Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обл.заочн.конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

23.03.2015 р.                                     м.Херсон                                         №  31

 

Підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, у березні цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

На конкурс подано 353 роботи з 15 районів та міст області.

Найбільшу кількість робіт було подано учасниками за такими номінаціями як «Портрет» та «Жанрове фото».

Всього було нагороджено 116 учасників (18 – перших, 29 – других, 69 – третіх місць), з них 12 учасників з міста Херсон, та 104 з районів та інших міст області.

Були відзначені учнів зі всіх районів та міст області.

На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (додається).
  2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).
  3. Методисту Кучеровській Т.В. відібрати кращі фотороботи для участі у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор                                                                            О.В. Рудика

 

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

від                2015 р. №

                                                                                       

 

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Участь у Всеукр. к.

Заг. К-ть балів

Загальне місце

  1.  

Херсон

17

5

3

4

3

47

І

  1.  

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

-

-

-

-

-

-

 

  1.  

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

 

  1.  

м. Н.Каховка

31

3

2

3

-

24

ІІІ-4

  1.  

Бериславський

18

-

1

3

-

6

11

  1.  

Білозерський

48

3

7

10

1

49

І

  1.  

В.Лепетиський

-

-

-

-

-

-

 

  1.  

В.Олександрівський

7

-

-

2

-

2

14

  1.  

В.Рогачицький

17

-

-

3

-

3

13

  1.  

Високопільський

-

-

-

-

-

-

 

  1.  

Генічеський

10

2

-

3

-

13

6-7

  1.  

Г.Пристанський

42

1

1

16

-

24

ІІІ-4

  1.  

Горностаївський

24

-

2

5

-

11

9

  1.  

Іванівський

14

-

2

6

-

12

8

  1.  

Каланчацький

10

-

1

1

-

4

12

  1.  

Каховський

30

-

1

4

-

7

10

  1.  

Н.Сірогозький

-

-

-

-

-

-

 

  1.  

Н.Воронцовський

28

1

3

2

-

16

5

  1.  

Н.Троїцький

12

1

2

2

-

13

6-7

  1.  

Скадовський

-

-

-

-

-

-

 

  1.  

Цюрупинський

45

2

4

5

2

33

ІІ

  1.  

Чаплинський

-

-

-

-

-

-

 

 

 

353

18

29

69

6

 

 

 

 

 

Методист                                                                                 Т.В. Кучеровська

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

   від              2015 р. №  

 

СПИСОК

авторів кращих робіт обласного конкурсу юних фотоаматорів

«Моя Україно!», які нагороджені дипломами Центру

 

 

За номінацією «Друзі людини»

 

Першого ступеня:

1. Кустова Анастасія, учениця 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступея – колегіум» №51 ім. Потьомкіна Херсонської міської ради;

2. Самотой Альона, учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої школи            І-ІІІ ступеня № 30 з поглибленним вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1. Шевченко Владислав, учень 7 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

2. Єльцова Ольга, учениця 7 класу Томинобалківської загальноосвітньої шкли І-ІІІ ступенів Білозерського району;

3. Каленик Олександр, учень 1 класу загальноосвітньої школи № 10 Новокаховської міської ради;

4. Циганок Дар′я, учениця 10 класу Любимівської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району;

5. Сьомак Катерина, учениця 1 класу Новорепівського навчально-виховного комплексу Новотроїцького району.

 

Третього ступеня:

1. Храполович Ілля, учень 6 класу Надеждівська загальноосвітня школа              І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

2. Ромашенко Аліна, учениця 1 класу Новозбур′ївської загальноосвітньої школи №1 Голопристанського району;

3. Шендрик Ксеня, учениця 5 класу Привільської загальноосвітньої школи              І-ІІ ступенів Каланчацького району;

4. Самотой Альона, учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради;

5. Шворак Максим, учень 4 класу Козаче-Лагерської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

6. Яворська Юлія, учениця 7 класу Горностаївської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів №2;

7. Нікітенко Артем, учень 5 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

8. Нікітенко Максим, учень 3 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

9. Щербина Анастасія, учениця 2 класу Геройської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

10. Коханевич Микола, учень 3 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

11. Ходанович Анастасія, учениця 9 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

12. Бірюк Владислав, учень 10 класу Надеждівської загальноосвітньої школи         І -ІІІ ступенів Білозерського району;

13. Стасюк Едуард, учень 9 класу Іванівської гімназії;

14. Балан Дмитро, учень 4 класу Новокаїрської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів Бериславського району.

