Україна
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Н А К А З
15.04. 2015 м.Херсон № 38
Про підсумки обласного заочного
конкурсу юних конструкторів,
винахідників та раціоналізаторів
у 2014-15 навчальному році
Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у 2014-15 навчальному році проведено 2 тури обласного заочного конкурсуюних конструкторів, винахідників та раціоналізаторів.
У конкурсі взяло участь 59 учнів, 35 навчальних закладів з 12 районів та міст області (Білозерського, Верхньорогачицького, Голопристанського, Горностаївського, Каховського, Нововоронцовського, Скадовського, Цюрупинського, Чаплинського районів та міст Каховки, Нової Каховки, Херсона.
Активну участь у конкурсі взяли учні та вихованці закладів освіти Білозерського, Голопристанського районів, міст Нової Каховки та Херсона.
Високі результати у конкурсі показали учні Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради (вчитель Колодезнова М.В.).
Найбільшу суму балів у 2-х турах набрали Данець Тетяна, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради і Гордійчук Микола, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків, які стали переможцями конкурсу.
В окремих турах високі бали отримали Кернешел Анна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків, Лисак Владислав, учень 11 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, Кротко Дмитро, учень 11 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району, Буряк Сергій, учень 11 класу Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району, Панасюк Євген, учень 10 класу Біляївського навчально-виховного комплексу Біляївської сільської ради Нововоронцовського району, Товарницький Роман, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків та Чорний Гліб, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Херсонської міської ради.
За підсумками журі 9 учнів стали призерами конкурсу. Ще 17 учнів отримали дипломи за призові місця у І та ІІ турах конкурсу.
На підставі протоколу журі конкурсу
НАКАЗУЮ:
- Затвердити результати конкурсу (додаток 1).
2.Затвердити список і нагородити дипломами відповідних ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради учнів за призові місця у конкурсі (додаток 2).
3. Затвердити список і нагородити дипломами відповідних ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради учнів, які зайняли призові місця у І та ІІ турах конкурсу (додаток 3).
4. Затвердити список та нагородити заохочувальними дипломами учасників за
нестандартні вирішення окремих завдань (додаток 4).
5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.
Директор комунального закладу
«Центр науково-технічної творчості
учнівської молоді»
Херсонської обласної ради О.В.Рудика
Додаток 1 до
наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
___________ 2015 р. № ____
Таблиця
результатів обласного заочного конкурсу
юних конструкторів, винахідників та раціоналізаторів у 2014-15 н.р.
№ |
Район |
Кільк. учасників |
Кільк. закладів освіти |
Кільк турів |
кількість призових місць |
Додаткові бали за місця в окремих турах |
Загальна кількість балів |
Загальне місце |
|||
І |
ІІ |
ІІІ |
Заохоч.
|
||||||||
1. |
м. Каховка |
4 |
1 |
1 |
|
|
|
|
0,5 |
0,5 |
8-9 |
2. |
м. Нова Каховка |
7 |
1 |
2 |
|
|
|
|
1,5 |
1,5 |
6 |
3. |
Білозерський |
7 |
5 |
2 |
|
|
1 |
|
7,5 |
12,5 |
4 |
4. |
Верхньорогачицький |
3 |
2 |
2 |
|
|
|
|
0,5 |
0,5 |
8-9 |
5. |
Голопристанський |
7 |
6 |
2 |
|
|
|
|
14,5 |
14,5 |
ІІІ |
6. |
Горностаївський |
2 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
- |
участь |
7. |
Каховський |
6 |
4 |
2 |
|
1 |
1 |
1 |
11,5 |
29,5 |
ІІ |
8. |
Нововоронцовський |
2 |
2 |
1 |
|
|
|
|
5,0 |
5,0 |
5 |
9. |
Скадовський |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
- |
участь |
10. |
Цюрупинський |
3 |
1 |
2 |
1 |
|
1 |
|
11,5 |
31,5 |
І |
11. |
Чаплинський |
3 |
3 |
1 |
|
|
|
|
1 |
1,0 |
7 |
12. |
м.Херсон |
14 |
7 |
2 |
1 |
2 |
1 |
|
28 |
68 |
І |
|
Разом |
59 |
35 |
|
2 |
3 |
4 |
1 |
|
|
|
Примітка: Бали за призові місця у конкурсі : за І місце - 15 балів, ІІ місце – 10 балів, ІІІ місце – 5 балів, заох. – 3 бали;
Бали за призові місця в окремих турах: : за І місце - 5 балів, ІІ місце – 3 балів, ІІІ місце – 1 балів, заох. - 0,5
Додаток 2 до
наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
__________ 2015 №_____
Список
учасників обласного заочного конкурсу юних конструкторів,
винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено дипломами
за призові місця у конкурсі
Перше місце:
1. Данець Тетяна, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
2. Гордійчук Микола, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
Друге місце:
1. Агаєва Марія, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
2. Усенко Олександра, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
3. Буряк Сергій, учень 11 класу Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
Третє місце:
1.Кернешел Анна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
2. Довбня Єгор, учень 11 класу Малокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
3. Товарницький Роман, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
4. Чорний Гліб, учень 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15» Херсонської міської ради.
