73000,  т/факс(0552)22-42-84, тел. 49-50-88;  

                    E-mail ocnttum-kherson@ukr.net; код ЄДРПОУ 24109954

 

 
 

 

 

 

   24.01.2018   № 03-2/16-01

на № _______від ____________   

 

 

 

 

 

Начальнику управління освіти Херсонської міської ради, керівникам місцевих органів управління освітою

Херсонської області

 

Прошу повідомити керівників закладів позашкільної освіти, загальноосвітніх закладів середньої освіти, закладів базової освіти про проведення VIнаціонального конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2018» з11 грудня 2017 року по 11 лютого 2018 року. Конкурс проводиться на території України, а саме на території офіційних дилерських центрів Toyota- у м.Херсоні, Новомиколаївське шосе, 7-А,73034.

Конкурс проводиться відповідно до загальних умов VI національного конкурсудитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2018», що додаються (додаток 1).

З докладною інформацією про умови  конкурсу можна ознайомитися на сайті(www.dreamcar.toyota.ua).

До кожної роботи обов’язково надається заповнена заявка (додаток 2); анкета (додаток 3).

Роботи для участі у конкурсі малюнків просимо надавати  до 08 лютого 2018 року в комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (проспект Ушакова, буд.27, м.Херсон), який централізовано доставить роботи до місця проведення Конкурсу.

Роботи також можна подавати самостійно до дилерського центру Toyota- у м.Херсоні.

Довідки за телефоном: 0502166995 (контактна особа – Скакун Наталія Володимирівна).

 

 

 

Директор                                                                                           О.В. Рудика

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

VI НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

 «АВТОМОБІЛЬ ТВОЄЇ МРІЇ – 2018»

 

1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ КОНКУРСУ

1.1. VI національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2018» (що також скорочено іменується «Авто твоєї мрії» або «Національний конкурс дитячого малюнка», надалі – «Конкурс») – це конкурс дитячих малюнків на тему «Автомобіль твоєї мрії», який проводиться виключно на території України на умовах, викладених у цих Правилах.

1.2. Організатором Конкурсу є Підприємство з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, місцезнаходження: Проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ, Україна, 04073), надалі поіменоване як «Організатор».

1.3. Виконавцем Конкурсу є Товариство з обмеженою відповідальністю «Агенція Сейм» (Код ЄДРПОУ 36884320, м. Київ, Україна, вулиця Саксаганського, 112Б, кв. 25), надалі поіменоване як «Виконавець».

1.4. Брати участь у Конкурсі має право будь-яка дитина, яка є громадянином України, віком до 15 років (включно) через своїх законних представників, на умовах, визначених цими Правилами, надалі поіменований як «Учасник».

1.5. Зміст малюнка, поданого на Конкурс Учасником, із урахуванням вимог, встановлених цими Правилами, має розкривати тему Конкурсу: «Автомобіль твоєї мрії» (надалі поіменований як «Конкурсна робота» або «Малюнок»).

1.6. Ці Правила містять детальну інформацію про Конкурс та офіційні умови проведення Конкурсу, і розміщені у мережі Інтернет за посиланням www.dreamcar.toyota.ua.

2. СТРОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Конкурс проводиться у строк з 11 грудня 2017 року по 11 лютого 2018 року включно (надалі поіменований як «Строк проведення Конкурсу»).

3. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ 

3.1. Конкурс проводиться на території України, а саме на території офіційних дилерських центрів Toyota. У місті Херсоні офіційний дилерський центр знаходяться за адресою: Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза» 73034, м. Херсон, Новомиколаївське шосе, 7-А.  

4. ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ПРО ЙОГО УМОВИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ

4.1. Інформування Учасників про умови та результати проведення Конкурсу проводиться шляхом розміщення офіційних правил Конкурсу у глобальній мережі Інтернет за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua.

4.2. У термін до 12 березня 2018 року результати Конкурсу будуть розміщені в Місцях проведення Конкурсу та у глобальній мережі Інтернет за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua.

5. УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

5.1. Задля участі у Конкурсі Учаснику (його законному представнику) не потрібно купувати жодного продукту/товару або вносити плату за участь у Конкурсі.

