Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обл. вист. з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З                                                

01.04. 2015                                              м.Херсон                                   №  35

 

Про підсумки обласної виставки

з декоративно-ужиткового  мистецтва

«Знай і люби свій край»

 

Відповідно до плану роботи Центру у березні поточного року проведено обласну виставку «Знай і люби свій край». Навиставку представлено 596  робіт з     20 районів та міст області. Всього у виставці взяло участь 125 навчальних закладів області  (96 шкіл та 29 позашкільних закладів).

Слід відзначити активну участь у виставці колективів навчальних закладів Голопристанського (17 закладів), Каховського (15 закладів) районів та міст Нової Каховки (11 закладів), Херсона (20 закладів).

Більшість робіт відповідали тематиці виставки. Журі відзначило високий рівень робіт вихованців шкільних гуртків Білозерського, Каховського,  Голопристанського районів та міст Голої Пристані і Нової Каховки.

Високі оцінки журі отримали роботи: у розділі  «В'язання спицями, гачком» вихованців гуртків «Макраме та в'язання» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради (керівник         Горлянська Л.В.), «Художнє конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Губанова Л.М.), роботи з бісеру вихованців гуртків “Юні майстрині” комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради (керівник Колодич О.О.), “Чарівна намистина” Херсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради (керівник Кубарова Г.М.) і «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Жменько З.В.) .

У розділі «Народна лялька» кращі роботи представили вихованці гуртків «Юні майстрині» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради (керівник Черноус  Л.І.), «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради (керівник Савченко Т.В.), «Художній дизайн» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради (керівник             Худченко А.М.).

Журі виставки відмітило високий дизайн комбінованих вишивок вихованців гуртків «Чарівний хрестик» та «Фентезі» Херсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради (керівники Калашнікова Л.О., Дівущак Т.В.).

Картини-колажі, які чудово відображають красу рідного краю, представили вихованці Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради (керівники Альохіна В.В., Лятецька Т.В., Білоконь О.М.).

У цьому році збільшилась кількість робіт у розділі “Батік». Кращими роботами у цьому розділі журі визнало роботи вихованців гуртка   «Чарівний світ» Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (керівник Овсяннікова Г.А.) , студії «Ми малюємо світ» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради (керівник     Дума С.В.), гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (керівник Рашевська О.Д.).

За останні роки набувають популярності у вихованців гуртків декоративно-ужиткового мистецтва поробки з деревини. У цьому році вони широко представлені у підрозділах «Інтарсія по деревині», «Художня обробка деревини», «Різьблення по дереву». Найкращі роботи у цих підрозділах подали вихованці Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості і Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (керівники Гришко А.М., Єфімов А.Я., Грабовський Г.В.) та комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради (керівник Олішевський В.В.).

Роботи вихованців гуртків «Технічне моделювання з елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради, студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості, гуртка «Народні промисли» Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району та учнів Каланчацької загальноосвітньої школи І-          ІІІ ступенів № 2  подані у розділах «Народні іграшки та сувеніри» якнайкраще втілюють народні традиції, художню культуру українського народу. Вони поєднують у собі красу народного мистецтва, майстерність, винахідливість та гумор.

Найбільшу кількість призових місць у виставці отримали учні Білозерського (24),  Цюрупинського (29)  районів та міст Нової  Каховки (22) і  Херсона (106).

25 найкращих робіт виставки рекомендовано журі для участі  у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”. Це роботи учнів Голопристанського (1), Каховського (4),  Цюрупинського (4)  районів, міст Каховки (1)  та Херсона  (15).

На підставі вище зазначеного і матеріалів журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити результати обласної виставки з декоративно-ужиткового мистецтва, що додаються.

2. Нагородити дипломами   комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради І, ІІ, ІІІ ступенів: 

2.1. Учнів-авторів кращих робіт, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 1);

2.2. Творчі колективи гуртків за призові місця у виставці (додаток 2);

2.3. Керівників гуртків за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва (додаток 3).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учнів за творчий підхід у виконанні робіт поданих на обласну виставку (додаток 4);

4. Завідувачу відділу організаційно-масової роботи Вербині Л. В. забезпечити участь у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!».

