Документи
УОН
Про підготовку та проведення в закладах освіти області року патріотичного вихов

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

24.10.2013                                                                                      № 500

Про підготовку та проведення
в закладах освіти області
року патріотичного виховання

З метою виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, забезпечення створення умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку, відповідно до Указів Президента України  від 19 жовтня 2012 року                    № 604/2012 «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», від 11 квітня 2012 року № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», листа Міністерства освіти і науки України від 01 липня 2013 року № 1/9-462 та розпоряджень голови обласної державної адміністрації від  08 листопада                 2012 року № 849 «Про заходи з підготовки і відзначення в області 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», від 03 травня 2012 року № 329 «Про підготовку та відзначення в області 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка»


НАКАЗУЮ:


1. Провести з 26 жовтня 2013 року по 26 жовтня 2014 року рік патріотичного виховання.
2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в закладах освіти області року патріотичного виховання (додається).
3. Затвердити заходи з підготовки та проведення в закладах освіти області року патріотичного виховання (додаються).


4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника відділу позашкільної освіти, виховної роботи та інтернатних закладів Лисенко І.М.Директор Департаменту                                       А.А.Яценко

ПОГОДЖЕНО:


Заступник директора Департаменту                                                         Є.П.КулькінаДодаток до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації
____________ № _____________


Організаційний комітет по проведенню в навчальних закладах області року патріотичного виховання

1. Яценко А.А. – директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, голова комітету.
2. Кулькіна Є.П. – заступник директора Департаменту, заступник голови комітету.
3. Кравець О.М. – начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
4. Нагрибецька М.І. – начальник відділу молодіжної політики та співпраці з громадськими молодіжними і студентськими організаціями управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
5. Меренков В.Ю. – начальник відділу координації роботи вищих навчальних закладів, науки та професійно-технічних навчальних закладів.
6. Лисенко І.М. – начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та інтернатних закладів управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
7. Левенець Н.І. - начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації
____________ № _____________


Заходи щодо проведення в навчальних закладах області року патріотичного виховання

Останні Новини
05.02.2024

Оновлення сайту

Доброго дня! Наш сайт знаходиться на стадії оновлення. Слідкуйте за роботою нашого ...
18.05.2023

Щорічно 18 травня в Україні вшановують пам’ять понад 200 тисяч кримських татар, яки?

Щорічно 18 травня в Україні вшановують пам’ять понад 200 тисяч кримських татар, яких ...
18.05.2023

18 травня Всесвітній день вишиванки! Вишиванка - духовна броня Українців ! Україна -

18 травня Всесвітній день вишиванки! Вишиванка - духовна броня Українців ! Україна ...