Україна
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
ХРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
« ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Н А К А З
16.02. 2021 р. м.Херсон № 19
Про підсумки обласного конкурсу-виставки
учнівської молоді «Космічні фантазії»
у 2021 році
Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у січні-лютому 2021 року проведено обласний конкурс-виставку «Космічні фантазії».
У конкурсі-виставці взяли участь здобувачі освіти 122-х закладів освіти з 23об'єднаних територіальних громад Херсонської області. Всього на розгляд журі подано 490робіт.
Підсумки підводились серед учнів та вихованців гуртків різних вікових груп у номінаціях: образотворче мистецтво, колаж, аплікація, паперопластика, вироби з дерева та металу, вироби з природних матеріалів, ліплення, вишивка, в'язання, лозоплетіння, бісероплетіння, іграшки, макети та моделі, розробка настільної гри тощо. Найбільше робіт подано до розділів «Образотворче мистецтво» і «Макети та моделі».
Багато робіт поданих на конкурс мали змішані техніки виконання. Роботи учнів відрізнялися неординарністю художнього мислення авторів, багатою уявою та творчими здібностями.
Найбільшу кількість призових місць у конкурсі-виставці отримали учні Голопристанського району (25) та міст Нова Каховка (29) і Херсона (107). Серед територіальних громад області найбільшу кількість призових місць отримали заклади освіти Білозерської селищної ради (20).
На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу
НАКАЗУЮ:
- Затвердити розподіл місць між районами у конкурсі-виставці (додається).
- Затвердити розподіл місць між територіальними громадами у конкурсі-виставці (додається).
- Нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів:
3.1. Здобувачів освіти, які зайняли призові місця у конкурсі-виставці (додаток 1);
3.2. Гуртки та колективи, які зайняли призові місця у конкурсі-виставці (додаток 2).
4. Нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс-виставку (додаток 3).
5. Нагородити дипломами гуртки за активну участь і високі результати у конкурсі-виставці (додаток 4).
6. Нагородити дипломами керівників гуртків та вчителів закладів освіти за плідну роботу з розвитку дитячої творчості та естетичного виховання учнівської молоді (додаток 5).
7. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.
Директор О.В.Рудика
Затверджено:
Наказ комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
16.02.2021 р. № 19
Розподіл місць
між закладами освіти територіальних громад Херсонської області
в обласному конкурс-виставці учнівської молоді
«Космічні фантазії» у 2021 році
№ з/п |
Район |
Всього подано робіт |
Кільк. темат. розділ |
Кільк закладів освіти |
Кількість робіт вищої категорії |
Заохочувальні |
Загальнакількіст балів |
Зайняте місце |
||
І |
ІІ |
ІІІ |
||||||||
1. |
Голопристанська міська рада |
36 |
6 |
5 |
2 |
6 |
10 |
11 |
43,5 |
5 |
2. |
Каховська міська рада |
9 |
5 |
1 |
1 |
1 |
6 |
|
14 |
13 |
3. |
Новокаховська міська рада |
33 |
8 |
7 |
9 |
14 |
6 |
1 |
93,5 |
І |
4. |
Бериславська міська громада |
9 |
1 |
1 |
- |
1 |
3 |
5 |
6,5 |
20-21 |
5. |
Білозерська селищна громада |
31 |
9 |
6 |
5 |
5 |
10 |
8 |
54 |
ІІІ |
6. |
Білозерська районна рада |
21 |
8 |
8 |
3 |
8 |
7 |
1 |
46,5 |
4 |
7. |
Бехтерська сільська громада |
6 |
4 |
2 |
- |
2 |
1 |
3 |
8,5 |
17 |
8. |
Великолепетиська селищна громада |
18 |
8 |
4 |
3 |
7 |
2 |
4 |
40 |
6-7 |
9. |
Великоолександрівська селищна громада |
14 |
4 |
7 |
5 |
2 |
1 |
5 |
34,5 |
8 |
10. |
Верхньорогачицька селищна громада |
9 |
3 |
1 |
- |
- |
5 |
3 |
6,5 |
20-21 |
11. |
Виноградівська сільська громада |
8 |
2 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
11 |
16 |
12. |
Високопільська селищна громада |
2 |
1 |
1 |
- |
- |
1 |
|
1 |
23 |
13. |
Генічеська міська громада |
16 |
8 |
1 |
2 |
2 |
3 |
5 |
21,5 |
11 |
14. |
Голопристанська районна рада |
36 |
9 |
14 |
2 |
10 |
13 |
4 |
55 |
ІІ |
15. |
Горностаївська селищна громада |
11 |
7 |
4 |
5 |
2 |
2 |
|
33 |
9 |
16. |
Іванівська селищна громада |
7 |
3 |
3 |
1 |
2 |
2 |
1 |
13,5 |
14-15 |
17. |
Каланчацька селищна громада |
9 |
4 |
6 |
2 |
2 |
2 |
2 |
19 |
12 |
18. |
Костянтинівська сільська громада |
9 |
3 |
3 |
1 |
2 |
1 |
3 |
13,5 |
14-15 |
19. |
Нижньосірогозька селищна громада |
9 |
1 |
4 |
- |
- |
1 |
8 |
5 |
22 |
20. |
Нововоронцовська селищна громада |
1 |
1 |
1 |
- |
- |
- |
|
|
участь |
21. |
Новотроїцька селищна громада |
24 |
9 |
5 |
2 |
1 |
11 |
7 |
27,5 |
10 |
22. |
Олешківська міська рада |
17 |
5 |
1 |
5 |
3 |
5 |
2 |
40 |
6-7 |
23. |
Скадовська міська рада |
17 |
1 |
1 |
- |
- |
6 |
4 |
8 |
18-19 |
24. |
Чаплинська селищна громада |
4 |