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                             01.04. 2015   № 35

 

Результати

обласної виставки з декоративно-ужиткового мистецтва

 

 

№ з/п

Район

Кількість експонатів

Кількість закладів освіти

Кількість розділів

Кількість експонатів вищої категорії

Участь у Всеукр. виставці

Загальна кільк. балів

Зайняте місце

І

ІІ

 

 

ІІІ

 

 

Заох

  1.  

м. Херсон

155

20

18

65

22

19

4

15

457

І

  1.  

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

8

1

4

2

1

2

 

 

15

13

  1.  

м. Гола Пристань

16

4

8

4

2

4

 

 

30

8

  1.  

м. Каховка

5

1

3

4

 

1

 

1

24

10

  1.  

м. Нова Каховка

44

11

13

3

7

12

2

 

49

4

  1.  

Бериславський

26

6

6

1

5

7

 

 

27

9

  1.  

Білозерський

53

9

14

7

8

9

4

 

70

ІІІ

  1.  

Великолепетиський

25

3

13

2

2

4

3

 

21,5

11

  1.  

В.Олександрівський

7

2

4

2

2

1

2

 

18

12

  1.  

Верхньорогачицький

17

7

9

 

 

3

1

 

3,5

14-15

  1.  

Високопільський

8

1

5

 

1

 

1

 

3,5

14-15

  1.  

Генічеський

10

1

3

 

 

1

1

 

1,5

  17-19

  1.  

Голопристанський

33

17

13

6

3

4

2

1

47

5

  1.  

Горностаївський

14

7

7

 

2

1

2

 

8

13

  1.  

Іванівський

-

 

 

 

 

 

 

 

-

 

  1.  

Каланчацький

33

5

13

5

4

5

1

 

42,5

6

  1.  

Каховський

47

15

12

13

3

4

5

4

92,5

ІІ

  1.  

Нижньосірогозький

-

 

 

 

 

 

 

 

-

 

  1.  

Нововоронцовський

6

5

4

 

 

1

1

 

1,5

17-19

  1.  

Новотроїцький

6

1

4

 

 

1

1

 

1,5

17-19

  1.  

Скадовський

5

1

3

 

 

2

 

 

2

16

  1.  

Цюрупинський

35

2

9

16

8

5

1

4

121,5

І

  1.  

Чаплинський

43

6

12

3

4

4

2

 

32

7

 

Разом:

596

125

 

133

74

90

32

285

 

 

 

Завідувач відділу

організаційно-масової роботи                                                                     Л. В. Вербина

 

 

Додаток  1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді

Херсонської обласної ради

01.04. 2015   № 35

 

СПИСОК

призерів обласної виставки з  декоративно-ужиткового мистецтва,

 які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня: 

1. Нагорна  Ярослава, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Технічне моделювання з елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2. Козловська Дар’я, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Технічне моделювання   з  елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

3. Єфременко Ганна, учениця 7 класу, вихованка гуртка  «Технічне моделювання з  елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

4. Власенко Вікторія, учениця 2 класу, вихованка гуртка   «Технічне моделювання з  елементами декорування»   комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

5. Кабак Олександра, учениця 8 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;

6. Путімцев Іван, учень 9 класу Новокаховської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

7. Король Ганна, учениця 7 класу, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

8. Тульчин Оксана, учениця   11   класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської міської ради;

9. Такун Ольга, учениця   11   класу  Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленним вивченням художнього профілю» Голопристанської міської ради;

10. Лук'янченко Наталія, учениця 10 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;

11. Шолох Вікторія, вихованка гуртка «Райдуга» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

12. Приймак Катерина, вихованка гуртка «Райдуга» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

13. Мухоморова Поліна, учениця  5 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;

14. Кобець Ольга, учениця  6 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;

15. Кравцова Каріна, учениця 6 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерської районної ради;

