Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
підсумки обласної виставки- конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з поч

 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

12.05.2014 р.                           м.Херсон                                         №43

 

Про підсумки обласної  виставки-

конкурсу робіт учнів молодшого

шкільного віку з початкового  технічного

моделювання

 

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  у квітні поточного року проведено обласну виставку-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. На виставку-конкурс подано 114 робіт з Бериславського, Білозерського, Великолепетиського, Голопристанського, Цюрупинського, Чаплинського районів та міст Каховки, Нової Каховки, Херсона. Всього у виставці-конкурсі взяло участь 64гуртка зі шкіл та позашкільних навчальних  закладів області.

Відповідно до вимог Інформаційно-методичних матеріалів з технічними описами, кресленнями, схемами подали паспорти на експонати навчальні заклади Голопристанського району та міста Херсона.

Найбільшу кількість призових місць отримали вихованці позашкільних закладів та учні шкіл Голопристанського (12) району та міст Каховки (15), Херсона (15).

Журі виставки рекомендувало 16 робіт щодо участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Це роботи учнів Голопристанського (3), Цюрупинського (2) районів та міст Каховки (4), Н.Каховки(1), Херсона (6).

На підставі вищезазначеного і матеріалів журі виставки

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити результати обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (додається).

2.  Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради І, ІІ, ІІІ ступенів призерів виставки: учнів-авторів кращих робіт та колективи гуртків, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 1).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учнів за творчій підхід у виконанні робіт, поданих на обласну виставку (додаток 2).

4.Методисту Кучеровській Т.В. забезпечити участь у Всеукраїнській виставці - конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

В.о.директора

комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                            О.В.Рудика

 

Затверджено

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчостіучнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                                         № 

 

Результати

обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку

 з початкового технічного моделювання 

 

№ з/п

Район

Кіл-ть експонатів

  Кіл-ть темат.розділів

Дипломи

Участь у Всеукр.

виставці

Загальна кільк. балів

Зайняте місце

 

І

 

ІІ

 

ІІІ

Заох.

  1.  

м. Херсон

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

3

3

2

1

-

-

-

13

II

  1.  

м. Херсон

 

17

7

9

3

3

1

6

75.5

I

  1.  

м. Каховка

19

6

6

4

5

-

4

59

I

  1.  

м. Н.Каховка

15

7

1

1

6

-

1

17

4

  1.  

Бериславський

3

1

-

-

-

1

-

0.5

8

  1.  

Білозерський

8

4

1

1

2

2

-

11

5

  1.  

В.Лепетиський

5

3

-

-

2

2

-

3

7

  1.  

В.Олександрівський

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

В.Рогачицький

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Високопільський

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Генічеський

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Г.Пристанський

18

9

7

2

3

3

3

54.5

II

  1.  

Горностаївський

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Іванівський

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Каланчацький

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Каховський

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Н.Сірогозький

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Н.Воронцовський

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Н.Троїцький

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Скадовський

-

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Цюрупинський

14

5

2

1

2

-

2

21

III

  1.  

Чаплинський

13

4

-

1

4

-

-

7

6

 

Разом:

115

 

28

14

27

9

16

 

 

 

 

Методист                                                                      Т.В. Кучеровська

 

                                                                                  Додаток 1

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                  № 

 

СПИСОК

призерів обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого

шкільного віку з початкового технічного моделювання,

 які нагороджені дипломами

 

Першого ступеня:

  1. Кравченко Іван, учень 3 класу, вихованець гуртка «Стендові моделі вітрильних кораблів і суден» Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  2. Боден Рікі, учень 3 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  3. Паламарчук Лідія, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Моделювання транспортної техніки» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  4. Подунаєнко Андрій, учень 3 класу, вихованець гуртка «Судномоделювання» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  5. Зайцев Артем, учень 4 класу, вихованець гуртка «Моделювання транспортної техніки» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  6. Шевчук Юрій, учень 4 класу, вихованець гуртка «Моделювання транспортної техніки» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  7. Проценко Вадим, учень 4 класу, вихованець гуртка «Технічне моделювання» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  8. Самарін Кирил, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Цюрупинської районної станції юних техніків;
  9. Волков Денис, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Цюрупинської районної станції юних техніків;
  10.  Колектив гуртка «Іграшок-сувенірів» Цюрупинської станції юних техніків (керівник Корнієнко О.В.);
  11.  Топкіна Софія, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Вогники» Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;
  12.  Степаненко Поліна, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Початкового технічного моделювання» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №14 Херсонської міської ради;
  13.  Недашківська Юлія, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Початкового технічного моделювання» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. О.С.Пушкіна Херсонської міської ради;
  14.  Ломейко Анна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» №56 Херсонської міської ради;
  15.  Іванча Євгенія, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» №56 Херсонської міської ради;
  16.  Остістова Анастасія, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Початкового технічного моделювання» Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості;
  17.  Смолов Кирило, учень 2 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  18.  Балашова Кароліна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  19.  Луговик Катерина, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  20.  Гонтар Валерія, учениця 1 класу, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  21.  Кравченко Світлана, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Судномоделювання» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  22.  Лятуринський Дмитро, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання з елементами експериментального конструювання» Голопристанської районної станції юних техніків;
  23.  Євдаков Данило, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Голопристанської районної станції юних техніків;
  24.  Романюк Егор, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання з елементами експериментального конструювання» Голопристанської районної станції юних техніків;
  25.  Шиманський Юрій, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання з елементами експериментального конструювання» Голопристанської районної станції юних техніків;
  26.  Погорілий Данило, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання з елементами експериментального конструювання» Голопристанської районної станції юних техніків;
  27.  Жуков Володимир, учень 1 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Білозерської районної станції юних техніків;
  28.  Петраєв Олександр, учень 4 класу, вихованець гуртка «Автомоделювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  29.  Пономаренко Ярослав, учень 4 класу, вихованець гуртка «Судномоделювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

