Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного конкурсу учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність» у 2

 

 

         Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

04.12. 2019                                             м.Херсон                               № 112

 

Про підсумки обласного конкурсу

учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність»

у 2019 році

 

  Згідно  з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості  учнівської молоді» Херсонської обласної ради  у жовтні-листопаді  цього року  проведено  обласний конкурс учнівської молоді  «Космос.Людина. Духовність».

У конкурсі взяло участь 46 здобувачів освіти та вихованців гуртків з                22 закладів освіти Бериславського, Великолепетиського, Голопристанського, Горностаївського, Іванівського, Олешківського, Чаплинського районів, міст Гола Пристань, Нова Каховка та Херсона. 

Активну участь у конкурсі взяли здобувачі освіти та вихованці закладів позашкільної  освіти міста Нова Каховка (12). Найбільше робіт подано до розділів «Українці в космосі» (13) та  «Лицар духу» (10).

Журі відмітило високий рівень деяких робіт, творчий підхід, наявність елементів авторського дослідження у конкурсних матеріалах. При відборі кращих творчих розробок враховувались такі критерії: оригінальність ідеї, науково-технічна обґрунтованість, новизна теми, змістовність роботи та глибина оволодіння автором обраною темою, наявність власних досліджень, міркувань, якість оформлення роботи.

У розділі «Українці в космосі»  найбільш цікаво і повно розкрив тему Развадовський Максим, здобувач освіти 10 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (вчитель Ю. Онопрієнко).  

У розділі «Лицар духу» вищу оцінку журі отримали роботи здобувачів освіти Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради Марченко Вероніки і Ситніка Ярослава (вчитель Г. Трофімова) та Малишенко Катерини, здобувачки освіти Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (вчитель Л.Літнарович).

   Найкраще розкрили теми у розділах «Кінець світу» та «Крізь простір і час» здобувачі освіти Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району  Маркович Дар'я та Іванченко Анна (вчитель О. Буряк).

Відмічено дипломами всі роботи здобувачів освіти навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської селищної ради (вчитель С.Скараєва).

За підсумками журі  31 здобувачів освіти та вихованців закладів позашкільної освіти стали призерами конкурсу у 6 номінаціях.

На підставі протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити результати конкурсу (додаток 1).

2. Затвердити список і нагородити дипломами І, І, ІІІ ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів за І, ІІ, ІІІ місця у конкурсі (додаток 2).

3. Затвердити список та нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс (додаток 3).

4. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

Директор                                                                                О.РУДИКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1 до

наказу  комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

04.12. 2019 р.  № 112

 

 

Таблиця

 

результатів  обласного  конкурсу учнівської молоді

 «Космос. Людина. Духовність»  у 2019 році

 

Район

Кільк. учасників

Кількість закладів освіти

Кількість тематич. розділів

кількість призових місць

Загальна кількість балів

Загальне місце

І

ІІ

ІІІ

Заохоч.

 

1.

м. Гола Пристань

3

2

3

 

2

1

 

7

4

2.

м.Нова Каховка

12

3

5

 

4

1

2

14

ІІ

3.

Бериславський

4

1

2

 

 

1

1

1,5

8

4.

Великолепетиський

4

3

3

 

1

2

1

5,5

5

5.

Голопристанський

6

5

4

3

 

1

2

17

І

6.

Горностаївський

1

1

1

 

1

 

 

3

7

7.

Іванівський

1

1

1

 

 

 

1

0,5

9

8.

Олешківський

3

1

3

 

1

1

1

4,5

6

9.

Чаплинський

4

1

4

 

2

2

 

8

ІІІ

10.

м.Херсон

4

3

3

2

 

2

 

12

ІІІ-4

11.

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

4

1

3

1

2

1

 

12

ІІІ-4

 

Разом

46

22

 

6

13

12

8

 

 

 

Додаток 2 до

наказу комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                   04.12. 2019 р.  № 112

 

                                                       Список

учасників обласного  конкурсу «Космос. Людина. Духовність»,

 які нагороджені дипломами за призові місця

 

Розділ «Українці в космосі»

 

Перше місце:

  1. Развадовський Максим Андрійович,  здобувач освіти 11 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району Херсонської області.

 

Друге місце:

  1. Дужик Юлія Анатоліївна, здобувачка освіти 11 класу опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської селищної ради Херсонської області;
  2. Шандра Влада Ростиславівна, здобувачка освіти 11 класу закладу загальної середньої освіти № 1 Новокаховської міської ради  Херсонської області;
  3. Ковальчук Єгор Михайлович,    здобувач освіти 10 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованець гуртка «Імпульс» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

        Третє місце:

  1. Рибчинська Наталія Дмитрівна, вихованка гуртка «Юні користувачі ПК» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради  Херсонської області;
  2. Куций Артем Павлович, здобувач освіти 7 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради.

