Україна
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Н А К А З
02.03.2015 р. м.Херсон № 16
Підсумки обласного
заочного конкурсу робіт юних
фотоаматорів «Пам'ять»
Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, у лютому цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять».
На конкурс було надано 139 робіт з 11 районів та міст області. Активну участь у конкурсі, як і в минулому році, взяли колективи шкіл і позашкільних закладів Каховського, Верхньорогачицького, Голопристанського районів та міста Херсона. Також значно підвищився загальний рівень фоторобіт, про що свідчить наявність перших місць у всіх номінаціях.
На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу
НАКАЗУЮ:
- Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Пам'ять» (додається).
- Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).
- Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор О.В. Рудика
Додаток 1
до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
від 02.03. 2015р. № 16
Розподіл місць
в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»
№ з/п |
Район |
Всього робіт |
І |
ІІ |
ІІІ |
Загальна кількість балів |
Загальне місце |
|
Херсон |
21 |
4 |
4 |
0 |
32 |
І |
|
КЗ«ЦНТТУМ»ХОР |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
м. Каховка |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
м. Н.Каховка |
9 |
0 |
1 |
2 |
5 |
5 |
|
Бериславський |
8 |
0 |
1 |
0 |
3 |
7-8 |
|
Білозерський |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
В.Лепетиський |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
В.Олександрівський |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
В.Рогачицький |
15 |
1 |
1 |
0 |
8 |
ІІІ |
|
Високопільський |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Генічеський |
5 |
0 |
0 |
0 |
0,5 |
10 |
|
Г.Пристанський |
15 |
4 |
0 |
1 |
21 |
І |
|
Горностаївський |
13 |
0 |
1 |
0 |
3 |
7-8 |
|
Іванівський |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Каланчацький |
10 |
0 |
0 |
1 |
1 |
9 |
|
Каховський |
24 |
2 |
2 |
2 |
18 |
ІІ |
|
Н.Сірогозький |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Н.Воронцовський |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Н.Троїцький |
7 |
0 |
2 |
0 |
6 |
4 |
|
Скадовський |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Цюрупинський |
12 |
0 |
1 |
1 |
4 |
6 |
|
Чаплинський |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
139 |
11 |
13 |
7 |
|
|
Методист Кучеровська Т.В.
Додаток 2
до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради
від 02.03. 2015р. № 16
СПИСОК
авторів кращих робіт обласного конкурсу юних фотоаматорів
«Пам'ять», які нагороджені дипломами Центру
За номінацією «Портрет»
Першого ступеня:
1.Онищук Анастасія, учениця 9 класу Долматівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;
2. Цой Тимофій, учень 5 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» №56 Херсонської міської ради;
3. Григор Андрій, учень 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум» №51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради.
Другого ступеня:
1. Шешеня Аліна, учениця 11 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;
2. Хомінська Тетяна, учениця 8 класу Новотроїцької районної станції юних техніків.
Третього ступеня:
1. Бойко Анастасія, учениця 9 класу Заозерненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
2. Зуб Яна, учениця 10 класу Заозерненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
3. Вознюк Вікторія, учениця 11 класу Таврійської загальноосвітньої школи Голопристанського району;
4. Гринчук Сергій, учень 2 класу, вихованець станції юних техніків Новокаховської міської ради.
За номінацією «Земний уклін вам, ветерани!»
Першого ступеня:
1.Федай Богдан, учень 9 класу Кам′янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховського району;
2. Черватюк Валерія, учениця 4 класу Новософіївської загальноосвітньої школи Голопристанського району;
3. Нікітченко Валерія, учениця 3 класу Новозбур′ївської загальноосвітньої школи №1 Голопристанського району.
Другого ступеня:
1. Апостолова Катерина, учениця 9 класу Громівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;
2. Дмитриєва Наталія, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Херсонської міської ради;
3. Герасімов Іван, учень 3 класу Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради.
За номінацією «Ми пам’ятаємо»
Першого ступеня:
1. Прокоп′єва Софія, учениця 4 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 Херсонської міської ради;
2. Черватюк Валерія, учениця 4 класу Новософіївської загальноосвітньої школи Голопристанського району;
3. Полєтаєв Михайло, учень 7 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради.
Другого ступеня:
1.Стрепетова Аліна, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради;
2. Болотна Катерина, учениця 8 класу, Архангельськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
3. Зеленська Вікторія, учениця 7 класу Ушкальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;
4. Шатохіна Діана, учениця 10 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;
5. Дубук Тетяна, учениця 6 класу Каїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району.
Третього ступеня:
1. Кузьменко Дмитро, учень 3 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;
2. Ковальова Анна, учениця 6 класу Роздольненської загальноосвітньої школи Каланчацької районної ради.
За номінацією «Наша історія»
Першого ступеня:
1. Ільїна Валерія, учениця 3 класу Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
2. Артамонов Сергій, учень 9 класу Первомаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району.
Другого ступеня:
1. Поморцева Ольга, учениця 8 класу Великокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;
2. Івануна Ілона, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради;
3. Ільїна Валерія, учениця 3 класу Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради.
Третього ступеня:
1. Стародубцева Христина, учениця 7 класу, вихованка станції юних техніків Новокаховської міської ради.