Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки виставки «Знай і люби свій край»

 

                                                        

 

                                                     Україна

ДЕПАРТАМЕНТОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХЕРСОНСЬКОЇОБЛАСНОЇДЕРЖАВНОЇАДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

03.04. 2014                                             м.Херсон                                   № 37

 

Про підсумки обласної виставки

з декоративно-ужиткового  мистецтва

«Знай і люби свій край»

 

Відповідно до плану роботи Центру у березні поточного року проведено обласну виставку «Знай і люби свій край». Навиставку представлено 607  робіт з     18 районів та міст області. Всього у виставці взяло участь 124 навчальних закладів області  (96 шкіл та 28 позашкільних закладів).

Слід відзначити активну участь у виставці колективів навчальних закладів  Білозерського (12 закладів), Голопристанського (11 закладів), Горностаївського     (10 закладів),  Каховського (11 закладів), Новотроїцького (10 закладів) районів та міста Нової Каховки (10 закладів).

Більшість поданих робіт  відповідали тематиці виставки. Серед тематичних розділів виставки найбільш повно представлені “Бісероплетіння”  (68 роботи), “Художня вишивка” (95 робіт), “Паперова пластика та оригамі” (60 робіт). Збільшилась кількість робіт поданих  у розділах  “В'язання спицями, гачком” (до    34 робіт), “Декоративний розпис” (до 40 робіт).

Журі відзначило високий рівень робіт вихованців шкільних гуртків Білозерського, Голопристанського районів та міста Нової Каховки.

Високі оцінки журі отримали роботи: у розділі  «В'язання спицями, гачком» вихованців  гуртка «Умілі руки» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Данілушкіна Л.О.), роботи з бісеру вихованців гуртків “Юні майстрині” Каховського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Колодич О.О.), “Чарівна намистина” Херсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради (керівник Кубарова Г.М.) і «Сувенірна майстерня» Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Жменько З.В.). 

Колоритні пано, макети, картини-колажі, які якнайкраще відповідають темі виставки, представили вихованці Каховської станції юних техніків, Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості, Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, а також учні шкіл Голопристанського району (керівники Завізьон Л.В., Лятецька Т.В., Білоконь О.М., Белікова Г.Л.,        Кулішова П.К., Харченко Т.М.).

У розділі «Народна лялька» кращі роботи представили вихованці Білозерського центру творчості дітей та юнацтва, Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради  і учні Херсонських навчальних закладів (керівники Нечай С.О., Ліпшиць О.Е., Фахрадова О.О., Лисенко В.М., Масс О.А., Бабаніна І.В., Кожухар М.В.).

У цьому році збільшилась кількість робіт у підрозділі “Батік». Кращими роботами у цьому розділі журі визнало роботи вихованців гуртків «Ми малюємо світ»  Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості (кер.Дума С.В.) та «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (кер. Зенкова І.І.).

Журі виставки відмітило високий дизайн комбінованих вишивок вихованців гуртків «Чарівний хрестик» та «Фентезі» Херсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради (керівники Калашнікова Л.О., Дівущак Т.В.).

Найбільшу кількість призових місць отримали учні Білозерського (21),  Голопристанського (25), Цюрупинського (20)  районів та міста  Херсона (85).

35 найкращих робіт виставки рекомендовано журі для участі  у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”. Це роботи учнів Великоолександрівського (1), Голопристанського (3), Каховського (3),  Цюрупинського (4),  Чаплинського (1) районів, міст Каховки (2)  та Херсона  (21).

На підставі вище зазначеного і матеріалів журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити результати обласної виставки з декоративно-ужиткового мистецтва, що додаються.

2. Нагородити дипломами   комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради І, ІІ, ІІІ ступенів: 

2.1. Учнів-авторів кращих робіт, які зайняли і, ІІ, ІІІ місця (додаток 1);

2.2. Творчі колективи гуртків за призові місця у виставці (додаток 2);

2.3. Керівників гуртків за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва (додаток 3).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учнів за творчий підхід у виконанні робіт поданих на обласну виставку (додаток 4);

4. Завідувачу відділу організаційно-масової роботи Вербині Л. В. забезпечити участь у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!».

