Гуртки
Розклад роботи гуртків

 

Погоджено

Голова ПК

__________________

 

 

Затверджую

Директор КЗ «ЦНТТУМ»

Херсонської обласної ради

_____________О.В.Рудика

«________» 2018р.

 

 

 

 

 

 

 

 

РОЗКЛАД

роботи гуртків комунального закладу «Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді» Херсонської обласної ради  на 2018-2019навчальний рік з 01.11.2018р.


 

№ п/п Назва гуртка Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя П.І.Б. керівника, місце проведення
1.

Різьблення по дереву

     

14.30 -  16.15.

14.30-16.15.

    Артюх М.І.
2. Юні  оператори  аматорської служби  зв’язку

14.15.-17.00.

 

14.15.-17.00.

        Бала О.В.
3. Конструювання повітряних зміїв         13.30- 17.15.

10.00.- 13.45

  Безбородих С.В.
4. Народні ремесла України

 

    17.15.18.00

17.15.18.00

10.00.- 11.45.

  Бризгун   Д.В.
5. Ракетомоделювання   

15.00.- 16.45

     

14.00.- 15.45

  Ватраль І.М.
6.

Конструювання повітряних зміїв

15.00.-16.45

   

15.00.-16.45

15.00.-16.45

    Гапоненко О.В.
7. Авіамоделювання  

15.00- 16.45

    15.00- 16.45

17.00-17.45

   

Гусєв Є.В.

8. Робототехніка

15.30-17.15

 

15.30-17.15

        Грубник О.В.
9. Основи комп’ютерних технологій

14.40- 17.25

       

11.00- 13.45

 

Дворковий Б.П.

Інформатики та обчислювальної техніки    

14.40-17.25.

   

8.00.- 10.45

 
10. Моделювання іграшок-сувенірів  

9.00-10.45

 

9.00-10.45

          2
      Дума С.В.
11. Основи  програмування    

15.00 - 16.45.

   

11.00.- 12.45.

 

Кучеровська Т.В.

12. Юних винахідників      

13.15- 15.00

13.15- 15.00

    Кобзар Е.М.
13. Конструювання повітряних зміїв        

14.00-15.45.

14.00-15.45.

  Мікулінський М.В.
14.

Початкового технічного моделювання

13.10-15.55

 

13.10-15.55

        Мала О.В.
15. Початкового технічного моделювання  

15.00.- 16.45

       

15.00.- 16.45

Мартаков В.Г.

   

15.00-17.45


18.00- 18.45

     

9.00-10.45

16. Історико-технічного моделювання       15.00- 17.45.

17.50- 18.35

   

12.00- 14.45.

17. Юний дослідник   

14.30.-16.15

  14.30.-16.15

16.20.- 17.05

      Новікова А.О.
18. Судномоделювання 15.00.-15.45
16.00. 18.45
     

16.00. 18.45.

         3
   

Орлов П.М.

  15.00.15.45.
16.00. 18.45
 

16.00. 18.45.

     
19.

Космічне моделювання та конструювання

     

14.00.- 15.45.

 

14.00.- 15.45.

  Олішевський В.В.
20. Початкового технічного моделювання

12.00- 13.45.

 

12.00- 13.45.

        Прокопова І.В.
21. Судномоделювання  

15.00-17.45

 

15.00-17.45


18.00-18.45
      Прохоров І.Ю. 
22. Основи  програмування          

13.00.- 14.45

13.00.- 14.45

Пустова О.М.
23. Початкового технічного моделювання   13.20- 15.05
15.10-15.55
    13.30- 15.15     Процюк О.І. 
 

16.00-17.45

   

15.20- 17.05


17.10- 17.55
   
24.

Паперопластики

14.20- 17.05

     

14.20- 17.05

    Рудика О.В. 
25. Виготовлення виробів з бісеру

14.30- 16.15

         2
         

14.00- 15.45.

Скакун Н.В

Початкового технічного моделювання

       

14.00-15.45.

 

12.00.-13.45

26. Робототехніка         

16.30.-18.15

15.30-17.15

  Сенчишен Д.О.
27. Початкового технічного моделювання    

15.30-17.15

   

12.00-13.45

  Тарасова Т.С.
28. Робототехніка    15.00- 16.45       9.00- 10.45.

11.00- 11.45

 
29. Виготовлення іграшок     

13.00- 13.45

13.00- 13.45

 

10.20- 12.05

  Тарасенко С.В.

                                                  

 

Останні НОВИНИ
30.11.2018

Oбласна науково-практична конференція учнівської молоді юних винахідників та рац

        22 листопада 2018 року на базі комунального ...
26.10.2018

Конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки

        3 10  по 25 жовтня 2018 року на базі комунального ...