Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласних науково- практичних конференцій учнівської молоді юних ви

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 Н А К А З

28.11. 2019 р.                                     м.Херсон                                     № 108 

 

Про підсумки обласних науково-

практичних конференцій учнівської

молоді  юних винахідників та

раціоналізаторів та «Зоряний шлях»

 

Відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації від 04.11.2019 року № 288  «Про проведення у 2019 році обласних науково-практичних конференцій учнівської молоді»                    20  та  27 листопада 2019 року проведено обласні конференції.

У конференціях  взяло участь 41 вихованець закладів позашкільної освіти з міст Херсона, Каховка, Нова Каховка, Генічеського, Голопристанського, Новотроїцького, Олешківського, Скадовського та Чаплинського районів.

Роботи учасників були представлені як практичними розробками (моделями, приладами, пристроями) так і науково-дослідницькими роботами за різними напрямами технічної творчості.

За кращі проекти учасники конференцій отримали дипломи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

На підставі протоколів журі

 

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити список і нагородити дипломами   комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за кращі проекти вихованців, що додається.

  2. Затвердити список і нагородити заохочувальними дипломами   комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  вихованців за активну участь у конференціях, що додається.

  3.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

          Директор                                                                         О.РУДИКА   

 

                                                 

 

                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                   Наказ комунального закладу

                                                                                   «Центр науково-технічної

                                                                                   творчості учнівської молоді»

                                                                                   Херсонської обласної ради

                                                                                    28.11. 2019 р.  №  108

 

 

Список

учасників обласних науково-практичних конференцій учнівської молоді

 у 2019році, яких нагороджено дипломами  

 

                                           «Зоряний шлях»

 

Першого ступеня:

  1. Нікітенко Матвій Анатолійович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради:
  2. Демків Семен Семенович, здобувач освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30, вихованець секції «Астрономія та астрофізика» Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради;
  3. Пеньков Євгеній Анатолійович, вихованець гуртка моделювання ракет Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради;
  4. Плєвакін Микола Максимович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

  1. Саламаха Віталій Андрійович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;
  2. Лук'янченко Даніл Романович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  3. Артеменко Тимур Олегович, вихованець гуртка конструювання та макетування космічної техніки Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  4. Малишенко Катерина Андріївна, здобувачка освіти Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Третього ступеня:

1. Носик Роман Віталійович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;

2. Лабузенко Ігор Юрійович, вихованець секції «Астрономія та астрофізика» Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради;

3. Нестеров Захар Михайлович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

4. Татаровський Дмитро Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

                      «Юних винахідників та раціоналізаторів»

                                                

        Першого ступеня:

  1. Денисенко Богдан     Романович,  здобувач освітиХерсонського фізико-технічного ліцею  Херсонської міської ради, вихованець секції «Експериментальна фізика» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  2. Резник Данило Дмитрович,здобувач освітиХерсонського фізико-технічного ліцею  Херсонської міської ради, вихованець секції «Експериментальна фізика» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  3. Похольчук Андрій Олександрович, вихованець секції «Технологічні процеси та перспективні технології»Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  4. Толмачов  Іван  Геннадійович, вихованець гуртка судномоделюванняХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  5. Зуєв Андрій Вікторович, вихованець гуртка «Конструювання повітряних зміїв» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

          Другого ступеня:

  1. Січковський Олексій Віталійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  2. Горохова Катерина Володимирівна, здобувачка освіти Херсонського фізико-технічного ліцею  Херсонської міської ради,вихованка секції «Технологічні процеси та перспективні технології»Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  3. Лузін Іван Антонович, вихованець Будинку дитячої творчості             Новокаховської міської ради;
  4. Касьяненко Дар'я Олександрівна, вихованка Будинку дитячої творчості             Новокаховської міської ради;
  5. Степанський Нікіта Васильович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

  1. Третього ступеня:

 

  1. Казанок Єгор Михайлович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;

2.Коростєльов Михайло Михайлович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

 

 

 

Секція «Електронні прилади та електротехніка»

                                              

 Першого ступеня:

1.Безбородий Павло Юрійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради.

 

Другого ступеня:

  1. Муждабаєв Леммар Серверович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;
  2. Чебанов Іван Олегович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді   Херсонської  міської ради;
  3. Шеремет Віталій Вікторович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

          Третього ступеня:

1. Аполлонов Сергій Олексійов, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

2. Метельський Олександр Андрійович,  вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

3.Цибульський Олександр Андрійович, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

 

 

 

 

 

 

                                                                 

                                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                   Наказ комунального закладу

                                                                                   «Центр науково-технічної

                                                                                   творчості учнівської молоді»

                                                                                   Херсонської обласної ради

                                                                                   28.11. 2019 р.  №  108

 

Список

учасників обласнихнауково-практичних  конференцій  учнівської молоді,

 якінагородженізаохочувальними дипломами

 

                                           «Зоряний шлях»

 

1. Ілюк Христина Дмитрівна, здобувачка освіти Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 2.Вижичаніна Валентина Вікторівна, здобувачка освіти Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

«Юних винахідників та раціоналізаторів»

 

  1. Черняєв Владислав Віталійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  2.  Загороднов Олексій Юхимович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  3. Веремеєв Олександр Олександрович, здобувач освіти Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, вихованець комунального закладу  «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;

4.Кунсков Кіріл Андрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

5.Гарковенко Назар Олександрович, здобувач освіти Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

               

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного конкурсу учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність» у 2

Про підсумки обласних науково- практичних конференцій учнівської молоді юних ви

Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю