Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні ф

 

 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

« ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

04.02.2019                                  м.Херсон                                   № 11

 

Про підсумки обласного заочного

конкурсу-виставки учнівської молоді

«Космічні фантазії» у 2019 році

 

Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженим департаментом освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, у січні-лютому 2019 року проведено обласний конкурс-виставку «Космічні фантазії».

У конкурсі-виставці взяли участь 113  шкіл та 28  позашкільних закладів освіти з 20 районів та міст області. Всього на розгляд журі подано    489 робіт. Активну участь взяли заклади освіти  Бериславського, Білозерського, Голопристанського районів та міста Херсона.

Підсумки підводились серед учнів та вихованців гуртків різних вікових груп у номінаціях: образотворче мистецтво, колаж, аплікація, паперопластика, вироби з дерева та металу, вироби з природних матеріалів, ліплення, вишивка, в'язання, лозоплетіння, бісероплетіння, іграшки, макети та моделі, розробка настільної гри тощо.

 Найбільше робіт подано до розділів «Образотворче мистецтво» і «Макети та моделі».

 Багато робіт поданих на конкурс мали змішані техніки виконання. Роботи учнів відрізнялися неординарністю художнього мислення авторів, багатою уявою та творчими здібностями.

Найбільшу кількість призових місць у конкурсі-виставці отримали учні  Білозерського (33), Олешківського (24) районів та міста Херсона (95).

На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити розподіл місць між районами, містами у конкурсі-виставці (додається).
  2. Нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів:

2.1. Учнів, які зайняли призові місця у конкурсі (додаток 1);

2.2. Гуртки та колективи, які зайняли призові місця у конкурсі         (додаток 2).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс (додаток 3).

4. Нагородити дипломами гуртки за активну участь і високі результати в обласному  конкурсі учнівської молоді «Космічні фантазії» (додаток 4).

5. Нагородити дипломами керівників гуртків та вчителів шкіл за плідну роботу з розвитку дитячої творчості та  естетичного виховання учнівської молоді (додаток 5).

6. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи  Вербину Л. В.

 

 

Директор                                                                                            О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                  04.02. 2019 р.   № 11

 

                                                              Розподіл місць

між районами, містами в обласному заочному конкурсі

учнівської молоді «Космічні фантазії»

 

№ з/п

Район

Всього подано робіт

Кільк. темат.

розділ

Кільк закладів

освіти

Кількість робіт вищої категорії

Заохочувальні

   Загальнакількіст   

    балів

    Зайняте місце

І

ІІ

ІІІ

1.

м.Гола Пристань

31

9

5

1

6

11

4

36

5

2.

м.Каховка

8

3

1

1

2

2

3

14,5

12

3.

м.Нова Каховка

19

9

7

6

4

4

 

46

4

4.

Бериславський

25

8

12

1

5

10

3

31,5

6

5.

Білозерський

62

14

14

5

9

19

7

74,5

І

6.

В.Олександрівський

15

5

7

3

1

1

 

19

9

7.

Великолепетиський

7

4

3

 

2

2

1

8,5

15

8.

В.Рогачицький

25

5

3

 

1

6

2

10

14

9.

Високопільський

-

-

-

 

 

 

 

-

-

10

Генічеський

13

5

1

 

 

2

2

3

18-19

11

Голопристанський

24

9

13

5

5

5

4

47

ІІІ

12

Горностаївський

19

7

6

1

2

5

3

17,5

10

13

Іванівський

10

5

5

2

1

3

2

17

11

14

Каланчацький

18

5

8

1

4

4

2

22

8

15

Каховський

10

7

5

 

1

3

2

7

17

16

Н.Сірогозський

9

4

5

 

 

2

2

3

18-19

17

Нововоронцовський

1

1

1

 

 

1

 

1

20

18

Новотроїцький

16

7

9

2

3

3

2

23

7

19

Олешківський

29

8

3

6

9

9

1

66,5

ІІ

20

Скадовський

8

4

1

1

2

2

 

13

13

21

Чаплинський

12

6

2

 

2

2

 

8

16

22

м.Херсон

107

20

29

36

38

21

 

315

І

23

КЗ «ЦНТТУМ»

21

7

1

5

7

5

2

52

ІІІ

 

Разом:

489

 

141

76

104

122

42

 

 

 

Примітка:бали нараховуються за призові місця в

- обласному конкурсі:           І місце – 5 балів;

ІІ місце – 3 бали;

ІІІ місце – 1 бал;

Заохочувальні – 0,5 бали.

