Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської м


  Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

23.06. 2017 р.                                           м.Херсон                                   № 69    

 

Про підсумки ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських відкритих

змагань учнівської молоді

з cудномодельного спорту у 2017 році

 

         Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та на виконання наказу управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 26.05.2017 року        № 141 у місті Херсоні  08 червня поточного року проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту.

У змаганнях взяли участь 12 команд, 38  учнів з Білозерського,Бериславського, Великолепетиського, Високопільського, Олешківського, Скадовського районів та міст Нова Каховка, Херсон).

 Учасники змагалися у 6 класах моделей-копій та 4-х класах швидкісних радіокерованих моделей. Переможцем у класах моделей-копій стала команда Станції юних техніків Новокаховської міської ради (керівник  Чернишев І.А.), друге місце зайняла команда комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівники Прохоров І.Ю,           Орлов П.М), третє- команда Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник  Кип'ятков В.В.).

 У класах  швидкісних радіокерованих моделей перше місце зайняла команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Херсонської міської ради (керівник Марков О.О.), друге місце - команда Станції юних техніків Новокаховської міської ради (тренер-керівник Чернишев І.А.), третє місце – команда   Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Кип'ятков В.В.).

Найбільшу кількість призових місць у змаганнях отримали вихованці Станції юних техніків Новокаховської міської ради (11 місць) та комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (11 місць).

 Призові місця в окремих класах моделей отримали вихованці  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (6), Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості (2), Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради (1), Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради (1) та комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради (1).

Всього в особистій першості учасники змагань отримали 33 медалі та дипломи.

На підставі вищезазначеного, матеріалів суддівської колегії змагань

 

НАКАЗУЮ:

 

1.         Нагородити:

1.1.  Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів  команди, які зайняли призові місця у змаганнях:

 з класів моделей копій:

- Станції юних техніків Новокаховської міської ради за перше місце;

- комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за друге місце;

- Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості за третє місце.

з класів швидкісних радіокерованих моделей

- Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради за перше місце;

- Станції юних техніків Новокаховської міської ради за друге місце;

- Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради за третє місце.

       1.2. Медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ  ступенів учасників за призові місця в особистій першості, що додається.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

Директор                                                                                           О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до

Наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

23.06. 2017 р. № 69 

                         

 

СПИСОК

призерів ІІІ (обласного)  етапу Всеукраїнських відкритих змагань

 учнівської молоді з cудномодельного спорту у 2017 році, які нагороджені

 дипломами та медалями:

 

 

Клас моделей ЕК-600

Першого ступеня:

- Сургаєв Артем Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Другого ступеня:

- Потанін Гліб Олександрович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Таловиря Андрій Тарасович, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради.

 

Клас моделей ЕН-600

Першого ступеня:

- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Сургаєв Артем Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

- Сафонов Андрій Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Клас моделей ЕХ-600 (старша вікова група)

Першого ступеня:

- Кіхтенко Данило Дмитрович,  вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

Другого ступеня:

-Лапонов Андрій Олександрович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Прокопенко Вадим Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради.

 

Клас моделей ЕХ-600 (молодша вікова група):

Першого ступеня:

- Наймушин Станіслав Ігоревич, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Лузін Іван Антонович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

-Татаровський Дмитро Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей F2-U

Першого ступеня:

- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Сенчишен Денис Олексійович,вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

- Пендак Володимир Вікторович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей F4-А

Першого ступеня:

- Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Другого ступеня:

- Ткаченко леонід Петрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

Третього ступеня:

- Потанін Гліб Олександрович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Клас моделей F4-С

Першого ступеня:

- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Сенчишен Денис Олексійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

- Сафонов Андрій Олександрович,вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей F1-Е

Першого ступеня:

-Толмачов Іван Геннадійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

-Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

-Кип'ятков Вадим Валентинович, вихованець Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради.

 

 

Клас моделей F3-Е

Першого ступеня:

- Самойленко Валерій Володимирович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Масловський Олександр Олегович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Ситник Богдан Ігоревич, вихованець Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради.

 

Клас моделей FSR-eco-expert

Першого ступеня:

- Толмачов Іван Геннадійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Самойленко Валерій Володимирович,вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради.

 

Клас моделей FSR-eco-mini

Першого ступеня:

- Толмачов Іван Геннадійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Самойленко Валерій Володимирович,вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Масловський Олександр Олегович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради.

 

 

                                

 

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...