16. Землянська Анастасія, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

17. Селівєрстрова Олена, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

18. Незбай Лідія, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

19. Корч Ірина, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

20. Марченко Тетяна, вихованка гуртка «Макраме та в'язання» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

21. Сучіван Карина, вихованка гуртка «Художня вишивка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

22. Фесенко Анастасія, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості;

23. Яковлева Ірина, учениця 10 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великолепетиської селищної ради Великолепетиського району;

24. Гурін Павло, учень 4 класу, вихованець гуртка «Народні промисли» Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

25. Самарська Юлія, учениця 9 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

26. Голімбовський Євген, учень 4 класу, вихованець гуртка «Паперопластика» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

27. Харитонова Катерина, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Паперопластика» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

28. Корягіна Єлизавета, учениця 10 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Каланчацької районної ради;

29. Гришко Анастасія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

30. Анділахай Марина, учениця 9 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каланчацької районної ради

31. Клименко Анна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

32. Ринчковська Альона, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

33. Дейнеко Вероніка, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

34. Токан Ангеліна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

35. Матлашевська Анастасія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

36. Мельник Ірина, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

37. Ястремський Дмитро, учень 4 класу, вихованець гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

38. Ломинога Діана, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

39. Малишенко Дар'я, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Іграшки сувеніри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

40. Завгородня Марина, учениця 11 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

41. Дємєнєва Валерія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Художній дизайн» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

42. Кривець Дарина,  учениця 9 класу, вихованка гуртка «Вправні рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

43. Макейчев Олександр, учень 8 класу, вихованець гуртка «Мій улюблений сувенір» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

44. Мироненко Олександра, учениця 6 класу, вихованка студії «Дизайн-асорті»   Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

45. Уварова Вікторія, учениця 6 класу, вихованка студії «Дизайн-асорті»   Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

46. Новак Валерія, учениця 7 класу, вихованка студії «Дизайн-асорті»   Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

47. Андрєєва Малена, учениця 5 класу, вихованка студії «Дизайн-асорті»   Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

48. Олексієнко  Тетяна, учениця 7 класу, вихованка студії «Барвінок»   Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

49. Волокітіна Ірина, учениця 7 класу, вихованка студії «Барвінок»   Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

50. Губенко Ксенія, учениця 7 класу, вихованка студії «Барвінок»   Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

51. Баженова Ірина, вихованка студії «Ми малюємо світ»   Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

52. Пітухов Денис, учень 8 класу, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

53. Бабенко Віталій, учень 8 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

54. Гришко Владислав, учень 6 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

55. Олефіренко Анатолій, учень 8 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

56. Мінасян Даніель, учень 6 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

57. Коньков Дмитро, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

58. Коваленко Ілля, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

59. Богомол Сергій, вихованець гуртка «Загальне технічне моделювання» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

60. Оросі Анастасія, вихованка гуртка «Паперопластика» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтв» (філіяАсканія-Нова);

61. Чухало Артем, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районої ради;

62. Борш Андрій,  вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районої ради;

63. Карпенко Ольга, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

64. Мисевич Кирило, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

65. Березна Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

66. Мельник Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

 67. Кошман Ілля, вихованець гуртка «Умілі руки» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

68. Волокітін Микита, учень 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленним вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради;

69. Фалій Аліна, учениця  5   класу  Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;

70. Тараненко Каріна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Чарівна майстерня»  Комишанської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;

71. Біла Ірина, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток та бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

72. Ігнатенко Марія, учениця 3 класу, вихованка гуртка « Дизайн тканин і декору інтер'єрів»  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

73. Міщенко Яна, учениця 4 класу, вихованка гуртка « Дизайн тканин і декору інтер'єрів»  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

74. Нікуліна Марія, вихованка зразкового колективу студія «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

75. Усатенко Юлія, вихованка зразкового колективу студія «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

76. Прокопів Марія, учениця 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24  з поглибленним вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;

77. Кротенко Єлизавета,учениця 6  класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленним вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради;

78. Чумаченко Ілля, учень 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленним вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради;

79. Кулик Ірина, учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;

80. Черниш Вікторія, вихованка гуртка «Чарівні фарби» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