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу

Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                        04.02. 2019 р.   № 11

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії»,

які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

  • Антоненко Олександр Олександрович, учень 4 класу, вихованець гуртка  «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Новікова Аліна Олексіївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Мельниченко Дар'я, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Яценко Марія Олександрівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Косован Варвара Андріївна, вихованка гуртка «Восьмий колір» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Крамаренко Катерина Федірівна, вихованка гуртка «Восьмий колір» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Волошина Віра, учениця 8 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;
  • Лебедкіна Олена, учениця 8 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;
  • Гаманова Наталія Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Сувенір» Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Говорухіна Ганна Іванівна, учениця 7 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, вихованка гуртка «Мальовнича Україна» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради;
  • Ковальчук Ірина Сергіївна, учениця 11 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради;
  • Константинова Катерина, учениця 8 класу Дніпровської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка «Дек-арт» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради;
  • Сунцов Дмитро, учень 10 класу Миролюбівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованець  гуртка судномоделювання комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради;
  • Шуляк Владислав Романович, учень 4 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;
  • Авраменко Олександра, учениця 8 класу, вихованка гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  • Гузік Поліна, учениця 6 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;
  • Нагірний Дмитро, учень 9 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;
  • Пащекун Богдан Вадимович, учень 4 класу, вихованець гуртка «Планер» опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанського району;
  • Долгов Денис Олександрович, учень 6 класу, вихованець гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» Круглоозерської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Ільяшенко Марина Іванівна, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Моделювання та макетування космічної техніки» Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;
  • Чорний Назар Олексійович, учень 1 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;
  • Ошурко Максим, учень 4 класу Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району;
  • Бризгун Єва Олександрівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Асорті» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  • Капушева Саміра Раджепівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Палітра» комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради Херсонської області;
  • Кагадій Крістіна Сергіївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Палітра» комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради Херсонської області;
  • Чурай Анастасія, учениця 7 класу, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Стеблінова Крістіна Миколаївна, учениця 6 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцького району;
  • Сергійчук Роксолана Олександрівна, учениця 7 класу Сиваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцького району;
  • Кобзар Юлія Віталіївна, учениця 10 класу , вихованка гуртка «Золота палітра» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім.О.М.Соценка Виноградівської сільської ради Олешківського району;
  • Кравченко Вікторія Сергіївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  • Врублевська Анастасія Павлівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  • Сирота Валерій Юрійович, учень 5 класу, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування  Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Артеменко Тимур Олегович, учень 2 класу, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування  Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Макаров Дмитро Дмитрович, учень 9 класу, вихованець ракетомодельного гуртка Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Пономаренко Вадим Сергійович, учень 5 класу , вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Петренко Валерія Олександрівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Hade made» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  • Макаренко Ігор Миколайович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Ми малюємо світ» Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради;
  • Семенова Аліна Ігорівна, учениця 6 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;
  • Ащепкова Дар'я Володимирівна, учениця 9 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;
  • Синяєва Аліса Павлівна, учениця 9 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  • Ничипорчук Владислава Сергіївна, учениця 5 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;
  • Крутько Софія  Андріївна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім.О.С.Пушкіна Херсонської міської ради;

-Хоменко Аліна Олегівна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;

- Коваленко Єлизавета Анатоліївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;

- Бондар Софія Володимирівна, учениця 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради;

- Ареф'єва Мілана Петрівна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Естерська Єлизавета Юріївна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

  • Білоусова Катерина Андріївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  • Гончаренко Надія Іллівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

- Іванюта Аліса Олегівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

- Вороненко Аріна Андріївна, учениця 3 класу, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

- Надточий Ірина Іллівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

- Бойцова Уляна Павлівна, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України,студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Даюб Надія Наурасовна, вихованка гуртка «Народні ремесла» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Демченко Артур Денисович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

