Документи
Методична скриня
ТАБЛИЦЯ рейтингу участі районів, міст Херсонської області в обласних масових за
                                                                                                         
                                                                                                         
                                           ТАБЛИЦЯ       уч-3, I-10, II-8, III-6                            
                                                                       рейтингу участі районів, міст Херсонської області в обласних масових заходах з науково-технічної творчості                                   
                                                                       учнівської молоді у 2016 році                                  
                                                                                                       
№ з/п Район (місто) Спартакіада з технічних видів спорту Змагання з радіоспорту Конкурси Виставки   Змагання з ПТМ Загальна кількість призових місць       Додаткові бали Загальна кількість балів Зайняте місце          
авіа ракетомоделювання повітряні змії судномоделювання                 очні     очні заочні Технічної творчості ПТМ Військова техніка   І ІІ ІІІ Бали за участь Участь у Всеукр.заход.                
радіопеленг р/зв'язок на КХ зірки ефіру Таврії інформ.технол. Електроніки Мирний космос Користувачі ПК Веб-дизайн Винахідники та раціонал. Юних конструкторів Аніматори Космос і людина картинг виставки конкурси змагання                      
1 м.Херсон І, І, ІІ І-5, ІІ, ІІІ-4 І-3, ІІ-3, ІІІ І-5, ІІ,ІІ І-3 І-8, ІІ-3, ІІІ І,ІІ,ІІ,ІІІ уч. І, І І, ІІ І ,ІІ, ІІ І, ІІІ І-3, ІІ-3 І-4,ІІ, ІІІ-3 І-4, ІІ-4, ІІІ-8 І, ІІ-4 І-6,ІІ-11, ІІІ-6 І-8, ІІ-4, ІІІ-4 І,ІІ-3, ІІІ-3   ІІ, ІІІ 59 46 33 0,5       466,5 І                      
2 КЗ"ЦНТТУМ"ХОР ІІ ІІ, ІІІ ІІ, ІІІ-4 І-3,ІІ-5,ІІІ-4 уч. І, ІІ-5, ІІІ-4 уч. І, ІІ-3     ІІІ   ІІ   ІІ   І-11, ІІ-2, ІІІ-3 І, ІІ-3, ІІІ-4 І-3, ІІ-4, ІІІ-3   І, ІІ 21 28 24 1       214 ІІ                      
3 м.Гола Пристань       ІІІ       І,І,ІІ,ІІІ                 уч.   І, ІІ ІІІ-4   ІІ, ІІ, ІІІ     3 4   7   1             34,5 8                      
4 м. Каховка                         ІІІ       І-3,ІІ-3,ІІІ-6 І, ІІ,ІІ, ІІІ-4 І, ІІ, ІІ   ІІІ 5 7 12         58 6                      
5 м. Н.Каховка       І-4,ІІ-6,ІІІ-3       І-3, ІІ, ІІІ ІІ   уч.   І, І, ІІ, ІІІ уч. І-2, ІІ-3, ІІІ-3   І-2 ,ІІ-2,  ІІ, ІІ І, ІІ, ІІ,ІІІ, ІІІ     14 18 10 1       135 4                      
6 Бериславський       уч.       ІІІ, ІІІ ІІІ   ІІІ   ІІ, ІІІ ІІІ-3 ІІ, ІІІ-3 І, ІІІ, ІІІ І, ІІ, ІІІ-6 ІІ, ІІ, ІІІ,ІІІ ІІ-4, ІІІ     2 9 22 0,5       59,5 5                      
7 Білозерський ІІІ уч. І-4, ІІ-3 І ІІ уч. уч.   ІІІ ІІІ уч.   ІІ       І-7, ІІ-11, ІІІ-6 І, ІІІ І-7, ІІ-9, ІІІ-8 І, І ІІІ, ІІІ 22 25 20 2       207 ІІ                      
8 В.Лепетиський ІІ, ІІІ     ІІІ                           ІІ, ІІ, ІІІ         3 3         12 12                      
9 В. Олександрівський                                                                                  
10 В.Рогачицький                           уч. ІІІ, ІІІ     ІІІ уч.         3 1       4 15-16                      
11 Високопільський ІІ     ІІІ                         І-3, ІІІ   ІІ,ІІ     3 3 2         26 10                      
12 Генічеський   уч. уч.   уч. І, ІІ-3, ІІІ-2 уч. І,ІІ,ІІ,ІІІ ІІІ               ІІ, ІІІ-5 ІІ       2 7 9 2       42 7                      
13 Голопристанський І, І,І, ІІІ, ІІ,ІІ уч. уч.   І-2, ІІІ-2 І-3, ІІ-2, ІІІ-5 І,ІІ,ІІІ,ІІІ     ІІІ уч.   ІІІ І,І,ІІ,ІІІ   І, ІІ-2,ІІІ-3 І-4, ІІ-9, ІІІ-9 І-3,ІІ-3, ІІІ-6 І-3, ІІ-2, ІІІ-2 І-3,ІІ-4, ІІІ- 5 І, ІІ 26 27 38 1,5       250,5 І                      
14 Горностаївський                           уч.   І   ІІІ       1   1 0,5       6,5 14                      
15 Іванівський                               ІІ, ІІІ             1 1         4 15-16                      
16 Каланчацький         уч.                                       0,5       0,5 18                      
17 Каховський                     ІІІ     уч.                   1 0,5       1,5 17                      
18 Н.Сірогозький                                                                                  
19 Н.Воронцовський                                                                                  
20 Н.Троїцький     уч.           ІІ       ІІ уч.     ІІІ ІІІ уч.       2 2 1,5       9,5 13                      
21 Скадовський     І, ІІІ ІІІ-3               ІІ І                 2 1 4         17 11                      
22 Олешківський І, ІІІ, ІІІ ІІ-3 уч. уч. ІІІ уч.   І, ІІІ, ІІІ ІІІ І,  ІІІ ІІ, ІІІ ІІІ І, І, ІІІ ІІ ,ІІ, ІІІ ІІ, ІІІ-7 ІІ, ІІІ І-7, ІІІ І-5, ІІ, ІІІ І-2, ІІ-3, ІІІ-2 І І,І,ІІ,ІІІ 22 13 24 1,5       174,5 ІІІ                      
23 Чаплинський                   І уч.           І, ІІІ ІІ-3, ІІІ-3 ІІ     2 4 4 0,5       26,5 9                      
Примітка: Бали за призові місця: І місце - 5, П місце - 3,  Ш місце - 1, за участь - 0,5                                                  
                                                     
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         

 

Останні НОВИНИ
04.04.2018

Cемінар-практикум суддів судномодельного спорту

27 березня 2018 року на базі Центру відбувся семінар-практикум ...
04.04.2018

Cемінар-практикум керівників гуртків авіамоделювання.

28 березня 2018 рокуна базі Центру відбувся семінар-практикум ...