81. Колесник Юлія, вихованка гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

82. Дерікова Ольга, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

83. Павловська Катерина, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

84. Рябініна Катерина, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

85. Шевченко Сніжана, вихованка гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

86. Вовняченко Дар'я, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

87. Васильвенко Єлизавета, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

88. Кравченко Олександр, вихованець гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

89. Журавльова Аліна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

90. Цілінська Анастасія, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

91. Сорока Гліб, вихованець гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

92. Бишкін Ігор, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво. Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

93. Старовтенко Владислава, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

94. Соловей Катерина, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

95. Хнусян Сюзанна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

96. Сомченко Анастасія, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

97. Коркмаз Ділара, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

98. Гонтарь Альона, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

99. Мартинюк Катерина, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

100. Кравцова Олександра, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

101. Уманчук Ольга, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

102. Сердополецька Марина, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

103. Сіомашко Яна, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

104.Темерева Богдана, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

105. Полякова Валерія, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

106. Трусова Ксенія, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

107. Солов'янова Дар'я, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

108. Ферелетич Олександра, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

109. Дівущак Катерина, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

110. Жульєва Анастасія, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

111. Ісаєв Олександр, вихованець гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

112. Краснянська Єлизавета, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

113. Буровська Світлана, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

114. Сацута Лариса, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

115. Гавриленкова Єлизавета, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

116. Бабеша Влад, вихованець гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

117. Лежепьокова Єва, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

118. Трефілова Ніколь, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Херсонської міської ради;

119. Горбач Кароліна, учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленним вивченням української мови Херсонської міської ради;

120. Яковлева Руслана, учениця 9 класу Молодіжної загальноосвітньої школи-сад І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради;

121. Кириченко Юлія, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24  з поглибленним вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;

122. Сачкова Ганна, вихованка гуртка художнього конструювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

123. Ткаченко Вікторія, вихованка гуртка художнього конструювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

124. Шухміліна Інна, вихованка гуртка художнього конструювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

125. Кириченко Юлія, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленним вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;

126. Кушніренко Олена, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Берегиня» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленним вивченням історії та права Херсонської міської ради;

127. Грек Тетяна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Берегиня» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленним вивченням історії та права Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

  1. Ктрічан Марія, учениця 11 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  2. Садовнікова Ольга, учениця 11 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  3. Скальська Валерія, учениця 11 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  4. Семенюк Данило, учень 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради;
  5. Одінцова Олена, учениця 4 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  6. Касьяненко Ганна, учениця 8 класу, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  7. Шульга Марія, учениця 9 класу, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  8. Іванов Богдан, учень 5 класу Голопристанської загальноосвітньої школи        І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської районної ради;
  9. Іванов Ярослав, учень 7 класу Голопристанської загальноосвітньої школи        І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської районної ради;

10.Терещенко Вікторія, учениця 7 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленним вивченням художнього профілю» Голопристанської міської ради;

11. Недопьокіна Лілія, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Оригамі» Новорайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

12. Мицькан Марія, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

13. Кубата Дмитро, учень 11 клас, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

14. Новак Ксенія, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

15. Домкіна Олена, учениця 5 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

16. Ягодзинська Олександра, учениця 5 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

17. Петренко Дарія, учениця 11 класу Білозерської загальноосвітньої школи       І-ІІІ ступенів № 2 Білозерського району;

18. Жуков Володимир, учень 2 класу Білозерської багатопрофільної гімназії Білозерської районної ради;

19. Грищенко Юлія, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білзерського району;

20. Щербина Анастасія, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва» Білозерської районної ради;

21. Скороход Оксана, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва» Білозерської районної ради;

21. Кучинська Ольга, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва» Білозерської районної ради;

22. Тодорашко Юлія, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Барви» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва» Білозерської районної ради;

23. Поспілько Олена, вихованка гуртка «Макраме та в'язання» комунального закладу « Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

24. Шевчук Вікторія, вихованка гуртка «Іграшка» комунального закладу            «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

