Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обласного заочного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії»


 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

« ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

14.02. 2014 м.Херсон № 20

 

Про підсумки обласного

заочного конкурсу учнівської

молоді «Космічні фантазії» у 2014 році

 

Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженим Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, у січні 2014 року проведено обласний конкурс-виставку «Космічні фантазії».

У конкурсі взяли участь 115 шкіл, 25 позашкільних навчальних заклади з 16 районів та міст області. Всього на розгляд журі подано 389 робіт. Більшість дитячих виробів представлено у розділах «Образотворче мистецтво» (135 робіт), «Макети та моделі» (68 робіт). Збільшилась кількість робіт у розділі «Вироби з дерева та металу» (до 30 робіт).

Майже до усіх тематичних розділів конкурсу надали роботи навчальні заклади Бериславського, Білозерського, Голопристанського, Цюрупинського, Чаплинського районів та міст Нової Каховки, Херсона.

Журі конкурсу відмітило діючі розробки вихованців Білозерської та Каховської станцій юних техніків. Багато різноманітних макетів подали на конкурс учні Білозерського, Голопристанського, Горностаївського, Чаплинського районів та міста Херсона.

На високому рівні виконані роботи з бісеру вихованців комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонскої обласної ради (кер.Кіндрат Н.В.) та Великоолександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості (кер. Стефінюк О.В.), солоного тіста – вихованців Новокаховського будинку дитячої творчості (кер. Зубанова О.О.), картини з піску та колажі вихованців Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості (керівники Білоконь О.М., Лятецька Т.В.) та макети учнів міста Херсона.

Журі відмітило у розділі «Паперопластика» - роботи гуртківців Бериславської станції юних техніків (керівники Верлата Л.Є., Довдер О.П.), у розділі «Обробка деревини» - роботу Моцьо Іллі, вихованця Бериславської станції юних техніків (керівник Вербицький О.М.) у розділі «Іграшки» - роботи вихованців Білозерського центру творчості дітей та юнацтва (керівник Нечай С.О.).

Найкращими роботами конкурсу журі визнало: «П'ятий елемент» (Велетенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Білозерського району), м'які іграшки «Аватарчик» (Білозерський центр творчості дітей та юнацтва) і «Галатея» (Малокардашинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Голопристанського району), макет «Космічна мандрівка» (Таврійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Голопристанського району), батік «Сон» (Цюрупинський центр дитячої та юнацької творчості), в'язана іграшка «Інопланетна парочка» (Херсонський центр позашкільної роботи), макети з паперу «Космічні керівники гуртків» (Херсонський будинок дитячої та юнацької творчості), робота з пластиліну «Безмежний космос» (Херсонський центр дитячої та юнацької творчості), «Космічні гості» (Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді), картина «Космос» (Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15).

Журі конкурсу відмітило цікаві за змістом та якісні за рівнем виконання малюнки вихованців Новокаховського будинку дитячої творчості та учнів міста Херсона.

Найбільшу кількість призових місць у конкурсі отримали учні Білозерського (22), Голопристанського (16), Цюрупинського (20) районів, міст Нової Каховки (14), Херсона (47).

Не взяли участь у конкурсі навчальні заклади Генічеського, Іванівського, Нововоронцовського та Скадовського районів.

На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити розподіл місць між районами у конкурсі (додається).

  2. Нагородити дипломами відповідних ступенів:

2.1. Учнів, які зайняли призові місця у конкурсі (додаток 1).

2.2. Гуртки та колективи, які зайняли призові місця у конкурсі (додаток 2).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс (додаток 3).

4. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

В.о.директора О.В.Рудика

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

14.02. 2014 № 20

 

Розподіл місць

між районами, містами в обласному заочному конкурсі учнівської молоді «Космічні фантазії»

з/п

Район

Всього подано робіт

Кільк. темат.

розділ

Кільк закладів

освіти

Кількість робіт вищої категорії

Заохочувальні

Кільк. робіт на Всеукрконк.