2 |
1 |
1 |
- |
3 |
|
8 |
18-19 |
25. |
м.Херсон (міська рада) |
118
|
15 |
32 |
60 |
27 |
20 |
9 |
405,5 |
І |
26. |
Чорнобаївська санаторна школа-інтернатХОР |
3 |
1 |
1 |
2 |
- |
1 |
|
11 |
|
27. |
КЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» ХОР
|
13 |
6 |
1 |
5 |
3 |
5 |
|
39 |
|
|
Разом:
|
490 |
|
122 |
117 |
101 |
129 |
88 |
|
|
Примітка:бали нараховуються за призові місця в
- обласному конкурсі: І місце – 5 балів;
ІІ місце – 3 бали;
ІІІ місце – 1 бал;
Заохочувальні – 0,5 бали.
Затверджено:
Наказ комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
16.02. 2021 р. № 19
Розподіл місць
між районами Херсонської області в обласному конкурс-виставці
учнівської молоді «Космічні фантазії» у 2021 році
№ з/п |
Район |
Всього ОТГ в районі |
З них взяли участь у заході |
Кільк закладів освіти взяли участь |
Кількість поданих робіт |
Кількість робіт вищої категорії |
Заохочувальні |
Загальнакількіст балів |
Зайняте місце |
||
І |
ІІ |
ІІІ |
|||||||||
1. |
Бериславський |
11 |
4 |
10 |
26 |
5 |
3 |
5 |
10 |
44 |
9 |
2. |
Генічеський |
4 |
4 |
13 |
56 |
5 |
5 |
17 |
21 |
67,5 |
4 |
3. |
Каховський |
15 |
7 |
21 |
93 |
20 |
26 |
25 |
11 |
208,5 |
ІІ |
4. |
Скадовський |
9 |
4 |
14 |
51 |
4 |
10 |
19 |
20 |
79 |
ІІІ |
5. |
Херсонський |
10 |
4 |
48 |
202 |
71 |
36 |
37 |
21 |
510,5 |
І |
|
Разом:
|
49 |
23 |
106 |
428 |
105 |
80 |
103 |
83 |
|
|
Додаток 1
до наказу комунального закладу
Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
16.02. 2021р. № 19
СПИСОК
призерів обласного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні фантазії», які нагороджуються дипломами
Першого ступеня:
- Пронтенко Аліна Владиславівна, учениця 10 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Крісанова Юлія Артурівна, вихованка гуртка «Намистинка» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Січковський Олексій Віталійович, вихованець гуртка «Юні винахідники» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради Херсонської області;
- Сілакова Злата Анатоліївна, вихованка гуртка «Технічний дизайн» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Єфімова Іванна Олегівна, учениця 1 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Петриченко Олександр, учень 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Бєлова Василиса Антонівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Хоменко Макар Сергійович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Бублик Божена Олексіївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Козлова Леся Юріївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Моісеєва Поліна Сергіївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Мужецька Поліна Олексіївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Гаршина Злата Андріївна, учениця 5 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області»;
- Васильчук Іван Олександрович, учень 5 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області»;
- Полякова Світлана Вікторівна, учениця 10 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Нечай Алла Сергіївна, вихованка гуртка «Іграшка» Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Швець Аліна Дмитрівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Буренко Поліна Петрівна, учениця Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 1 ім. О.Я.Печерського Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Діброва Олег Геннадійович, учень Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 1 ім. О.Я.Печерського Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Форманчук Олександра Володимирівна, учениця Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Бородін Артем Романович, учень 1 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Безкровна Катерина, вихованка комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Карнаух Дарина, вихованка комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Лепська Альбіна Олександрівна, вихованка гуртка «В’язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Москот Катерина Андріївна, вихованка гуртка «В’язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Блажко Софія Володимирівна, учениця 9 класу Малоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Гуц Елана В’ячеславівна, учениця 2 класу Малоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Дуднік Олександра Олександрівна, учениця Великоолександрівської загальноосвітньої школи № 2 Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Тилиник Денис Олегович, вихованець гуртка «Чарівний лобзик» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти Виноградівської сільської громади Херсонської області;