5.2. У Конкурсі бере участь необмежена кількість Учасників, які належним чином та в повному обсязі виконали всі умови цих Правил (надалі – «Умови») та відповідають цим Умовам.

5.3. Подані на Конкурс Конкурсні роботи (Малюнки) повинні бути оригінальними творами, створеними Учасниками особисто.

Також враховується наступне:

1) вік Учасника повинен відповідати віковим категоріям, що визначаються цими Правилами;

2) учасник повинен бути громадянином України;

3) заборонено подавати для участі у конкурсі раніше оприлюднені малюнки, малюнки, які брали участь у будь-якому іншому конкурсі, а також такі, що порушують будь-які права третіх осіб;

4) Малюнки повинні бути подані на аркушах паперу розміром 420-392 х 297-271 мм. Вказані розміри відповідають формату паперу А3; а також можливо використовувати формат А4;

5) Малюнки повинні бути виконані від руки самим Учасником;

6) при створенні Малюнка допускається використання будь-якого типу паперу, будь-якого засобу для малювання – будь-якої фарби, в тому числі акварель, кольорових маркерів, пастельних олівців тощо (ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ);

7) Малюнки Учасників мають бути виконані згідно з темою Конкурсу;

8) Малюнок Учасника має бути кольоровим (не чорно-білим).

5.4. Учасник може подавати на участь у Конкурсі будь-яку кількість малюнків за власним бажанням безпосередньо в Місцях проведення Конкурсу.

5.5. Конкурсні роботи повинні подаватись до Місць проведення Конкурсу протягом Строку проведення Конкурсу.

5.6. Кожна подана конкурсна робота повинна супроводжуватися заявкою на участь у Конкурсі та анкетою, заповненими законними представниками Учасників. Форми заявки на участь у Конкурсі та анкети можна завантажити на веб-сайті за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua або отримати в Місцях проведення Конкурсу.

5.7. Учаснику може бути відмовлено в участі у Конкурсі, за умови, якщо:

5.7.1. конкурсна робота Учасника подана пізніше строку проведення Конкурсу, визначеного цими Правилами;

5.7.2. порушено умови участі у Конкурсі;

5.7.3. встановлено факти порушення авторських прав на конкурсну роботу.

6. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

6.1. Для того аби стати Учасником Конкурсу, необхідно ознайомитись із Правилами участі у Конкурсі, завітати до Місця проведення Конкурсу, дати свою згоду на участь, заповнивши заявку на участь у Конкурсі та анкету, намалювати Конкурсну роботу, що відповідає темі Конкурсу – «Автомобіль твоєї мрії». Конкурсну роботу необхідно залишити у Місці проведення Конкурсу протягом строку проведення Конкурсу. Після закінчення строку проведення Конкурсу конкурсні роботи всіх Учасників передаються Виконавцем Організатору для визначення Переможця. Відповідальним за збір, опрацювання та передачу конкурсних робіт Організатору є виключно Виконавець.

6.2. Всі Учасники Конкурсу розподіляються за наступними віковими категоріями:

– діти до 7 років включно;

– діти від 8 до 11 років включно;

– діти від 12 до 15 років включно.

6.3. Конкурсні роботи Учасників, що за результатами Конкурсу посіли перші три місця у кожній віковій категорії, передаються для участі у Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2018», (що також для цілей зручності іменується як «Світовий конкурс», надалі –  «Всесвітній конкурс»), організатором якого є компанія Toyota Motor Corporation, місцезнаходження якої: 1, Тойота-Чо, Тойота, Аічі, 471-8571, Японія, (надалі поіменований як «ТМС»). Своєю участю у Конкурсі, Учасник та його законні представники надають Організатору/Виконавцю свою згоду передавати його Конкурсні роботи, які посіли перші три місця у кожній віковій категорії, для участі у Всесвітньому конкурсі.