         Другого ступеня:

  1. Заремба Олег, учень 3 класу, вихованець гуртка «Юні користувачі персональним комп’ютером» Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  2. Кекель Данило, учень 3 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  3. Падун Ілля, учень 4 класу, вихованець гуртка «Повітряний змій» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  4.  Широкий Кирило, учень 2 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  5. Токар Денис, учень 4 класу, вихованець гуртка «Технічне моделювання» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  6. Колектив гуртка «Початкового технічного моделювання» Цюрупинської районної станції юних техніків (керівник Сирота Ю.М.);
  7. Накова Юлія, учениця 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів № 33 Херсонської міської ради;
  8. Качинський Євген, учень 3 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради;
  9. Зюськін Олексій, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання транспортної техніки» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  10.  Шиманський Юрій, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання з елементами експериментального конструювання» Голопристанської районної станції юних техніків;
  11.  Заїка Олексій, учень 3 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Голопристанської районної станції юних техніків;
  12.  Крейза Олександр, учень 3 класу, вихованець гуртка «Умілі руки» Садівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;
  13.  Гузеєв Антон, учень 2 класу, вихованець гуртка «Ракетомоделювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  14.  Куринной Богдан, учень 3 класу, вихованець гуртка «Ракетомоделювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  15.  Тимчан Станіслав, учень 3 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Чаплинської станції юних техніків.

 

Третього ступеня:

  1. Кухарчук Артем, учень 4 класу, вихованець гуртка «Народна творчість» Корсунської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новокаховської міської ради;
  2. Спічак Яна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Юні користувачі персональним комп’ютером» Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  3. Передерій Євгеній, учень 1 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради;
  4. Лозицький Андрій, учень 4 класу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;
  5. Бабич Анастасія, учениця 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради;
  6. Падун Ілля, учень 4 класу, вихованець гуртка «Повітряний змій» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  7. Перетягіна Дар'я, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  8. Крючкова Юлія, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  9.  Кекель Денис, учень 4 класу, вихованець гуртка «Авіамоделювання» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  10.  Ліпунова Марина, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Технічне моделювання з елементами декорування» Комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  11.  Недураєв Ігор, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкового технічного моделювання» Цюрупинської районної станції юних техніків;
  12.  Колектив гуртка «Загально-технічного моделювання» Цюрупинської районної станції юних техніків (керівник Грабовський Г.В.);
  13.  Гога Вероніка, учениця 4 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради;
  14.  Качура Оксана, учениця 3 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради; 
  15.  Кравець Марина, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Початкового технічного моделювання» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 Херсонської міської ради;
  16.  Замолотнєв Костянтин, учень 3 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання транспортної техніки» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  17.  Кривцун Владислав, вихованець Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;
  18.  Сапринський Даніїл, вихованець Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;
  19.  Хижняк Юрій, учень 3 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Голопристанської загальноосвітньої школи № 1;
  20.  Пашкевич Захар, учень 4 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Кардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;
  21.  Ткачова Глорія, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Умілі ручки» Залізнопортівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;
  22.  Трофименко Віталій, учень 3 класу, вихованець гуртка «Умілі ручки» Залізнопортівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;
  23.  Богдуєв Іван, учень 2 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Білозерської районної станції юних техніків;
  24.   Колектив гуртка «Початкове технічне моделювання» Микільської загальноосвітньої школи Білозерського району (керівник Скороход С.М.);
  25.  Герасимчук Данило, учень 3 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради;
  26.  Голуб Олександр, учень 4 класу, вихованець гуртка «Технічне моделювання» Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради;
  27.  Солопчук Ельвіра, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Технічне моделювання» Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;
  28.  Манін Юрій, учень 1 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Чаплинської станції юних техніків.

 

 

 

 

Методист                                                                            Т.В. Кучеровська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Додаток 2

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                        № 

 

 

СПИСОК

учасників обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого

шкільного віку з початкового технічного моделювання,

які нагороджені заохочувальними дипломами

 

  1. Щасна Анна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Бериславської станції юних техніків;
  2. Шульга Діана, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Білозерської районної станції юних техніків;
  3. Чібарь Кирил, учень 1 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Білозерської районної станції юних техніків;
  4. Хараджа Кирило, учень 2 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Голопристанської районної станції юних техніків;
  5. Михайленко Руслан, учень 3 класу, вихованець гуртка «Початкового технічного моделювання» Нововолодимирівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;
  6. Кононов Богдан, учень 3 класу, вихованець гуртка «Технічна творчість» Голопристанської гімназії;
  7. Кривцун Владислав, вихованець Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;
  8. Прядко Ілля, вихованець Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;
  9. Максименко Віталій, учень 3 класу, вихованець гуртка «Сонечко» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради.

 

 

 

       Методист                                                                    Т.В. Кучеровська

 

 

Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...