- Фіщук Анастасія Олександрівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Гладких Аліса Дмитріївна, вихованка гуртка «Початково-технічне моделювання» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Варламова Марина Євгенівна, учениця 11 класу Залізнопортівського закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської громади Херсонської області;
- Жукова Аліна Юріївна, учениця 7 класу Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Бризгун Валерія Олександрівна, вихованка гуртка «Асорті» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
- Твердомед Анна Володимирівна, вихованка гуртка «Розумники» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
- Ліснічук Єлизавета Едуардівна, вихованка гуртка «Розумники» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
- Лудана Марія Анатоліївна, вихованка гуртка «Світ шиття» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
-Бризгун Єва Олександрівна, учениця 8 класу Горностаївського ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області;
- Кагадій Крістіна Сергіївна, учениця 8 класу Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Левицька Анастасія Олександрівна, учениця 7 класу Новопавлівського навчально-виховного комплексу ім.В.Д.Реут Каланчацької селищної ради Херсонської області;
- Тарасюк Ярослав Олексійович, учень 4 класу Дубівської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської громади Каховського району Херсонської області;
- Байрамова Ленара Айдерівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Станція юних техніків» Новотроїцької селищної ради Херсонської області;
- Антанесян Амір Едуардович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Новотроїцька станція юних техніків Новотроїцької селищної ради Херсонської області;
- Комлєва Аліса Дмитрівна, учениця 6 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької селищної ради Генічеського району Херсонської області;
- Маленко Микита Сергійович, вихованець авіамодельного гуртка комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Поляченко Дмитро Ігорович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Артеменко Тимур Олегович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Артеменко Тимур Олегович, вихованець гуртка ракетомоделювання комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Пошивай Ярослав, вихованець гуртка ракетомоделювання комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Демарацька Анна Григорівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Барви» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Каховського району Херсонської області;
- Маркітантова Юлія Віталіївна, учениця 11 класу Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради;
- Лукашук Майя В’ячеславівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Головай Ульяна Олексіївна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Жигало В’ячеслав Олександрович, вихованець гуртка «Радіоелектронне конструювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Яришко Альона Олексіївна, учениця 9 класу Херсонської гімназії № 2 Херсонської міської ради;
- Ничипорчук Влада Сергіївна, учениця 7 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;
- Гайдаєнко Анастасія, учениця 5 класу Херсонської гімназії №14 Херсонської міської ради;
Носенко Карина В’ячеславівна, учениця 3 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;
- Глущенко Владислав Олександрович, учень 2 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;
- Кібалко Дар’я Костянтинівна, учениця 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;
- Меметов Кирило Тимурович, учень 2 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;
- Бельярська Дар’я Володимирівна, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
- Токар Вероніка, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
- Гладченко Валерія Валентинівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
- Сахно Анастасія Ігорівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
-Сергеєва Єлизавета Сергіївна, учениця 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
- Євсюк Діна Сергіївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
- Іванюта Аліса Олегівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
- Караніна Кароліна Олександрівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
- Володько Олена Сергіївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
- Єлізарова Таїсія Володимирівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Берегиня» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;
- Масленнікова Тетяна Віталіївна, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