 

За номінацією «Позажанрове та експериментальне фото»

 

Першого ступеня:

1. Захарова Марія, учениця 11 класу НВК «Дошкільний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» м. Н. Каховка;

2. Ложкіна Альбіна, учениця 10 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8 м. Н. Каховка.

 

Другого ступеня:

1. Сакальський Іван, учень 5 класу Трохимівської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів Іванівського району;

2. Перекопайко Юлія, учениця 11 класу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району.  

 

Третього ступеня:

1. Резанова Ірина, учениця 2 класу Трохимівської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів Іванівського району;

2. Постернак Назар, учень 9 класу Велетенської загальноосвітньої школи Білозерського району.

 

За номінацією «Натюрморт»

 

Першого ступеня:

Не присуджувалось

 

Другого ступеня:

1. Рокунь Вікторія, учениця 10 класу Новомихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

2. Волкова Діана, учениця 7 класу Садівської загальноосвітньої школи                 І-ІІІ ступенів Білозерського району.

 

Третього ступеня:

1. Покорна Вілора, учениця 7 класу Рибальченськоїї загальноосвітньої школи Голопристанського району;

2. Стефанішин Віталій, учень 9 класу Генічеської загальноосвітньої школи №1, вихованець Генічеської районної станції юних техніків.

 

 

За номінацією «Портрет (репортажний та студійний)»

 

Першого ступеня:

1. Досенко Богдана, учениця 4 класу Великокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;

2. Високос Анна, учениця 9 класу, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи;

3. Харковенко Ліза, учениця 6 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

4. Іванченка Ганна, учениця 5 класу Бехтерської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

5. Кравець Ірина, вихованка Генічеської районної станції юних техніків. 

 

Другого ступеня:

1. Циганок Дар′я, учениця 10 класу Любимівської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району;

2. Соколовський Назар, учень 6 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

3. Пустовіт Максим, учень Підстепненської загальноосвітньої школи                       І-ІІ ступенів Цюрупинського району;

4. Валіга Минодора, учениця 7 класу, вихованка Комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради;

5. Довбня Андрій, учень 4 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи №8 м.Н.Каховка;

6. Іванова Віолетта, учениця 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи               І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради;

7. Досенко Богдана, учениця 4 класу Великокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;

8. Толстюк Олександр, учень 8 класу Абрикосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;

9. Кузнецова Анна, учениця 5 класу, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.  

 

Третього ступеня:

1. Мазур Анастасія, учениця 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

2. Костян Катерина, учениця 11 класу Іванівської гімназії;

3. Воронков Олександр, учень 8 класу Фрунзенської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів Іванівського району;

4. Соколовський Назар, учень 6 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

5. Гуляєва Світлана, учениця 11 класу Цюрупинської гімназії;

6. Хомінська Тетяна, учениця 8 класу, вихованка Новотроїцької районної станції юних техніків;

7. Жукова Катерина, учениця 7 класу Михайлівської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

8. Рашка Валерія, учениця 5 класу Чарівненської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

9. Невірець Анастасія, учениця 4 класу Дубівської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

10. Куценко Каміла, учениця 3 класу Чистопільської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

11. Фоміна Юлія, учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею             ім.. О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті;

12. Гієш Тетяна, учениця 2 класу Новозбур′ївської загальноосвітньої школи №1 Голопристанського району;

13. Залеська Діана, учениця 11 класу Любимівської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району.

 

За номінацією «Комедійне, комічне фото»

 

Першого ступеня:

1. Стародубцева Христина, вихованка Новокаховської станції юних техніків.

 

Другого ступеня:

1. Паталашка Анастасія, учениця 10 класу Херсонського центру освіти молоді та дорослих;

2. Сергієнко Анна, учениця 1 класу Петрівської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів Білозерського району.

 

Третього ступеня:

1. Нікітенко Максим, учень 3 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

2. Резанова Ірина, учениця 2 класу Трохимівської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів Іванівського району;

3. Панасюк Євген, учень 10 класу Біляївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад (ясла-сад)                        І-ІІІ ступенів» Нововоронцовського району;

4. Вознюк Вікторія, учениця 11 класу Таврійської загальноосвітньої школи Голопристанського району.

