Україна
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Н А К А З
28.12. 2018 р. м.Херсон № 121
Про підсумки обласного
заочного конкурсу робіт юних
фотоаматорів «Світ дитячих посмішок»
Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, у грудні цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Світ дитячих посмішок».
Даний конкурс був організований і проведений вперше і проходив у ІІ етапи. На І етап – учасники конкурсу подавали електронний варіант робіт, було подано 155 робіт. Журі відібрало для участі у ІІ етапі конкурсу найкращі 86 робіт.
У конкурсі прийняли участь учні та вихованці з 8 районів та міст області.
Всього було нагороджено 44 учасників (9 – перших, 9 - других, 12 – третіх місць та 14 - заохочувальних). З них 8 учасників з міста Херсона та 37 з районів та інших міст області.
На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу
НАКАЗУЮ:
1.Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Світ дитячих посмішок», що додається.
2. Культорганізатору Скакун Н.В. нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт ( список додається).
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор О.В.Рудика
Затвердити
Наказ комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
28.12.2018 № 121
Розподіл місць
в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів
«Світ дитячих посмішок»
№ з/п |
Район |
Всього подано робіт |
І |
ІІ |
ІІІ |
Заохочув. |
Заг.кільк. балів |
Загальне місце |
|
І ет. |
ІІ ет. |
|
|
||||||
|
Херсон |
34 |
12 |
2 |
2 |
1 |
2 |
19 |
ІІ |
|
КЗ«ЦНТТУМ»ХОР |
|
|
|
|
|
|
- |
|
|
м. Каховка |
|
|
|
|
|
|
- |
|
|
м. Н.Каховка |
|
|
|
|
|
|
- |
|
|
м. Гола Пристань |
22 |
18 |
2 |
2 |
2 |
5 |
20,5 |
І |
|
Бериславський |
20 |
15 |
1 |
1 |
2 |
- |
10 |
5 |
|
Білозерський |
16 |
11 |
1 |
1 |
2 |
2 |
11 |
ІІІ |
|
В.Лепетиський |
10 |
3 |
- |
- |
1 |
2 |
2 |
6 |
|
В.Олександрівський |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
В.Рогачицький |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Високопільський |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Генічеський |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Г.Пристанський |
11 |
11 |
- |
- |
1 |
1 |
1,5 |
7 |
|
Горностаївський |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Іванівський |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Каланчацький |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Каховський |
15 |
9 |
1 |
1 |
2 |
2 |
11 |
ІІІ |
|
Н.Сірогозький |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Н.Воронцовський |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Н.Троїцький |
27 |
18 |
2 |
2 |
1 |
- |
17 |
ІІ |
|
Скадовський |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Олешківський |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Чаплинський |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Всього |
155 |
97 |
9 |
9 |
12 |
14 |
|
|
Культорганізатор Н.В.Скакун
Додаток 1
до наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
28.12.2018 № 121
СПИСОК
призерів обласного конкурсу юних фотоаматорів
«Світ дитячих посмішок!»,
які нагороджуються дипломами
Першого ступеня:
- Свиридова Катерина Андріївна, учениця 2 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
- Туршатова Дар’я Андріївна, учениця 6 класуХерсонської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 50 імені Романа Набєгова Херсонської міської ради;
- Каменський Ілля Владиславович, учень 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради;
- Філіппова Анастасія Сергіївна, учениця 4 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
- Засімська Ганна Андріївна, учениця 6 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
- Пєвнєва Вікторія Романівна, учениця 8 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білозерської районної ради;
- Ширіна Ксенія В’ячеславівна, учениця 8 класу Малокаховського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради;
- Будьонков Богдан Володимирович, учень 7 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
- Бондаренко Сергій Віталійович, учень 11 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради.
Другого ступеня:
- Кудрявченко Микола Андрійович, учень 9 класу Комишанської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
- Горчинська Оксана Георгіївна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 імені Романа Набєгова Херсонської міської ради;
- Токаюк Сергій Іванович, учень 11 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
- Абакумова Юлія Віталіївна, учениця 9 класуГолопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
- Засімська Ганна Андріївна, учениця 6 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
- Залевська Крістіна Віталіївна, учениця 7 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерської районної ради;
- Капустіна Маргарита Денисівна, учениця 2 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховської районної ради;
- Коломієць Ірина Миколаївна, вихованка гуртка «Світ навколо нас» Новотроїцької районної станції юних техніків;
- Бойко Анатолій Васильович, учень 6 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району.
Третього ступеня:
- Ясак Крістіна Олександрівна, учениця 9 класу Комишанської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
- Мілінський Кирил Геннадійович, учень 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради;
- Гордуз Єгор Костянтинович, учень 2 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
- Ізотова Олександра Анатоліївна, учениця 4 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
- Тимофієнко Софія Олександрівна, учениця 4 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
- Мосьпан Дарина Олександрівна, учениця 8 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білозерської районної ради;
- Яновський Артем Олегович, учень 2 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
- Делійовський Ярослав Тодосьович, учень 7 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
- Лохматова Вікторія Єгорівна, учениця 7 класу Малокаховського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради;
- Сидоренко Олександра Олегівна, вихованка гуртка «Паперове диво» Новотроїцької районної станції юних техніків;
- Постєльніков Нікіта, учень 8 класу Новософіївського закладу повної загальної середньої освіти Новософіївської сільської ради Голопристанського району;
- Остропицький Іван Дмитрович, учень 7 класу, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості.
Заохочувальні:
- Чавдар Аліна Василівна, учениця __ класу Комишанської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
- Кудрявченко Микола Андрійович, учень 9 класу Комишанської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
- Федорова Вікторія Олександрівна, учениця 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради;
- Риженко Поліна Павлівна, учениця 1 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
- Кулинич Анна Володимирівна, учениця 1 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
- Рахімова Ольга Вікторівна, учениця 4 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
- Гурнак Діана Сергіївна, вихованка гуртка «Світлячок» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
- Тулеуова Наталія Валентинівна, учениця 6 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерської районної ради;
- Бешковецький Денис Васильович, учень 6 класу Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
- Кім Альбіна Олександрівна, учениця 2 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховського району;
- Бурштин Діана Сергіївна, учениця 5 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
- Малютіна Мирослава, учениця 5 класу опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанської районної ради;
- Безпалько Валентин Віталійович, учень 7 класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім..Т.Г.Шевченка Великолепетиської районної ради;
- Кузнєцова Олександра, учениця 7 класу, комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти» І-ІІІ ступенів Великолепетиської районної ради.