Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської м

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ

 

Н А К А З

01.06. 2017 р.                                                                               № 146

 

Про підсумки ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді зі спортивної

радіопеленгації (молодша вікова

група) у 2017 році

 

На виконання наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 13 травня 2017 року № 118, з метою підведення підсумків роботи радіоспортивних гуртків області, подальшого розвитку технічних видів спорту в Україні  з 18 по 20 травня поточного року на базі Херсонського Центру аматорської служби радіозв'язку (Олешківський район Херсонської області) проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих  змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (молодша вікова група).

У змаганнях  взяли  участь  13 команд (29 учнів) з  Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каланчацького, Олешківського районів та міста  Херсона.

Командну першість у змаганнях посіла команда Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Друге та третє місця зайняли команди  Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району та Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради.

На підставі висновків суддівської колегії та організаційного комітету

 

 НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити результати  змагань, що додаються.

2.     Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.)  нагородити:

        2.1. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли                 І, ІІ, ІІІ  місця;

        2.2. Медалями та   дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів учасників, які зайняли             І, ІІ, ІІІ  місця.

        3. Контроль  за  виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів Левенець Н.І.

    Начальник управління                                                         Є.А.Криницький

                                                                                                                                                                                                         

                                                         Додаток 1

                                                                     до наказу управління освіти, науки та молоді

                                                                              обласної  державної адміністрації

                                                                              від 01.06. 2017  № 146

 

 

Результати

ІІІ (обласного) етапу  Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (молодша вікова група)

 у 2017 році

 

Зайняті місця

Команда

Кількість передавачів

Час пошуку

Перше

 радіоклубу «Супутник» Херсонського  центру  позашкільної роботи Херсонської міської ради

6

56'03

Друге

Чулаківської загальноосвітньої школи                            І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної  ради

6

96'59

Третє

Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради

6

123'13

Четверте

комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

6

125'57

П’яте

Новозбур’ївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ                   ступенів № 3 Голопристанської районної  ради

6

126'28

Шосте

Генічеської районної станцї юних техніків Генічеської районної ради

6

141'13

Сьоме

Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради

5

137'16

Восьме 

Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 № 4 Генічеської районної ради

5

182'18

Дев’яте

Олешківської районної станції  юних техніків Олешківської районної ради

3

48'57

Десяте

Олександрівської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ  ступенів Білозерської  районної  ради                     

3

69'48

Одинадцяте

Білозерської районної станції юних техніків Білозерської  районної  ради                                              

3

81'32

Дванадцяте

Херсонського  центру  позашкільної роботи Херсонської міської ради

2

85'26

Тринадцяте

Горьківська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради

1

92'59

 

 

                                                                           

                                                                     Додаток 2

                                                                    Додаток

                                                                    до наказу управління освіти, науки та молоді

                                                                              обласної  державної адміністрації

                                                                              від  01.06. 2017  № 146

 

                                                  

СПИСОК

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації у 2017 році

 (молодша вікова група)

 

Першого ступеня:

1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

2. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.Трофімчук Анастасія Сергіївна, учениця 7 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новозбур'ївської сільської ради, вихованка Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

        2. Оржеховський Денис Русланович, учень 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

 

Третього ступеня:

1.Коробка Марина Олегівна, учениця 8 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чулаківської сільської ради Голопристанського району;

2. Данильчук Павло Олександрович, учень 7 класу Брилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні Новини
21.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21.02.2022

День Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum разом ...
21.02.2022

День Державного Герба України

    19 лютого – День Державного Герба України Державний Герб України – ...