25. Цаца Анна, вихованка гуртка «Іграшка» комунального закладу            «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

26. Целінко Вікторія, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;

27. Лисенко Олександр, вихованець гуртка «Умійко» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;

28. Миценко Вадим, учень 5 класу, вихованець гуртка «Дизайн» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

29. Волкодав Ганна, учениця 9 класу Геройської загальноосвітньої школи І-   ІІІ ступенів Голопристанського району;

30. Касьянов Юрій, учень 3 класу, вихованець гуртка «Художня майстерня» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

31. Троцан Ольга, учениця 7 класу Каїрської загальноосвітньої школи І-           ІІІ ступенів Горностаївського району;

32. Гавриш Олександр, учень 1 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горностаївської районної ради;

33. Козуб Вадим, учень 11 класу Новопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

34. Ревенко Крістіна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Гончарство» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

35. Кравченко Оксана, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Чарівний бісер» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

36. Кузьменко Анастасія, учениця 9 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каланчацької районної ради;

37. Малишенко Дар'я, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Іграшки- сувеніри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

38. Дорош Христина, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Юний дизайнер»  Малокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

39. Лі Ольга, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Юний дизайнер»  Заозерненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

40. Попова Анастасія, учениця 8 класу, вихованка студії «Ми малюємо світ» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

41. Гузь Андрій, учень 9 класу, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

42. Медвідь Сергій, учень 8 класу, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

43. Гузенко Микита, учень 8 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

44. Олефіренко Анатолій, учень 8 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

45. Мінасян Даніель, учень 6 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

46. Книш Віталій, учень 8 класу, вихованець гуртка «Загальне технічне моделюванн» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

47. Оросі Анастасія, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);

48. Емурлаєва Ельвіна, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);

49. Кравченко Софія, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);

50. Гуляєва Богдана, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);

51. Межуєв Олег, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

52. Журба Дарина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

53. Гордієнко Ольга, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

54. Генке Влада, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

55. Матюха Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

56. Купріянова Єлизавета, вихованка гуртка «Берегиня» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

57. Асанова Яна, вихованка гуртка «Берегиня» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

58. Булгаков Кирило, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

59. Бортнік Анна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток та бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

60. Завалій Анастасія, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток та бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

61. Ткаченко Тетяна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток та бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

62. Шадрухіна Софія, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток та бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

63. Атоженко Єлизавета, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

64. Панаіт Ірина, вихованка зразкового колективу студія «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

65. Оганян Анастасія, учениця  Херсонської загальноосвітньої школи І-           ІІІ ступенів № 15 Херсонської міської ради;

66. Константинова Злата, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленним вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради;

67. Ястребова Оксана, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленн

68. Алфьорова Анастасія, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

69. Маяковська Анастасія, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

70. Шарафан Анна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

71. Захарова Віолетта, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

72. Щербініна Катерина,  вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

73.Лихошерсна Катерина, учениця 8 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Херсонської міської ради;

74. Сердюкова Дар'я, вихованка гуртка народної творчості комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

75. Касьянов Роман, учень 3 класу, вихованець гуртка «Художня майстерня» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

 

 

Третього ступеня:

 