Сілкіна Вікторія Олегівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

  • Леськова Софія Романівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Фоменко Евеліна Олександрівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Бабеша Владислав Вадимович, вихованець народного художнього колективу, гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Наточий Маргарита Миколаївна, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Дзьоган Ксенія Федорівна, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Стойкова Маргарита Іванівна, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Куликова Христина Анатоліївна, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Пелих Аліса Дмитрівна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Бортник Анна Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Кириця Ксенія Андріївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Войтюк Юлія Андріївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Лахно Дарина Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Соколенко Максим Андрійович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Кижлай Михайло Валерійович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Омельченко Максим Сергійович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Грішина Еліна Олексіївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Грішина Вероніка Олексіївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Черкасов Олександр Олександрович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Попелишко Вікторія Дмитрівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Садовська Вікторія Русланівна, вихованка гуртка дизайну тканини і декору інтер'єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

  •  Татаровський Дмитро Володимирович, вихованець гуртка авіамоделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Непомняща Софія Костянтинівна, вихованка гуртка «Народні ремесла України» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Тарасов Данило Олександрович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

Янущук Софія Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення виробів із бісеру» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

 

  • Сокол Нікіта Юрійович, учень 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Гавриленко Єлизавета Олександрівна, учениця 10 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Вершина Єлизавета Павлівна, учениця 11 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Литвинов Іван Олександрович, учень 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Мілінський Кирил Геннадійович, учень 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Шаля Роман Олександрович, вихованець гуртка «Юні винахідники» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Стратіла Олександр Леонідович, вихованець гуртка «Юні винахідники» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Шандра Олег Ростиславович, вихованець гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Тринкаль Софія Вікторівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Восьмий колір» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Ненько Володимир Олегович, вихованець гуртка  «Юний користувач ПК» Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  • Косов Роман Ігорович, вихованець гуртка  «Юний користувач ПК» Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  • Ступіна Ірина Вікторівна, вихованка секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  • Ступін Ігор Вікторович, вихованець секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  • Федірка Поліна Артемівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Витинанка» Ольгівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Стасішина Дар'я Сергіївна, учениця 9 класу Новокаїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Степанюк Уляна Олександрівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Art-school» Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Біланчук Вікторія Ігорівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Art-school» Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Яременко Світлана Миколаївна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Art-school» Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Ткачук Марія Геннадіївна, учениця 1 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  • Попова Анастасія Сергіївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради;
  • Трокалюк Олександра Віталіївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради;
  • Остапчук Ізабелла Дмитрівна, учениця 3 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;
  • Котляренко Валерія Валеріївна, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» комунального закладу «Центр позашкільної освіти   Білозерської районної ради Херсонської області»;
  • Мазан Анна Іванівна, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» комунального закладу «Центр позашкільної освіти   Білозерської районної ради Херсонської області»;
  • Шепель Діана Валеріївна, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» комунального закладу «Центр позашкільної освіти   Білозерської районної ради Херсонської області»;
  • Сіра Софія Сергіївна, учениця 5 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  • Швигар Кирил Олександрович, учень 2 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  • Нагірна Дар'я, вихованка гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  • Рогачов Артем Юрійович, учень 5 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиської районної ради;
  • Вельган Олександр Володимирович, вихованець гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  • Лазарєва Єлизавета Олександрівна, вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  • Кубанкіна Ельвіра Олександрівна, учениця 3 класу Верхньорогачицької

опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;