6.4. Учасникам, які здобули перемогу на Конкурсі та роботи яких було відправлено для участі у Всесвітньому конкурсі та які здобули перемогу на Всесвітньому конкурсі, за попереднім рішенням ТМС в якості нагороди від ТМС надається можливість разом з одним із батьків або іншим законним представником здійснити подорож до Японії з оплатою вартості перельоту (економ-клас) в обидва кінця. Решта витрат покриваються Учасником, його батьками або законними представниками за свій рахунок. Компенсація інших транспортних витрат, а також витрат на проживання тощо, може бути здійснена виключно на підставі окремого рішення ТМС.

6.5. Учасники, Конкурсні роботи яких посіли з першого по третє місце у кожній віковій категорії, надалі у тексті цих Правил будуть поіменовані як «Переможці».

7. ПРИЗОВИЙ ФОНД

7.1. Призами Конкурсу є:

а) за перше місце у кожній віковій категорії – 3D-принтер;

б) за друге місце у кожній віковій категорії – планшет;

в) за третє місце у кожній віковій категорії –  набір 3D-маркерів.

Загальна кількість Призів Конкурсу – 9 (дев’ять) штук.

Всі призи, зазначені в п. 7.1. цих Правил, надалі у тексті цих Правил іменуються як «Призи».

7.2. Кількість Призів обмежена кількістю, зазначеною в цих Правилах.

7.3. Моделі, марки, фасони, дизайн Призів Конкурсу, зазначених в п. 7.1 цих Правил, визначаються Виконавцем. Відповідальність за якість та комплектність Призів несе їх виробник. Технічні характеристики, марка, моделі Призів тощо визначаються на розсуд Виконавця.

8. ПРОЦЕДУРА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ

8.1. Конкурсні роботи Учасників оцінює журі, до складу якого увійдуть провідні експерти у сфері мистецтва. Оцінювання конкурсних робіт здійснюється на розсуд журі . Переможці будуть нагороджуватись Призами.

8.2. Рішення журі щодо визначення Переможців оформлюється протоколом і є остаточним.

8.3. Протягом 3 (трьох) робочих днів з дати визначення Переможця, Виконавець зобов’язується зв’язатися з Учасником за контактними даними, що зазначені в Заявці на участь у Конкурсі, та надати детальне роз’яснення з приводу отримання Призу.

8.4. Переможець разом із законним представником (батьки, усиновителі, опікуни) повинен з’явитись до місця нагородження Переможця, яке буде попередньо узгоджене між Виконавцем та Переможцем або його законним представником не пізніше 10-ти календарних днів з дати отримання повідомлення від Виконавця про те, що цей Переможець отримав право на Приз.

8.5. Переможець повинен мати при собі копію свідоцтва про народження, а його законний представник – чинний паспорт громадянина України або інші документи, що підтверджують статус законного представника Переможця, та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера. Копії вказаних документів мають бути передані Виконавцю.

8.6. Відомості та документи, перераховані у п. 8.5. цих Правил, передаються з метою нарахування і перерахування до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим законодавством України.

8.7. Організатор/Виконавець не відшкодовують Переможцю та його законним представникам вартість проїзду до Місця, де буде відбуватися нагородження Переможця, попередньо погоджене з Переможцем та його законними представниками, а також будь-які інші витрати, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Призів.

8.8. Призи Переможцям передаються Організатором.

8.9. Передача Призу оформлюється між Організатором та законними представниками Переможця шляхом підписання Акту приймання-передачі Призу.

8.10. Оподаткування вартості Приза провадиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор Конкурсу здійснює нарахування та сплату податку з доходів фізичної особи у розмірі, передбаченому чинним законодавством України.

8.11. Отримувачем Призу вважатиметься особисто Переможець, а не його/її законні представники. Залучення законного представника до Конкурсу, включаючи, але не виключно, процес здобуття Призу, не є підставою для надання йому жодних прав щодо нього, зокрема права висунення претензій проти Організатора, Виконавця, уповноважених дилерів Організатора та ТМС.

8.12. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Призу. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Переможця Конкурсу та його законних представників права на одержання Призу. При цьому відповідний Переможець Конкурсу вважається таким, що відмовився від отримання Призу та не має права на одержання від Організатора/Виконавця Конкурсу будь-якої компенсації.