  1. Нагорна Ярослава, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Технічне моделювання з елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  2. Малищук Тетяна, учениця 10 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи                     І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;
  3. Тютюнник Катерина, учениця 11 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Новокаховської міської ради;
  4. Євменов Даніїл, учень 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-    ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради;
  5. Кордік Софія, учениця 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-    ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради;
  6. Бондаренко Вікторія, учениця 3 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;
  7. Біла Ярослава, учениця 1 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-    ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  8. Стрельченко Марина, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  9. Касьяненко Ганна, учениця 8 класу, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  10. Чернецька Вікторія, учениця 9 класу, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  11. Дума Лідія, учениця 3 класу, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  12. Максимова Єва, учениця 4 класу, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  13. Мізев Владислав, учень 1 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;
  14. Зоря Вікторія, учениця 9 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленним вивченням художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  15. Саленко Іванна, учениця 3 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  16. Задорожній Олександр, учень 4 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  17. Імшеницька Ганна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  18. Голікова Карина, учениця 9 класу,вихованка гуртка «Оригамі» Новорайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  19. Савченко Юлія, учениця 10 класу,вихованка гуртка «Оригамі» Новорайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  20. Щасна Анна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  21. Мицькан Марія учениця 8 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  22. Чопей Юлія, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Витинанка» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  23. Моцьо Ілля, учень 10 класу, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  24. Олійніченко Тетяна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  25. Бондаренко Ольга, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  26. Максименко Олена, учениця 8 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерської районної ради;
  27. Слєсарєва Сніжана, учениця 7 класу Білозерської багатопрофільної гімназії ім.. О.Я.Печерського Білозерської районної ради;
  28. Токарчук Надія, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  29. Чередниченко Анастасія, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  30. Бондар Яна, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Юні майстрині» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  31. Долгова Надія, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Сувенірний» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  32. Марко Анастасія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Сувенірний» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  33. Кавун Софія, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  34. Супруненко Ілона, учениця 4 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  35. Ревенко Віктор, учень 4 класу Верхньорогачицької гімназії Верхньорогачицької районної ради;
  36. Самойлов Олександр, учень 3 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Верхньорогачицької районної ради;
  37. Кірієнко Андрій, вихованець гуртка «Гончарик» Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;
  38. Рашка Каріна, вихованка гуртка «Чарівний бісер» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Великоолександрівської районної ради;
  39. Рашка Лєра, вихованка гуртка «Чарівний бісер» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Великоолександрівської районної ради;
  40. Галка Вікторія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  41. Гембець Олена,  вихованка гуртка «Бісероплетіння» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  42. Жук Владислав, учень 6 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великолепетиської районної ради;
  43. Березань Іван, вихованець гуртка «Умійко» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  44. Джелялова Жасмін, учениця 5 класу, вихованка комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;
  45. Бойко Єлизавета, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Чарівні ручки» Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  46. Стомаченко Руслана, учениця 9 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;
  47. Бовкун Аліна, учениця 8 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;
  48. Караїчева Єлизавета, учениця 5 класу Каїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  49. Синьоока Тетяна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Гончарство» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;
  50. Глухенко Анна-Ліза, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;
  51. Гузар Олександр, учень 9 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каланчацької районної ради;
  52. Сопяніченко Олена, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;
  53. Плужник Дар'я, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;
  54. Пулінець Юлія, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Іграшки-сувеніри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  55. Денисюк Діана, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Малокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  56. Мельник Аміна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «М'яка іграшка» Семенівського навчально-виховного комплексу Каховського району;
  57. Дємєнєв Станіслав, учень 3 класу, вихованець гуртка «Художній дизайн» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  58. Кудря Марина, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Золотобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району;
  59. Махмудова Поліна, вихованка гуртка «Сувенір» Новотроїцького районного будинку дитячої та юнацької творчості;
  60. Липач Катерина, вихованка гуртка народної творчості Скадовського центру дитячої та юнацької творчості;
  61. Ямшинська Тетяна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Скадовського центру дитячої та юнацької творчості;
  62. Мірошніченко Єгор, учень 8 класу вихованець студії «Дизайн-асорті» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;
  63. Васильєв Олександр, учень 8 класу , вихованець гуртка «Інтарсія по деревині»  Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;
  64. Гусєва Вероніка, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;
  65. Мінасян Даніель, учень 6 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів»  Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  66. Гузенко Владислав, вихованець гуртка «Загальне технічне моделювання» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  67. Луценко Анна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;
  68. Оросі Анастасія, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);
  69. Сальникова Тетяна, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);
  70. Онопрієнко Вероніка, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  71. Мельніченко Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  72. Чикоренко Діана, вихованка гуртка «Умілі руки» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  73. Кірпа Софія, вихованка гуртка «Умілі руки» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  74. Душейко Іван, вихованець гуртка «Берегиня» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  75. Демчак Вікторія, вихованка гуртка «Берегиня» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  76. Колдунова  Анастасія, учениця 3 класу, вихованка гуртка  «Художнє конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  77. Капуста Сніжана, учениця 4 класу, вихованка гуртка  «Художнє конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  78. Пуць Єва, вихованка зразкового колективу «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  79. Капуста Сніжана, вихованка зразкового колективу «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  80. Шестобанська Влада, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленним вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради;
  81. Голошапов Михайло, учень 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленним вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради;
  82. Капліна Анна-Марія, учениця 5 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленним вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради;
  83. Шишка Діана, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  84. Глєбова Поліна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  85. Коннова Дарина, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  86. Потапенко Олександр, вихованець гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  87. Зоря Поліна, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  88. Закревський Ілля, учень 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;
  89. Сачкова Ганна, вихованка гуртка художнього конструювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонскьої обласної ради;
  90. Стародубець Єлизавета, вихованка гуртка художнього конструювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонскьої обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

