Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу на кращу методичну розробку

 

                                                                        Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

24.03.2021 року                              м. Херсон                                       № 41

 

Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу на кращу методичну розробку з науково-технічної та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів закладів позашкільної освіти, керівників гуртків закладів загальної середньої освіти Херсонської області.

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради з метою виявлення та розповсюдження перспективного досвіду роботи, підвищення професійного рівня та творчої активності педагогів закладів позашкільної та загальної середньої освіти, залучення їх до вирішення проблем удосконалення та оновлення освітнього процесу, вивчення, узагальнення та впровадження в практику роботи кращого педагогічного досвіду у 2020-2021 навчальному році проведено обласний заочний конкурс на кращу методичну розробку з науково-технічної та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів закладів позашкільної освіти, керівників гуртків закладів загальної середньої освіти Херсонської області.

На конкурс представлено 38 робіт від 41 учасника з 5 районів, м. Гола Пристань, м. Нова Каховка, м. Херсона за номінаціями роботи розподілились наступним чином: методичні рекомендації - 8, навчальні програми - 4, порт фоліо - 2, сценарій масового заходу - 4, опис майстер-класу(технологій виготовлення виробу/моделі)– 7, конспект/опис заняття гуртка - 8, дидактичні матеріали -2, стаття - 1, опис досвіду роботи - 1, проект -1.

Всі роботи подані від педагогів закладів позашкільної освіти.

  У представлених на Конкурс роботахзнайшливідображення різні грані освітнього процесу закладів позашкільної освіти: організація дистанційного навчання в гуртках, заняття гуртків за технологією «перевернутий клас», подано опис досвіду навчання молодших школярів образотворчому мистецтву, створення ситуації успіху у гуртках, презентовано портфоліо професійної діяльності педагога та інш.. Більшість розробок містить сучасну педагогічну термінологію, що визначена Законом України «Про освіту», але деякі педагоги досі користуються застарілими термінами. Навчальні програми подані на конкурс в більшості випадків відповідають не всім вимогам до структури і оформлення навчальних програм з позашкільної освіти.

Окремо журі конкурсу звернуло увагу на недотримання деякими педагогами академічної доброчесності. Академічний плагіат, відсутність переліку використаних джерел, а то і цілі роботи з мережі Інтернет під іншим авторством, перелік основних порушень академічної доброчесності учасниками конкурсу.

Цього року всі учасники надали електронні варіанти роботи, і це дало змогу членам журі працювати дистанційно. Оформлення робіт відповідало вимогам. Проблемним питанням залишається наявність рецензій та анотацій до робіт учасників. Цього року рецензію та анотацію подали лише 30 відсотків учасників.

За результатами Конкурсу, на підставі рішення журі:

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити список переможців заочного конкурсу на кращу методичну розробку з науково-технічної та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів закладів позашкільної освіти, що додається. Нагородити дипломами  комунального закладу “Центр науково- технічної творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради І,ІІ,ІІІ ступенів.
  2. Методичному відділу Центру (Тарасова Т.С.):
  3. Довести до відома учасників, директорів та методистів закладів позашкільної освіти підсумки заочного конкурсу на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів закладів позашкільної освіти.
  4. З метою ознайомлення з кращими роботами, за згодою учасників конкурсу розмістити роботи на хмарному сервісі, посилання на сервіс розмістити на сайті Центру.
  5.  Запросити авторів кращих методичних розробок для участі у обласних методичних заходах з науково-технічної творчості для представлення перспективного досвіду роботи з позашкільної освіти.

 

Директор                                                                     О.В. Рудика

 

Тарасова Т.С. 0506023484

 

 

Додаток

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

від ___________ р. № ____

 

Номінація “Навчальні програми”:

І ступеня:

Колодич Олена Олександрівна, керівник гуртка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

Кузнєцова Леся Анатоліївна, керівник гуртка Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

ІІ ступеня:

Калашнікова Лариса Олександрівна, керівник гуртка-методист Херсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради;

Кубарова Ганна Миколаївна,керівник гуртка-методистХерсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

Скрипник Надія Сергіївна, методист Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

Тільняк Олексій Петрович, керівник гурткаХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради

ІІІ ступеня: не присуджувалось.