8.13. Призи не можуть бути обміняні на грошовий еквівалент, обміну на інші блага та поверненню не підлягають. Виконавець залишає за собою право змінити Призи. Якщо такі зміни будуть мати місце, Виконавець заздалегідь повідомляє про них в порядку, передбаченому в п. 4.1. цих Правил.

8.14. Організатор/Виконавець Конкурсу не несуть ніякої відповідальності за подальше використання Призів Переможцями після їх одержання, за неможливість Переможцями скористатись наданими Призами з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Призів.

8.15. Якщо зв’язатися з Переможцем за даними, що зазначені у заявці на участь у Конкурсі, неможливо, або Переможець та/або його законні представники відмовились від надання необхідних даних та документів протягом 10-ти календарних днів з дати отримання відповідного повідомлення від Виконавця про те, що такий Переможець отримав право на Приз, вважається, що такий Переможець втратив право на Приз. У такому випадку Виконавець має право зафіксувати цей факт актом в односторонньому порядку та самостійно прийняти рішення про подальше розпорядження Призом, яке є остаточним та оскарженню не підлягає.

8.16. До моменту отримання Призу Переможці не можуть передавати права на Приз іншим особам.

8.17. У випадку, якщо Переможець за певними причинами, не залежними від Організатора/Виконавця, не має можливості одержати Приз або відмовляється від Призу, він не має права на одержання будь-якої компенсації.

8.18. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за неможливість контакту з Учасником Конкурсу, якщо персональні дані Учасника, зазначені в заявці на участь в Конкурсі, вказані неправильно. Учасники Конкурсу та їх законні представники несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

9. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

9.1. Своєю участю у Конкурсі, Учасник та його законні представники надають Організатору/Виконавцю право безстроково відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (надалі поіменоване як «Законодавство»): отримувати, збирати, обробляти, реєструвати, накопичувати, зберігати, змінювати, поновлювати, використовувати і поширювати (розповсюджувати, передавати) інформацію, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані. Фактом участі у Конкурсі та виконанням дій відповідно до ст. 5 цих Правил Учасник та його законні представники підтверджують вірність наданої інформації.

9.2. Обробка інформації, що становить персональні дані Учасника та його законних представників, у тому числі передача даних за кордон афілійованим особам, дилерам, компаніям-партнерам, третім особам, здійснюється з метою адміністрування Конкурсу в межах, необхідних для забезпечення проведення Конкурсу, маркетинговою, інформаційною, рекламною та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України.

9.3. Учасник та його законні представники стверджують, що кожен з них як суб’єкт персональних даних повідомлений про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, його права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору його персональних даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

9.4. Організатор Конкурсу гарантує, що спроможний забезпечити дотримання вимог, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», та володіє достатніми для цього засобами.

9.5. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором самостійно або може бути передана іншим розпорядникам, третім особам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

9.6. Організатор не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником в заявці на участь у Конкурсі, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор/Виконавець не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

9.7. Своєю участю у Конкурсі, кожен Учасник та його законні представники підтверджує/-ють свою згоду на безоплатне використання Організатором наданої Учасником та його законними представниками інформації з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою способом, що не порушує чинне законодавство України (в т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його/їх імені, прізвища, фотографії, електронної адреси, інтерв’ю або інших матеріалів про нього/них з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (в т. ч. його/їх імені і фотографій) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю для ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т. ч. рекламного характеру) тощо без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

10. СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ

10.1. Організатор залишає за собою право:

1) не вступати у письмові переговори або інші контакти з Учасниками крім випадків, передбачених цими Правилами та чинним законодавством України, а також при виникненні спірних ситуацій;

2) на свій розсуд в односторонньому порядку припинити або призупинити проведення Конкурсу, змінити ці Правила з обов’язковим оприлюдненням таких змін в мережі Інтернет за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua, якщо за будь-якої причини будь-який аспект Конкурсу не може бути реалізований так, як це було заплановано, включаючи причини, які знаходяться за межами розумного контролю Організатора та Виконавця та які впливають на виконання або належне проведення Конкурсу;

3) розміщувати рекламні матеріали про Конкурс, а також Конкурсні роботи на своєму та на будь-яких інших публічних ресурсах;

4) проводити інтерв’ю з Переможцями та їх законними представниками, робити фото- та відеозйомку, в тому числі - у процесі вручення Призів, та публікувати отримані матеріали на своєму сайті та на будь-яких інших публічних ресурсах.

