Україна
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇМОЛОДІ»
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Н А К А З
20.06. 2017 м.Херсон № 67
Про підсумки ІІІ (обласного)
етапу Всеукраїнських відкритих
змагань учнівської молоді зі спортивної
радіопеленгації (молодша вікова
група) у 2017 році
Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та на виконання наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 13 травня 2017 року № 118 на базі Херсонського Центру аматорської служби радіозв'язку (Олешківський район) 18-20 травня поточного року проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (молодша вікова група).
У змаганнях взяли участь 13 команд, 29 учнів з Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каланчацького, Олешківського районів та міста Херсона. Змагання проводились серед учнів молодшої вікової групи на діапазоні 3,5 МГц. Підсумки підводились окремо серед хлопців та дівчат.
Командну першість у змаганнях посіла команда радіоклубу «Супутник» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Ніколаєв І.В.).
Друге та третє місця відповідно зайняли команди Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (керівник Штригель О.Ф.) та Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради (керівник Олійник О.О.).
Переможцями змагань стали: Ліхтей Вікторія (серед дівчат) та Скорик Данило (серед хлопців), вихованці Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
На підставі вищезазначеного та матеріалів суддівської колегії змагань
НАКАЗУЮ:
1. Нагородити:
1.1 Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця:
- Радіоклубу «Супутник» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за перше місце;
- Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чулаківської сільської ради Голопристанського району за друге місце;
- Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради за третє місце.
1.2. Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та медалями учасників змагань за І, ІІ, ІІІ місця в особистій першості, що додається;
2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.
Директор О.В.Рудика
Додаток
до наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
20.06. 2017 р. № 67
Список
призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань
учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (молодша вікова група),
які нагороджені дипломами та медалями
Першого ступеня:
1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
2. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
Другого ступеня:
1.Трофімчук Анастасія Сергіївна, учениця 7 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новозбур'ївської сільської ради, вихованка Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;
2. Оржеховський Денис Русланович, учень 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.
Третього ступеня:
1.Коробка Марина Олегівна, учениця 8 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чулаківської сільської ради Голопристанського району;
2. Данильчук Павло Олександрович, учень 7 класу Брилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.