Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії»

 
 

 

УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

ХРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

« ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

 

25.02. 2015                                        м.Херсон                                 № 15

Про підсумки обласного

заочного конкурсу учнівської

молоді «Космічні фантазії»

 

Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженим управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, у січні 2015 року проведено обласний конкурс-виставку «Космічні фантазії».

У конкурсі взяли участь 97  шкіл та 25  позашкільних навчальних закладів з 16 районів та міст області. Всього на розгляд журі подано 374 роботи. Більшість дитячих виробів представлено у розділах «Образотворче мистецтво» (136 робіт) і «Макети та моделі» (82 робіт). Збільшилась кількість робіт у розділі «Ниткографія» (до 16 робіт).

Майже до усіх тематичних розділів конкурсу надали роботи навчальні заклади  Бериславського, Білозерського, Голопристанського районів та міста  Херсона.

До розділу «Макети та моделі» подано різноманітні за якістю та технологіями виготовлення  макети  та моделі  космічних апаратів: планетоходів, луноходів,  зорельотів,  ракет, макети інших планет, космічних тіл.

Багато моделей космічних апаратів різного призначення подали на конкурс вихованці технічних гуртків Білозерського, Цюрупинського Чаплинського районів та міст Каховки, Нової Каховки.

  Іграшки у вигляді інопланетян, прибульців, мешканців  інших планет представлені у розділах «В’язана іграшка», «М’яка іграшка»,  «Тістопластика», «Паперопластика», «Папье-маше».

Журі визнало найкращими роботами конкурсу: «Космонавт» (гурток «Всевмійка» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості), «Залізяка на прогулянці» (автор Шишкова Олександра, учениця      5 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради), «Галактика» (автор Бацалай Оксана, учениця 10 класу Комишанської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 26 Херсонської міської ради), «Космічні мешканці» (автор Дубас Валерій, учень 6 класу Антонівської ЗОШ І-               ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради), «Земля – мій дім» (автор Бойцова Катерина, учениця 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради), роботу з бісеру «Жителі Землі, вітаємо вас!» вихованців гуртка «Бісероплетіння» Музиківської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів Білозерського району, «Космічні історії» (автори - вихованці студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

 На високому рівні виконані роботи, подані до 3-х різних розділів конкурсу вихованців гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Полоз А.Ю.).

Журі конкурсу відмітило цікаві за змістом та якісні за рівнем виконання малюнки вихованців Новокаховського будинку дитячої творчості, Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району та учнів Білозерської загальноосвітньої школи № 3, навчальних закладів Бериславського району та міста Херсона.

Найбільшу кількість призових місць у конкурсі отримали учні  Білозерського (31), Бериславського (17), Голопристанського (18), Цюрупинського (27) районів та міста Херсона (54).

Не взяли участь у конкурсі навчальні заклади Високопільського, Каланчацького, Нижньосірогозького, Нововоронцовського  та Скадовського районів.

На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити розподіл місць між районами, містами у конкурсі (додається).
  2. Нагородити дипломами відповідних ступенів:

2.1. Учнів, які зайняли призові місця у конкурсі (додаток 1).

2.2. Гуртки та колективи, які зайняли призові місця у конкурсі         (додаток 2).

 

3. Нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс (додаток 3).

4. Нагородити дипломами гуртки, які взяли активну участь в обласному  конкурсі учнівської молоді «Космічні фантазії» (додаток 4).

5. Нагородити дипломами керівників гуртків (студій) за плідну роботу з розвитку дитячої творчості та естетичного виховання учнівської молоді (додаток 5).

6. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи  Вербину Л. В.

 

 

Директор                                                                          О.В.Рудика

                                                                

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                                              25.02. 2015  № 15 

 

 

 Розподіл місць

між районами, містами в обласному заочному конкурсі

учнівської молоді «Космічні фантазії»

 

№ з/п

Район

Всього подано робіт

Кільк. темат.

