Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки заочного конкурсу «Моя Україно!»

 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

  02. 04. 2014 р.                                 м.Херсон                                         №  33

 

Підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, у березні цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

На конкурс подано 495 робіт з 12 районів та міст області.

Найбільшу кількість робіт було подано учасниками за такими номінаціями як «Пейзаж» та «Портрет». Особливо журі відмітило чорно-білі фотороботи, та надало їм високу оцінку.  

Всього було нагороджено 112 учасників (16 – перших, 27 – других, 69 – третіх місць), з них 34 учасника з міста Херсон, та 78 з районів та інших міст області.

Більше всього призових місць отримали учні Голопристанського, Білозерського районів та м.Херсона.

На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (додається).
  2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).
  3. Методисту Кучеровській Т.В. відібрати кращі фотороботи для участі у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

В.о. директора                                                                            О.В. Рудика

 

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

від  02.04.  2014 р. № 33

                                                                                       

 

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Участь у Всеукр. к.

Заг. К-ть балів

Загальне місце

  1.  

Херсон

80

10

6

16

7

105

I

  1.  

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

10

-

2

-

-

6

II

  1.  

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

м. Н.Каховка

17

1

2

4

1

18

III

  1.  

Бериславський

26

-

2

4

-

10

4

  1.  

Білозерський

78

3

5

11

-

41

II

  1.  

В.Лепетиський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

В.Олександрівський

11

1

-

3

-

8

5

  1.  

В.Рогачицький

39

-

2

1

-

7

6

  1.  

Високопільський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Генічеський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Г.Пристанський

79

1

6

23

-

46

I

  1.  

Горностаївський

22

-

1

2

-

5

8

  1.  

Іванівський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Каланчацький

17

-

1

3

-

6

7

  1.  

Каховський

75

-

-

1

-

1

9-10

  1.  

Н.Сірогозький

17

-

-

1

-

1

9-10

  1.  

Н.Воронцовський

19

-

-

-

-

0.5

11

  1.  

Н.Троїцький

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Скадовський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Цюрупинський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Чаплинський

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                                                 Т.В. Кучеровська

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

   Від  02. 04.   2014 р. № 33

 

СПИСОК

авторів кращих робіт обласного конкурсу юних фотоаматорів

«Моя Україно!», які нагороджені дипломами Центру

 

 

За номінацією «Друзі людини»

 

Першого ступеня:

1. Романюк Катерина, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1;

2. Івченко Олександр, учень 10 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

3. Савінов Ігор, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи                   І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1. Пригорницька Ксенія, вихованка Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва;

2. Самотой Альона, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

3. Миколюк Валентин, учень 8 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

4. Васильєва Марина, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради;

5. Зайченко Олександр, учень 11 класу Херсонської гімназії № 3;

6. Руснак Альбіна, учениця 6 класу Каїрської загальноосвітньої школи                   І-ІІІ ступенів Горностаївського району.

 

Третього ступеня:

1. Зволейко Борис, учень 6 класу Херсонської спеціальної школи №2;

2. Саютіна Каріна, учениця 9 класу Рибальченської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

3. Зінченко Антон, учень 1 класу Херсонської загальноосвітньої школи                  І ступеня № 25 Херсонської міської ради;

4. Вачаєва Анна, учениця 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів № 1;

5. Нікітенко Артем, учень 4 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

6. Алексєєнко Дмитро, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи           І-ІІ ступенів №2 Херсонської міської ради;

7. Білоус Юлія, учениця 7 класу Дніпровської загальноосвітньої школи                 І-ІІІ ступенів Білозерського району;

8. Цап Володимир, учень 11 класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

9. Манченко Валерія, учениця 10 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

10. Нікітенко Артем, учень 4 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

11. Любарський Микита, учень 3 класу Херсонської гімназії № 20                        ім. Б. Лавреньова;

12. Кавьюк Ксенія, учениця 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи                І-ІІІ ст. № 50 Херсонської міської ради;

13. Кляшева Олександра, учениця 3 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району.

 

За номінацією «Позажанрове та експериментальне фото»

 

Першого ступеня:

1. Гузік Світлана, учениця 10 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

 

Другого ступеня:

1. Самотой Альона, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Третього ступеня:

1. Котов Іван, учень 6 класу Новотягинської загальноосвітньої школи Білозерського району.

 

За номінацією «Натюрморт»

 

Першого ступеня:

1. Лошкіна Альбіна, учениця Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8;

2. Вознюк Вікторія, учениця 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи Голопристанського району.

 

Третього ступеня:

1. Токаюк Сергій, учень 6 класу Голопристанської загальноосвітньої школи          № 3.

 

 

 

 

 

За номінацією «Портрет (репортажний та студійний)»

 

Першого ступеня:

1. Рогова Дар'я, учениця 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;

2. Вітолін Кирило, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті;

3. Мазурчак Анастасія, учениця 10 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

4. Намуйлик Олена, вихованка Білозерської станції юних техніків.

 

Другого ступеня:

1. Шредер Вікторія, вихованка станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2. Соколик Олександра, учениця 10 класу Голопристанської гімназії;

3. Шешеня Аліна, учениця 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;

4. Перекопайко Юлія, вихованка станції юних техніків Бериславського району;

5. Кляшева Олександра, учениця 3 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району.