Загальнакількіст

балів

Зайняте місце

І

ІІ

ІІІ

1.

м.Каховка

4

2

1

2

1

 

 

 

13

7

2.

м.Нова Каховка

22

10

6

4

5

5

3

2

47,5

4

3.

Білозерський

69

14

21

5

7

10

6

1

62

І

4.

Бериславський

22

10

18

2

2

4

2

 

21

6

5.

В.Олександрівський

10

5

6

1

2

 

 

 

11

8

6.

Великолепетиський

9

6

3

1

 

 

1

 

5,5

12-13

7.

В.Рогачицький

10

2

4

 

1

1

 

 

4

14-15

8.

Високопільський

1

1

1

 

 

 

 

 

Уч.

16

9.

Генічеський

-

 

 

 

 

 

 

 

-

 

10

Горностаївський

22

7

11

 

1

2

1

 

5,5

12-13

11

Голопристанський

26

14

16

7

3

6

3

 

51,5

ІІ

12

Іванівський

-

 

 

 

 

 

 

 

-

 

13

Каланчацький

7

3

2

 

1

1

 

 

4

14-15

14

Каховський

5

3

3

1

1

 

 

 

8

10-11

15

Н.Сірогозський

12

8

9

 

2

1

2

 

8

10-11

16

Нововоронцовський

-

 

 

 

 

 

 

 

-

 

17

Новотроїцький

8

7

3

 

2

2

1

 

8,5

9

18

Скадовський

-

 

 

 

 

 

 

 

-

 

19

Цюрупинський

41

10

5

5

5

10

1

 

50,5

ІІІ

20

Чаплинський

30

11

8

3

2

6

4

 

29

5

21

м.Херсон

74

18

22

19

15

13

6

4

168

І

22

КЗ «ЦНТТУМ»

17

6

1

4

4

2

 

 

34

5

 

Разом:

389

 

140

54

54

63

30

 

 

 

Примітка: бали нараховуються за призові місця в

- обласному конкурсі: І місце – 5 балів;

ІІ місце – 3 бали;

ІІІ місце – 1 бал;

Заохочувальні – 0,5 бали.

- участь у Всеукраїнському конкурсі: 3 бали

Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

14.02. 2014 № 20

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії»,

які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

 

1. Головко Ілля, учень 6 класу, вихованець Каховської станції юних техніків;

2. Касьяненко Ганна, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості;

3. Мамедова Марія, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості;

4. Сербіна Анастасія, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості;

5. Тетеря Анна, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості;

6. Шолох Вікторія, учениця 6 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків;

7. Приймак Катерина, учениця 6 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків;

8. Моцьо Ілля, учень 9 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків;

9. Горбунова Ольга, учениця 7 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

10. Степанян Вікторія, учениця 6 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

11. Корч Ірина, учениця 6 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

12. Демура Анжеліка, учениця 9 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

13. Єфімова Едера, учениця 9 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

14. Лабор Катерина, учениця 9 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

15. Сучіван Карина, учениця 7 класу, вихованка Великоолександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості;

16. Звонарьова Ірина, учениця 4 класу, вихованка Великолепетиського районного центру дитячої та юнацької творчості;

17. Літвінов Роман, учень 3 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

18. Морозюк Вікторія, учениця 7 класу Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

19. Стомаченко Руслана, учениця 8 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

20. Галига Денис, учень 6 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

21. Пантак Микола, учень 5 класу Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

22. Бельмега Данило, учень 7 класу Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

23. Костін Степан, учень 6 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

24. Курман Олена, учениця 9 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

25. Новак Валерія, учениця 7 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

26. Губенко Ксенія, учениця 6 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

27. Літош Людмила, учениця 9 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

28. Бабич Аліна, вихованка комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва»;

29. Мамаєнко Діана, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків»;

30. Онопрієнко Владислав, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків»;

31. Сосницька Поліна, учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

32. Шаркова Ганна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради;

