Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
«Минуле стукає в наші серця»

 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

17.03.2014 м.Херсон № 26

 

Про підсумки обласного

конкурсу дитячого малюнку

«Минуле стукає в наші серця»

за номінаціями «Струни Кобзаревого серця»,

«Подорож мальовничими куточками

Херсонщини»

 

 

 

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації від 10 грудня 2013 року № 584 «Про відзначення 70-річчя створення Херсонської області», з грудня 2013 року по лютий 2014 року проведено обласний конкурс дитячого малюнку «Минуле стукає в наші серця» за номінаціями «Струни Кобзаревого серця», «Подорож мальовничими куточками Херсонщини».

У конкурсі взяли участь учні з 17 районів та міст області, зокрема з м. Херсона прийняло участь 49 шкіл та позашкільних навчальних закладів. Всього на розгляд журі було надано 1286 робіт, з них 628 за номінацією «Струни Кобзаревого серця» та 658 за номінацією «Подорож мальовничими куточками Херсонщини».

Найбільшу кількість призових місць у конкурсі отримали:

за номінацією «Струни Кобзаревого серця» учні Голопристанського (6), Каховського (9), Нововоронцовського (7) районів та міста Херсона (12);

за номінацією «Подорож мальовничими куточками Херсонщини» учні Голопристанського (9) району, міст Нова Каховка (6) та Херсона (27).

На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

 

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Нагородити дипломами відповідних ступенів учнів, які зайняли призові місця у конкурсі «Минуле стукає в наші серця» за номінацією «Подорож мальовничими куточками Херсонщини» (додаток 1).

  2. Нагородити дипломами відповідних ступенів учнів, які зайняли призові місця у конкурсі «Минуле стукає в наші серця» за номінацією «Струни Кобзаревого серця» (додаток 2).

3. Контроль за виконанням наказу покласти на методиста Кучеровську Т.В.

 

 

 

 

 

В.о.директора О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

17.03.2014 № 26

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу дитячого малюнку

«Минуле стукає в наші серця», за номінацією

«Подорож мальовничими куточками Херсонщини»,

які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

 

1. Грабко Катерина, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

2. Щербина Михайло, учень Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

3.Новікова Анастасія, учениця Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської раді;

4. Полєтаєв Михайло, учень Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 Херсонської міської ради;

5. Корнійчук Алла, учениця Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

6. Буряк Сергій, учень Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

7. Лузан Тетяна, учениця Дудчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

8. Іванова Анжеліка, учениця Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

9. Кученкова Наталія, учениця Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Скадовської міської ради;

10. Спірідонов Максим, учень Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

11. Міронюк Марія, учениця Навчально-виховний комплекс з виробничим навчанням І-ІІІ ступенів № 4 Новокаховської міської ради;

12. Романюк Єлизавета, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

13. Корнєєва Вікторія, учениця Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

14. Бондар Надія, учениця Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

15. Матюк Ольга, учениця Маринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївської районної ради;

16. Виноградська Маргарита, учениця Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;

17. Габріелян Сусанна, учениця Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради.

 

Другого ступеня:

 

1. Самойленко Валерія, учениця Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу - спеціальна загальноосвітня школа І ступеня» №29 Херсонської міської ради;

2. Грабко Катерина, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

3. Кияткина Дарина, учениця Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;

4. Заїка Олена, учениця Верхньорогачицької гімназії Верхньорогачицької районної ради;

5. Слюсар Богдан, учень Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Каховської міської ради;

6. Єфанов Павло, учень Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради;

7. Нікітенко Артем, учень Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

8. Верлата Діана, учениця Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

9. Коромислова Ксенія, учениця Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

10. Ларіна Дар'я, учениця Херсонського навчально - виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія» №56 Херсонської міської ради;

11. Садова Аліна, учениця Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради;

12. Мішуровська Валерія, учениця Херсонської гімназії №6 Херсонської міської ради;

13. Матяш Валентин, учень Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Херсонської міської ради;

14. Люханов Денис, учень Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Херсонської міської ради;

15. Миценко Ілона, учениця Високопільської спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Херсонської обласної ради;

16. Добровольська Ольга, учениця Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради;

17. Довмат Юлія, учениця Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовського району;

18. Єфременко Анна, учениця Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Каховської міської ради;

19. Розенцвейг Вікторія, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленним вивченням англійської мови Новокаховської міської ради;

20. Недовізій Софія, учениця Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 53 Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

 

1. Копанишина Марія, учениця Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району;

2. Карпенко Ольга, учениця Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;

3. Волинець Вікторія, учень Борозенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

4. Сьомак Олена, учениця Верхньорогачицької гімназії Верхньорогачицької районної ради;

5. Марченко Давід, учень Верхньорогачицької гімназії Верхньорогачицької районної ради;

6. Полегенько Марина, учениця Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Каховської міської ради;

7. Шепетовська Світлана, учениця Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленним вивченням іспанської мови та інших іноземних мов Херсонської міської ради;

8. Роздобудько Анастасія, учениця Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Лавреньова Херсонської міської ради;