розділ

Кільк закладів

освіти

Кількість робіт вищої категорії

Заохочувальні

   Загальнакількіст    

    балів

    Зайняте місце

І

ІІ

ІІІ

1.

м.Каховка

11

5

1

2

4

4

1

26,5

7

2.

м.Нова Каховка

21

8

8

5

3

4

2

39

6

3.

Білозерський

67

12

18

7

10

14

10

84

І

4.

Бериславський

32

10

11

3

7

7

4

45

4

5.

В.Олександрівський

5

4

3

1

1

 

1

8,5

9-10

6.

Великолепетиський

5

3

2

 

 

2

 

2

14

7.

В.Рогачицький

13

4

8

1

 

2

1

7,5

11

8.

Високопільський

 

 

 

 

 

 

 

 

-

9.

Генічеський

9

7

1

 

 

 

2

1

15

10

Горностаївський

12

6

6

1

2

1

1

12,5

8

11

Голопристанський

31

13

15

6

4

8

1

50,5

ІІІ

12

Іванівський

4

2

3

 

1

 

 

3

13

13

Каланчацький

 

 

 

 

 

 

 

 

-

14

Каховський

10

3

7

 

2

2

1

8,5

9-10

15

Н.Сірогозський

 

 

 

 

 

 

 

 

-

16

Нововоронцовський

 

 

 

 

 

 

 

 

-

17

Новотроїцький

9

7

2

 

1

2

1

5,5

12

18

Скадовський

 

 

 

 

 

 

 

 

-

19

Цюрупинський

39

8

3

6

13

8

5

79,5

ІІ

20

Чаплинський

27

8

9

7

 

5

6

43

5

21

м.Херсон

59

17

24

22

21

11

1

184,5

І

22

КЗ «ЦНТТУМ»

20

5

1

2

2

6

4

24

7

 

Разом:

374

 

122

63

71

76

41

 

 

Примітка: бали нараховуються за призові місця в

 

- обласному конкурсі:       І місце – 5 балів;

ІІ місце – 3 бали;

ІІІ місце – 1 бал;

Заохочувальні – 0,5 бали.

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

25.02. 2015  № 15

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії»,

які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

  • Воєводін Олександр, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Завгородній Георгій, учень 1 класу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;
  • Брусенська Вікторія, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Мурза Валентина, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Мамедова Марія, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Тетеря Анна, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Дьяченко Альона, учениця 11 класу  Новорайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Пахомов Дмитро, учень 11 класу Зміївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Нюхня Тетяна, учениця 9 класу  Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Міхєєва Анастасія, учениця 5 класу Музиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Міхєєва Вероніка, учениця 7 класу Музиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Похомова Анастасія, учениця 3 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;
  • Несміянов Ігор, учень 4 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Дороженко Валерія, учениця 11 класу, Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;
  • Мухоморова Поліна, учениця 5 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Демура Анжеліка, учениця 10 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3  Білозерської районної ради;
  • Лабор Катерина, учениця 10 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3  Білозерської районної ради;

        -Кухар Анастасія, вихованка Великоолександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості;

- Злунікіна Єлизавета, вихованка Великоолександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості;

  •  Касьянов Євген, учень 11 класу Ушкальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

- Тимінська Яна, учениця 8 класу Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

- Янішевська Віталіна, учениця 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

- Мороз Альбіна, учениця 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

- Суровцева Вікторія, учениця 9 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

- Касьянець Катерина, учениця 5 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

- Бризгун Єва, вихованка комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

- Міроненко Олександра, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

- Уварова Вікторія, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

- Міроненко Наталія, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

- Гузенко Владислав, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

- Тріпадуш Дарина, вихованка Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

  •  Шкута Дмитро, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Давидов Артем, учень 4 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

- Вискубенко Дмитро, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

- Сальникова Тетяна, учениця 7 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради;

- Вечірко Дар'я, учениця 7 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

- Смульський Василь, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

- Юськов Роман, учень 7 класу Долинської загальноосвітньої школи         І-ІІІ степенів Чаплинського району;

