Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської


Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

10.07. 2017                                           м.Херсон                                   № 70

Про підсумки ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських відкритих

змагань учнівської молоді

з авіамодельного, ракетомодельного

спорту та повітряних зміїв у 2017 році

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та на виконання наказу управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 01 червня 2017 року № 147 у м. Скадовську  15-17 червня 2017 року проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв.

У змаганнях взяли участь 22 команди, 73 учня з Білозерського, Великолепетиського,  Високопільського, Генічеського, Голопристанського, Новотроїцького, Олешківського, Скадовського районів та міст Гола Пристань і Херсон.

Переможцями командної першості у змаганнях стали команди: з авіамодельного спорту – Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради (керівник Кобзар Е.М.), з ракетомодельного спорту -  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Сидоренко В.В.), у змаганнях з повітряних зміїв -  команда Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради (керівник Безбородих С.В.).

Найбільшу кількість призових місць у всіх змаганнях з літаючих моделей отримали члени команд Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (17) та Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради (7).

Всього в особистій першості учасники отримали 45 дипломів та медалей.

На підставі вищезазначеного, матеріалів суддівської колегії змагань

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Нагородити:

1.1      Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли призові місця:

за  перші місця:

-          Голопристанської районної станції юних техніків Голопристканської районної ради у змаганнях з авіамодельного спорту;

-         Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради у змаганнях з ракетомодельного спорту;

-         Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради у змаганнях з повітряних зміїв;

за  другі місця:

-         Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради у змаганнях з авіамодельного спорту;

-         Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради у змаганнях з ракетомодельного спорту;

-  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради у змаганнях з повітряних зміїв;

за  треті місця:

-         Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради у змаганнях з авіамодельного спорту;

-         комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у змаганнях з ракетомодельного спорту;

-         комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у змаганнях з повітряних зміїв.

1.2.    Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та медалями учасників змагань за І, ІІ,       ІІІ місця в особистій першості, що додається.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

Директор                                                                                    О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

10.07. 2017    № 70

 

Список

призерів ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту

та повітряних зміїв у 2017 році, які нагороджені дипломами та медалями

 

Авіамодельний спорт

 

Клас моделей F-1-H(A-1)

 

Першого ступеня:

- Петрушенко Єлизавета Олександрівна, вихованка Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Крицький Тимофій Вікторович, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Кунсков Кирило Андрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Клас моделей F-1-G

 

Першого ступеня:

- Гонтар Валерія Олександрівна, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Гончаров олександр  Вікторович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

- Кушнаренко Максим Сергійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради.

 

Клас моделей F-1-А (А-2)

 

Першого ступеня:

- Тоцький Сергій Олександрович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

Другого ступеня:

- Таловиря Андрій Тарасович, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради.

 

Клас моделей F-1(В-2)

 

Першого ступеня:

- Кузьменко Костянтин Олександрович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Бойко Дмитро Валерійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Стельмах Костянтин Вікторович, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради.

 

Клас моделей метальні планери

 

Першого ступеня:

- Кунсков Кирило Андрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Жук Олексій Ігорович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Терещенко Гліб  Богданович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

 

Ракетомодельний спорт

 

Клас моделей S-4-А

 

Першого ступеня:

-Сіпко Єгор Анатолійович,вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

-Хелстовський Георгій Євгенович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Бабякін Роман Романович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Клас моделей S-6-А

 

Першого ступеня:

- Гайдаєнко Юрій Михайлович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Репетун Віктор Юрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Бабякін Роман Романович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Клас моделей S-9-А

 

Першого ступеня:

- Хелстовський Георгій Євгенович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Макаров Дмитро Дмитрович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Сіпко Єгор Анатолійович,вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Клас моделей S-7

 

Першого ступеня:

- Гайдаєнко Юрій Михайлович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Музика Ілля Олегович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

 - Бабякін Роман Романович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Повітряні  змії

Клас моделей плоских зміїв

 

Першого ступеня:

-Піскун Олександр Петрович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

Другого ступеня:

- Мілєвський Кирило Олегович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

- Бейко Матвій Андрійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Клас моделей коробчатих зміїв

 

Першого ступеня:

- Атаманенко Сергій Валерійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Робак Арсеній Володимирович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Іванов Ярослав Олегович, учень 9 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради.

 

Клас моделей міні- зміїв

 

Першого ступеня:

- Котрубенко Катерина Ігорівна, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Расулов Ярослав Миколайович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Букач Анжеліка Дмитрівна, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей змій в польових умовах

 

Першого ступеня:

- Макаренко Микита Олегович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Шмирко Володимир Володимирович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

 

Третього ступеня:

-Гайдученко Сергій Ігорович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей керованих зміїв

 

Першого ступеня:

- Атаманенко Сергій Валерійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Робак Арсеній Володимирович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Гайдученко Сергій Ігорович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей «повітряний бій»

 

Першого ступеня:

- Робак Арсеній Володимирович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

 Другого ступеня:

-Расулов Ярослав Миколайович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Третього ступеня

-Буряк Володимир Сергійович, вихованець Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради.

 

Клас моделей «змійковий потяг»

 

Першого ступеня:

-Іващенко Олексій Іванович, вихованець Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради.

 

 

Останні Новини
21.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21.02.2022

День Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum разом ...
21.02.2022

День Державного Герба України

    19 лютого – День Державного Герба України Державний Герб України – ...