9. Протопопова Тетяна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

10. Колесник Аліна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;

11. Мотько Олена, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

12. Шелухіна Анастасія, учениця Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

13. Подтабачна Аліна, учениця Збурївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

14. Богдан Ганна, учениця Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

15. Гринчук Роман, учень Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;

16. Погребняк Катерина, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;

17. Парфенова Юлія, учениця Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

18. Шульга Анастасія, учениця Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

19. Борисенко Назар, учень Первомаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

20. Касьянов Євген, учень Ушкальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

21. Добриця Олександр, учень Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;

22. Таран Едуард, учень Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

23. Міщук Єгор, учень Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради;

24. Алєксєєнко Анна, учениця Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;

25. Настюк Інна, учениця Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

26. Бондар Ольга, учениця Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради;

27. Кім Аліна, учениця Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

28. Склейнова Карина, учениця Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;

29. Стецюк Андрій, учень Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради;

30. Федяєвна Ксенія, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням англійської мови Новокаховської міської ради;

31. Грищенко Юлія, учениця Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

32. Цуренко Ганна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

17.03.2014 № 26

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу дитячого малюнку

«Минуле стукає в наші серця», за номінацією

«Струни Кобзаревого серця»,

які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

 

1. Суровцева Вікторія, учениця Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

2. Виноградська Маргарита, учениця Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;

3. Корнійчук Алла, учениця Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

4. Мурза Валентина, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

5. Русал Вікторія, учениця Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;

6. Федорова Вікторія, учениця Каїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

7. Валяев Кирил, учень Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;

8. Литвинова Наталія, учениця Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

9. Колисніченко Вікторія, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Херсонської міської ради;

10. Колношенко Єлизавета, учениця Херсонського навчально - виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія» №56 Херсонської міської ради;

11. Вітвініна Марія, учень Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

12. Бобощенко Емілія, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

13. Боєчко Олександр, учень Нововоскресенської загальноосвітньої школи Нововоронцовського району;

14. Гриценко Анастасія, учениця Малокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

15. Одудько Андрій, учень Борозенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

16. Стрюк Анна, учениця Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленним вивченням іноземних мов Каховської міської ради;

17. Черноусова Олександра, учениця Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Каховської міської ради;

18. Пелешок Ганна, учениця Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

19. Пелешок Ірина, учениця Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

20. Іванюк Тимур, учень Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

21. Гурток «Живопис та його мова» Хрещенківської загальноосвітньої школи Нововоронцовського району.

 

Другого ступеня:

 

1. Данченко Максим, учень Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів;

2. Шевель Євген, учень Комунального закладу «Цюрупинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради»;

3. Калач Андрій, учень Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Новокаховської міської ради;

4. Мотько Олена, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41;

5. Ляшенко Ганна, учениця Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосирогозького району;

6. Пушкар Оксана, учениця Заводівського навчально-виховного комплексу Горностаївського району;

7. Джиоєва Єлизавета, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленним вивченням предметів природнисо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

8. Кафтанова Дар’я, учениця Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

9. Шевченко Олеся, учениця гімназії Новокаховської міської ради;

10. Кравченко Олександра, учениця Скадовської гімназії;

11. Кухар Євгенія, учениця Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовського району;

12. Сальгаб Рауф, учень Нововоронцовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

13. Корнійчук Алла, учениця Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

14. Канюса Сергій, учень Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

15. Шульгіна Юлія, учениця Каховської загальноосвітньої школи № 1 Каховської міської ради;

16. Безпальченко Ольга, учениця Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

17. Холодова Аліна, учениця Каховської загальноосвітньої школи № 3 Каховської міської ради;

18. Кияткина Єлизавета, учениця Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

 

1. Буряк Анна, учениця Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Н.К. Крупської Каланчацької районної ради;

2. Шкрибляк Антон, учень Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

3. Ярова Юлія, учениця Нововоскресенської загальноосвітньої школи Нововоронцовського району;

4. Сальгаб Каріна, учениця Нововоронцовської загальноосвітньої школи № 2;

5. Швиденко Тетяна, учениця Новоолександрівської загальноосвітньої школи дитячий садок І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району;

6. Іванова Анжеліка, учениця Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

7. Юдіна Тетяна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;

8. Клименко Віра, вихованка Центру дитячої творчості відділу освіти Каховської міської ради;

9. Баляба Елла, учениця Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;

10. Кримешна Євгенія, учениця Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради;

11. Веракша Ілля, учениця Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради;

12. Протопопова Тетяна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

13. Щеглова Наталія, учениця Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосирогозького району;

14. Куманецька Марія, учениця Допропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

15. Журавльова Світлана, учениця Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 Херсонської міської ради;

16. Єременко Світлана, учениця Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 Херсонської міської ради;

17. Посвалюк Наталія, учениця Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

18. Асріян Карина, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;

19. Мухатова Олена, учениця Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

20. Альохіна Ганна, учениця Комунального закладу «Цюрупинська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради»;

21. Пахомов Дмитро, учень Зміївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

22. учні 9 класу Нововоскресенської загальноосвітньої школи Нововоронцовського району.

 

 

 

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...