Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обл. заочн.конкурсу юних конструкторів винахід. та раціоналіз. у 2014-15

 

Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

15.04. 2015                                           м.Херсон                               № 38

 

Про підсумки обласного заочного

конкурсу юних конструкторів,

винахідників та раціоналізаторів

у 2014-15 навчальному році

 

Згідно  з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості  учнівської молоді» Херсонської обласної ради  у 2014-15  навчальному році  проведено 2 тури обласного заочного конкурсуюних конструкторів, винахідників та раціоналізаторів.

У конкурсі взяло участь 59 учнів, 35 навчальних закладів з 12 районів та міст області (Білозерського, Верхньорогачицького, Голопристанського, Горностаївського, Каховського, Нововоронцовського, Скадовського, Цюрупинського, Чаплинського районів та міст Каховки, Нової Каховки, Херсона.

Активну участь у конкурсі взяли учні та вихованці закладів освіти Білозерського, Голопристанського районів, міст Нової Каховки та Херсона.

Високі результати у конкурсі показали учні Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради (вчитель    Колодезнова М.В.).

Найбільшу суму балів  у 2-х турах набрали  Данець Тетяна, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради і  Гордійчук Микола, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків, які стали переможцями конкурсу.

В окремих турах високі бали отримали Кернешел Анна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків, Лисак Владислав, учень 11 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, Кротко Дмитро,  учень 11 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району, Буряк Сергій, учень 11 класу Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району, Панасюк Євген, учень 10 класу Біляївського навчально-виховного комплексу Біляївської сільської ради Нововоронцовського району, Товарницький Роман, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків та Чорний Гліб, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Херсонської міської ради.

За підсумками журі  9  учнів стали призерами конкурсу. Ще 17 учнів отримали дипломи за призові місця у І та ІІ турах конкурсу.

 На підставі протоколу журі конкурсу

 

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити результати конкурсу (додаток 1).

2.Затвердити список і нагородити дипломами відповідних ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів за призові місця у конкурсі (додаток 2).

3. Затвердити список і нагородити  дипломами відповідних ступенів  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів, які зайняли призові місця у І та ІІ турах конкурсу (додаток 3).

4. Затвердити список та нагородити заохочувальними дипломами учасників за

нестандартні вирішення окремих завдань (додаток 4).

5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

 

Директор комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                 О.В.Рудика                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Додаток 1 до

наказу  комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

___________ 2015 р.  №  ____

 

Таблиця

результатів обласного заочного конкурсу

 юних конструкторів, винахідників та раціоналізаторів у 2014-15 н.р.

 

Район

Кільк. учасників

Кільк. закладів освіти

Кільк

турів

кількість призових місць

Додаткові

бали за місця в окремих турах

Загальна кількість балів

Загальне місце

І

ІІ

ІІІ

Заохоч.

 

1.

м. Каховка

4

1

1

 

 

 

 

0,5

0,5

8-9

2.

м. Нова Каховка

7

1

2

 

 

 

 

1,5

1,5

6

3.

Білозерський

7

5

2

 

 

1

 

7,5

12,5

4

4.

Верхньорогачицький

3

2

2

 

 

 

 

0,5

0,5

8-9

5.

Голопристанський

7

6

2

 

 

 

 

14,5

14,5

ІІІ

6.

Горностаївський

2

2

1

 

 

 

 

 

-

участь

7.

Каховський

6

4

2

 

1

1

1

11,5

29,5

ІІ

8.

Нововоронцовський

2

2

1

 

 

 

 

5,0

5,0

5

9.

Скадовський

1

1

1

 

 

 

 

 

-

участь

10.

Цюрупинський

3

1

2

1

 

1

 

11,5

31,5

І

11.

Чаплинський

3

3

1

 

 

 

 

1

1,0

7

12.

