Документи
УОН
наказ №576

Україна
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
 ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ


Н А К А З


 06.12. 2013                                    м. Херсон                       № 576


Про результати проведення обласних
конкурсів серед учнівської молоді

у 2013 році

Відповідно до наказів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації від 08 листопада 2013 року     № 540 «Про проведення щорічних обласних конкурсів серед учнівської молоді » та від 15 листопада 2013 року  № 547 «Про фінансування обласних конкурсів серед учнівської молоді у 2013 році», з метою підведення підсумків роботи  технічних гуртків вищого рівня навчання та підготовки до участі у Всеукраїнських конкурсах з дослідницько-експериментального напрямку позашкільної освіти 26 листопада та 03 грудня поточного року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено обласні конкурси серед учнівської молоді  юних винахідників та раціоналізаторів, користувачів персональним комп'ютером,  з електроніки,  Веб-дизайну  та  «Мирний космос».
У конкурсах взяли участь 86 учнів та вихованців навчальних закладів  міст Херсона,  Каховки, Нової Каховки , Бериславського, Білозерського, Голопристанського, Каховського, Нижньосірогозького, Новотроїцького,  Скадовського, Цюрупинського та Чаплинського  районів (з електроніки – 10 учасників, з Веб-дизайну – 11 учасників, користувачів персональним комп'ютером – 22 учасника,  юних винахідників та раціоналізаторів – 30 учасників, «Мирний космос» - 13 учасників).   
За висновками журі більшість робіт учасників мали високий творчий рівень та техніку виконання. При захисті робіт широко використовувалася комп’ютерна презентація. Найбільш активним та  результативним було представництво Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (22 учасника, 18 призерів) та Новокаховської міської станції юних техніків (10 учасників, 7 призерів).
На підставі висновків журі та організаційного комітету


НАКАЗУЮ:

1.Затвердити результати  конкурсів, що додаються.
2
2. Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  (Рудика О.В.) нагородити дипломами     І, ІІ, ІІІ ступенів учасників,  які зайняли І, ІІ, ІІІ місця;
3. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділу позашкільної освіти, виховної роботи та інтернатних закладів  Лисенко І.М.

Заступник директора Департаменту                               Є.П.Кулькіна

Останні Новини
05.02.2024

Оновлення сайту

Доброго дня! Наш сайт знаходиться на стадії оновлення. Слідкуйте за роботою нашого ...
18.05.2023

Щорічно 18 травня в Україні вшановують пам’ять понад 200 тисяч кримських татар, яки?

Щорічно 18 травня в Україні вшановують пам’ять понад 200 тисяч кримських татар, яких ...
18.05.2023

18 травня Всесвітній день вишиванки! Вишиванка - духовна броня Українців ! Україна -

18 травня Всесвітній день вишиванки! Вишиванка - духовна броня Українців ! Україна ...