33. Щербина Михайло, учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;

34. Пагельс Вікторія, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;

35. Ракома Олексій, учень 6 класу Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

36. Гайдученко Анастасія, вихованка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

37. Карагезян Емма, вихованка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

38. Коваль Анастасія, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

39. Саркісян Ліліт, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

40. Саркісян Маргарита, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

41. Старостенко Владислава, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

42. Шебаєва Олександра, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

43. Прокопчук Дар'я, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

44. Солдатова Ангеліна, вихованка Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

45. Остістова Анастасія, вихованка Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

46. Зуб Анастасія, вихованка Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

47. Долгополова Анастасія, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

48. Бараненко Аліна, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

49. Транський Даніїл, учень 4 класу недержавного навчально-виховного об'єднання «Дошкільний заклад-спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Хабад» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови»;

50.Стояновська Анастасія, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Херсонської міської ради;

51. Ярема Єлизавета, учениця 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 Херсонської міської ради;

52. Сачков Дмитро, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

53. Марушкіна Дар'я, учениця 7 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

54. Кошеляк Катерина, учениця 8 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

55. Вербина Яна, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

 

1. Пшеничний Єгор, учень 5 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

2. Мурза Валентина, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості;

3. Василенко Аліса, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості;

4. Панюшкін Олександр, вихованець Новокаховської міської станції юних техніків;

5. Самодіна Юлія, вихованка Новокаховської міської станції юних техніків;

6. Надточій Поліна, вихованка Новокаховської міської станції юних техніків;

7. Щасна Анна, учениця 4 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків;

8. Якубенко Данило, учень 5 класу Новобериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

9. Якубенко Валерія, учениця 9 класу Новобериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

10. Чечін Максим, учень 8 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

11. Мірошніченко Алла, учениця 8 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

12. Яковенко Віолета, учениця 5 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

13. Жукова Анастасія, учениця 6 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

14. Білецький Олександр, учень 10 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

15. Джижевський Владислав, учень 10 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

16. Демура Анжеліка, учениця 9 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

17.Нетребич Ксенія, учениця 6 класу, вихованка Великоолександрівського центру дитячої та юнацької творчості;

18. Пашнюк Дар'я, учениця 7 класу, вихованка Великоолександрівського центру дитячої та юнацької творчості;

19. Пигида Анна, учениця 5 класу, вихованка Великоолександрівського центру дитячої та юнацької творчості;

20.Симерня Вікторія, учениця 7 класу, вихованка Великоолександрівського центру дитячої та юнацької творчості;

21. Ковба Олена, учениця 11 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

22. Подоляк Дмитро, учень 3 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

23.Сокол Маргарита, учениця 7 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

24.Шиманська Ганна, учениця 7 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

25.Головко Валерія, учениця 6 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

26. Рибак Юлія, учениця 1 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

27. Борисова Анастасія, учениця 7 класу Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

28. Пулінець Юлія, учениця 6 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

29. Тюшка Вікторія, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;

30. Угорчук Діана, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;

31. Альохіна Олена, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;

32. Плехотько Ілля, вихованець Новотроїцького районного будинку дитячої та юнацької творчості;

33. Брусик Артем, вихованець Новотроїцького районного будинку дитячої та юнацької творчості;

34. Савіцький Дмитро, учень 7 класу, вихованець Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

35. Мироненко Наталія, учениця 9 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

36. Миргородський Андрій, учень 7 класу, вихованець Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

37. Олексієнко Тетяна, учениця 6 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

38. Давидов Артем, учень 3 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

39. Степанов Олексій, учень 3 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

40. Гурковський Назар, учень 9 класу Новомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;

41. Костиря Альона, учениця 9 класу НВК «Чаплинська школа-гімназія»;

42. Шарлай Ганна, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків»;

43. Трубіна Аліна, учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

44. Іванченко Олена, вихованка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

45. Коваленко Юлія, вихованка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

46. Даниш Діана, вихованка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

47. Маркусь Ігор-Захар, вихованець Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