- Койда Анастасія Валеріївна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Невичерпна фантазія» Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Херсонської міської ради;
- Шевченко Вікторія Юріївна, учениця 8 класу, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
-Надєїн Іван Денисович, учень 1 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 ім.Р.Набєгова Херсонської міської ради;
- Проніна Аліна Олександрівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Я – талант!» Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня-колегіум» № 51 ім. Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради;
- Густенко Дмитро Вікторович, учень 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
- Ахмерова Вікторія Сергіївна, учениця 4 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
- Царюченко Ксенія Вікторівна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
- Бондарь Софія, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради;
- Форостіна Анастасія Юріївна, вихованець народного художнього колективу, гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
- Шаруда Вікторія Сергіївна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Рябенко Кіра Олегівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Логвинов Іван Володимирович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Пугаєв Кирило Ілліч, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Середа Вероніка Віталіївна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Зайцева Богдана Михайлівна, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України, студії «Декор» Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Кононенко Ірина Сергіївна, вихованка гуртка «Народні ремесла» Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Колдунова Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Москаленко Єлизавета Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Чихун Каміла Дмитрівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Татарова Ганна Геннадіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Войтюк Юлія Андріївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Михайлик Христина Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Нужна Дар’я Дмитрівна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер’єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Орел Марія Сергіївна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер’єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Шовкович Ангеліна Володимирівна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер’єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Нечипор Анастасія Валеріївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Могилевська Єкатерина Олексіївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Вольф Това Гитл Йосіфівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Павленко Артур Сергійович, вихованець гуртка конструювання повітряних зміїв Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Козичко Дмитро Андрійович, вихованець гуртка конструювання повітряних зміїв Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Сіркач Катерина Артемівна, вихованка гуртка моделювання ракет Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Бабічук Назар Олександрович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Калінін Єгор Іванович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Колесникова Дар’я, вихованка гуртка технічного конструювання Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Кочуровська Вікторія Михайлівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Кришталь Софія, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Кіча Кароліна Дмитріївна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Соха Єлизавета, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Васіленко Злата Євгенівна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Полівець Елеонора Юріївна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Верлата Софія Дмитрівна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Плигун Софія Олександрівна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Фуштей Дар’я, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Перспектива» Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
- Бейко Катерина, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Перспектива» Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
- Кошелюк Антон, учень 8 класу, вихованець гуртка «Палітра» Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
- Найдьонова Аня, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Перспектива» Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
- Горбунова Орина, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Перспектива» Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради.