  • Біленко Маргарита Олексіївна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Планер» Опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанського району;
  • Смирнова Ганна Олександрівна, учениця 7 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Гальчук Христина Олександрівна, учениця 6 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Клименко Наталя Іванівна, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;
  • Киселюк Назарій, учень 2 класу Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району;
  • Чайка Владислав Вадимович, вихованець гуртка «Асорті» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  • Петренко Влада Олександрівна, учениця 4 класу Великоблаговіщенського закладу загальної повної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області;
  • Дзуган Іван Вікторович, учень 5 класу Іванівського ліцею № 2 Іванівської селищної ради Херсонської області;
  • Бондаренко Андрій, учень 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Сальник Дар'я, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Каланчацького Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Андрощук Аліна, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Каланчацького Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Теслюк Діана Олександрівна, учениця 4 класу Федорівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  • Якимець Валерія Олександрівна, вихованка гуртка «Оригамі» Новотроїцької районної  станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  • Жбанов Олександр Костянтинович, вихованець гуртка «Візерунок» Новотроїцької районної  станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  • Барінов Микола Васильович, вихованець гуртка «Візерунок» Новотроїцької районної  станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  • Борищук Вікторія Русланівна, учениця 8 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;
  • Дереза Юлія Володимирівна, учениця 8 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;
  • Целінко Даніїл Олександрович, учень 8 класу вихованець гуртка «Золота палітра» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім.О.М.Соценка Виноградівської сільської ради Олешківського району;
  • Абисов Віктор Дмитрович, учень 8 класу вихованець гуртка «Чарівний лобзик» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім.О.М.Соценка Виноградівської сільської ради Олешківського району;
  • Марендич Олексій Олександрович, учень 8 класу вихованець гуртка «Чарівний лобзик» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім.О.М.Соценка Виноградівської сільської ради Олешківського району;
  • Федосієнко Ілля Євгенович, вихованець гуртка «Ажурне випилювання» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  • Лаврухін Данило Сергійович, вихованець гуртка «Ажурне випилювання» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  • Фролова Вікторія Валеріївна, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  • Шевченко Денис Валерійович, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  • Безпрозваний Кирил Русланович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Храпійчук Анатолій Русланович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Наземцев Олексій Дмитрович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Гриценко Єлизавета Вікторівна, вихованка гуртка «Народна творчість» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  • Гаврищук Марія Миколаївна, вихованка гуртка «Народна творчість» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  • Пірковська Віра Федорівна, вихованка гуртка «Подарунок» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;
  • Пірковська Олександра Федорівна, вихованка гуртка «Подарунок» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;
  • Кулначов Олексій Дмитрович, учень 8 класу, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Опорного закладу навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Херсонської області;
  • Коржевська Анжеліка Андріївна, учениця 9 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;
  • Новак Юлія Сергіївна, учениця 7 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;
  • Гайдаєнко Анастасія Романівна, учениця 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14  Херсонської міської ради;
  • Домашов Даніїл Сергійович, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14  Херсонської міської ради;
  • Щербак Ярослав Володимирович, учень 5 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІступенів» № 15 Херсонської міської ради;
  • Лаврюк Кирило Дмитрович, учень 3 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІступенів» № 15 Херсонської міської ради;
  • Журавльова Арина Сергіївна, учениця 2 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІступенів» № 15 Херсонської міської ради;
  • Ткач Єлизавета Сергіївна, учениця 6 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
  • Тарасова Етель Олегівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Українська вишивка» Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
  • Баздирєв Богдан Віталійович, учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С.Пушкіна  Херсонської міської ради;
  • Вялих Ілля Владиславович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Технічне моделювання»  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28        ім. О.С.Пушкіна  Херсонської міської ради;
  • Лук'янов Захар Сергійович, учень 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В.Дробота  Херсонської міської ради;
  • Манасян Даніела Германівна, учениця 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;
  • Мовенко Єлизавета Олександрівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Фантазери» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;
  • Вакуленко Олександр Сергійович, учень 9 класу, вихованець гуртка «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
  • Зарубаєва Владислава Сергіївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
  • Коротаєва Олександра Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
  • Яцуненко Андрій Денисович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
  • Сирота Лідія Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
  • Надєєва Анастасія Сергіївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
  • Колеснікова Христина В'ячеславівна, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Єрохіна Аліна Ігорівна, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Довгань Ольга Андріївна, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Ольховенко Павло Сергійович, вихованець гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Дзьоган Олеся Федорівна, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Бортник Анна Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Колдунова Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Цуренко Поліна Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Рубець Софія Олександрівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Рубець Злата Олександрівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Медянцева Аліна Олександрівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Фільчакова Анастасія Ігорівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Сергіїва Руслана Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Колбасенко Ксенія Анатоліївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Москаленко Дар'я Павлівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Партола Любов Сергіївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Осипенко Аріна Олександрівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Ширенко Єлизавета Олександрівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Рябоконь Анна Сергіївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Корнілова Софія Сергіївна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер'єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Каліберда Вероніка Миколаївна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер'єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Ігнатенко Марія Михайлівна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер'єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Година Кіра, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Золін Владислав В'ячеславович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Чупія Артем Дмитрович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Хожаїнов Микола Сергійович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Скакун Вікторія Вікторівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Демчук Давид Сергійович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Євдокімова Дар'я Олексіївна, вихованка гуртка «Виготовлення виробів з бісеру» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