 

Номінація “Методичні рекомендації”:

І ступеня:

Бала Олександр Володимирович, керівник гуртка-методистХерсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради;

Дежкунова Любов Олексіївна, методистХерсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради;

Полоз Анна Юріївна, керівник гуртка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

Шкуропатська Алла Іванівна, керівник гуртка Комунального позашкільного навчального закладу "Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості" Голопристанської міської ради Херсонської області;

ІІ ступеня:

Петренко Наталія Михайлівна, керівник гуртка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

Рябінська Анжеліка Володимирівна,керівник гуртка Генічеської районної станції юних техніків Генічеської міської ради;

Тарановська Вікторія Вікторівна,заступник директора Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

Ткаченко Ольга Олексіївна, керівник гурткаОлешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

ІІІ ступеня: не присуджувалось.

 

 

Номінація “Опис майстер-класу(технологій виготовлення виробу/моделі)”:

І ступеня:

Колодич Олена Олександрівна, керівник гуртка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

ІІ ступеня:

Калікіна Марина Володимирівна, керівник гуртка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

Крамаревська Жанна Андріївнакерівник гуртка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

Куліченко Олена Анатоліївна, методист, керівник гуртка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

Масс Олена Анатоліївна, керівник гуртка Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

Мудра Ольга Леонідівна, керівник гуртка Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

Ністратова Катерина Олександрівна, керівник гуртка Комунальногозакладу"Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості" Великолепетиської селищної ради;

Рашевська Олена Дмитрівна, керівник гуртка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

ІІІ ступеня: не присуджувалось.

 

Номінація “Сценарій масового заходу”:

І ступеня:не присуджувалось.

ІІ ступеня:

Заїка Лариса Михайлівна, керівник гурткаХерсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради;

Коробка Алла Едуардівна, керівник гуртка Новотроїцької районної станції юних техніків;

Шульга Ірина Леонтіївна, культорганізатор Новотроїцького районногобудинкудитячої та юнацької творчості;

ІІІ ступеня: не присуджувалось.

 

Номінація “Конспект заняття гуртка ”:

 І ступеня:

Бандурська Світлана Валентинівна,керівник гуртка,Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

Вовк Юрій Іванович, керівник гурткакомунального позашкільного навчального закладу "Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості" Голопристанської міської ради Херсонської області;

ІІ ступеня:

Леонова Віра Вікторівна,керівник гуртка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

Лисенко Віта Михайлівна,керівник гурткаХерсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

Пєрєвєрза Наталія Миколаївна, керівник гурткаХерсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

Пижова Наталія Юріївна,керівник гуртка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

Фоменко Оксана Олексіївна,керівник гуртківХерсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради;

ІІІ ступеня:

Ніколаєв Ігор В’ячеславович,керівник гурткаХерсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради.

 

Номінація “Портфоліо”

І ступеня:не присуджувалось

ІІ ступеня: не присуджувалось

ІІІ ступеня

Дівущак Тетяна Віталіївна, керівник гурткаХерсонського центру позашкільної роботи  Херсонської міської ради.

 

Номінація “Стаття”

І ступеня: не присуджувалось

ІІ ступеня: не присуджувалось

ІІІ ступеня

Гудименко Анжела Володимирівна, методист, керівник гуртка Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

 

Номінація “Дидактичні матеріали”:

І ступеня:не присуджувалось

ІІ ступеня:  

Кльоб Олександр Михайлович, керівник гуртків,Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

Процюк Ольга  Іванівна, керівник гуртка комунального закладу «Центр науково- технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

ІІІ ступеня: не присуджувалось.

 

Номінація “Опис досвіду роботи”

І ступеня: не присуджувалось.

ІІ ступеня:

Смагін Леонід Григорович,керівник гуртка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

ІІІ ступеня не присуджувалось.

 

Ознайомитись з методичними розробками, автори яких дали на це згоду можна за посиланням: https://cutt.ly/qcUjDMk

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.



Останні Новини
21.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21.02.2022

День Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum разом ...
21.02.2022

День Державного Герба України

    19 лютого – День Державного Герба України Державний Герб України – ...