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

В.о. директора комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                О.В.Рудика

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                             03.04.2014   № 37

 

Результати

обласної виставки з декоративно-ужиткового мистецтва

 

№ з/п

Район

Кількість експонатів

Кількість закладів освіти

Кількість розділів

Кількість експонатів вищої категорії

Участь у Всеукр. виставці

Загальна кільк. балів

Зайняте місце

І

ІІ

 

ІІІ

 

 

Заох

  1.  

м. Херсон

146

9

18

50

24

13

3

20

366,5

І

  1.  

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

12

1

6

5

1

2

 

1

33

7

  1.  

м. Гола Пристань

14

4

6

1

1

3

2

 

12

14

  1.  

м. Каховка

7

1

6

4

2

1

 

2

33

7

  1.  

м. Нова Каховка

49

10

8

2

8

3

4

 

39

6

  1.  

Бериславський

29

5

6

2

2

2

3

 

19,5

9

  1.  

Білозерський

61

12

8

8

5

8

7

 

66,5

ІІІ

  1.  

Великолепетиський

20

2

0

 

2

2

3

 

9,5

16

  1.  

В.Олександрівський

10

5

5

4

2

3

1

1

32,5

8

  1.  

Верхньорогачицький

16

6

8

 

3

 

3

 

10,5

15

  1.  

Високопільський

8

1

3

 

1

2

2

 

6

17

  1.  

Генічеський

-

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Голопристанський

29

11

6

10

6

9

2

3

87

ІІ

  1.  

Горностаївський

27

10

11

2

 

4

3

 

15,5

10

  1.  

Іванівський

-

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Каланчацький

36

8

16

 

2

6

4

 

14

11-12

  1.  

Каховський

30

11

7

7

1

4

2

3

52

4

  1.  

Нижньосірогозький

18

7

11

1

 

6

6

 

14

11-12

  1.  

Нововоронцовський

-

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Новотроїцький

19

10

8

1

1

3

3

 

12,5

13

  1.  

Скадовський

-

 

 

 

 

 

 

 

-

-

  1.  

Цюрупинський

33

2

9

14

4

2

1

4

96,5

І

  1.  

Чаплинський

43

9

15

5

2

8

6

1

45

5

 

Разом:

607

124

 

116

67

81

55

35

 

 

 

Завідувач відділу

організаційно-масової роботи                                                                     Л. В. Вербина

 

 

 

Додаток  1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді

03.04.2014   № 37

 

СПИСОК

призерів обласної виставки з  декоративно-ужиткового мистецтва,

 які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня: 

1. Єфременко Анна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Технічне моделювання з елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2. Козловська Дар’я, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Технічне моделювання   з  елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

3. Ліпунова Марина, учениця 2 класу, вихованка гуртка  «Технічне моделювання з  елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

4. Паламарчук Катерина, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Моделювання транспортної техніки» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

5. Ходос Юлія, учениця 6 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

6. Череватенко Данило, учень __ класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

7. Такун Ольга, учениця 10 клас, вихованка гуртка «Рукодільниця» Голопристанської гімназії ;

8. Смірнов Євген, учень 9 класу, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Бериславської станції юних техніків;

9. Єльніков Данило, учень 10 класу, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Бериславської станції юних техніків;

10. Василенко Анастасія, учениця 7 класу Білозерської багатопрофільної гімназії ім..О.Я.Печерського;

11. Дубіна Владислав, учень 8 класу Білозерської багатопрофільної гімназії ім..О.Я.Печерського;

12. Яркова Наталя, учениця 11 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

13. Мірошніченко Алла, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

14. Пахомова Анастасія, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

15. Лещенко Анастасія, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

16. Горбунова Олена, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

17. Пістолєтова Катерина, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

18. Демура Анжеліка, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Іграшка» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

19. Лабор Катерина, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Іграшка» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

20. Фіщукова Валерія, вихованка гуртка «Макраме та в’язання» Великоолександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості;

21. Красуля Ольга, вихованка гуртка «Макраме та в’язання» Великоолександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості;

