Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу юних конструкторів, винахідників та рац

 

                                                                 Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

12.03. 2018                                              м.Херсон                               № 29

Про підсумки обласного заочного

конкурсу юних конструкторів,

винахідників та раціоналізаторів

у 2017-18 навчальному році

 

Згідно  з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості  учнівської молоді» Херсонської обласної ради  у  2017-18  навчальному році  проведено 2 тури обласного заочного конкурсу юних конструкторів, винахідників та раціоналізаторів.

У конкурсі взяло участь 38 учнів, 20 навчальних закладів з 10 районів та міст області (Бериславського, Білозерського, Верхньорогачицького, Голопристанського, Нововоронцовського, Новотроїцького, Олешківського районів та міст Гола Пристань, Нова Каховка, Херсона).

Найбільшу суму балів  у 2-х турах набрали Степаниця Андрій, учень 8 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району (вчитель Літнарович Л.М.), Прохоров Костянтин, учень 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради (вчитель Трофімова Г.В.) та Гордійчук Андрій, вихованець Олешківської районної станції юних техніків (керівник Гордійчук В.М.), які   отримали перші місця у конкурсі.

В окремих турах високі бали отримали Шилін Андрій, учень 8 класу Біляївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад І-ІІІ ступенів» Біляївської сільської ради Нововоронцовського району (вчитель Яковець Ю.В.), Мельник Дмитро, учень 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови (вчитель Данілушкін В.В.), Онопрієнко Данило, учень 11 класу  Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (вчитель Онопрієнко Ю.Ю.) та Коростильов Михайло, вихованець Олешківської районної станції юних техніків (керівник Гордійчук В.М.).

За підсумками журі  7  учнів стали призерами конкурсу. Ще 13 учнів отримали дипломи за призові місця у І та ІІ турах конкурсу.

 На підставі протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити результати конкурсу (додаток 1).

2. Затвердити список і нагородити дипломами відповідних ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів за призові місця у конкурсі (додаток 2).

3. Затвердити список і нагородити  дипломами відповідних ступенів  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів, які зайняли призові місця у І та ІІ турах конкурсу (додаток 3).

4. Затвердити список та нагородити заохочувальними дипломами учасників за

нестандартні вирішення окремих завдань (додаток 4).

5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

 

Директор комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                 О.В.Рудика                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1 до

наказу  комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

12.03.2018 р.  № 29

 

Таблиця

результатів обласного заочного конкурсу

 юних конструкторів, винахідників та раціоналізаторів у 2017-18 н.р.

 

Район

Кільк. учасників

Кільк. закладів освіти

Кільк

турів

кількість призових місць

Додаткові

бали за місця в окремих турах

Загальна кількість балів

Загальне місце

І

ІІ

ІІІ

1.

м. Гола Пристань

3

2

1

 

 

 

 

 

участь

2.

м. Нова Каховка

12

1

2

 

 

 

2,0

2,0

5

3.

Бериславський

1

1

2

1

 

 

10,0

25,0

ІІІ

4.

Білозерський

4

2

1

 

 

 

1,0

1,0

6

5.

Верхньорогачицький

1

1

1

 

 

 

0,5

0,5

7-8

6.

Голопристанський

7

6

2

 

1

1

12,5

27,5

ІІ

7.

Нововоронцовський

1

1

1

 

 

 

3,0

3,0

4

8.

Новотроїцький

2

1

1

 

 

 

0,5

0,5

7-8

9.

Олешківський

3

1

2

1

 

1

12,5

32,5

І

10.

м.Херсон

4

4

2

1

1

 

14,5

39,5

І

 

Разом

38

20

 

3

2

2

 

 

 

 

Примітка: Бали за призові місця у конкурсі : за І місце - 15 балів,  ІІ місце – 10 балів, ІІІ місце – 5 балів;

                   Бали за призові місця в окремих турах: : за І місце - 5 балів,  ІІ місце – 3 балів, ІІІ місце – 1 балів,  заох. - 0,5

 

Додаток 2 до

наказу комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                   12.03. 2018   № 29

 

 

Список

                  учасників обласного заочного конкурсу юних конструкторів,

 винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено дипломами

 за призові місця у конкурсі

 

Перше місце:

1.Степаниця Андрій Олександрович, учень 8 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

2.Гордійчук Андрій Володимирович, учень 7 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3. Прохоров Костянтин Максимович, учень 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15  Херсонської міської ради.

 

Друге місце:

1.Онопрієнко Данило Романович, учень 11 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Голопристанського району;

2.Мельник Дмитро Анатолійович, учень 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.

 

Третє місце:

1.Річняк Микола Григорович, учень 11 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Голопристанського району;

 2. Коростильов Михайло Михайлович, учень 7 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Додаток 3 до

наказу  комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                   12.03. 2018 р.   № 29

 

 

                                                       С П И С О К

                   учасників обласного заочного конкурсу юних конструкторів,

 винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено дипломами

 за призові місця в окремих турах

 

                                                         І тур

 

 Перше місце:

 

  1. Степаниця Андрій Олександрович, учень 8 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  2. Прохоров Костянтин Максимович, учень 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15  Херсонської міської ради.

 

Друге місце:

  1. Онопрієнко Данило Романович, учень 11 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  2. Гордійчук Андрій Володимирович, учень 7 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Третє місце:

  1. Річняк Микола Григорович, учень 11 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Голопристанського району;
  2. Ліщук Віра Юхимівна, учениця 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Голопристанського району;
  3. Мельник Дмитро Анатолійович, учень 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.

 

 

                                                                 ІІ тур

Перше місце:

 

1.Степаниця Андрій, учень 6 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

2.Онопрієнко Данило Романович, учень 11 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

3.Гордійчук Андрій Володимирович, учень 7 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

4.Прохоров Костянтин Максимович, учень 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15  Херсонської міської ради.

 

 Друге місце:

1.Шилін Андрій Сергійович, учень 8 класу Біляївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад І-ІІІ ступенів» Біляївської сільської ради Нововоронцовського району;

2.Коростильов Михайло Михайлович, учень 7 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3. Мельник Дмитро Анатолійович, учень 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.

 

Треті місця:

 

  1. Пухняк Максим, учень 8 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  2. Криворучко Богдан Володимирович, учень 8 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків  Білозерської районної ради;

3.Річняк Микола Григорович, учень 11 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Голопристанського району;

4.Ковальчук Максим Миколайович, учень 8 класу Новофедорівського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;

5. Палій Єлизавета Михайлівна, учениця 5 класу, вихованка Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4 до

наказу  комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                12.03. 2018   № 29

 

 

С П И С О К

учасників  обласного заочного конкурс юних конструкторів,

винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено

заохочувальними дипломами

 

  1. Потанін Гліб Олександрович, учень 7 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради (ІІ тур);
  2. Гребенюк Михайло  Іванович, учень 6 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради (ІІ тур);
  3. Павленко Павло, вихованець Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради (ІІ тур);
  4. Аксьоненко Микола Миколайович, учень 11 класу Новофедорівського закладу загальної середньої освіти   Голопристанського району (І тур);
  5. Фурса Максим Володимирович, учень 10 класу, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради (І тур);

6.Коростильов Михайло Михайлович, учень 7 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради (І тур);

7.Охременко Владислав Віталійович, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради (І тур).

 

 

Останні НОВИНИ
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...