Третього ступеня:

  • Давидова Олександра Євгенівна, учениця 10 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  • Поліщук Ксенія Вікторівна, учениця 4 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Булюк Вероніка Олександрівна, учениця 6 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  • Перетятько Дмитро Вячеславович, вихованець гуртка «Чарівна палітра» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  • Коваленко Тетяна Олексіївна, учениця 8 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  • Кравців Катерина Михайлівна, учениця 1 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  • Ковтунова Катерина Володимирівна, учениця 11 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Ляшко Віталій Олегович, учень 7 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  • Шишкіна Вероніка Віталіївна, учениця 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  • Тараненко Анна Андріївна, учениця 3 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  • Стадник Вікторія Василівна, учениця 5 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  • Стадник Вероніка Василівна, учениця 5 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  • Новіков Олександр Олександрович, вихованець гуртка «Юні винахідники» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Єпіхіна Софія Андріївна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Степаненко Денис Дмитрович, учень 2 класу Новокаховського закладу загальної середньої освіти № 5 Новокаховської міської ради;

        - Клиба Денис, учень 8 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;

        - Єжкова Інна Сергіївна, учениця 8 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

        - Романенко Єлизавета Миколаївна, вихованка гуртка «Технічний дизайн» Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

        - Вітік Тетяна Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Витинанка» Ольгівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

         - Яковенко Ілона Русланівна, учениця 3 класу Бериславської початкової школи № 4 Бериславської районної ради;

         - Довдер Маргарита Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

- Недопьокіна Тетяна Андріївна, учениця 6 класу Новокаїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

- Димченко Дар'я Владиславівна, учениця 5 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;

- Масальова Леся Володимирівна, учениця 10 класу Раківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

        - Чечіна Дар'я Дмитрівна, учениця 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;

        - Волкова Лілія Романівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;

        - Гончарук Мар'яна Дмитрівна, вихованка гуртка «Майстрик і Майстринка» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

        - Шпитальний Віктор Костянтинович, вихованець гуртка «Художня світлиця» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчості Бериславської районної ради;

- Інюков Анатолій Володимирович, учень 1 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;

- Пилипенко Анна Дмитрівна, учениця 1 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;

- Швець Аліна Дмитрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;

- Хрополович Анна В'ячеславівна, учениця 4 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;

- Маскаєва Владислава Сергіївна, учениця 10 класу вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;

        - Можаровська Юлія Сергіївна, учениця 8 класу вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;

        - Форманчук Олександра Володимирівна, учениця 7 клас, вихованка гуртка «Чарівні пензлики» Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;

- Гнип Ірина Геннадіївна, вихованка гуртка «Робототехніка» комунального закладу  «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;

- Троєпольська Олеся Андріївна, вихованка гуртка «Робототехніка» комунального закладу  «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;

- Шепель Дарина Романівна, вихованка гуртка «Мальовнича Україна» комунального закладу  «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;

- Васильчук Іван Олександрович, учень 3 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;

- Ковальчук Ірина Сергіївна, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу  «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;

- Ішков Олександр Миколайович, вихованець гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» комунального закладу  «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;

- Фещак Андрій Іванович, учень 6 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

- Бойко Дмитро Андрійович, учень 1 класу Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

- Трофімюк Іван Миколайович, учень 5 класу Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

- Маляренко Дмитро Володимирович, учень 3 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

- Гула Микола Вікторович, учень 5 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

- Дубчак Діана Олександрівна, учениця 5 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

- Заїкіна Ангеліна Олегівна, учениця 5 класу Новокалузького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Великоолександрівського району;

-   Заїкіна Крістіна Олегівна, учениця 1 класу Новокалузького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Великоолександрівського району;

- Бородіна Христина Сергіївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;

- Вінник Богдан Євгенович, вихованець гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;

- Петренко Анна Сергіївна, учениця 10 класу Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;

- Яценко Катерина Валеріївна, учениця 6 класу Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;

- Желєзняк Станіслав Євгенович, учень 3 класу Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;

- Нюнькін Руслан Валерійович, учень 3 класу, вихованець гуртка «Народна вишивка» Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;

