Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
підсумки обласного заочного конкурсу юних конструкторів, винахідників та раціо

 

 

                                                                 Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

20.03.  2014                                             м.Херсон                               № 31

 

Про підсумки обласного заочного

конкурсу юних конструкторів,

винахідників та раціоналізаторів

у 2013-14 навчальному році

 

Згідно  з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості  учнівської молоді» Херсонської обласної ради  у 2013-14  навчальному році  проведено 2 тури обласного заочного конкурсуюних конструкторів, винахідників та раціоналізаторів.

У конкурсі взяло участь 61 учень з 10 районів та міст області (Білозерського, Великоолександрівського, Голопристанського, Горностаївського, Каховського, Цюрупинського, Чаплинського районів та міст Каховки, Нової Каховки, Херсона.

Активну участь у конкурсі взяли учні закладів освіти Білозерського, Голопристанського, Чаплинського районів, міста Херсона та Нової Каховки.

Найбільшу суму балів  у 2-х турах набрала  Агаєва Марія, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради, яка стала переможцем конкурсу.

В окремих турах високі бали отримали Гордійчук Володимир, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської станції юних техніків та Данець Тетяна,  учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради.

За підсумками журі  9  учнів стали призерами конкурсу. Ще 15 учнів отримали дипломи за призові місця у І та ІІ турах конкурсу.

 На підставі протоколу журі конкурсу

 

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити результати конкурсу (додаток 1).

2.Затвердити список і нагородити дипломами відповідних ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів, які зайняли І, ІІ, ІІІ  місця у загальному заліку конкурсу (додаток 2).

3. Затвердити список і нагородити  дипломами відповідних ступенів  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів, які зайняли призові місця у І та ІІ турах конкурсу (додаток 3).

4. Затвердити список та нагородити заохочувальними дипломами учасників за

нестандартні вирішення окремих завдань (додаток 4).

5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

 

В.о. директора комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                 О.В.Рудика                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Додаток 1 до

наказу  комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

20.03.  2014 р.  № 31

 

Таблиця

результатів обласного заочного конкурсу

 юних конструкторів, винахідників та раціоналізаторів у 2013-14 н.р.

 

Район

Кільк. закладів освіти

Кільк. учасників

Кільк.

турів

кількість призових місць

Додатк.

бали за місця в окремих турах

Загальна кількіс балів

Загальне місце

І

ІІ

ІІІ

Заохоч.

 

1.

м. Каховка

1

2

2

 

 

1

 

3,5

4,5

ІІІ

2.

м. Нова Каховка

3

7

2

 

 

 

 

2,0

2,0

5

3.

Білозерський

5

8

2

 

 

3

1

4,5

8,0

ІІ

4.

Великоолександрівський

1

5

1

 

 

 

 

 

-

участь

5.

Голопристанський

5

7

2

 

 

 

 

0,5

0,5

8

6.

Горностаївський

2

2

1

 

 

 

 

1,0

1,0

7

7.

Каховський

3

7

1

 

 

 

 

4,5

4,5

4

8.

Цюрупинський

1

2

2

 

1

1

 

8,0

12,0

І

9.

Чаплинський

5

6

2

 

 

 

 

1,5

1,5

6

10.

м.Херсон

10

16

2

1

1

1

1

15

24,5

І

 

 


Додаток 2 до

наказу комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                   20.03.  2014   №  31

 

 

Список

                  учасників обласного заочного конкурсу юних конструкторів,

 винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено дипломами

 за І, ІІ ІІІ місця у загальному заліку конкурсу

 

Перше місце:

1.Агаєва Марія, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

 

Друге місце:

1.Данець Тетяна, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

 2. Гордійчук Володимир, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

 

Третє місце:

1.Товарницький Роман, учень 8 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

2. Вашина Юлія, учениця 8 класу Білозерської багатопрофільної гімназії Білозерської районної ради;

3. Чернявський Андрій, учень 11 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

4. Дарійчук Олексій, учень 10 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

5. Вовк Данило, вихованець Каховської станції юних техніків;

6. Дикарєв Віталій, учень 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» № 56 Херсонської міської ради.

 

 

 


Додаток 3 до

наказу  комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                   20.03.  2014   № 31

 

                                                       С П И С О К

                   учасників обласного заочного конкурсу юних конструкторів,

 винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено дипломами

 за призові місця в окремих турах

 

                                                         І тур

 Перше місце:

  1. Агаєва Марія, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
  2. Данець Тетяна, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

 

Друге місце:

1.Буряк Сергій, учень 10 класу Червоноперекопської школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

2.Вовк Данило, вихованець Каховської станції юних техніків;

3.Дикарєв Віталій, учень 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» № 56 Херсонської міської ради.

 

Третє місце:

  1. Лаптєв Артем, учень 8 класу Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  2. Міняйло Ксенія, учениця 7 класу Роздольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  3. Панюшкін Олександр, учень 9 класу, вихованець Новокаховської міської станції юних техніків;
  4. Баранов Андрій, учень 10 класу Радянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  5. Усенко Олександра, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії     ім. Б.Лавреньова № 20 Херсонської міської ради;

 

 

                                                                 ІІ тур

Перше місце:

 

  1. Гордійчук Володимир, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

 

 Друге місце:

  1. Товарницький Роман, учень 8 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

 

Треті місця:

        

  1. Чернявський Андрій, учень 11 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;
  2. Агеєва Марія, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії     № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
  3. Корнієнко Микола, учень 10 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4 до

наказу  комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                              20.03. 2014   №  31

 

                                             С П И С О К

 

учасників  обласного заочного конкурс юних конструкторів,

винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено

 заохочувальними дипломами

 

1.Давиденко Іван, учень 10 класу Василівської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Каховського району;

 2.Міщенко Михайло, учень 6 класу, вихованець Новокаховської міської станції юних техніків;

3. Шаповалов Дмитро, учень 9 класу Новокаховського навчально-виховного комплексу №4 Новокаховської міської ради;

4. Вашина Юлія, учениця 8 класу Білозерської багатопрофільної гімназії Білозерської районної ради;

5. Чернявський Андрій, учень 11 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

6. Дарійчук Олексій, учень 10 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

7. Баранов Андрій, учень 10 класу Радянської загальноосвітньої школи                І-ІІІ ступенів Білозерського району;

8. Абрамов Денис, учень 10 класу, вихованець Каховської станції юних техніків;

9.Рижих Олексій, учень 9 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

10. Пікуль Микита, учень 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Херсонської міської ради;

11. Усенко Олександра, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

12. Данець Тетяна, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії       ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

13. Чухало Артем, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради.

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...