22. Пашнюк Дар'я, вихованка гуртка «Макраме та в’язання» Великоолександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості;

23. Шевчук Вікторія, учениця 7 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

24. Лисак Дарина, учениця 8 класу, вихованка гуртка народної творчості Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

25. Стомаченко Руслана, учениця 8 класу вихованка гуртка народної творчості Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

26. Тімофєєва Олександра, учениця 7 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

27. Жайворонок Валерія, учениця 7 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

28. Бурячок Артем, учень 3 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

29. Іванішина Аліна, учениця 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

30. Степанюк Анастасія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Скарбничка творчості» Голопристанського будинку дитячої та юнацької творчості;

31. Шклярук Катерина, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Скарбничка творчості» Голопристанського будинку дитячої та юнацької творчості;

32. Плотник Олена, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Майстровиті руки» Голопристанського будинку дитячої та юнацької творчості;

33. Девятаєва Єлизавета, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Чарівна скринька» Голопристанського будинку дитячої та юнацької творчості;

34. Девятаєва Анастасія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Чарівна скринька» Голопристанського будинку дитячої та юнацької творчості;

35. Маринка Ярослава, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

36. Кубрак Анастасія, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Світ фантазій» Каїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

37. Балабон Дмитро, учень 9 класу, вихованець гуртка «Світ фантазій» Каїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

38. Клименко Ганна, вихованка гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої та юнацької творчості;

39. Крутієнко Валерія, вихованка гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої та юнацької творчості;

40. Ринчковська Альона, вихованка гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої та юнацької творчості;

41. Матлашевська Анастасія, вихованка гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої та юнацької творчості;

42. Горбатюк Катерина, вихованка гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої та юнацької творчості;

43. Сєрова Аліна, вихованка гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої та юнацької творчості;

44. Ястремська Ольга, вихованка гуртка «Сувенір» Каховського районного центру дитячої та юнацької творчості;

45. Агеєнко Віталій, учень 9 класу Нижньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

46. Гузенко Владислав, учень 9 класу, вихованець гуртка загально-технічного моделювання Цюрупинської районної станції юних техніків;

47. Книш Віталій, учень 7 класу, вихованець гуртка загально-технічного моделювання Цюрупинської районної станції юних техніків;

48. Набєгов Михайло, учень 8 класу, вихованець гуртка «Мій улюблений сувенір» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

49. Істоміна Єлизавета, учениця  5 класу, вихованка гуртка «Мій улюблений сувенір» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

50. Карась Марина, учениця  5 класу, вихованка гуртка «Мій улюблений сувенір» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

51. Курман Олена, учениця  9 класу, вихованка студії “Дизайн-асорті” Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

52. Мироненко Наталія, учениця  9 класу, вихованка студії “Дизайн-асорті” Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

53. Новак Валерія, учениця  7 класу, вихованка студії “Дизайн-асорті” Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

54. Мірошніченко Єгор, учень  7 класу, вихованець студії “Дизайн-асорті” Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

55. Романішина Віолета, учениця 6 класу, вихованка студії «Барвінок» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

56. Олексієнко Тетяна, учениця 6 класу, вихованка студії «Барвінок» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

57. Божченко Світлана, учениця 10 класу, вихованка студії «Ми малюємо світ» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

58. Баженова Ірина, вихованка студії «Ми малюємо світ» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

59. Мамаєнко Діана, вихованка гуртка «Сувенір»  комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

60.Автомонов Михайло, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Чаплинський районний  будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);

61. Оросі Анастасія, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Чаплинський районний  будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);

62. Сальникова Тетяна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Чаплинський районний  будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія–Нова);

63. Кравченко Софія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Чаплинський районний  будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія–Нова);

64. Радевич Аліна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

65. Бартоль Олександра, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

66. Швець Вероніка, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

67. Барсук Ксенія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

68. Полевік Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

69. Бондарчук Владислав,  вихованець студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

70.Семененко Ірина, вихованка студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

71. Нагорна Любов, вихованка студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

72. Молчанова Дар'я, вихованка студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

73. Козлова Ганна, учениця  3  класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;

74. Завгородня Ольга, учениця 6  класу Херсонської гімназії № 20                      ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