Хамдієва Дільфуза, учениця 11 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів Чаплинського району;

- Коломієць Микола, учень 10 класу Іванівської загальноосвітньої школи         І-ІІІ степенів Чаплинського району;

- Костиря Альона, учениця 10 класу НВК «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської районної ради;

- Капуста Олександр, учень 10 класу Херсонського центру освіти молоді та дорослих;

- Мосіна Анастасія, учениця 7 класу, вихованка Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Руда Юліана, учениця 7 класу, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Мушнік Євген, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім.О.С.Пушкіна Херсонської міської ради;

- Дубас Валерій, учень 6 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;

- Бутвіловська Анастасія, учениця 2 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради;

- Шишкова Олександра, учениця 5 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради;

- Анісімова Влада, учениця 6 класу Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради;

- Бойцова Катерина, учениця 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

- Коваленко Катерина,  учениця 5 класу Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 2 Херсонської міської ради;

- Коваленко Руслана, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;

-Вернігор Анастасія, учениця 4 класу, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

- Передерей Ілля, учень 6 класу, вихованець Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Довгань Олександра, учениця 4 класу, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Яртим Ольга, учениця 4 класу, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Котрубенко Катерина, учениця 6 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Снігур Катерина, учениця 6 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Кравець Катерина, учениця 5 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Бацалай Оксана, учениця 10 класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;

- Мірохіна Віолетта, учениця 11 класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;

- Сердюкова Дар'я, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

- Самсонкін Вадим, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Другого ступеня:

 

  • Падун  Ілля, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Шуміхін Кирило, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Лозович Анастасія, учениця 5 класу, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Кривонос Анастасія, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Мироненко Юлія, учениця 4 класу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;
  • Палига Даніїл, учень 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  • Самодіна Вікторія, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  •  Березан Катерина, учениця 8 класу Новокаїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Большега Катерина, учениця 8 класу Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Лесів Катерина, учениця 8 класу Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Щасна Анна, учениця 5 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Якубенко Данило, учень 6 класу, вихованець Бериславського центру юнацької та дитячої творчості;
  • Токмань Юліана, учениця 3 класу, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Дягіль Дмитро, учень 3 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Чечін Олексій, учень 10 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Мушнік Ірина, учениця11 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Дорощук Олена, учениця 5 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського район;
  • Максименко Олена, учениця 8 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерського району;
  • Хрущ Ольга, учениця 7 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерського району;
  • Бойко Сніжана, учениця 7 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білозерського району;
  • Костюченко Вікторія, учениця 5 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Дворна Олеся, учениця 2 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Цаца Анна, учениця 9 класу, вихованка Великоолександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Карпенко Роксолана, учениця 2 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району;
  • Галига Денис, учень 7 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;
  • Шклярчук Катерина, учениця 10 класу, вихованка Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості;
  • Черняєв Євген,учень 2 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горностаївської районної ради;
  • Кошкіна Анастасія, учениця 9 класу Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  • Ковба Максим, учень Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району;
  • Синельникова Вікторія, учениця 7 класу Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  • Тогобіцький Сергій, учень 5 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів- ДНЗ № 1 Каховського району;
  • Дорошенко Микита, учень 7 класу, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  • Бурдейний Олександр, учень 8 класу , вихованець Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Громада Дмитро, учень 10 класу , вихованець Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Новак Валерія, учениця 8 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Андреєва Малена, учениця 5 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Худякова Аліна, учениця 5 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Олексієнко Тетяна, учениця 7 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Осетинський Мирослав, учень 4 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Андрєєв Максим, учень 4 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Халдобін Павло, учень 3 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Позєха Микола, учень 3 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Гордійчук Андрій, учень 4 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Андрющенко Олександр, учень 6 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Чоботар Богдан, учень 7 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Ворона Артем, учень 7 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Гришко Владислав, учень 6 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Олефіренко Максим, учень 6 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Асатрян Олена, учениця 7 класу Цюрупинської гімназії Цюрупинської районної ради;
  • Турбов Денис, учень 7 класу, вихованець Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Землянська Дарина, учениця 7 класу вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Лапшинов Данило, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;
  • Кульчій Надія, учениця 7 класу Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 2 Херсонської міської ради;
  • Бойлук Владислав, учень 2 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  • Морозов Ростислав, учень 6 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  • Холодняк Станіслав, учень 7 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
  • Кудіна Анастасія, учениця 5 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;
  • Брянцева Катерина, учениця 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-спеціалізована школа ІІ ступеня-колегіум» № 51 ім.Г.О.Потьомкіна  Херсонської міської ради;
  • Бурлака Аліна, учениця учень 8 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради;
  • Маркусь Ігор-Захар, учень 3 класу, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Трофімчук Софія, учениця 5 класу, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Панасовська Орина, учениця 4 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Рябова Єлизавета, учениця 2 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Капуста Сніжана, учениця 4 класу вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Бортнік Ганна, учениця 5 класу вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Хелстовський Георгій, учень 4 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Куліш Єлизавета, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Тицко Юлія, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Лукаш Ганна, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Білий Олександр, учень 4 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Форостіна Анастасія, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Тарасов Данило, учень 3 класу,  вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