10.2. Якщо це не заборонено законом, Організатор, уповноважені дилери Toyota в Україні, ТМС набувають право оприлюднювати, використовувати, адаптувати, редагувати або змінювати будь-яким іншим чином Конкурсні роботи Учасників у будь-яких засобах масової інформації у будь-якій країні або юрисдикції як для комерційних, так і не комерційних цілей, не будучи при цьому зобов’язаними повідомляти Учасника/його законних представників або сплачувати йому будь-яку додаткову компенсацію та/або винагороду. Таке право Організатора, уповноважених дилерів Toyota в Україні та ТМС не обмежене за територією, строком або способами використання.

10.3. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Конкурсу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників та не підлягає оскарженню.

10.4. Організатор/Виконавець не відшкодовують Учаснику та його законним представникам будь-які витрати, пов’язані з участю у Конкурсі.

10.5. Факт участі у Конкурсі означає, що сам Учасник та його законні представники підтверджують ознайомлення з даними Правилами Конкурсу і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником або його законними представниками цих Правил або відмова Учасника/його законних представників від належного виконання цих Правил (в т. ч. механізму, порядку та строків проведення Конкурсу та/або отримання Призів тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Конкурсі та отримання Призів. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора та Виконавця будь-якої компенсації.

10.6. Організатор та Виконавець залишають за собою право перевірити документи, які засвідчують вік та особу Учасника.

10.7. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів поштового зв’язку та кур’єрських служб, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили. Організатор/Виконавець Конкурсу не несуть відповідальності за будь-які технічні причини, що перешкоджають доставці електронної пошти та електронних повідомлень.

10.8. Організатор та Виконавець Конкурсу мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за цими Правилами.

10.9. Організатор та Виконавець Конкурсу не несуть відповідальності за порушення авторських прав Учасниками Конкурсу.

10.10. Організатор жодним чином не пов’язаний та/або не є відповідальним за порядок і умови проведення Всесвітнього Конкурсу, які можуть бути змінені ТМС, в тому числі, але не обмежуючись, в частині нагородження переможців Всесвітнього Конкурсу, з незалежних від Організатора причин.

10.11. Своєю участю у Конкурсі, Учасники та їх законні представники погоджуються, що:

– усі суперечки та розбіжності, які мають місце у зв’язку зі Всесвітнім конкурсом, підлягають розгляду виключно в юрисдикції судів м. Токіо, Японія;

– при вирішенні будь-яких суперечок, які виникли у зв’язку зі Всесвітнім конкурсом, застосовується виключно законодавство Японії, незважаючи на будь-які правила щодо конфлікту законодавств.

10.12. Організатор, уповноважені дилери Toyota в Україні, Виконавець, ТМС не несуть відповідальності у випадку настання обставин непереборної сили (форс-мажор), які можуть вплинути на строки проведення Конкурсу або виконання інших умов, пов’язаних із проведенням Конкурсу.

10.13. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України.

10.14. Виконавець забезпечує об’єктивність та неупередженість визначення Переможців Конкурсу.

10.15. Результати Конкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають.

10.16. Конкурс не є азартною грою, лотереєю чи послугою у сфері грального бізнесу. Відповідальність Замовника та Виконавця не виходить за межі кількості та вартості Призів, вказаних у цих Правилах.

 

Останні Новини
05.02.2024

Оновлення сайту

Доброго дня! Наш сайт знаходиться на стадії оновлення. Слідкуйте за роботою нашого ...
18.05.2023

Щорічно 18 травня в Україні вшановують пам’ять понад 200 тисяч кримських татар, яки?

Щорічно 18 травня в Україні вшановують пам’ять понад 200 тисяч кримських татар, яких ...
18.05.2023

18 травня Всесвітній день вишиванки! Вишиванка - духовна броня Українців ! Україна -

18 травня Всесвітній день вишиванки! Вишиванка - духовна броня Українців ! Україна ...