01.04. 2015   № 35

 

Список творчих колективів та гуртків,

які нагороджуються дипломами за зайняті призові місця

в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва

 

Першого ступеня:

 

  1. Колектив гуртка «Тістопластика» Білозерської центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради (кер.Полов'юк Л.М.);

2. Колектив гуртка «Юні майстрині» Білозерської Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради (кер.Черноус Л.І.);

3.Колектив гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-         ІІІ ступенів Білозерського району (кер. Грищенко Т.І.);

4. Колектив гуртка «Чарівний світ» Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (кер. Овсяннікова Г.А.);

5. Колектив гуртка «Творчі мандри» Краснознам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (кер. Кан Н.В.);

6. Зразковий художній колектив, гурток «Всевмійка» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творочості (кер. Харченко Т.М.);

7. Зразковий художній колектив, гурток «Скарбничка творчості» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творочості (керівник Черниш О.В.);

8. Колектив гуртка «Гончарство» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради (кер. Селезньов С.А.);

9. Колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської  районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (кер. Єфімов А.Я.);

10. Колектив зразкової студії образотворчого мистецтва  Херсонського центру дитячої та юнацької творчості   Херсонської міської ради (керівники Ліпшиць О.Е., Лисенко В. М., Фахрадова О.О.);

11. Колектив гуртка «Народна Іграшка»  Херсонського центру дитячої та юнацької творчості  Херсонської міської ради (кер. Лисенко В. М.);

12. Колектив гуртка «Художнє конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (кер. Губанова Л.М.);

13. Колектив гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості  Херсонської міської ради (кер. Калікіна М.В.);

14. Колектив гуртка «Подарунок» Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської міської ради ( кер.Мірошніченко Х.В.).

 

Другого ступеня:

 

1.Колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради (кер.Довдер О.П.);

2. Колектив учнів 7 класу Краснознам'янської загальноосвітньої школи І-         ІІІ ступенів Голопристанського району (вчитель Імшеницька О.В.).

 

 

 Третього ступеня:

 

  1. Колектив гуртка декоративно-прикладного мистецтва Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради (кер. Царюченко О.І.);
  2. Колектив гуртка «Художня майстерня» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості (кер. Петровніна Л.О.).

 

Заохочувальні:

 

1. Колектив гуртка «Весела ізонитка» комунального закладу «Районний будинок дитячої та юнацької творчості» Горностаївської районної ради (керівник Бризгун Д.В.);

2.Колектив гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Нововоронцовський районний центр дитячої творчості» Нововоронцовської районної ради (кер.Ковалик С.В.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості  учнівської  молоді»

Херсонської обласної ради

01.04. 2015   № 35

 

Список керівників гуртків та творчих об'єднань,

 які нагороджуються дипломами за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

 