Додаток 3 до
наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
______________2015р. № ___
С П И С О К
учасників обласного заочного конкурсу юних конструкторів,
винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено дипломами
за призові місця в окремих турах
І тур
Перше місце:
- Данець Тетяна, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
- Буряк Сергій, учень 11 класу Червоноперекопської школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
- Лисак Владислав, учень 11 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Голопристанського району;
- Кротко Дмитро, учень 11 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;
Друге місце:
1. Усенко Олександра, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
2. Агаєва Марія, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
Третє місце:
- Гордійчук Микола, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
- Корнієнко Микола, учень 11 класу Скадовської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Чаплинського району;
- Мусієнко Сергій, учень 9 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Голопристанського району;
- Довбня Єгор, учень 11 класу Малокаховської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Каховського району;
ІІ тур
Перше місце:
- Гордійчук Микола, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
- Товарницький Роман, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;
3. Чорний Гліб, учень 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15» Херсонської міської ради.
4. Данець Тетяна, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
5.Кернешел Анна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
6. Панасюк Євген, учень 10 класу Біляївського навчально-виховного комплексу Біляївської сільської ради Нововоронцовського району.
Друге місце:
1. Усенко Олександра, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
2.Агаєва Марія, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
3. Прохорчук Павло, учень 11 класуНовозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;
4. Довбня Єгор, учень 11 класу Малокаховської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Каховського району.
Треті місця:
- Міщенко Михайло, учень 7 класу, вихованець станції юних техніків Новокаховської міської ради;
- Солодка Анастасія, учениця 11 класу Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
- Буряк Сергій, учень 11 класум Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району.
Додаток 4 до
наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
____________ 2015 № ____
С П И С О К
учасників обласного заочного конкурс юних конструкторів,
винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено
заохочувальними дипломами
1.П'ятигорець Олексій, учень 9 клас, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради (І тур);
2. Горбачов Олексій, учень 10 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради (І тур);
3. Вертко Максим, учень 8 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради (ІІ тур);
4. Кернешел Анна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради (І тур);
5. Баранов Андрій, учень 11 класу Радянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району (І тур);
6. Ружина Тетяна, учениця 10 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерської районної ради (І тур);
7. Козанчин Владислав, учень 11 класу Чорнобаївського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерського району (І тур);
8. Талалай Олександр, учень 8 класу, вихованець Верхньорогачицького будинку дитячої та юнацької творчості (ІІ тур);
9. Козловець В'ячеслав, ученьм 10 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (ІІ тур);
10. Мартинець максим, учень 9 класу Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району (ІІ тур);
11. Товарницький Роман, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (І тур);
12. Шамановський Ярослав, учень 7 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради (І тур);
13. Соколов Дмитро, учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленним вивченням української мови Херсонської міської ради (І тур);
14. Солодка Анастасія, учениця 11 класу Василівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району (загальний залік).