 

За номінацією «Жанрове фото»

 

Першого ступеня:

1. Мазур Олександр, учень 11 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

2. Баліцька Діана, учениця 6 класу Надеждівської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів Білозерського району;

3. Шпанько Вікторія, учениця 8 класу Дніпровської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів Білозерського району;

4. Хомінська Тетяна, вихованка Новотроїцької районної станції юних техніків;

5. Кравець Ірина, учениця 6 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеню з поглибленим вивченням іноземних мов», вихованка Генічеської районної станції юних техніків.

 

Другого ступеня:

1. Ткачова Єлизавета, учениця 5 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи голо пристанського району;

2. Циганок Дар′я, учениця 10 класу Любимівської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району;

3. Нємцова Олена, учениця 9 класу Козачелагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;

4. Ворнік Сніжана, учениця 8 класу Дніпровської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів Білозерського району;

5. Шворак Максим, учень 4 класу Коче-Лагерської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів Горностаївського району.                 

 

Третього ступеня:

1. Вознюк Вікторія, учениця 11 класу Таврійської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

2. Скалка Руслан, учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м.Н.Каховка;

3. Орліченко Крістіна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 Херсонської міської ради;

4. Смірнов Ілля, учень 3 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

5. Аджамський Володимир, учень 9 класу Гладківської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

6. Черватюк Валерія, учениця 4 класу, Новософіївської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

7. Фурса Максим, учень 7 класу, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків;

8. Задерновська Неля, учениця 2 класу Надеждівської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів Білозерського району;

9. Хайтматова Аріна, учениця 2 класу Ольгинської загальноосвітньої школи        І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

10. Данильченко Олеся, вихованка Новокаховської станції юних техніків;

11. Король Яна, учениця 7 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

12. Резанова Ірина, учениця 2 класу Трохимівської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів Іванівського району.

 

 

За номінацією «Пейзаж»

 

Першого ступеня:

1. Цой Ілля, учень 3 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» №56 Херсонської міської ради;

2. Циганок Дар′я, учениця 10 класу Любимівської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району;

3. Романченко Марія, учениця 8 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.  Керкез Данил, учень 8 класу Дніпровської загальноосвітньої школи                   І-ІІІ ступенів Білозерського райну;

2. Шендрик Ксеня, учениця 5 класу Привільської загальноосвітньої школи              І-ІІ ступенів Каланчацького району;

3. Колєснік Єлизавета, учениця 8 класу Іванівської гімназії;

4. Дудар Дар′я, учениця 6 класу Роздольненської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів Каховського району.  

 

Третього ступеня:

1. Насонов Сергій, учень 1 класу Надеждівської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів Білозерського району;

2. Нємцова Олена, учениця 9 класу Козачелагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;

3. Штепенко Микола, учень 6 класу Новозбур′ївської загальноосвітньої школи №1 Голопристанського району;

4. Бобровська Еліонора, учениця 3 класу, вихованка Генічеської станції юних техніків;

5. Кондрасюк Олексій, учень 4 класу Великокопанівської загальноосвітньої школи Цюрупинського району;

6. Морозов Володимир, учень 10 класу гімназії Новокаховської міської ради;

7. Самолов Олександр, учень 3 класу Верньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Верхньорогачицького району;

8. Суровцева Вікторія, учениця 9 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

9. Бризгун Євгенія, учениця 10 класу, вихованка Комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради; 

10. Імшеницька Наталія, учениця 6 класу Абрикосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;

11. Пушкова Вікторія, учениця 9 класу Казачелагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району;

12. Д′яченко Дмитро, учень 6 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеню з поглибленним вивченням іноземних мов» Генічеського району;

13. Дмитрук Олег, учень 1 класу Херсонської загальноосвітньої школи                 І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради;

14. Єльцова Ольга, учениця 7 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

15. Гузік Світлана, учениця 10 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Великоолександрівського району:

16. Яковлєва Дарина, учениця 5 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи Білозерського району;

17. Балан Дмитро, учень 4 класу Новокаїрської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів Бериславського району;

18. Кармазін Віктор, учень 10 класу Навчально-виховного комплексу «Вірівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

19. Одновол Микита, учень 6 класу Архангельськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

20. Федай Богдан, учень 9 класу Кам′янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховського району;

21. Чумаченко Олена, учениця 10 класу Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

22. Хомін Сергій, учень 7 класу Федорівської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів Каховського району.  

 

  

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...