 

Розділ «Лицар духу»

 

Перше місце:

1.Малишенко Катерина Андріївна, здобувачка освіти 10 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованець гуртка «Імпульс» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2. Марченко Вероніка Дмитрівна, здобувачка освіти 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;

3. Ситнік Ярослав Дмитрович,  здобувач освіти 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради.

 

  

Друге місце:

1.Михайленко Анастасія Юріївна, здобувачка освіти 11 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;

2.Дяченко Вероніка Віталіївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;

3. Бехтер Любов Олександрівна, здобувачка освіти 10 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованець гуртка «Імпульс» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

4. Гордійчук Андрій Володимирович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради Херсонської області;

 

Третє місце:

  1. Стремський Дмитро Сергійович, здобувач освіти 10 класу опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської селищної ради  Херсонської області;
  2. Ковпей Неоніла Валеріївна, вихованка Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради  Херсонської області;
  3. Гончарова Аміна, вихованка Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради  Херсонської області.

 

Розділ «Кінець світу»:

Перше місце:

  1. Маркович Дар'я Володимирівна, здобувачка освіти 10 класу Бехтерського опорного  закладу повної загальної середньої освіти Голопристанського району Херсонської області;

Друге місце:

  1. Нікіфорова Софія Віталіївна, здобувачка освіти 9 класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім..Т.Г.Шевченка Великолепетиського району  Херсонської області.

Третє місце:

1.Шимитило Катерина Ігорівна, здобувачка освіти 11 класу опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської селищної ради Херсонської області;

2. Бєльченко Анастасія Валеріївна, здобувачка освіти 8 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованець гуртка «Імпульс» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Розділ «Твої можливості, людино»:

Перше місце:

Не присуджувалось

Друге місце:

  1. Трюхан Оксана Миколаївна, здобувачка освіти 11 класу опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської селищної ради Херсонської області;

2.Ставер Ігор Володимирович, вихованець гуртка «Юні користувачі ПК» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області.

Третє місце:

1.Кулик Вікторія Олександрівна, здобувачка освіти 10 класу опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанського району Херсонської області;

2. Томілко Валерія Миколаївна, здобувачка освіти 11 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;

  1. 3. Онищук Єлизавета Геннадіївна,  здобувачка освіти 11 класу  Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради Херсонської області;

 

Розділ «Крізь простір і час:

 

Перше місце:

1.Іванченко Анна Володимирівна, здобувачка освіти 10 класу Бехтерського опорного  закладу повної загальної середньої освіти Голопристанського району Херсонської області.

 

Друге місце:

1. Кондратьєва Маргарита Сергіївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області.

 

        Третє місце:

1. Артеменко Тимур Олегович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради Херсонської області.

 

Розділ «Суперкнига»

 

 Перше місце:

           Не присуджувалось

 

 Друге місце:

1. Рєпка  Дар'я  Олександрівна, здобувачка освіти 8 класу Горностаївського    ліцею №1  Горностаївської селищної ради Херсонської області;

2.Закарлюк Поліна Сергіївна, здобувачка освіти 7 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради Херсонської області.

 

Третє місце:

1.Тельнова  Олександра  Юріївна, здобувачка освіти 11 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради.

 

 

 

Додаток 3 до

наказу  комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                04.12. 2019 р. № 112

 

 

С П И С О К

 

учасників   обласного конкурсу «Космос. Людина. Духовність.»,

  які нагороджені заохочувальними дипломами

за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс

 

1.Смірнов Ілля Олекандрович, здобувач освіти 7 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;

  1. Іващенко Артем Валерійович, здобувач освіти 9 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району Херсонської області;
  2. Бугай Микола Іванович, здобувач освіти 10 класу Великолепетиської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2Великолепетиської районної радиХерсонської області;
  3. Бєла Юлія Андріївна, вихованка комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради Херсонської області;
  4. Іщенко Вероніна Олександрівна, вихованка гуртка «Юні користувачі ПК» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
  5. Ступін Ігор Вікторович, вихованецьгуртка «Юні користувачі ПК» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
  6. Ткаченко Дар'я Сергіївна, здобувачка освіти 11 класу  Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради Херсонської області;
  7. Лук'янченко Даніл Романович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради Херсонської області.

 

 

 

 

 

Останні Новини
21.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21.02.2022

День Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum разом ...
21.02.2022

День Державного Герба України

    19 лютого – День Державного Герба України Державний Герб України – ...