- Гончаров Дмитро, вихованець гуртка   «Гончарик»  Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;

- Сахно Дарія, вихованка гуртка «Виготовлення іграшки» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;

- Харачих Саріє Алієвна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

- Косенко Вероніка Сергіївна, учениця 4 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

- Біла Юлія Олексіївна, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;

- Фазан Марія Русланівна, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;

- Жигало В'ячеслав Олександрович, вихованець гуртка «Моделювання та макетування космічної техніки» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;

- Сіряченко Назар Андрійович, учень 2 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

- Філонцев Микола Миколайович, учень 2 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

- Лопухова Ксенія Михайлівна, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;

- Іваник Марія Олексіївна, вихованка гуртка «Креатив» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;

- Овдак Софія Євгенівна, учениця 4 класу Горностаївського закладу освіти № 1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради;

- Шевченко Єлизавета Валеріївна, учениця 6 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;

- Вакуленко Ольга Юріївна, учениця 9 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;

- Комісарчук Анна Олександрівна, учениця 7 класу Великоблаговіщенського закладу загальної повної середньої освіти Горностаївської селищної ради;

- Токарєв Олександр Миколайович, учень 1 класу Іванівської гімназії (опорний заклад освітнього округу району) Іванівського району;

- Саютін Андрій, учень 1 класу Іванівської гімназії (опорний заклад освітнього округу району) Іванівського району;

  • Дзуган Іван, учень 5 класу Іванівського ліцею № 2 Іванівського району;
  • Грозинська Вікторія, учениця 3 класу Новокиївського навчально-виховного комплексу Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Вишневська Анастасія, учениця 6 класу опорного закладу «Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти № 1» Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Попович Влад, учень 2 класу Роздольненського навчально-виховного комплексу Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Салій Діана, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Мірошниченко Олександра Олександрівна, вихованка гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради;
  • Назаренко Владислав Миколайович, вихованець гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради;
  • Шаповалова Анастасія Олександрівна, вихованка гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради;
  • Кібко Тимур, учень 6 класу Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  • Мартинова Наталія Миколаївна, Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  • Базаренко Вікторія Євгенівна, вихованка гуртка «Етюд» комунального закладу «Нововоронцовський районний центр дитячої творчості» Нововоронцовської районної ради;
  • Доценко Олександр Ігорович, , учень 4 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;

-Васильківська Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;

- Грітчіна Діана Вікторівна, учениця 3 класу Зеленівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – ясла- садок» Новотроїцького району;

  •  Тарасевич Олександр Васильович, учень 7 класу, вихованець гуртка «Золота палітра» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім.О.М.Соценка Виноградівської сільської ради Олешківського району;
  • Врублевська Анастасія Павлівна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості» Олешківської районної ради;
  • Сухацька Уляна Іванівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Веремієнко Максим Вадимович, учень 6 клас, вихованець гуртка «Умілі ручки»  Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради;
  • Стрижньов Павло Олегович, учень 6 клас, вихованець гуртка «Умілі ручки»  Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради;
  • Парчук Даніїл Олександрович,  вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Поляченко Дмитро Ігорович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Альохіна Єлизавета Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Радзевич Олександр Сергійович, вихованецьгуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Петренко Захар Олександрович, вихованець гуртка «Hademade” Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  • Санін Ярослав Олександрович, вихованець гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  • Маслюк Олег Андрійович, учень 4 класу опорного закладу навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Херсонської області;
  • Нікішин Данило Сергійович, учень 8 класу опорного закладу навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Херсонської області;
  • Нікішин Роман Сергійович, учень 2 класу опорного закладу навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Херсонської області;
  • Козловський Данило Романович, учень 7 класу Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради;
  • Шойму Максим Володимирович, учень 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів    № 14 Херсонської міської ради;
  • Васютіна Маргарита Русланівна, учениця 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів    № 16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради;
  • Панчишин Анна Сергіївна, учениця 6 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради;
  • Колісніченко Валерія Дмитрівна, учениця 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  •  Іскаков Євген Олександрович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 35 Херсонської міської ради;
  • Шаблевський Андрій Олександрович,   учень 5 класу, Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 46 Херсонської міської ради;
  • Татаровський Дмитро Володимирович, учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 46 Херсонської міської ради;
  • Бєлавін Владислав Олексійович, учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 46 Херсонської міської ради;
  • Аносова Анастасія     Євгенівна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 46 Херсонської міської ради;
  • Манасян Каміла Германівна, учениця 2 класу  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 46 Херсонської міської ради;
  • Козлова Валерія Віталіївна, учениця 6 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
  • Джумаєв Олег Русланович, учень 7 класу , вихованець гуртка «Декоративне мистецтво» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 55 Херсонської міської ради;
  • Богомолова Маргарита Генадіївна, учениця 8 класу   Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням  англійської мови І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради;