  1. Дівущак Тетяна Віталіївна, керівник гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  2. Лисенко Вікторія Михайлівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  3. Ліпшиць Олена Едуардівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  4. Фахрадова Олеся Олександрівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва  Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  5. Масс Олена Анатоліївна, керівник зразкового колективу «Студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  6. Пижова Наталя Юріївна, керівник гуртка «Природа і фантазія» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  7. Пелагіна Наталя Степанівна, керівник гуртка «Майстерня чудес» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  8. Кулішова Поліна Костянтинівна, керівник гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради Херсонської міської ради;
  9. Рашевська Олена Дмитрівна, керівник гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  10. Завізьон Людмила Володимирівна, керівник гуртка «Технічне моделювання  з елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  11. Полов'юк Лариса Михайлівна, керівник гуртка «Тістопластика» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  12. Черноус Любов Іванівна, керівник гуртка «Юні майстрині» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  13. Глухманюк Тетяна Вікторівна, керівник гуртка «Рукодільниця» Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленним вивченням художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  14. Овсяннікова Галина Асхатівна, керівник гуртка «Чарівний світ» Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  15. Селезньов Сергій Анатолійович, керівник гуртка «Гончарство» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;
  16. Колодич Олена Олександрівна, керівник гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

17.Лятецька Тетяна Валентинівна, керівник студії «Дизайн-асорті» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

        18.Альохіна Валентина Василівна, керівник гуртка «Мій улюблений сувенір» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

19. Білоконь Оксана Михайлівна, керівник студії «Барвінок» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

20. Гришко Анатолій Миколайович, керівник гуртка «Інтарсія по деревині» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

       21. Єфімов Анатолій Якович,керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

       22.Недодаєва Ольга Василівна, керівник гуртків «Бісероплетіння» і «Паперопластика» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  4

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді

Херсонської обласної ради

01.04. 2015   № 35

 

Список учнів, які нагороджуються заохочувальними дипломами

 за творчий підхід у виконанні робіт поданих на обласну виставку

з декоративно-ужитковогомистецтва

 

  1. Філатов Кирило, учень 1 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-    ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  2. Єременко Наталія, учениця7 класу, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  3. Огар Яна, учениця 5 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  4. Маловічко Аліна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Паперовий дивосвіт» Станіславської загальноосвітньої школи І-    ІІІ ступенів Білозерського району;
  5. Гончарук Раїса, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Паперопластика» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  6. Жохова Анастасія, учениця 2 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерської районної ради;
  7. Кустова Юлія, учениця 9 класу Первомаївської загальноосвітньої школи І-    ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;
  8. Доброгаєва Луїза, вихованка гуртка «Умілі руки» Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;
  9. Дудурич Яна, вихованка гуртка «Умілі руки» Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;
  10. Рекіс Наталя, вихованка гуртка «Художня вишивка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  11. Гречана Вікторія, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  12. Гембець Олена,  вихованка гуртка «Бісероплетіння» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  13. Товстонос Вікторія, вихованка гуртка «Зроби сам» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  14. Головіна Єлизавета, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Дизайн» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;
  15. Скляр Надія, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;
  16. Лиховид Анна, учениця 7 класу Бехтерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  17. Федорчук Сергій, учень 4 класу Рибальченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  18. Ушакова Анна, учениця 7 класу Чорноморської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  19. Іващенко Олена, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Сувенір» Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  20. Сіряк Єлизавета, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Тістопластика» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;
  21. Кривець Аліна, учениця 6 класу Дудчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  22. Другаль Марія, учениця1 класу, вихованка гуртка «Юний дизайнер»  Малокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  23. Гаврилюк Яна, учениця 7 класу , вихованка гуртка «М'яка іграшка» Семенівського навчально-виховного комплексу Каховського району;
  24. Гулай Софія, учениця 5 класу Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  25. Фуга Рима, учениця 4 класу Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  26. Семенова Катерина, вихованка гуртка «Веселка» Новотроїцького будинку дитячої та юнацької творчості;
  27. Снігур Вікторія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;
  28. Луценко Анна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Чалинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;
  29. Смульська Олена, учениця 11 класу, вихованка комунального закладу «Чалинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;
  30. Бортнік  Анна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  31. Шевченко Владислава, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Дизайн тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  32. Снігур Катерина, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  33. Завгородня Ольга, учениця Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Бориса Лавреньова Херсонської міської ради.
  34. Панченко Валерія, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...