Документи
УОН
Про результати проведення щорічних обласних конкурсів науково-технічного напрям

ХЕРСОНСЬКАОБЛАСНАДЕРЖАВНААДМІНІСТРАЦІЯ

 УПРАВЛІННЯОСВІТИ, НАУКИТАМОЛОДІ

 

НАКАЗ

 06.12.2016 р.                                                                                   №356

 

Прорезультатипроведеннящорічних

обласнихконкурсівнауково-технічногонапрямку

середучнівськоїмолодіу2016 році

 

 

Відповіднодонаказууправлінняосвіти, наукитамолодіХерсонськоїобласноїдержавноїадміністраціївід09 листопада2016 року№328                        «Пропроведеннящорічнихобласнихконкурсівнауково-технічногонапрямкусередучнівськоїмолодіу2016 році» 24 листопадата30 листопадапоточногорокунабазікомунальногозакладу«Центрнауково-технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»Херсонськоїобласноїрадипроведенощорічніобласніконкурсисередучнівськоїмолоді  юнихвинахідниківтараціоналізаторів, користувачівперсональнимкомп'ютером,  зелектроніки,  Веб-дизайну та «Мирнийкосмос».

Уконкурсахвзялиучасть67 учнівшкілтавихованцівпозашкільнихнавчальнихзакладів містХерсона, Каховки, НоваКаховка,  Бериславського, Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каховського, Новотроїцького, Олешківського, Скадовського, Чаплинського  районів                                        (з електроніки – 9 учасників, з Веб-дизайну – 7, користувачів персональним комп'ютером – 14, юних винахідників та раціоналізаторів – 28,                                «Мирний космос» - 9).  

За висновками журі більшість робіт учасників мали високий творчий рівень та техніку виконання. Найбільш активним та  результативним було представництво Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (18 учасників, 15 призерів) та Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради     (11 учасників, 9 призерів).

Разом з тим, не взяли участь у конкурсах учні шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів Великолепетиського, Великоолександрівського, Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Нижньосірогозького, Нововоронцовського районів та міста Гола Пристань.

Напідставівисновківжурітаорганізаційногокомітету

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Затвердитирезультатиконкурсів, щододаються.

 

2.  Комунальномузакладу«Центрнауково-технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»Херсонськоїобласноїради (РудикаО.В.) нагородитидипломамиучасників,  якізайнялиІ, ІІ, ІІІмісця(спискидодаються).

 3. Керівникам місцевих органів управління освітою Великолепетиського, Великоолександрівського, Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Нижньосірогозького, Нововоронцовського районів та міста Гола Пристань сприяти участі учнів у конкурсах науково-технічного напрямку у 2017 році.

4. Контрользавиконаннямданогонаказузалишаюзасобою.

 

 

Начальникуправління                                                         Є.А.Криницький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                        

 

 

                                                                              

                                                                                                               

                                                                                             Додаток1

                                                                                             донаказууправлінняосвіти, науки          

                                                                                             тамолодіобласної

державноїадміністрації

 06.12.2016 №356

 

Таблиця

результативностіщорічнихобласнихконкурсівсередучнівськоїмолоді

у2016 році  (кількістьучасниківтапризерівобласнихконкурсів)

 

 

Місто, район

 

Мирнийкосмос

Зелектроніки

Винахідниківтараціоналізаторів

КористувачівПК

З Веб-дизайну

Всього

  1.

м.Херсон

2/2

2/2

8/6

3/3

3/2

18/15

 

 

 

 

2.

КЗ«Центрнауково—технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»ХОР

 

 

1/1

1/1

 

2/2

3.

м.ГолаПристань

 

 

 

 

 

 

4.

м.Каховка

 

 

2/1

 

 

2/1

5.

м.НоваКаховка

 

1/1

6/4

1/0

 

8/5

6.

Бериславський

 

1/1

2/2

2/1

 

5/4

7.

Білозерський

2/1

1/1

1/1

1/0

 

5/3

8.

 

Великолепетиський

 

 

 

 

 

 

 

9.

В.Олександрівський

 

 

 

 

 

 

10.

Верхньорогачицький

 

 

 

 

 

 

11.

Високопільський

 

 

 

 

 

 

12.

Генічеський

 

2/1

 

 

 

2/1

13.

Голопристанський

2/1

 

1/1

1/0

1/0

5/2

14.

Горностаївський

 

 

 

 

 

 

15.

Іванівський

 

 

 

 

 

 

16.

Каланчацький

 

 

 

 

 

 

17.

Каховський

 

 

 

2/1

 

2/1

18.

Нижньосірогозький

 

 

 

 

 

 

19.

 

Нововоронцовський

 

 

 

 

 

 

20.

Новотроїцький

 

1/1

1/1

 

 

2/2

21.

Олешківський

2/2

1/1

4/3

2/2

2/1

11/9

22.

Скадовський

 

 

2/1

 

1/1

3/2

23.