- Гайдай Марія Валеріївна, учениця 6 класу , вихованка гуртка «Очумілі ручки» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням  іноземних мов Херсонської міської ради;

- Кицик Евеліна Олександрівна, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України, гуртка «Природа і фантазія»  Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

  • Жернаков Володимир Володимирович, вихованець гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Гаращук Кирило Миколайович, вихованець гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Іваненко Орина Володимирівна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва  Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Івасюк Катерина Іванівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Горовий Роман Олегович, вихованець гуртка  початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Брусинець Сергій Іванович, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Бірюк Ярослав Андрійович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Нєстєров Захар Михайлович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Поляков Олексій В'ячеславович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Дудченко Кирило Олексійович, вихованець гуртка  початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Гайдуков Богдан В'ячеславович, вихованець гуртка  «Виготовлення виробів із бісеру» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

0402. 2019 р.     №  11

 

Список

гуртків та колективів, які нагороджені дипломами

за призові місця в обласному конкурсі «Космічні фантазії»

 

Першого ступеня:

  • зразковий художній колектив системи МОН України, гурток «Всевмійка» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради (керівник Харченко Т.М.);
  • гурток «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Калікіна М.В.);
  • колектив гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Сенчишен Д.О.).

 

Другого ступеня:

  • колектив учнів 2 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради (вчитель Кириченко Д.І.);
  • колектив гуртка «Дивосвіт рукоділля» Новобериславського закладу повної загальної середньої освіти Бериславського району (керівник Якубенко Н.М.);
  • колектив гуртка «Умілі руки» Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області (керівник Дудченко С.І.).

 

Третього ступеня:

 

  • колектив гуртка «Сувенірний» комунального закладу «Центр позашкільної освіти      Білозерської районної ради Херсонської області» (керівник Наумова Н.А.);
  • колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (керівник Рябінська А.М.);
  • колектив гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради (керівник Сирота Ю.М.);
  • колектив гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Мала О.В.).

 

 

 

 

 

Додаток 3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

04.02. 2019  №  11

 

Список

учасників обласного конкурсу «Космічні фантазії»,

які нагороджені заохочувальнимидипломами:

 