48. Бондарчук Владислав, вихованець Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

49. Салко Артем, вихованець Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

50. Сошнікова Яна, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

51. Орищук Маргарита, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

52. Мотько Олена, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

53. Лапшинов Данило, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;

54. Голобородько Ангеліна, учениця 7 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

55.Христенко Серафима, учениця 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;

56. Знахуренко Діана, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Херсонської міської ради;

57. Цілінська Анастасія, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

58. Плоска Софія, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

59. Сачкова Ганна, учениця 10 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

60. Кузуб Євгенія, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

61. Отрада Валерія, учениця 1 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

62. Козинець Поліна, учениця 7 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

 

1.Завгородній Ярослав, учень 4 класу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;

2. Корецька Олеся, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості;

3. Набоченко Олександра, вихованка Новокаховського будинку дитячої творчості;

4. Микитюк Дмитро, вихованець Новокаховської міської станції юних техніків;

5. Черненко Єлизавета, учениця 9 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;

6. Баблюк Яна, учениця 3 класу, вихованка Бериславської районної станції юних техніків;

7. Фетісов Валерій, учень 2 класу, вихованець Бериславської районної станції юних техніків;

8. Захарова Катерина, учениця 6 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;

9. Лісів Катерина, учениця 7 класу Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

10. Демура Анжеліка, учениця 9 класу Білозерської дитячої музичної школи;

11. Боярчук Катерина, учениця 7 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

12. Авдоян Тамара, учениця 8 класу Музиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

13. Голобород Дмитро, учень 7 класу Білозерської багатопрофільної гімназії;

14. Мухоморова Поліна, учениця 4 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;

15. Огар Яна, учениця 4 класу Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;

16. Надточій Олександр, учень 6 класу, вихованець Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

17. Слюсаренко Олександр, учень 5 класу, вихованець Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

18.Лабор Катерина, учениця 9 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

19. Величко Марія, вихованка Верхньорогачицького будинку дитячої та юнацької творчості;

20. Галушка Ганна, учениця 7 класу Голопристанської гімназії;

21. Візінський Григорій, учень 9 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

22.Руденко Костянтин, учень 8 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

23. Топоркова Інна, учениця 2 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

24. Плотник Катерина, учениця 6 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

25. Сай Олександр, учень 2 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

26.Кільдеров Дмитро, учень 6 класу Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

27. Хорощун Дмитро, учень 6 класу Каїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

28. Користова Анна, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради»;

29. Альохіна Альона, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;

30. Примаченко Олексій, учень 1 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

31.Кара Єлизавета, учениця 7 класу, вихованка Новотроїцького районного будинку дитячої та юнацької творчості;

32. Васильченко Дмитро, учень 9 класу, вихованець Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

33. Мірошніченко Єгор, учень 7 класу, вихованець Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

34. Нестерова Ольга, учениця 9 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

35. Худякова Аліна, учениця 4 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

36. Божченко Світлана, учениця 10 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

37.Баженова Ірина, учениця 10 класу, вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

38. Солдатова Ірина, учениця 4 класу, вихованка Цюрупинської районної станції юних техніків;

39. Чернікова Ксенія, учениця 6 класу, вихованка Цюрупинської районної станції юних техніків;

40. Осетинський Мирослав, учень 3 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

41. Самарин Кирило, учень 4 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

42. Кірюшин Артем, учень 4 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

43.Болдарева Аліна, учениця 6 класу Великокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;

44. Цуркан Вадим, учениця 2 класу Великокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;

45. Таран Анна, вихованка комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва»;

46. Горюн Денис, учень 3 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва»;

47. Автономов Михайло, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва»;

48. Вільшун Павло, учень 6 класу НВК «Чаплинська школа-гімназія»;

49.Сікоцинський Ілля, учень 7 класу НВК «Чаплинська школа-гімназія»;

50. Чухало Артем, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків»;