  • Клименко Данило, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Кондратьєв Владислав, учень 10 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Новоксьонов Віктор, учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Корнюшенко Анастасія, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Тетеря Ганна, учениця 9 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради;
  • Моісеєва Поліна, учениця 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  • Божик Максим, вихованець Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Панюшкін Олександр, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  • Недопьокіна Тетяна, учениця 2 класу Новокаїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Сєнічев Денис, учень 11 класу Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Тищенко Анастасія, учениця 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
  • Резніченко Артем, учень 9 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Соляник Леонід,  учень 9 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Галдоніна Анастасія, учениця 7 класу, вихованка Бериславського Центру юнацької та дитячої творчості Бериславської районної ради;
  • Пастухова Анна, учениця 2 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Моцьо Ілля, учень 10 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Ходикіна Катерина, учениця  3 класу, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Токаренко Дар'я, учениця  1 класу, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Висоцька Яна, учениця 5 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Коломієць Марія, учениця 3 класу, вихованка Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Богдан Вікторія, учениця 3 класу, вихованка Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Левицький Тимофій, учень 3 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;
  • Хамбєров Дмитро, учень 7 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Самойленко Софія, учениця 5 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Фокіна Римма, учениця 1 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Толмач Іван, учень 1 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Козакова Валерія, учениця 5 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Хамбіров Дмитро, учень 1 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Костюченко Вікторі, учениця 7 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Синільник Вікторія, учениця 4 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Синюк Андрій, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості;
  • Коровайко Олександр, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості;
  • Марченко Кирил, учень 3 класу Верхньорогачицької гімназії Верхньорогачицької районної ради;
  • Дорошенко Стас, вихованець Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості;
  • Ковальова Анастасія, учениця 8 класу Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Камінська Маргарита, учениця 6 класу Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Касьянець Сергій, учень 1 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Ходос Олена, учениця 8 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Величко Єгор, учень 2 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;
  • Бондар Наталія, учениця 8 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району;
  • Суровцева Вікторія, учениця 9 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району;
  • Микитчук Євгенія, учениця 4 класу, вихованка Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;
  • Олійник Ольга, учениця 4 класу, вихованка Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;
  • Харченко Катерина, учениця 4 класу, вихованка Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;
  • Омельчак Ангеліна, учениця 8 класу Великоблаговіщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  • Машан Денис, учень 9 класу Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  • Кузнюк Ілля, учень 4 класу Архангельськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  • Шептицький Олександр, учень 4 класу Архангельськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  • Довгий Костянтин, учень 4 класу Архангельськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  • Медвідь Сергій, учень 8 класу, вихованець Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;
  • Баженова Ірина, учениця 11 класу, вихованка Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;
  • Богачук Іван, учень 3 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Богомол Сергій, учень 8 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Морозов Андрій, учень 6 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Нежура Денис, учень 6 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Губенко Ксенія, учениця 7 класу Цюрупинської гімназії Цюрупинської районної ради;
  • Судін Ганна, учениця 9 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;
  • Юськов Роман, учень 7 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;
  • Луценко Анна, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;
  • Шарлай Анна, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;
  • Таштанова Луїза, учениця 4 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;
  • Ковальчук Ліна, учениця 4 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;
  • Арцибашева Катерина, учениця 7 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Малишко Діана, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради;
  • Каращук Юлія, учениця 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії та права Херсонської міської ради;
  • Кривенко Назар, учень 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради;
  • Мегера Яна, учениця 2 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  • Тавожнянський  Влад, учень 4 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
  • Карпенко Ольга, учениця 8 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;
  • Кащенко Іван, учень 4 класу, вихованець Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Асташевська Катерина, учениця 7 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Сачкова Ганна, учениця 10 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Вербина Яна, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Зуб Дмитро, учень 1 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Мильо Віолетта, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Гончар Дар'я, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Пелепюк Юлія, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