75. Ріжко Тетяна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;

76. Сергеєва Любов, учениця 6  класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;

77. Шотько Анастасія, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

78. Саркісян Ліліт, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

79. Саркісян Маргарита, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

80. Балинська Христина, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

81. Козуб Поліна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

82. Панченко Валерія, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

83. Резніченко Надія, вихованка гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

84. Старостенко Владислава, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

85. Богатирьова Катерина, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

86. Коваленко Дар'я, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

87. Сомченко Анастасія, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

88. Сахно Ярослав, вихованець гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

89. Гарагуля Віталій, вихованець гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

90. Цілінська Анастасія,  вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

91. Копитова Влада, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

92. Селіверстова Валерія, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

93. Горбач Кароліна, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

94. Коркмаз Ділара, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

95. Заболотна Вікторія, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

96. Гришин Євген, вихованець гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

97. Герасимчук Катерина, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

98. Смешко Катерина, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

99.Іванькова Ганна-Ліза, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

100. Сердополецька Марина, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

101. Бойко Тетяна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

102. Солов'янова Дар'я, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

103. Гайдученко Анастасія, вихованка гуртка «Умілі руки» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

104. Літвін Наталья, вихованка гуртка «Умілі руки» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

105. Карагезян Емма, вихованка гуртка «Умілі руки» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

106. Кучер Ганна, вихованка гуртка «Умілі руки» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

107. Дівущак Катерина, вихованка гуртка «Умілі руки» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

108. Лисенко Вероніка, вихованка гуртка «Умілі руки» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

109. Комар Крістіна, вихованка гуртка «Умілі руки» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

110. Коваленко Олена, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

111. Бойко Ганна, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

112. Буровська Світлана, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

113.Антощенко Єлизавета,  вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

114. Булат Вікторія, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

115. Сацута Лариса, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

116. Маркусь Ігор-Захар, вихованець гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

117. Кузьменко Любов, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

118. Лень Галина, учениця 8 класу, вихованка гуртка “Дизайну тканин і декору інтер’єрів” Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

119. Сачкова Ганна, учениця 10 класу, вихованка гуртка художнього конструювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

120. Заднепряний Сергій, учень  8 класу, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

121. Альохіна Валерія, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

122. Кошеляк Катерина, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

123. Марушкіна Дар'я, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

         Другого ступеня:

1. Тимченко Дар'я, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Технічне моделювання з елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2. Лозович Анастасія, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Технічне моделювання з елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

3. Грибов Ілля, учень 5 класу Новокаховської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів № 3;

4. Гречка Поліна, учениця 10 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею;

5. Столярова Дар'я, учениця  6 класу Новокаховської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів № 3;

6. Бобощенко Емілія, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості;

7. Тетеря Анна, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості;

8. Байбуза Поліна, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості;

9. Яншевський Ярослав, учень 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

10. Василенко Владислав, учень 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

11. Поляк Кирило, учень 9 класу Голопристанської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів № 3;

12. Верлатий Євген, учень 11 класу, вихованець гуртка “Різьблення по дереву” Бериславської станції юних техніків;

13.Жукевич Марина, учениця 1 класу Дніпровської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів Білозерського району;

14. Пузирна Валентина, учениця 11 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

15. Спіцина Анна, вихованка гуртка «Тістопластика» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва;

16. Тесля Владислава, вихованка гуртка «Тістопластика» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва;

17. Жукова Анастасія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва;

18. Кавун Софія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва;

19. Карнаух Катерина, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості;

20. Товстонос Анастасія, вихованка гуртка «Умілі руки» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості;

21. Валєєва Юлія, учениця 7 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

22. Осадча Зінаїда, учениця 4 класу Михайлівської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

23. Самойленко Владислав, учень 7 класу, Самойлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

24. Романовський Ростислав, учень 7 класу, Самойлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

25. Маловічко Сергій, учень 6 класу, вихованець гуртка «Дизайн» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

26. Маловічко Андрій, учень 6 класу, вихованець гуртка «Дизайн» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

27. Молдованенко Максим, учень 11 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