 

Третього ступеня:

1. Кандиба Аліса, учениця 4 класу Надеждівської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів Білозерського району;

2. Журавель Антон, учень 6 класу Херсонської спеціалізованої школи                 І-ІІІ ступенів № 30;

3. Севотьянова Єлизавета, учениця 5 класу Голопристанської загальноосвітньої школи № 1;

4. Федорова Олена, учениця 11 класу Голопристанської гімназії;

5. Маковенко Денис, вихованець станції юних техніків Новокаховської міської ради;

6. Драч Тетяна, учениця 5 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи № 1 Голопристанського району;

7. Суровцева Вікторія, учениця 8 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

8. Пшонь Олександр, учень 10 класу Борозенської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступеня Великоолександрівського району;

9. Єрещенко Вікторія, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи        І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна;

10. Степанова Тетяна, учень 9 класу Козаче-Лагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної праці Квакуші М.С. Горностаївської районної ради;

11. Шкуропат Валерія, учениця 11 класу Голопристанської гімназії;

12. Бурячок Артем, учень 3 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

13. Степанова Тетяна, учениця 9 класу Козаче-Лагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної праці Квакуші М.С. Горностаївської районної ради;

14. Доброгаєва Луїза, учениця 8 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.   

 

За номінацією «Комедійне, комічне фото»

 

Другого ступеня:

1. Печуричко Сергій, учень 2 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

2. Мунтян Микола, учень 11 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

3. Нікітенко Максим, учень 2 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району.

 

Третього ступеня:

1. Торопенко Ігор, учень 8 класу Надеждівської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

2. Чемодур Микола, учень 1 класу Надеждівської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

3. Карпій Артем, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи № 26;

4. Мілінський Роман, учень 1 класу Голопристанської загальноосвітньої школи № 1.

 

За номінацією «Жанрове фото»

 

Першого ступеня:

1. Вітолін Кирило, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті;

2. Шульга Марина, учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.

 

Другого ступеня:

1. Шкляр Павло, вихованець Білозерської станції юних техніків;

2. Журавель Антон, учень 6 класу Херсонської спеціалізованої школи                  І-ІІІ ступенів № 30;

3. Біденко Олександр, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів № 44.

 

Третього ступеня:

1. Косарєва Владислава, учениця 11 класу Музиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

2. Бажелов Михайло, учень 9 класу Бериславської загальноосвітньоЇ школи         І-ІІІ ступенів № 3;

3. Громаков Богдан, учень 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна;

4. Іванькова Ольга, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи № 37 ім. В. Дробота;

4. Пшеничний Максим, учень 3 класу Каланчацької загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів № 2;

5. Кулак Валентина, учениця 8 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

6. Гринько Роман, учень 8 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

7. Нікітенко Максим, учень 2 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

8. Вознюк Вікторія, учениця 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

9. Сазонов Сергій, учень 8 класу Кізомиської загальноосвітньої школи Білозерського району;

10. Мілінський Роман, учень 1 класу Голопристанської загальноосвітньої школи № 1;

11. Руднєв Сергій, учень 4 класу Геройської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

12. Токаюк Сергій, учень 6 класу Голопристанської загальноосвітньої школи          № 3;

13. Данильченко Олеся, вихованка станції юних техніків Новокаховської міської ради;

14. Пенська Анастасія, учениця 9 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи № 2.  

 

За номінацією «Пейзаж»

 

Першого ступеня:

1. Болотова Ольга, вихованка Херсонського центру позашкільної роботи;

2. Шум Володимир, вихованець Херсонського центру позашкільної роботи;

3. Терещенко Вікторія, учениця 7 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв;

4. Самотой Алена, учениця 7 класу Херсонської спеціалізованої школи                   І-ІІІ ступенів № 30. 

 

Другого ступеня:

1. Анисимов Роман, вихованець станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2. Запорожець Владислав, учень 6 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

3. Родіонова Тетяна, учениця 11 класу Голопристьанської загальноосвітньої школи №3;

4. Ващенко Єлизавета, учень 7 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв;

5. Фетісов Валерій, вихованець Бериславської станції юних техніків;

6. Євченко Анастасія, учениця 4 класу Верхньорогачицької гімназії;

7. Швидкий Максим, учень 1 класу Верхньорогачицької гімназії;

8. Ляшко Ольга, учениця 8 класу Мирненської загальноосвітньої школи                І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

9. Топольськова Ольга, учениця 11 класу Голопристанської загальноосвітньої школи № 1.

 

Третього ступеня:

1. Крутько Софія, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна;

2. Карапетян Христина, учениця 11 класу Херсонської гімназії № 6;

3. Високос Анна, вихованка Херсонського центру позашкільної роботи;

4. Малая Оксана, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна;

5. Надточа Катерина, вихованка будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;

6. Райко Юрій, учень 1 класу Надеждівської загальноосвітньої школи Білозерської районної ради;

7. Колісниченко Олексій, учень 8 класу Надеждівської загальноосвітньої школи Білозерської районної ради;

8. Вознюк Вікторія, учениця 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

9. Кузьмичов Ілля, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи                ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської ради;

10. Березан Катерина, учениця Новокаїрської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів Бериславського району;

11. Піскун Денис, учень 8 класу Надеждівської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів Білозерського району;

12. Стадник Зоряна, учениця 8 класу Малокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

13. Тонконцова Ганна, учениця 9 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

14. Обух Олександр, учень 2 класу Мирненської загальноосвітньої школи Каланчацький район;

15. Насонова Анастасія, учениця 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5;

16. Баженов Михайло, учень 9 класу Бериславської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів № 3;

17. Нікущенко Сергій, учень 8 класу Нижньосирогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

18. Олійник Олександр, учень 8 класу Гладківської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

19. Андрієнко Вікторія, учениця 9 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

20. Куксов Сергій, учень 9 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

21. Філіпов В'ячеслав, учень 6 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

22. Сорочинський Олександр, учень 9 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.

 

Останні Новини
21.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21.02.2022

День Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum разом ...
21.02.2022

День Державного Герба України

    19 лютого – День Державного Герба України Державний Герб України – ...