 

 

 

 

Додаток № 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

25.02. 2015        № 15

 

Список

гуртків та колективів, які нагороджені дипломами

за призові місця в обласному конкурсі «Космічні фантазії»

 

Першого ступеня:

  •  колектив гуртка «Раціоналізатори та винахідники» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради (керівник           Салдугін В.В.);
  • колектив гуртка «Чарівний світ»Залізнопортівської загальноосвітньої             школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (керівник Овсяннікова Г.А.);
  • колектив гуртка «Всевмійка» Голопристанського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради (керівник Харченко Т.М.);
  • колектив гуртка виготовлення сувенірів Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (керівник Корнієнко О.В.);

- колектив зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівники Ліпшиць О.Е., Фахрадова О.О., Лисенко В.М.).

 

 

Другого ступеня:

 

- колектив гуртка декоративно-прикладного мистецтва Бериславського Центру юнацької та дитячої творчості  Бериславської районної ради (керівник Якубенко Н.М.);

- колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків  Бериславської районної ради (керівник Пастушенко Н.Г.);

  • колектив гуртка «Чарівний світ»Залізнопортівської загальноосвітньої             школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (керівник Овсяннікова Г.А.);
  • колектив гуртка космічного моделювання та макетування Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (керівник Сирота Ю.М.);
  • колектив гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Тарасова Т.С.);
  • колектив зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівники Ліпшиць О.Е., Фахрадова О.О., Лисенко В.М.).

 

 

 

Третього ступеня:

- колектив гуртка «Чудеса своїми руками» Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району (керівник  Поліщук В.Л.);

- колектив гуртка «Сувенір» Новотроїцького Будинку дитячої та юнацької творчості Новотроїцької районної ради (керівник Веліуллаєва А.Л.);

- колектив гуртка «Бісеринка» Новотроїцького Будинку дитячої та юнацької творчості Новотроїцької районної ради (керівник Гладиш Т.В.);

  • колектив гуртка космічного моделювання та макетування Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (керівник Сирота Ю.М.);
  • колектив гуртка «Золоті руки» Херсонського центру освіти молоді та дорослих Херсонської міської ради (керівник Осинкіна Н.Д.);
  • колектив учнів 5 класу Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 2 Херсонської міської ради (вчитель Папалуца О.О.).

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

25.02. 2015  № 15

 

Список

учасників обласного конкурсу «Космічні фантазії»,

які нагороджені  заохочувальними  дипломами:

 