28. Бардачова Тетяна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Скарбничка творчості» Голопристанського Будинку дитячої та юнацької творчості;

29. Коваленко Поліна,  учениця 6 класу, вихованка гуртка «Бісерне сяйво» Голопристанського Будинку дитячої та юнацької творчості;

30. Сахарова Анастасія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Майстровиті руки» Голопристанського Будинку дитячої та юнацької творчості;

31. Мельничук Анжела, учениця 5 класу, вихованка Каховського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

32. Романович Євген, учень 8 класу, вихованець гуртка «Художнє різьблення по дереву» Новопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

33. Бурлакова Юлія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

34. Бурлаков Лев, учень 5 класу, вихованець гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

35. Саліварос Олександра, учениця 5 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

36. Богомол Сергій, учень 8 класу, вихованець гуртка загально-технічного моделювання Цюрупинської станції юних техніків;

37. Губенко Ксенія, учениця 6 класу, вихованка студії «Барвінок» Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;

38. Кваша Єлизавета, учениця 6 класу, вихованка студії «Барвінок» Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;

39. Попова Анастасія, учениця 7 класу, вихованка студії «Ми малюємо світ»» Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;

40. Шлемпа Інна, учениця 9 класу Іванівської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

41. Емурлаєва Ленара, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);

42. Небивайлова Олександра, вихованка гуртка «Моделювання іграшки-сувеніру» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

43. Ющенко Марія, вихованка гуртка «Моделювання іграшки-сувеніру» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

44. Єфименко Олександр, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

45. Григор'єв Єгор, вихованець гуртка «Берегиня» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

46. Швець Дмитро, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

47. Поліщук Валерія, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;

48. Жужа Анастасія, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;

49.Чернякова Софія, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

50. Голубніченко Лілія, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

51. Руда Юліана, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

52. Хажина Євдокія, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

53. Дерикова Ольга, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

54. Яковенко Ілля, вихованець гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

55. Глєбова Поліна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

56. Ларіна Ольга, вихованка гуртка «Гармонія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

57. Гончарова Катерина, вихованка гуртка «Гармонія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

58. Захарченко Діана, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток та бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

59. Деркач Юлія,  учениця 11 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток та бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

60. Снігур Катерина, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

61. Яковлева Софія, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

62. Чхало Ксенія, учениця 10 класу Іщенської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

63. Кулик Станіслав, учень 7 класу Білокриницької загальноосвітньої школи       І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

64. Старостенко Владислава, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

 

  1. Зазуля Каріна, учениця 6 класу, вихованка гуртка моделювання транспортної техніки комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  2. Гончар Ігор, учень 8 класу Корсунської загальноосвітньої школи                     І-ІІ ступенів Новокаховської міської ради;
  3. Коваленко Юлія, учениця 5 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;
  4. Дорубець Діана, учениця 5 класу Новокаховської загальноосвітньої школи       І-ІІІ ступенів № 3;
  5. Савченко Олександра, учениця 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;
  6. Кривонос Юлія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Українські візерунки» Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
  7. Никифорова Анастасія, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Рукодільниця» Голопристанської гімназії;
  8. Імшеницька Ганна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;
  9. Кислюк Ростислав, учень 9 класу, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Бериславської станції юних техніків;
  10. Пастушенко Ганна, учениця 3 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
  11. Мухоморова Поліна, учениця 4 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  12. Загалевич Світлана, учениця 1 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  13. Антонюк Ганна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Дивовижні ручки» Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  14. Жукевич Анна, учениця 9 класу Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  15. Дятел Світлана, учениця 2 класу Білозерської багатопрофільної гімназії ім.. О.Я.Печерського;
  16. Яковенко Віолетта, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва;
  17. Степанян Вікторія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва;
  18. Бурмістрова Аліна, вихованка гуртка «Художня вишивка» Великоолександрівського районного Центру дитячої та юнацької творчості;
  19. Гузік Руслана, вихованка гуртка «Художня вишивка» Великоолександрівського районного Центру дитячої та юнацької творчості;
  20. Грабюк Володимир, учень ___ класу Борозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

21.Тихонова Христина, вихованка гуртка «Художня вишивка» Великолепетиського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