51. Бойко Ганна, вихованка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

52. Конєва Аліна, вихованка Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

53. Утяганова Катерина, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

54. Бабич Олександра, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

55. Прокопчук Дар'я, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

56. Лазарева Софія, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

57.Швайко Павло, вихованець Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

58. Телегіна Анастасія, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

59. Асташевська Катерина, вихованка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

60. Коваленко Софія, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

61. Тоній Тая, учениця 7 класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Херсонської міської ради;

62. Глазкова Аліна, учениця 3 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;

63. Рибіцький Ілля, учень 4 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;

62. Демченко Катерина, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

63. Альохіна Валерія, учениця 9 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

14.02. 2014 № 20

 

Список

гуртків та колективів, які нагороджено дипломами

за призові місця в обласному конкурсі «Космічні фантазії»

 

Першого ступеня:

  • колектив гуртка «Раціоналізатори та винахідники» Каховської станції юних техніків (керівник Салдугін В.В.);

  • колектив гуртка паперопластики Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району (керівник Островенко К.В.);

  • колектив гуртка «Всевмійка» Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (керівник Харченко Т.М.);

  • колектив судномодельного гуртка Цюрупинської районної станції юних техніків (керівник Біляєв Д.Ю.);

  • колектив ракетомодельного гуртка Цюрупинської районної станції юних техніків (керівник Федкевич О.М.);

- колектив зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівники Ліпшиць О.Е., Фахрадова О.О., Лисенко В.М.).

 

 

Другого ступеня:

- колектив гуртка моделювання транспортної техніки Каховської станції юних техніків (керівник Мізь О.К.);

- колектив гуртка декоративно-прикладного мистецтва Білозерської районної станції юних техніків (керівник Царюченко О.І.).

 

Третього ступеня:

- колектив гуртка “Паперопластика” Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району (керівник Вітіннік С.О.);

- колектив учнів 5 класу Долматівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (керівник Ступка М.Л.).

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

14. 02. 2014 № 20

 

Список

учасників обласного конкурсу «Космічні фантазії»,

які нагороджено заохочувальними дипломами:

 

  1. Михальчук Марина, учениця 10 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7;

  2. Гугля Кирило, учень 1 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

  3. Турчин Дар'я, учениця 1 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

  4. Думич Сніжана, учениця 6 класу Високівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

  5. Опахлюк Олександр, учень 6 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

  6. Рева Вікторія, учениця 2 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

  7. Ластовецька Єлизавета, учениця 4 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

  8. Козюра Ольга, учениця 7 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

  9. Колектив гуртка «Крій та шиття» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва (керівник Черноус Л.І.);

  10. Демчук Владислав, учень 3 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

  11. Трускавецький Денис, учень 8 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

  12. Філобок Анна, учениця 11 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

  13. Міняйло Євгенія, учениця 10 класу Рибальченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

  14. Суська Аліна, учениця 10 класу Рибальченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

  15. Демкович Олександр, учень 7 класу Бехтерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

  16. Літвиненко Артем, учень 2 класу Краснознам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

  17. Мішеніна Софія, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Районний будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради;

  18. Іванюк Регіна, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;

  19. Чичайкіна Анастасія, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;

  20. Пархоменко Ярослав, учень 3 класу Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

  21. Хоминська Тетяна, учениця 7 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

  22. Попова Анастасія, учениця 6 класу вихованка Цюрупинського центру дитячої та юнацької творчості;

  23. Куліш Ілона, вихованка комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва»;

  24. Оросі Анастасія, учениця 8 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва»;

  25. Сальникова Тетяна, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва»;

  26. Юхно Ольга, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків»;

  27. Форостяна Олеся, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;

  28. Скарупа Наталія, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;

  29. Дубініна Юлія, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

  30. Слободян Даніїл, учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Херсонської міської ради;

  31. Бутвіловська Анастасія, учениця 1 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради;

  32. Василюк Єлизавета, вихованка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

  33. Балашова Катерина, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

  34. Луговик Катерина, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...