  • Нагорна Ярослава, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Сьомик Маргарита, учениця 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  • Костиря Олександр, учень 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  • Хома Дмитро, учень 2 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Щасна Анна, учениця 5 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Кротов Олександр, учень 2 класу Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Колтакова Валерія, учениця 5 класу Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Мілевська Анастасія, учениця 1 класу, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Вареник Кирило, учень 6 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Салтан Роман, учень 4 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Аксаніна Єлизавета, учениця 1 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Гуркалюк Денис, учень 8 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2  Білозерської районної ради;
  • Супруненко Ілона, учениця 4 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Ніколенко Вячеслав, учень 5 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Залужна Євгенія, учениця 8 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білозерської районної ради;
  • Лисенко Анастасія, учениця 2 класу, вихованка Білозерської станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Герасимов Денис, учень 6 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;
  • Полусмяк Владислав, учень 7 класу Новопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;
  • Іванченко Дмитро, учень 1 класу Первомаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;
  • Бабіч Анастасія, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;
  • Фролова  Антоніна, учениця 5 класу, вихованка комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;
  • Лопухова Ксенія, учениця 5 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Кепін Валентин, учень 2 класу Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  • Зайцев Станіслав, учень 10 класу Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  • Плехотько Ілля, вихованець Новотроїцького районного будинку дитячої та юнацької творчості;
  • Гусєва Вероніка, учениця 3 класу, вихованка Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;
  • Москаль Людмила, учениця 3 класу, вихованка Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;
  • Пришляк Аліна, учениця 3 класу, вихованка Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;
  • Фоміна Ірина, учениця 7 класу Цюрупинської гімназії Цюрупинської районної ради;
  • Бурлакова Софія, учениця 7 класу Цюрупинської гімназії Цюрупинської районної ради;
  • Марценюк Данило, учень 7 класу Цюрупинської гімназії Цюрупинської районної ради;
  • Гуляєв Олександр, учень 7 класу Цюрупинської гімназії Цюрупинської районної ради;
  • Цолта Анастасія, учениця 6 класу Павлівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;
  • Коротких Вікторія, учениця 4 класу Скадовськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;
  • Ареф'єв Ілля, вихованець комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради;
  • Бондарчук Костянтин, вихованець комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради;
  • Сікоцінський Ілля, учень 8 класу НВК «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської районної ради;
  • Козирєва Анна, учениця 8 класу НВК «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської районної ради;
  • Мамаєнко Діана, учениця 9 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;
  • Бондарчук Владислав, учень 6 класу, вихованець Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Перекалін Денис, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Воронько Олексій, учень 1 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Мовчан Анна, учениця 1 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Лебедєв Микита, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

Додаток 4

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

25.02. 2015  № 15

 

                                                     

 

                                                     СПИСОК

 

гуртків (студій), які нагороджені дипломами за активну участь в

обласному конкурсі учнівської молоді «Космічні фантазії»

 

  • ракетомодельний гурток Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної рад (керівник Ватраль І.М.);
  • гурток «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району (Грищенко Т.І.);
  • гурток декоративно-прикладного мистецтва Бериславського Центру юнацької та дитячої творчості (керівник Якубенко Н.М.);
  • гурток космічного моделювання та макетування Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (керівник Сирота Ю.М.);
  • гурток виготовлення сувенірів Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (керівник Корнієнко О.В.);
  • гурток «Інтарсія по деревині»  Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Гришко А.М.);
  • зразкова студія образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості  Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 5

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

25.02. 2015  № 15

 

 

СПИСОК

 

керівників гуртків (студій), які нагороджені дипломами за

плідну роботу з розвитку дитячої творчості та

естетичного виховання учнівської молоді

 

  • Гришко Світлана Миколаївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Сербін Наталія Володимирівна, вчитель образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Адаменко Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка «Палітра» Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білозерської районної ради;
  • Овсяннікова Галина Асхатівна, керівник гуртка «Чарівний світ» Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Харченко Тетяна Миколаївна, керівник гуртка «Всевмійка» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості;
  • Лятецька Тетяна Валентинівна, керівник студії «Дизайн-асорті» Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;
  • Сирота Юрій Миколайович, керівник гуртків початкового технічного моделювання і космічного моделювання та макетування Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Папалуца Олена Олексіївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Барвінок» Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 2 Херсонської міської ради;
  • Полоз Анна Юріївна, керівник гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Зенкова Ірина Ігорівна, керівник гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради. 
Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...