22. Романенко Марія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Великолепетиського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

23. Малявка Кристина, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Фольклорний» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

24. Самойленко Олександр, учень  6 класу, вихованець гуртка «Дизайн» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

25. Стомаченко Руслана, учениця 8 класу, вихованка гуртка народної  творчості Малокардашинської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

26. Нікітенко Максим, учень 2 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

27. Німич Олександр, учень 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Голопристанського району;

28. Голояд Анна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «М'яка іграшка» Голопристанського Будинку дитячої та юнацької творчості;

29. Сергеєва Яна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «М'яка іграшка» Голопристанського Будинку дитячої та юнацької творчості;

30. Розискул Вікторія, учениця 11 класу Рибальченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

31. Коваленко Поліна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Бісерне сяйво» Голопристанського Будинку дитячої та юнацької творчості;

32. Новікова Ольга, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Голопристанського Будинку дитячої та юнацької творчості;

33. Прядко Христина, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Чарівна палітра» Голопристанського Будинку дитячої та юнацької творчості;

34. Демчук Катерина, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Чарівне намисто» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради;

35. Запорожець Вікторія,  учениця 6 класу, вихованка гуртка «Чарівна фантазія» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради;

36. Матьола Вікторія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Рукоділля» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради;

37. Стрелкова Яна, учениця 8 класу Заозерненської загагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

38. Демидов Денис, учень 9 класу Чорноморівської загагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

39. Сябрук Юлія, учениця 10 класу Тавричанської загагальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Каховського району;

40. Безпальченко Ольга, учениця 11 класу Кам'янської загагальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Каховського району;

41. Овчіннікова Каріна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Декоративний розпис» Горьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

42. Харченко Катерина, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Гончарство» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

43. Сіряк Єлизавета, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Біокераміка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

44. Громова Софія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

45. Будько Антон, учень 4 класу, вихованець гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

46. Користова Анна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;

47. Ломанов Максим, учень 5 класу Першопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

48. Кім Максим,  учень 9 класу Першопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

49. Мельник Денис, учень 6 класу Першопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

50. Марчук Анастасія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»  комунального закладу «Нижньосірогозький Будинок творчості дітей та юнацтва»;

51.Тюшка Вікторія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»  комунального закладу «Нижньосірогозький Будинок творчості дітей та юнацтва»;

52. Сєнчина Альона, учениця 4 класу Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

53. Тен Інна, учениця 5 класу Першопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

54. Гладиш Ярослава, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Бісеринка» Новотроїцького Будинку дитячої та юнацької творчості;

55. Радіонова Діана, вихованка гуртка «Художня вишивка» Новотроїцького Будинку дитячої та юнацької творчості;

56. Лященко Ірина, учениця 5 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

57. Яковчук Олег, учень 9 класу, вихованець гуртка загально-технічного моделювання Цюрупинської станції юних техніків;

58. Миргородський Андрій, учень 7 класу, вихованець студії «Дизайн-асорті» Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;

59. Герасимчук Данило,  учень 3 класу Скадовської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

60. Бондарчук Костянтин, учень 6 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);

61. Семенова Олена, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (філія Асканія-Нова);

62. Чухало Артем, учень 6 класу, вихованець гуртка гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Чаплинська районна  станція юних техніків»;

63. Вечірко Вікторія, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Чаплинська  станція юних техніків»;

64. Буганов Олег, учень 10 класу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської районної ради;

65. Григор'єва Валерія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

66. Бєлан Іванна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

67. Кравченко Єлизавета, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

68. Макаренко Анастасія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

69. Шрамкова Аліна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

70. Поліщук Валерія, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;

71. Шестобанська Влада, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;

72. Хажина Євдокія, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

73. Колесник Юлія, вихованка гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

74. Краснянська Єлизавета, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

75. Посунько Ольга, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

76. Норець Леся, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

77. Бортнік Ганна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

78. Чеботарьова Оксана,  учениця 8 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

79. Кульма Надія, вихованка гуртка художнього конструювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

80. Заднепряний Сергій, учень 8 класу, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

81. Ситнік Андрій, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво. Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

