Гуртки
Розклад роботи гуртків

Погоджено

Голова ПК

__________________ Т.С. Тарасова

 

 

Затверджую

Директор КЗ «ЦНТТУМ»

Херсонської обласної ради

_____________О.В.Рудика

«________» 2021р.

 

РОЗКЛАД

роботи гуртків комунального закладу «Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді» Херсонської обласної ради  на 2020-2021 навчальний рік з 01.02.2021 року

 

№ п/п

Назва гуртка

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

П.І.Б. керівника, місце проведення

 

1.

Програмування в середовищі SCRATCH

 

 

14.00.-15.45.

2

 

14.00.-15.45.

2

 

 

Альошина А.С

Чорнянська загальноосвітня школаI-III ступенів Каховської районної ради

 

2.

Різьблення по дереву

14.35.- 16.20.

2

14.35.- 16.20.

2

 

 

 

 

 

Артюх М.І.

Комунальний заклад «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області

 

3

Декоративно- образотворчого  мистецтва

 

15.00.-16.45

2

 

 

 

10.00.-11.45

2

 

Бойко О.В.

Комунальний заклад « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

4.

Початкового технічного моделювання

15.00.-16.45

2

 

 

15.00.-16.45

2

 

 

 

Борисенко В.В.

Чорнобаївська санаторна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів Херсонської обласної ради

 

5.

Конструювання повітряних зміїв

15.10.- 16.55

2

 

15.10.- 16.55

2

15.10.- 16.55

2

 

 

 

Гапоненко О.В.

Таврійська школа I-III ступенів Гладківської сільської ради

 

 

6.

Авіамоделювання

 

14.30. 16.15.

2

 

 

14.30. 16.15.

 

 

Гусєв Є.В.

 

Комунальний заклад « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

 

16.30.-17.15

3

 

7.

Робототехніка

 

15.30-17.15

2

 

 

 

15.30.-17.15

2

 

 

 

 

Грубник О.В.

Комунальний заклад « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

8.

Користувачі персонального комп’ютера

 

15.30.-17.15

2

 

15.30.-17.15

2

 

 

 

Вовчанчина Т.І.

 Комунальний заклад « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

9.

Інформатики та обчислювальної

 

 

 

 

14.00.- 16.45.

3

11.00-.13.45.

3

 

Дворковий Б.П.

Олександрівськазагальноосвітня школа I-III ступенів Білозерської районної ради

 

10.

Основи програмування  мовою SCRATCH

 

 

 

15.00- 16.45.

2

 

9.00.- 10.45.

2

   

11.

Виготовлення сувенірів

 

 

 

15.00.-16.45

2

15.00.-16.45

2

15.00.-16.45

2

 

Забудська Л.П.

Олександрівськазагальноосвітня школа I-III ступенів Білозерської районної ради

 

12.

Моделюваня іграшок сувенірів

 

13.00.- 14.45.

2

 

13.00.- 14.45.

2

 

 

 

Колодич О.О.

Чорнянська загальноосвітня школа I-III ступенів Каховської районної ради

 

13.

Розвитку математичних здібностей

15.35.- 17.05

2

15.35.- 17.05

2

 

15.35.- 17.20

2

 

 

 

Крупа О.А.

Гаврилівська загальноосвітня школа I-III ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області

 

14.

Початкового технічного моделювання

 

15.00.-16.45

2

 

 

15.00.-16.45

2

 

 

 

Кучеровська Т.В.

 

Комунальний заклад « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

15.

 

Геометричне моделювання

 

13.00.-14.45

2

 

13.00.-14.45

2

 

 

 

Мала О.В.

Бериславський опорний заклад повної середньої освіти Бериславської районної ради

 

16.

Основи програмування  мовою SCRATCH

 

 

 

 

13.30.- 15.15.

2

13.30.- 15.15.

 

2

 

 

Мікулінський М.В.

Преображенська загальноосвітня школа I-III ступенів Чаплинської селищної ради

 

17

 

.

 

 

Початкового ( поч2)

технічного моделювання

 

15.00.-17.45.