м.Херсон

14

7

2

1

2

1

 

28

68

І

 

Разом

59

35

 

2

3

4

1

 

 

 

 

Примітка: Бали за призові місця у конкурсі : за І місце - 15 балів,  ІІ місце – 10 балів, ІІІ місце – 5 балів,  заох. – 3 бали;

                   Бали за призові місця в окремих турах: : за І місце - 5 балів,  ІІ місце – 3 балів, ІІІ місце – 1 балів,  заох. - 0,5


Додаток 2 до

наказу комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                   __________ 2015   №_____

 

 

Список

                  учасників обласного заочного конкурсу юних конструкторів,

 винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено дипломами

 за призові місця у конкурсі

 

Перше місце:

1. Данець Тетяна, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

2. Гордійчук Микола, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

 

Друге місце:

1. Агаєва Марія, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

 2. Усенко Олександра, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

3. Буряк Сергій, учень 11 класу Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

 

Третє місце:

1.Кернешел Анна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2. Довбня Єгор, учень 11 класу Малокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

3. Товарницький Роман, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

4. Чорний Гліб, учень 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15» Херсонської міської ради.

 

 

 


Додаток 3 до

наказу  комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                   ______________2015р.   № ___

 

                                                       С П И С О К

                   учасників обласного заочного конкурсу юних конструкторів,

 винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено дипломами

 за призові місця в окремих турах

 

                                                         І тур

 Перше місце:

  1. Данець Тетяна, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
  2. Буряк Сергій, учень 11 класу Червоноперекопської школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  3. Лисак Владислав, учень 11 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-      ІІІ ступенів Голопристанського району;
  4. Кротко Дмитро, учень 11 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-      ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

 

Друге місце:

1. Усенко Олександра, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії    № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

2. Агаєва Марія, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

 

Третє місце:

  1. Гордійчук Микола, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  2. Корнієнко Микола, учень 11 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-     ІІІ ступенів Чаплинського району;
  3. Мусієнко Сергій, учень 9 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-     ІІІ ступенів Голопристанського району;
  4. Довбня Єгор, учень 11 класу Малокаховської загальноосвітньої школи І-         ІІІ ступенів Каховського району;

 

                                                                 ІІ тур

Перше місце:

 

  1. Гордійчук Микола, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  2. Товарницький Роман, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

3. Чорний Гліб, учень 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15» Херсонської міської ради.

4. Данець Тетяна, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

5.Кернешел Анна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6. Панасюк Євген, учень 10 класу Біляївського навчально-виховного комплексу Біляївської сільської ради Нововоронцовського району.

 

 

 Друге місце:

 

1. Усенко Олександра, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

2.Агаєва Марія, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

3. Прохорчук Павло, учень 11 класуНовозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1 Голопристанського району;

4. Довбня Єгор, учень 11 класу Малокаховської загальноосвітньої школи І-         ІІІ ступенів Каховського району.

 

Треті місця:

        

  1. Міщенко Михайло, учень 7 класу, вихованець станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  2. Солодка Анастасія, учениця 11 класу Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  3. Буряк Сергій, учень 11 класум Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4 до

наказу  комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                 ____________ 2015   №  ____

 

                                             С П И С О К

 

учасників  обласного заочного конкурс юних конструкторів,

винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено

 заохочувальними дипломами

 

1.П'ятигорець Олексій, учень 9 клас, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради (І тур);

2. Горбачов Олексій, учень 10 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради (І тур);

3. Вертко Максим, учень 8 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради (ІІ тур);

4. Кернешел Анна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради (І тур);

5. Баранов Андрій, учень 11 класу Радянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району (І тур);

6. Ружина Тетяна, учениця 10 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерської районної ради (І тур);

7. Козанчин Владислав, учень 11 класу Чорнобаївського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерського району (І тур);

8. Талалай Олександр, учень 8 класу, вихованець Верхньорогачицького будинку дитячої та юнацької творчості (ІІ тур);

9. Козловець В'ячеслав, ученьм 10 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (ІІ тур);

10. Мартинець максим, учень 9 класу Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району (ІІ тур);

11. Товарницький Роман, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків  Цюрупинської районної ради (І тур);

12. Шамановський Ярослав, учень 7 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №  20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради (І тур);

13. Соколов Дмитро, учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленним вивченням української мови Херсонської міської ради (І тур);

14. Солодка Анастасія, учениця 11 класу Василівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району (загальний залік).

  

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...