Оголошення
Виставка-конкурс «Космічні фантазії»

Виставка-конкурс «Космічні фантазії»

25.02.2015 13:15

 

Виставка-конкурс «Космічні  фантазії».

Протягом лютого місяця у комунальному закладі «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проходить  виставка-конкурс робіт учнів Херсонської області «Космічні  фантазіЇ

У цьому році  на виставку представлено   374 роботи  з 16 районів та міст  області: Білозерського,    Бериславського,   Великоолександрівського,

Великолепетиського, Верхньорогачицького, Генічеського, Голопристанського, Горностаївського, Іванівського, Каховського, Новотроїцького, Цюрупинського, Чаплинського районів та міст Каховки, Нової Каховки, Херсона.

На виставці широко представлені різні за якістю та технологіями виготовлення  макети  та моделі  космічних апаратів: планетоходів, луноходів,  зорельотів,  ракет, макети інших планет.

У  своїх роботах автори втілюють своє уявлення про  Всесвіт, інші  світи, цивілізації.

Найбільшу кількість  призових місць у  виставці  отримали учні  шкіл та вихованці позашкільних закладів  Білозерського, Цюрупинського районів та міста  Херсона.

10 кращих  робіт обласної виставки-конкурсу у березні будуть приймати участь у Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні  фантантазії ».

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...