Чаплинський

1/1

 

 

1/0

 

2/1

 

Всього

9/7

9/8

28/21

14/8

7/4

67/48

 

 

 

 

Додаток2

                                                                                             донаказууправлінняосвіти, науки          

                                                                                             тамолодіобласної

державноїадміністрації

06.12.2016356

 

Список

нагороджених учасників обласних конкурсів учнівської молоді у 2016 році

                                           «Мирний космос»

Перше  місце:

1.                     Пікуль Марина Олександрівна, учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею ім. О.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради, вихованка Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради;

2. Вечірко Дар'я Василівна, учениця 8 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинськогої районної ради, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної  ради;

3. Макаров Дмитро Дмитрович, учень 7 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Друге місце:

1.  Бакеренков Андрій Олегович, учень ІІ курсу Херсонського професійного суднобудівного ліцею № 5, вихованець Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради.

 

Третє місце:

1. Кравчук Андрій Володимирович, учень 9 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради, вихованець Голопристанської районної  станції юних техніків Голопристанської районної ради;

2.  Ібрагімов Тимур Русланович, учень 8 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3. Демчук Влад Сергійович, учень 6 класу Правдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

4. Ковбаса Сергій Сергійович, учень 8 класу Правдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

 

                      «Юних винахідників та раціоналізаторів»

                                                

        Перше  місце:

1.                     Самодіна Юлія Володимирівна, учениця 9 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2.                     Лозицький Андрій Русланович, учень 7 класу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;

3.                     Буряк Володимир Сергійович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради ради;

4.                     Гвоздєв Юрій Сергійович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;

5.                     Репетун Олександр Юрійович, учень 9 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

6.                     Морозов Андрій Романович, учень 8 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

7.                     Венгер Катерина Олександрівна, учениця 9 класу Херсонського обласного ліцею Херсонської обласної ради, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

8.                     Столяров Нікіта Сергійович, учень ІІ курсу Херсонського морського училища рибної промисловості, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської  ради;

9.                     Терентьєв Максим Андрійович, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 

 

          Друге місце:

1.  Єжкова Інна Сергіївна, учениця 6 класу Новокаховської загальноосвітньої школи № 3 Новокаховської міської ради, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2.  Граф Олександр Євгенович, учень 9 класу Білозерської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 2 Білозерської районної ради, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3.  Полив'яний Анатолій Анатолійович, учень 10 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районої ради, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

4.  Горбатюк Іван Володимирович, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

5.  Кушнаренко Максим Сергійович, учень 7 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

6.                     Круковський Руслан Дмитрович, учень 9 класу Херсонського обласного ліцею Херсонської обласної ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

7.                     Березкін Іван Сергійович, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

8.  Євенко Кирило Ігорович, учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім .О.С.Пушкіна Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

9.  Гонтар Валерія Олександрівна, учениця 4 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім .Б.Лавреньова Херсонської міської ради, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

  Третє місце:

1.  Колпак Олександра Василівна, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.  Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3. Фартушна Вероніка Артемівна, учениця 8 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

4. Бойко Дмитро Валерійович, учень 7 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району,   вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

5. Багачук Іван Валерійович, учень 5 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради,     вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

                                              «З електроніки»

 Перше місце:                                  

 1. Козачук Василь Васильович,  вихованець Херсонського                                                  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді   Херсонської  міської ради;

2. Бугрименко Максим Валентинович, учень 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського  центру науково-технічної творчості учнівської молоді   Херсонської  міської ради.

 

 Друге місце:

1.  Вертко Максим Олександрович, учень 10 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2.Цибульський Олександр Андрійович, учень 7 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради.

 

          Третє місце:

1. Оржеховський Денис Русланович, учень 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школ І-ІІІ ступенівБілозерської районної ради, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2. Полив'яний Анатолій Анатолійович, учень 10 клас Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Бериславської районної ради, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

3. Шостак Анатолій Олександрович, учень 10 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради, вихованець комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;

4. Ларіон Микола Миколайович, учень 8 класу Козачелагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

                  «Користувачів персональним комп'ютером»

         Перше місце:

1.  Книга Іван Олександрович, учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею ім. О.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради.

  

         Друге місце:

1.  Ахмедова Каміла Михайлівна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням  інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;

2. Шатохін Максим Сергійович, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради;

3. Миргородський Андрій Вікторович, учень 10 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Трете місце:

1.  Добромислов Микола Володимирович, учень 9 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2.  Білих Марія Сергіївна, учениця 11 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

3.  Колченко Олег Олексійович, учень 10 класу Тавричанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Каховської міської ради;

4.    Добромислов Ілля Володимирович, учень 6 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

                                                       «З Веб-дизайну»

      Перше місце:

1. Реплянчук Вадим Олегович, учень 9 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

   Друге місце:

1.         Ревенко Максим Юрійович, учень 9 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів  № 2 Скадовської міської ради.

 

    Третє місце:

1.  Атаманенко Володимир Олександрович, учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів  № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради ;

2.  Миргородський Андрій Вікторович, учень 10 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

 

 

 

Останні Новини
21.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21.02.2022

День Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum разом ...
21.02.2022

День Державного Герба України

    19 лютого – День Державного Герба України Державний Герб України – ...