03.04.2014   № 37

 

Список творчих колективів та гуртків,

які нагороджуються дипломами за зайняті призові місця

в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва

 

Першого ступеня:

 

  1. Колектив гуртка «Паперопластика» Білозерської Центру творчості дітей та юнацтва (кер.Островенко К.В.);
  2. Колектив гуртка «Всевмійка» Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (кер. Харченко Т.М.);
  3. Колектив гуртка «Гончарство» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради (кер. Селезньов С.А.);
  4. Колектив судномодельного гуртка Цюрупинської  районної станції юних техніків (кер. Біляєв Д.Ю.);
  5. Колектив гуртка загально-технічного моделювання Цюрупинської  районної станції юних техніків (кер. Грабовський Г.В.);
  6. Колектив гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (кер.Полоз А.Ю.);
  7. Колектив гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (кер. Калікіна М.В).

 

Другого ступеня:

 

1.Колектив гуртка «Тістопластика» Білозерської центру творчості дітей та юнацтва (кер.Полов'юк Л.М.);

2. Колектив гуртка «Барвистий дивосвіт» Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (кер. Скуратівська В.В.);

3. Колектив гуртка «М'яка іграшка»  Голопристанського Будинку дитячої та юнацької творчості (кер. Філатова С.П.);

4. Колектив зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівники Ліпшиць О.Е., Фахрадова О.О., Лисенко В.М.);

5. Колектив гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (кер. Мудра О.Л);

6. Колектив гуртка «Різьблення по дереву» Бериславської станції юних техніків» (кер.Сікора М.Й.).

 

 

Третього ступеня:

  1. Колектив гуртка «Природа і фантазія» Садівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району (кер. Теребило А.І.);
  2. Колектив гуртка декоративно-прикладного мистецтва Білозерської районної станції юних техніків (кер. Царюченко О.І.);
  3. Колектив гуртка «Творчі мандри» Краснознам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (кер. Кан Н.В.);
  4. Колектив студії «Натхнення» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» (кер. Ставицька Х.М.).

 

Заохочувальні:

1. Колектив учнів 5 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (кер. Скоромнікова Л.А.);

2. Колектив гуртка «Декоративний розпис» Горьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацького району (кер Філіпенко О.Л.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості  учнівської  молоді»

Херсонської обласної ради

03.04.2014   № 37

 

Список керівників гуртків та творчих об'єднань,

 які нагороджуються дипломами за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

 

  1. Дівущак Тетяна Віталіївна, керівник гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  2. Кубарова Ганна Миколаївна, керівник гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  3. Данілушкіна Людмила Олександрівна, керівник гуртка «Умілі руки» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  4. Калашнікова Лариса Олександрівна, керівник гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  5. Лисенко Вікторія Михайлівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  6. Ліпшиць Олена Едуардівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  7. Фахрадова Олеся Олександрівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва  Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  8. Масс Олена Анатоліївна, керівник зразкового колективу «Студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  9. Калікіна Марина Володимирівна, керівник гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  10. Кулішова Поліна Костянтинівна, керівник гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради Херсонської міської ради;
  11. Кожухар Марина Володимирівна, вчитель трудового навчання, керівник гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів      № 30 Херсонської міської ради;
  12. Бабаніна Ірина Валеріївна, вчитель початкових класів Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  13. Завізьон Людмила Володимирівна, керівник гуртка «Технічне моделювання  з елементами декорування» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  14. Колодич Олена Олександрівна, керівник гуртка «Юні майстрині» Каховського районного центру дитячої та юнацької творчості;

15. Бурячок Ганна Андріївна, вчитель початкових класів Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

16. Харченко Тетяна Миколаївна, керівник гуртка «Всевмійка» Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

17.Лятецька Тетяна Валентинівна, керівник студії «Дизайн-асорті» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

        18.Альохіна Валентина Василівна, керівник гуртка «Мій улюблений сувенір» Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

       19.Грабовський Геннадій Володимирович, керівник гуртка загально-технічного моделювання Цюрупинської районної станції юних техніків;

        20.Недодаєва Олена Василівна, керівник гуртків «Бісероплетіння» і «Сувенір» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва( (філія Асканія-Нова).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  4