  • Житкова Олександра Юріївна, учениця 4 класуГолопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4Голопристанської міської ради;
  • Житков Єгор Юрійович, учень 3 класуГолопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4Голопристанської міської ради;
  • Роман Олександр Вадимович, учень 3 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  • Дементєєва Аліна Вікторівна, учениця 4 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  • Довженко Кирило Олександрович, вихованець авіамодельного гурткакомунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Паламарчук Катерина Володимирівна, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Соколенко Олександр Олександрович, вихованець судномодельного гуртка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Яшина Вероніка Олександрівна, вихованка гуртка «Майстрик і Майстринка» Бериславськоїрайонної станції юних техніківБериславської районної ради;
  • Трявянко Вероніка Андріївна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Art-school” Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Трявянко Любов Андріївна, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Art-school” Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Зварич Ольга Валеріївна, вихованка гуртка «Художня світлиця» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчостіБериславської районної ради;
  • Васильковський Артем, учень 3 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  • Лукічов Анатолій, учень 3 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  • Лукічова Анастасія, учениця 7 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  • Демченко Аліна, учениця 4 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  • Мельник Ніка, учениця 2 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  • Мельник Влада, учениця 5 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  • Кіреєва Аміна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  • Сидорук Артем Олександрович, учень 6 класу, вихованець гуртка «Умілі руки» Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  • Пилипенко Діана Миколаївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  • Луб'янський Владислав Вікторович, учень 4 класу Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 2 ім.Б.Хмельницького Білозерської селищної ради Херсонської області;
  • Паніка Маргарита Сергіївна, учениця 2 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівБілозерської районної ради;
  • Сеньків Поліна Іванівна, учениця 4 класу комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиського району;
  • Панченко Юлія Максимівна, учениця 4 класу Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;
  • Кувшинов Ігор, вихованець гуртка «Природа і фантазія» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;
  • Зейтуллаєва Мавіле Рустемівна, вихованка гуртка «Вигготовлення сувенірів»  Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;
  • Мурадасілова Мерьем Алієвна, вихованка гуртка «Вигготовлення сувенірів»  Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;
  • Кутняков Олексій, учень 4 класу Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району;
  • Година Маргарита Костянтинівна, учениця 8 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти Голопристанського району;
  • Попп Ольга Миколаївна, учениця 4 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Корнілов Данило Олександрович, учень 5 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Савченко Єлизавета Олександрівна, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» Херсонської області;
  • Федорченко Максим Сергійович, учень 7 класу Заводівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;
  • Долінська Ксенія, учениця 4 класу Червонополянського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;
  • Мельник Юлія, учениця 2 класу Червонополянського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;
  • Малохатко Максим Олегович, учень 8 класу Благодатненського навчально-виховного комплексу  «Гімназія- заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради Херсонської області;
  • Іщук Дар'я, учениця 4 класу Іванівського ліцею № 2  Іванівської селищної ради Херсонської області;
  • Маліновська Анастасія, учениця 7 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Чекаєва Ольга, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості  Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Шрамович Ілля Андрійович, учень 1 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  • Левченко Вікторія, вихованка гуртка «Чарівний пензлик»комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  • Черевко Катерина, учениця 8 класу Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозького району;
  • Лінок Олексій, учень 2 класу Нижньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  • Симоненко Ігор Володимирович, учень 4 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Новотроїцької районної ради;
  • Ромін Роман Романович, вихованець гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків  Новотроїцької районної ради;
  • Зотов Олександр Павлович, вихованець ракето модельного гуртка Олешківськоїрайонної станції юних техніків  Олешківської районної ради;
  • Аніщенко Олександр Вікторович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Гайдуков Богдан В'ячеславович, вихованець гуртка «Виготовлення виробів із бісеру» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

04.02. 2019  № 11

 

СПИСОК

 

гуртків, які нагороджені дипломами за активну участь та високі результати в обласному конкурсі учнівської молоді

 «Космічні фантазії» у 2019 році

 

  • гурток образотворчого мистецтва «Восьмий колір» Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (керівник Манжай О.В.);
  • гурток «Народна творчість» комунального закладу «Центр позашкільної освіти  Білозерської районної ради Херсонської області»  (керівник        Черемейко Т.М.);
  • гурток «Планер» опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанського району (керівник  Коваленко Н.І.);
  • гурток «Асорті» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» (керівник Бризгун Д.В.);
  • гурток «Палітра» комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради Херсонської області (керівник Мовчан О.О.);
  • зразковий колектив «Храм доброго мистецтва» Каланчацького Центру дитячої та юнацької творчості  Каланчацької селищної ради Херсонської області (керівник Канівець О.О.);
  • гурток народної творчості Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради (керівник Пінчук А.М.);
  • гурток «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Белікова Г.Л.)
  • гурток «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Калікіна М.В.);
  • гурток початкового технічного моделювання Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Кузнєцова Л.А.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 5

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

 04.02. 2019  № 11

 

 

СПИСОК

 

керівників гуртків та вчителів шкіл, які нагороджені дипломами за

плідну роботу з розвитку дитячої творчості та

естетичного виховання учнівської молоді

 

  • Снімщикова Валентина Костянтинівна, вчитель Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Забудська Лариса Павлівна, керівник гуртка «Мистецтво нашого народу» комунального закладу «Центр позашкільної освіти  Білозерської районної ради Херсонської області»; 
  • Бухтій Ксенія Миколаївна, вчитель Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;
  • Сирота Юрій Миколайович, керівник гуртка космічного моделювання та макетування Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
  • Дубина Катерина Петрівна, вчитель Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;
  •  Сінолуп Оксана Володимирівна, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів       № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  • Губанова Любов Михайлівна, керівник гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні ф

Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Світ дитячих п

Про підсумки обласного заочного конкурсу юних конструкторів, винахідників та рац