Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки проведення дистанційного конкурсу- виставки новорічної – різдвяних

 
 

 

Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

17.01.2022р                                      м. Херсон                                    № 7

           

Про    підсумки проведення    дистанційного

конкурсу- виставки новорічної – різдвяних

композицій «Ялинка Techno Style»

 

    Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково- технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у   січні поточного року проведено дистанційний конкурс-виставка новорічної – різдвяних композицій «Ялинка Techno Style» 

На конкурс подано 54роботи. В конкурсі-виставці взяли участь                        вихованці гуртківпочатково-технічного моделювання  (кер.гуртківПроцюк О.І..), моделювання іграшок сувенірів ( кер.гурткаТарасенко С.В.), геометричне моделювання (кер.гуртка Мала О.В.), виготовлення сувенірів (керівникигуртківЗабудська Л.П.та Крупчак О.В.) , розвиток математичних здібностей » ( кер. гуртка Педченко І.В.), Програмування в середовищі SCRATCH    ( кер. гуртка Альошина А.С.), Освітня робототехніка WeDo 2.0.                      ( кер. гуртка Балуєва Н.В.) та освітня робототехніка Mindstorms EV3 ( кер. гуртка Романов О.М.)

Журі оцінювало роботи за такими номінаціями:  Новорічна листівка «Новорічний настрій», новорічна іграшка «Прикраса для зеленої красуні», різдвяний сувенір «Різдвяне диво», «новорічна ялинка «Ялинка TechnoStyle»,зимове фото «Winter Fantasy», «робоялинка».

Найбільшу кількість призових місць у конкурсі-виставці отримали  вихованці  гуртків  «Геометричне моделювання»  керівник гуртка              Мала О.В., «Моделювання іграшок сувенірів»   (керівник гурткаТарасенко С.В.), «Виготовлення сувенірів ( керівники гуртків Забудська Л.П., Крупчак О.В.).

 

На підставі вищезазначеного і матеріалів журі виставки

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  І, ІІ, ІІІ ступенів призерів конкурсу-виставки, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 1).

2.Нагородити гуртки дипломами  за активну  участь  та високі результати  в конкурсі - виставки новорічної – різдвяних композицій «Ялинка Techno Style» (додаток 2).

3.  Контроль за виконанням данного наказу  покласти на заступника директора  з навчально-виховної  роботи Михайловську Г.С.

 

Директор                                                                               Олена РУДИКА

                                                                                                  

 

                                                                  

                                                              

                                                                      Додаток 1

                                                                          до наказу комунального закладу

                                                                          «Центр науково-технічної

                                                                          творчості учнівської молоді»

                                                                           Херсонської обласної ради

                                                                      17.01.2022р.  №  7

 

СПИСОК

призерів дистанційного конкурсу- виставки новорічної – різдвяних композицій «Ялинка Techno Style», які нагороджені дипломами

 

новорічна листівка «Новорічний настрій

 

Першого ступеня

1.Волкова Єлизавета, вихованка гуртка  «Програмування в середовищі Scratch», ( кер. гуртка Альошина А.С.);

2. Дубас  Олександр вихованець гуртка  «Програмування в середовищі Scratch»,    ( кер. гуртка Альошина А.С.);

3. Цибенко Альона, вихованка гуртка  «Програмування в середовищі Scratch», ( кер. гуртка Альошина А.С.).

 

     Другого ступеня

  • Не присуджувалось

 

       Третього ступеня

1. Яремчук Євеліна, вихованка гуртка  «Програмування в середовищі Scratch», ( кер. гуртка Альошина А.С.);

 

          новорічна іграшка «Прикраса для зеленої красуні»:

Першого ступеня

1.  Кравченко Інна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»( кер. гуртка Крупчак О.В.);

2. Пархомик Анастасія, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів»,             ( кер. гуртка Тарасенко С.В.)

3. Титаренко Аліна, вихованка гуртка ««Геометричне моделювання»( кер. гуртка Мала О.В.);

4. Малий Богдан, вихованець  гуртка ««Геометричне моделювання»( кер. гуртка Мала О.В.);

5. Пилиповець Роксалана, Радіонова Єлизавета, вихованки  гуртка «Виготовлення сувенірів»( кер. гуртка Забудьська Л.П.).

 

Другого ступеня

1.Розсолова Ніка, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»( кер. гуртка Крупчак О.В.);

2.Шадренко Владислав, вихованецьгуртка «Моделювання іграшок сувенірів»,( кер. гуртка Тарасенко С.В.);

3. Соколенко Валерія, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів»,             ( кер. гуртка Тарасенко С.В.);

4. Лукашук Майя, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів»,             ( кер. гуртка Тарасенко С.В.);

5. Котляр Вероніка, вихованка гуртка «Геометричне моделювання»( кер. гуртка Мала О.В.);

6.Письменна Аліна, вихованка гуртка «Геометричне моделювання»( кер. гуртка Мала О.В.).