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді

03.04.2014   № 37

 

Список учнів, які нагороджуються заохочувальними дипломами

 за творчий підхід у виконанні робіт поданих на обласну виставку

з декоративно-ужитковогомистецтва

 

  1. Мілоненко Олександр, учень 3 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;
  2. Самодіна Юлія, учениця 6 класу, вихованка гуртка « Юний користувач ПК» Новокаховської станції юних техніків;
  3. Кривець Лідія, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості;
  4. Малига Софія, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості;
  5. Тумасян Анастасія, учениця 10 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  6. Лісняк Катерина, учениця 5 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської міської ради;
  7. Баблюк Яна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків;
  8. Спічак Артур, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Бериславської станції юних техніків;
  9. Смотров Антон, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Бериславської станції юних техніків;
  10. Мухоморова Поліна, учениця 4 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  11. Маловічко Аліна, учениця 3 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  12. Антонюк Ганна, учениця 4 класу Садівської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  13. Жуков Володимир, учень 2 класу Білозерської багатопрофільної гімназії ім.. О.Я.Печерського;
  14. Шишацька Аліна, учениця 6 класу,  вихованка гуртка «Сувенірний» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;
  15. Ковтіцька Віолетта, учениця 6 класу,  вихованка гуртка «Сувенірний» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;
  16. Гапон Ольга, учениця 5 класу,  вихованка гуртка «Сувенірний» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;
  17. Токмань Юліанна, учениця 2 класу Білозерської багатопрофільної гімназії ім.. О.Я.Печерського;
  18. Нікітчук Павло, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;
  19. Курас Софія, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;
  20. Яковлева Ірина, учениця 9 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;
  21. Мітуріч  Вероніка, учениця 5 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;
  22. Акуленко Микола, учень 11 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;
  23. Губарєва  Діана,  учениця 3 класу Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;
  24. Чередніченко Владислав, вихованець гуртка «Фольклорний» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;
  25. Прокопенко Вадим, вихованець гуртка «Художня вишивка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;
  26. Морозюк Вікторія, учениця 7 класу Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  27. Панченко Анастасія, учениця 8 класу Ольгинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  28. Шеменюк Анастасія, учениця 6 класу Маринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  29. Фарина Вікторія,  учениця 6 класу Маринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  30. Ковальчук Сергій, учень 4 класу Маринської загальноосвітньої школи       І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  31. Біденко Домініка, учениця 1 класу Заозерненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  32. Коржевська Юлія, учениця 11 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  33. Авраменко Дар'я, учениця 6 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
  34. Кравченко Ксенія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;
  35. Паламарчук Карина, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Чарівний бісер» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької районної ради;
  36. Рошканюк Денис, учень 6 класу Першопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  37. Грисенко Крістіна, учениця 2 класу Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  38. Вовк Світлана, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький  будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  39. Чичайкіна Анастасія, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький  будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  40. Білокриницька Тетяна, учениця 3 класу Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  41. Польський Денис, учень 10 класу Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  42. Митро Микита, учень 6 класу Верхньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  43. Сакун Микола, учень 11 класу Сиваської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів № 2 Новотроїцького району;
  44. Руда Анастасія, учениця 10 класу Володимиро-Іллінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Новотроїцького району;
  45. Таланчук  Галина, вихованка гуртка «Фантазія» Новотроїцького Будинку дитячої та юнацької творчості;
  46. Костиря Альона, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської районної ради;
  47. Дрозд Антон, вихованець студії «Натхнення» комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради;
  48. Шарлай Ганна, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Чалинська районна станція юних техніків»;
  49. Юхно Ольга, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Чалинська районна станція юних техніків»;

         50.Луценко Ганна, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Чалинська районна станція юних техніків»;

51.Ляшко Вероніка, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Чалинська районна станція юних техніків»;

52. Подік Світлана, учениця 9 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

53. Батрак Іван, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Хесонського Цен тру д дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

54. Бондаренко Софія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Художнє конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

55. Чайковська Олександра, вихованка гуртка «Юні друзі природи» Великоолександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості.

 

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...