 

 

 

 

 

14.00.-16.45

3

Мартаков В.К.

 

Комунальний заклад « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

18.00.-18.45

4

 

18.

 

Початкового                       технічного моделювання

 

( Осн.1)

 

 

 

 

 

15.00.-17.45.

 

 

11.00-13.45.

3

 

18.00.                 – 18..45

4

 

19

Історико-технічного моделювання

 

 

15.00.-16.45

2.

 

   

9.00.- 10.45

2

 

 

 

20.

Юний дослідник

 

 

 

 

14.30.-17.15

3

 

14.30.-17.15

3

 

 

 

Новікова А.О.

Голопристанська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Голопристанської міської ради Голопристанської районної ради

 

 

21.

 

Судномоделювання           ( В1)

 

15.00.-

18.45

4

 

 

 

 

 

 

12.15.- 16.00

4

Орлов П.М.

 

Комунальний заклад « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Судномоделювання              ( Осн. 1)

 

15.00- 17.45.

 

 

 

 

 

9.00.- 11.45.

3

 

 

18.00.-18.45

4

 

 

 

23.

Космічне  макетування  та

моделювання

 

 

 

13.00- 15.45.

3

 

13.30- 16..15.

3

 

Олішевський В.В.

Преображенська загальноосвітня школа I-III ступенів Чаплинської селищної ради

 

24.

Конструювання транспортної техніки

14.30.- 17.15

3

14.30.- 17.15

3

 

 

 

 

 

Поліщук В.Л.

Білозерський центр творчості дітей юнацтва та молоді селищної ради  Херсонської області

 

25.

Радіоелектронне конструювання

 

15.00- 16.45.

2

 

15.00- 16.45.

2

 

 

 

Прохоров І.Ю.

Комунальний заклад « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

26.

 

 

 

 

Судномоделювання

15.00- 16.45.

2

 

 

14.00.- 14.45.

 

 

 

 

 

 

15.00.-16.45.

3

 

 

27.

 

 

 

 

Початкового технічного моделювання  ( гр..1)

13.15- 15.00.

2

 

13.15- 15.00.

2

 

 

 

 

Процюк О.І.

Херсонська спеціальна школа Херсонської обласної ради

 
 

13.15- 15.00.

2

 

 

13.45.- 15.30

2

 

 

 

 

 

28.

Початкового технічного моделювання ( гр..2)

 

 

 

 

 

 

29.

Радіоелектронне конструювання

15.30.-17.15.

2

15.30.-17.15.

2

 

 

 

 

 

Рубан Р.А.

Великокардашинська загальноосвітня школа  I-III  ступенів Великокпрдашинської сільської ради Голопристанського району Херсонської області

 

30.

Програмування в середовищі SCRATCH

13.15.-14.00.

1

 

 

 

 

 

13.15.-14.00.

1

9.00.- 10.45

2

 

 

 

 

Саржан А.М.

Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа  I-III ступенів №8 Херсонської міської ради

 

31.

Основи комп’ютерної графіки

 

 

15.30.- 17.15

2

 

15.30- 17.15

2

 

 

Саржан Г.Є.

Комунальний заклад « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

32.

Робототехніка (гр.1 )

15.30-17.15

2

 

 

15.30-17.15

2

15.00.- 15.45

1

 

 

Тарасова Т.С.

Комунальний заклад « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

33.

Робототехніка (  гр.2 гр.)

 

15.30-17.15

2

 

 

 

9.30.- 11.15

2

 

 

34.

Моделюваня іграшок сувенірів

 

15.00.-16.45

2

15.00.-16.45

2

 

 

 

 

Тарасенко С.В.

Чорнобаївська санаторна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів Херсонської обласної ради

 

 

                                                  

Останні Новини
04.10.2021

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

з 27 вересня по 1 жовтня 2021 р. Комунальний заклад «Центр науково- технічноїтворчостіучнівськоїмолоді» ...
01.10.2021

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань з судномодельного спорту

28 вересня цього року комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості ...
26.05.2021

Тематичне заняття: «Світлофори - такі однакові і такі різні»

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, що проводився  в Комунальному закладі ...