Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської м

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ

 

Н А К А З

 

10.07.2017 р.                                                                             № 183

 

Про підсумки ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з радіозв'язку на

коротких хвилях у 2017 році

 

Відповідно до наказу управління освіти,наукита молодіХерсонської обласної державної адміністрації від 19червня 2017року № 159, з метою підведення підсумків роботи радіоспортивних гуртків області, подальшого розвитку технічних видів спорту в Україні з 26 по 28червня поточного року в місті Скадовську проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих  змагань учнівської молоді зрадіозв'язку на коротких хвилях.

У змаганнях  взяли  участь  11 команд, 46 учнів з  Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Олешківського районів та  міста Херсона.

Командну першість у всіх турах посіла команда Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. В окремих турах призерами змагань стали команди  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, Генічеської районної станції юних техніків та Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради.

На підставі висновків суддівської колегії

 

 НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити результати  змагань, що додаються.

2.     Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.)  нагородити:

        2.1. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли                               І, ІІ, ІІІ  місця;

        2.2. Медалями та   дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів  учасників, які зайняли                        І, ІІ, ІІІ  місця.

        3. Контроль  за  виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів Левенець Н.І.

 

 

    Начальник управління                                                         Є.А.Криницький

 

                                                                                                                                                                                                                    

                                                       Додаток 1

                                                                     до наказу управління освіти, науки та молоді

                                                                              обласної  державної адміністрації

                                                                               10.07. 2017 р.  № 183

 

 

 

Результати

ІІІ (обласного) етапу  Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях у 2017 році

 

Телефонний тур

 

Зайняті місця

Команда

Кількість балів

Перше

Херсонський  Центр  позашкільної роботи Херсонської міської ради

135

Друге

комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

109

Третє  

Генічеська районна станція юних техніків -1   

108 

Четверте

Новозбур’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської районної ради

102

П’яте

Чулаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради

99

Шосте

Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради

75

Сьоме

Голопристанська районна станція юних техніків Голопристанської районної ради

56

Восьме

Генічеська районна станція юних техніків -2   

52

Дев’яте

Олешківська  районна станція  юних техніків

Олешківської районної ради

32

Десяте

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів Білозерського району                            

17

Одинадцяте

Білозерська районна станція юних техніків Білозерської районної ради

15

 

 

 

 

                                       

 

 

 

 

 

 

Телефонний тур (англійською мовою)

 

Зайняті місця

Команда

Кількість балів

Перше

Херсонський  Центр  позашкільної роботи Херсонської міської ради

109

Друге

Генічеська районна станція юних техніків - 1   

75

Третє

комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

67

Четверте- п'яте

Новозбур’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської районної ради

63

Четверте- п'яте

Чулаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради

63

Шосте

Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради

42

Сьоме

Олешківська районна станція  юних техніків Олешківської районної ради 

34

Восьме

Генічеська районна станція юних техніків - 2     

28

Дев’яте

Голопристанська районна станція юних техніків Голопристанської районної ради 

25

Десяте

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів Білозерського району                            

14

Одинадцяте

Білозерська районна станція юних техніків Білозерської районної ради

7

 

 

Телеграфний тур

 

Зайняті місця

Команда

Кількість балів

Перше

Херсонський  Центр  позашкільної роботи Херсонської міської ради

142

Друге

Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради

67

Третє

комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

61

Четверте

Генічеська районна станція юних техніків - 1  

20

                                                                              

 

 

 

 

 

                                                                                Додаток 2

                                                                                до наказу управління освіти, науки

                                                                                         та молоді обласної  державної  

                                                                                          адміністрації

                                                                                         10.07. 2017 р.  №  183

                                                  

СПИСОК

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з радіозв'язку на коротких хвилях у 2017 році

 

Телефонний тур

Старша вікова група

 

Першого ступеня:

1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

          2. Сумар Данило Євгенович,у чень 9 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської районної ради;

 

 Другого ступеня:

1.  Макарова Владислава Олексіївна, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2.Чурбанов Владислав Олександрович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків;

 

Третього ступеня:

1. Ільїна Інна Вікторівна, учениця 11 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;

        2. Алексюк Євген Євгенович, учень 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради.

 

 Молодша вікова група

 

Першого ступеня:

1. Васіліке Дар'я Іонівна, вихованка Генічеської районної станції юних техніків;

2. Герасимов Філіп Євгенович, вихованецькомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Другого ступеня:

1. Кукуруза Єлизавета Петрівна, учениця 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 3Голопристанської районної ради;

2. Дежкунов Максим Юрійович, вихованецьХерсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради;

Третього ступеня:

1. Пульнєва Катерина  Вячеславівна, вихованка  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 2. Кузьменко Василь Григорович,  вихованець Генічеської районної станції юних техніків.

 

 

Телефонний тур (англійською мовою)

 

Старша вікова група

 

Першого ступеня:

1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

2. Алексюк Євген Євгенович, учень 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради.

 

 

Другого ступеня:

1. Макарова Владислава Олексіївна, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

         2. Сумар Данило Євгенович,учень  9 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3Голопристанської районної ради;

 

Третього ступеня:

1. Литвиненко Анастасія Леонідівна, учениця 11 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3Голопристанської районної ради;

2. Литвиненко Андрій Сергійович, учень 10 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради.

 

Молодша вікова група

 

Першого ступеня:

1. Трофімчук Анастасія  Сергіївна, учениця 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської районної ради;

 2. Дубинець Даніїл Сергійович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

1. Пульнєва Катерина  Вячеславівна, вихованка  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2. Міжура Владислав Юрійович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків;

 

Третього ступеня:

1. Кукуруза Єлизавета Петрівна, учениця 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської районної ради;

 2. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

 

Телеграфний тур

Старша вікова група

 

Першого ступеня:

1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

1.Макарова Владислава Олексіївна, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Молодша вікова група

 

Першого ступеня:

1. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1. Дежкунов Максим Юрійович, вихованець Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

            1. Герасимов Філіп Євгенович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...