 

Третього ступеня

1. Розсолова Ніка, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»( кер. гуртка Крупчак О.В.);

 

Номінація новорічна ялинка «Ялинка TechnoStyle»

Першого ступеня

1. Сидякіна Міла, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів»,             ( кер. гуртка Тарасенко С.В.)

 

Другого ступеня

1.Велієва Ангеліна Русланівна, вихованка гуртка Початкового технічного моделювання ( кер. гуртка Процюк О.І.);

2. Кондась Ростислав, вихованець гуртка «Моделювання іграшок сувенірів», ( кер. гуртка Тарасенко С.В.)

3. Сливич Ольга, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів»,             ( кер. гуртка Тарасенко С.В.)

 4. Петрова Єва, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів»,             ( кер. гуртка Тарасенко С.В.)

 

Третього ступеня

  •  Не присуджувалось

 

                           Номінація різдвяний сувенір «Різдвяне диво»

 

Першого ступеня

1.Ткаченко Максим, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів»( кер. гуртка Крупчак О.В.);

2. Овчаренко Рімма , вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»( кер. гуртка Крупчак О.В.);

3. Ільяш Марія, вихованка гуртка «Розвиток математичних здібностей» ( кер. гуртка Педченко І.В.)

 

Другого ступеня

1.Кріль Євгенія, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів», ( кер. гуртка Тарасенко С.В.);

2. Малий Марк, вихованець  гуртка ««Геометричне моделювання»( кер. гуртка Мала О.В.);

3. Степанюк Антон, вихованець  гуртка ««Геометричне моделювання»( кер. гуртка Мала О.В.).

Прокопенко Єлизавета, Паєвська Єлизавета, вихованки  гуртка «Виготовлення сувенірів»( кер. гуртка Забудьська Л.П.).

 

Третього ступеня

1. Жадан Яна вихованка гуртка «Розвиток математичних здібностей» ( кер. гуртка Педченко І.В.);

2. Асаулюк Роман , вихованець гуртка «Розвиток математичних здібностей»  ( кер. гуртка Педченко І.В.).

 

                                 Номінація новорічна ялинка  «Робоялинка»

 

Першого ступеня

1.Труш Артур, вихованець гуртка «Освітня робототехніка Mindstorms EV3                   ( кер.гуртка Романов О.М.);

2.Цьомко Євген ,вихованець гуртка «Освітня робототехніка Mindstorms EV3                   ( кер.гуртка Романов О.М.);

3. Свидиренко Аріна, вихованкагуртка «Освітня робототехніка Mindstorms EV ( кер.гуртка Романов О.М.);

4. Зінчук Олександр вихованець гуртка «Освітня робототехніка Mindstorms EV3 ( кер.гуртка Романов О.М.);

5. Степанюк Антон, вихованець гуртка «Геометричне моделювання»( кер. гуртка Мала О.В.)

 

Другого ступеня

1.Заяц Кіра, вихованка гуртка «Геометричне моделювання»( кер. гуртка Мала О.В.);

2. Балуєва Вікторія, вихованка гуртка «Освітня робототехніка WeDo 2.0.» (кер. гуртка Балуєва Н.В.)

3. Яковенко Іван, вихованецьгуртка «Освітня робототехніка WeDo 2.0.» (кер. гуртка Балуєва Н.В.);

4. Шелуденко Матвій,  вихованецьгуртка «Освітня робототехніка WeDo 2.0.» (кер. гуртка Балуєва Н.В.)

 

Третього ступеня

  • Не присуджувалось

Номінація  зимове фото «Winter Fantasy

 

Першого ступеня

-  Білова Кіра  Прокопенко Єлизавета, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів»( кер. гуртка Забудьська Л.П.);

 

Другого ступеня

  • Не присуджувалось

 

Третього ступеня

  • Не присуджувалось

                                                            

                                                        

 

                                                               Додаток 2

                                                                            до наказу комунального закладу

                                                                          «Центр науково-технічної

                                                                            творчості учнівської молоді»

                                                                           Херсонської обласної ради

                                                                     17.01. 2022р.  № 7

 

СПИСОК

гуртків , які  нагородженні  за активну участь та високі  результати в дистанційному  конкурсі- виставки новорічної – різдвяних композицій «Ялинка Techno Style»

 

1.Колектив гуртка «Виготовлення сувенірів » ( керівникЗабудьська Л.П.);

2.Колектив  гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» ( керівник Тарасенко С.В.)

3. Колектив гуртка «Геометричне моделювання»( керівник Мала О.В.);

4. Колектив гуртка «Початкового технічного моделювання» ( керівник гуртка Процюк О.І.)

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.



Останні Новини
21.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21.02.2022

День Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum разом ...
21.02.2022

День Державного Герба України

    19 лютого – День Державного Герба України Державний Герб України – ...