Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської м

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ

Н А К А З

 

22.06.2017р.                                                                       № 171

 

Про підсумки ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з судномодельного

спорту у 2017 році

 

Відповідно до наказу управління освіти,наукита молодіХерсонської обласної державної адміністрації від 26травня 2017року № 141, з метою підведення підсумків роботи судномодельних гуртків 08червня поточного року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих  змагань учнівської молоді з судномодельного спорту.

У змаганнях  взяли  участь  9 команд, 35 учнів з  Бериславського, Білозерського, Великолепетиського, Високопільського, Олешківського, Скадовського районів, міст Нова Каховка, Херсона.

Переможцями командної першості у змаганнях з класів моделей-копій  стала команда Станції юних техніків Новокаховської міської ради, у змаганнях з швидкісних радіокерованих моделей – команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

Призерами змагань стали команди Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради та комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

На підставі висновків суддівської колегії та організаційного комітету

 

 НАКАЗУЮ:

1.    Затвердити результати  змагань, що додаються.

2.    Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.)  нагородити:

2.1. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли                      І, ІІ, ІІІ  місця;

2.2. Медалями та   дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та учасників, які зайняли І, ІІ, ІІІ  місця.

3. Контроль  за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів Левенець Н.І. 

 

 

Начальник управління                                                              Є.А.Криницький

Додаток 1

до наказу управління освіти,

                                                                                          науки та молоді

обласної  державної адміністрації

22.06.2017 № 171

 

Результати

 ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з судномодельного спорту

(класи моделей-копій)

 

Зайняте місце

Команда

Кількість балів

Перше

Станція юних техніків Новокаховської міської ради

791,86

Друге

Комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

776,74

Третє

Скадовський центр дитячої та юнацької творчості

   426

Четверте

Білозерська районна станція юних техніків

384,68

П`яте

Бериславська районна станція юних техніків

310,54

Шосте

Великолепетиський Центр дитячої та юнацької творчості

293,42

Сьоме

Олешківська районна станція юних техніків

275,23

Восьме

Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради

267,88

Дев'яте

Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради

264,07

                                                                     

                                                             

Результати

 ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з судномодельного спорту

(класи швидкісних радіокерованих моделей)

 

Зайняте місце

Команда

Кількість балів

Перше

Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради

600,0

Друге

Новокаховська станція юних техніків Новокаховської міської ради

439,59

Третє

Скадовський центр дитячої та юнацької творчості

310,4

                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу управління освіти,

науки та молоді

обласної  державної адміністрації

22.06.2017 № 171

 

СПИСОК

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту у 2017 році, які нагороджені дипломами

 

Клас моделей ЕК-600

Першого ступеня:

- Сургаєв Артем Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Другого ступеня:

- Потанін Гліб Олександрович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Таловиря Андрій Тарасович, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради.

 

Клас моделей ЕН-600

Першого ступеня:

- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Сургаєв Артем Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

- Сафонов Андрій Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Клас моделей ЕХ-600 (старша вікова група)

Першого ступеня:

- Кіхтенко Данило Дмитрович,  вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

Другого ступеня:

-Лапонов Андрій Олександрович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Прокопенко Вадим Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради.

 

Клас моделей ЕХ-600 (молодша вікова група):

Першого ступеня:

- Наймушин Станіслав Ігоревич, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Лузін Іван Антонович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

-Татаровський Дмитро Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей F2-U

Першого ступеня:

- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Сенчишен Денис Олексійович,вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

- Пендак Володимир Вікторович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей F4-А

Першого ступеня:

- Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Другого ступеня:

- Ткаченко леонід Петрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

Третього ступеня:

- Потанін Гліб Олександрович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Клас моделей F4-С

Першого ступеня:

- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Сенчишен Денис Олексійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

- Сафонов Андрій Олександрович,вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей F1-Е

Першого ступеня:

-Толмачов Іван Геннадійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

-Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

-Кип'ятков Вадим Валентинович, вихованець Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради.

 

 

Клас моделей F3-Е

Першого ступеня:

- Самойленко Валерій Володимирович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Масловський Олександр Олегович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

1.Ситник Богдан Ігоревич, вихованець Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради.

 

 

 

Клас моделей FSR-eco-expert

Першого ступеня:

- Толмачов Іван Геннадійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Самойленко Валерій Володимирович,вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради.

 

Клас моделей FSR-eco-mini

Першого ступеня:

- Толмачов Іван Геннадійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Самойленко Валерій Володимирович,вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Масловський Олександр Олегович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради.

 

 

                                 

Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...