Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської м

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ

 

Н А К А З

11.10.2017 р.                                                                                       № 258

 

Про підсумки ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді зі спортивної

радіопеленгації (старша вікова

група) у 2017 році

 

На виконання наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 19 вересня 2017 року № 236 «Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (старша вікова група)» у 2017 році, з метою підведення підсумків роботи радіоспортивних гуртків області, подальшого розвитку технічних видів спорту в Україні  з 06 по 08 жовтня поточного року комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (старша вікова група).

У змаганнях  взяли  участь  14 команд, 39 учнів з  Білозерського, Генічеського,  Голопристанського,  Каланчацького, Олешківського районів та міста  Херсона.

Командну першість у змаганнях посіла команда Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Друге та третє місця зайняли команди Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району відповідно.

На підставі висновків суддівської колегії

 

 НАКАЗУЮ:

 

1.                       Затвердити результати  змагань, що додаються.

2.     Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.)  нагородити:

       2.1. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли                 І, ІІ, ІІІ  місця (додаток 1);

       2.2. Медалями та   дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів учасників, які зайняли             І, ІІ, ІІІ  місця (додаток 2).

        3. Контроль  за  виконанням даного залишаю за собою.

  

 

Заступник начальника управління –

начальник відділу дошкільної,

загальної середньої освіти та

інспекції навчальних закладів                                                               Н.І.Левенець 

                                                               

                                                                                                                                      

                                                       Додаток 1

                                                                     до наказу управління освіти, науки та молоді

                                                                              обласної  державної адміністрації

                                                                              від 11.10.2017  № 258

 

 

Результати

ІІІ (обласного) етапу  Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (старша вікова група)

 у 2017 році

 

Зайняті місця

Команда

Кількість передавачів

Час пошуку

Перше

 Херсонського  центру  позашкільної роботи Херсонської міської ради

8

92

Друге

Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району

8

101

Третє

Новозбур’ївської  загальноосвітньої школи                          І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району

8

110

Четверте

 № 1 Генічеської районної станцї юних техніків Генічеської районної ради 

8

152

П’яте

Радіоклубу «Супутник» Херсонського  центру  позашкільної роботи Херсонської міської ради 

7

104

Шосте

Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради

7

153

Сьоме

Олешківської районної станції  юних техніків Олешківської районної ради

7

178

Восьме 

№ 2 Генічеської районної станцї юних техніків Генічеської районної ради

7

186

Дев’яте

 № 2  Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради    

6

138

Десяте

№ 1  Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради

5

148

Одинадцяте

комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

4

84

Дванадцяте

Горьківська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради

4

94

Тринадцяте

Олександрівської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ  ступенів Білозерської  районної  ради                     

3

116

Чотирнадцяте

Білозерської районної станції юних техніків Білозерської  районної  ради                                             

1

118

 

 

                                                   

 

 

                       

                                                                     Додаток 2                                                                       

                                                                     до наказу управління освіти, науки та молоді

                                                                              обласної  державної адміністрації

                                                                              від  11.10.2017258

 

                                                  

СПИСОК

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації у 2017 році

 (старша вікова група)

 

Першого ступеня:

1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

2. Дубинець Даніїл Сергійович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1. Кукуруза Єлизавета Сергіївна, учениця 9 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новозбур'ївської сільської ради Голопристанського району;

        2. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1. Коробка Марина Олегівна, учениця 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чулаківської сільської ради Голопристанського району;

2. Богданов Сергій Миколайович, учень 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чулаківської сільської ради Голопристанського району.

Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...