ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ
Н А К А З
11.10.2017 р. № 258
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнських відкритих змагань
учнівської молоді зі спортивної
радіопеленгації (старша вікова
група) у 2017 році
На виконання наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 19 вересня 2017 року № 236 «Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (старша вікова група)» у 2017 році, з метою підведення підсумків роботи радіоспортивних гуртків області, подальшого розвитку технічних видів спорту в Україні з 06 по 08 жовтня поточного року комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (старша вікова група).
У змаганнях взяли участь 14 команд, 39 учнів з Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каланчацького, Олешківського районів та міста Херсона.
Командну першість у змаганнях посіла команда Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Друге та третє місця зайняли команди Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району відповідно.
На підставі висновків суддівської колегії
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити результати змагань, що додаються.
2. Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.) нагородити:
2.1. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 1);
2.2. Медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів учасників, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 2).
3. Контроль за виконанням даного залишаю за собою.
Заступник начальника управління –
начальник відділу дошкільної,
загальної середньої освіти та
інспекції навчальних закладів Н.І.Левенець
Додаток 1
до наказу управління освіти, науки та молоді
обласної державної адміністрації
від 11.10.2017 № 258
Результати
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань
учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (старша вікова група)
у 2017 році
Зайняті місця |
Команда |
Кількість передавачів |
Час пошуку |
Перше |
Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради |
8 |
92 |
Друге |
Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району |
8 |
101 |
Третє |
Новозбур’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району |
8 |
110 |
Четверте |
№ 1 Генічеської районної станцї юних техніків Генічеської районної ради |
8 |
152 |
П’яте |
Радіоклубу «Супутник» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради |
7 |
104 |
Шосте |
Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради |
7 |
153 |
Сьоме |
Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради |
7 |
178 |
Восьме |
№ 2 Генічеської районної станцї юних техніків Генічеської районної ради |
7 |
186 |
Дев’яте |
№ 2 Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради |
6 |
138 |
Десяте |
№ 1 Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради |
5 |
148 |
Одинадцяте |
комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради |
4 |
84 |
Дванадцяте |
Горьківська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради |
4 |
94 |
Тринадцяте |
Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради |
3 |
116 |
Чотирнадцяте |
Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради |
1 |
118 |
Додаток 2
до наказу управління освіти, науки та молоді
обласної державної адміністрації
від 11.10.2017 № 258
СПИСОК
призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань
учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації у 2017 році
(старша вікова група)
Першого ступеня:
1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
2. Дубинець Даніїл Сергійович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
Другого ступеня:
1. Кукуруза Єлизавета Сергіївна, учениця 9 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новозбур'ївської сільської ради Голопристанського району;
2. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
Третього ступеня:
1. Коробка Марина Олегівна, учениця 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чулаківської сільської ради Голопристанського району;
2. Богданов Сергій Миколайович, учень 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чулаківської сільської ради Голопристанського району.