Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІV туру (англомовний) «Школа радиста»

 


Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ,МОЛОДІ ТА  СПОРТУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

19.03.  2014                                            м.Херсон                               № 30    

 

Про підсумки  ІVтуру (англомовний)

 обласних заочних змагань учнівської

 молоді  з радіов`язку  на ультракоротких

хвилях  «Школа  радиста»

 

  Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  Херсонської обласної ради, затвердженим  Департаментом   освіти  і  науки, молоді та спорту  Херсонської  обласної  державної   адміністрації,   24 лютого  2014 року проведено ІVтур (англомовний) обласних заочних змагань учнівської молоді з радіозв`язку  на ультракоротких хвилях  «Школа радиста».

У змаганнях взяли участь 17 колективних та 5 індивідуальних радіостанцій з 6 районів та міст області (Білозерський, Генічеський, Голопристанський, Каланчацький,  Цюрупинський   райони та  м. Херсон). Активну участь у змаганнях взяли  радіостанції  Голопристанського району (8 радіостанцій).

Найкращі результати у змаганнях отримали команди комунального закладу  «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  Херсонської обласної ради, радіоклубу «Супутник» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради та Голопристанської районної станції юних техніків.

На підставі матеріалів суддівської колегії змагань,

 

         НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити результати змагань, що додаються.
  2. Нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради:

2.1. Команди, які зайняли призові місця у змаганнях:

- комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  Херсонської обласної ради  у складі Дубич Ганни (10кл.), Калєндер Ольги (10 кл.) за перше місце;

 

2

 

- радіоклубу «Супутник» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради  у складі Шульженко Марини (9 кл.), Якимчук Ольги       (9 кл.), Неліпи Ольги (9 кл.) за друге місце;

- Голопристанської районної станції юних техніків у складі Михаленко Анастасії (5 кл.), Євдакової Ганни (9кл.) за третє місце.

2.2. Операторів індивідуальних радіостанцій, які зайняли призові місця у змаганнях:

-  Сироту Тетяну, ученицю 10 класу, вихованку Голопристанської районної станції юних техніків за перше місце;

-  Макарову Владиславу, ученицю 8 класу, вихованку комунального  закладу  «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  Херсонської обласної ради 

- Кабалу Ольгу, ученицю 8 класу, вихованку Голопристанської районної станції юних техніків за третє місце;

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

В.о. директора комунального

закладу «Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до

наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

19.03. 2014  №  30

 

Результати

 обласнихзаочнихзмагань з радіозв’язку

на ультракоротких хвилях«Школа радиста»

ІVтур  (24 лютого 2014 року)

 

Позивний

Належність радіостанції

Заявлено зв’язків

Підтверджено

Місце

очок

%

Колективні радіостанції

1

UR6GWB

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

52

49

94.23

1

2

UR6GWZ

Р/кл "Супутник" ХЦПР

51

39

84.31

2

3

UR9GXJ

Голопристанська  СЮТ

41

38

92.68

3

4

UR6GWG

Чулаківська  ЗОШ

45

36

80.00

4

5

UR6GYK

Голопристанська гімназія

41

34

82.93

5

6

UR6GXS

Станіславська ЗОШ

36

30

86.11

6

7

UR9GXQ

Гладківська ЗОШ

32

27

84.38

7

8

UR6GWN

Білозерська СЮТ

28

23

85.71

8

9

UR9GXP

Н.Збурївська  ЗОШ № 3

26

22

84.62

9

10

UR9GWN

 Пам’ятненська ЗОШ

21

17

80.95

10

11

UR6GZR

 Р/кл "Супутник" ХЦПР

23

17

78.26

11

12

UR6GZM

  Брилівська ЗОШ

17

16

94.12

12

13

UR9GXR

Ст.Збур.школа інтернат

25

15

60.00

13

14

UR6GZL

Генічеська СЮТ

14

13

92.86

14

15

UR9GXZ

 Садівська ЗОШ

11

10

90.91

15

16

UR6GYJ

К-Лагері Цюрупинської СЮТ

16

9

56.25

16

17

UR6GXU

Каланчацький ЦДЮТ

10

6

70.00

17

Індивідуальні радіостанції

18

US1GCT

Сирота Тетяна, Гола Прист.

43

38

88.37

1

19

US1GEG

Макарова Владислава, Херсон

44

38

86.36

2

20

US1GEH

Кабала Ольга, Гола Прист.

27

25

92.59

3

21

US1GFL

Смульська Олена, с.Преображенка

32

21

65.63

4

22

US1GFH

Герасимов Пилип, Херсон

22

17

77.27

5

 

 

 

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...