Другого ступеня:
- Житков Єгор Юрійович, учень5 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Панін Назар Ньонгович, учень 11 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Федюшкін Станіслав Олександрович, учень1 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Кудріна Яна Миколаївна, вихованка гуртка «Фантазія» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Гоберштро Давид Віталійович, учень Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю»Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Стадник Вероніка Василівна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю»Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Дементєєва Аліна Вікторівна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю»Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Хмиль Даніїл Павлович, вихованець гуртка ракетомоделювання комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради Херсонської області;
- Чернікова Анастасія Вадимівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Бойчук Мар’ян Тарасович, вихованець гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Пашаєва Кіра Ельдарівна, вихованка гуртка «Технічний дизайн» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Нурберг Софія Дмитрівна, вихованка гуртка «Технічний дизайн» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Цвєловська Катерина Олександрівна, учениця 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Єнджеєвська Аріана, учениця 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Потопчук Анастасія, учениця 3 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Садовський Сергій, учень 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Замков Ілля Олександрович, вихованець гуртка образотворчого мистецтва «Фантазери» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
-Черкесова Маргарита Вадимівна, вихованка гуртка «Чарівна акварелька» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Цвєловська Катерина Олександрівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Маркелова Варвара Олександрівна, учениця 3 класу Новокаховської гімназії № 2 ім.А.П.Бахути Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Сапура Валерія Леонідівна, учениця 8 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Ананьін Андрій Миколайович, вихованець гуртка авіамоделювання Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Безносяк Юлія Сергіївна, вихованка гуртка «Художня світлиця» Бериславського дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Бериславської міської ради Херсонської області;
- Бірюкова Єлизавета Сергіївна, учениця 4 класу Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Андрієвський Михайло Миколайович, учень 6 класу Олексіївської філіїБехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Андрієвська Марія Миколаївна, учениця 8 класу Олексіївської філіїБехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Царюченко Софія В’ячеславівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Бєла Вікторія Сергіївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Бойко Вікторія Вадимівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Турчанова Вікторія Олегівна, учениця 4 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Чибарь Кирил Олександрович, вихованець гуртка «Ласунчик» Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Гончаренко Юлія Олександрівна, учениця 5 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Ільницька Софія Андріївна, учениця 2 класу Миролюбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Михальчук Анастасія, учениця 6 класу Кізомиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Дзюба Анастасія Дмитрівна, учениця 9 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
- Грищенко Вікторія Сергіївна, учениця 9 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
- Сіра Софія Сергіївна, учениця 7 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Красницька Олена, учениця 6 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Шишенко Карина,учениця 6 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Середня Анна Миколаївна, учениця 8 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Сапринська Владислава, учениця 5 класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім Т.Г.Шевченка Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Дмитренко Єва Костянтинівна, учениця 2 класу комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Рештейн Матвій Євгенович, учень 3 класу комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Сапронова Амалія Артемівна, учениця 2 класу комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Притика Ірина, вихованка комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Шинкарецька Анастасія, вихованка комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Плотнік Максим, вихованець комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Позеха Кіра Сергіївна, учениця 5 класу Малоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Нагірна Дар’я Юріївна, вихованка гуртка «В’язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Cухіна Катерина Олександрівна, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Золота палітра» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім.О.Соценка Виноградівської сільської громади Херсонської області;
- Умерова Ріана Серверівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Сідей Єва Еміраметівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Тарасова Поліна, учениця 4 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малокопанівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Нікітенко Кирил, учень 4 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малокопанівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Кулинич Альбіна Леонідівна, учениця 3 класу опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа № 1» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Кротко Нікіта Сергійович, учень 3 класу опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа № 1» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Дайнека Кирил, учень Садівського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Лещинський Назар Олегович, учень 5 класу Чорноморського закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської громади Голопристанського району Херсонської області;
- Мусієнко Владислав Васильович, учень 6 класу Пам’ятненського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Малига Нікіта Ігорович, учень 6 класу Пам’ятненської закладу повної загальної середньої освітиЧулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Головачук Марина Миколаївна, учениця 6 класу Збур’ївського закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Іщенко Дар’я Сергіївна, учениця 11 класу Збур’ївського закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Братченко Віра Юріївна, учениця 10 класуопорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа № 1» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Саманов Кирил Станіславович, вихованець гуртка «Дивосвіт» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
- Петренко Влада Олександрівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Чарівне намисто» Великоблаговіщенськогозакладу повної загальної середньої освітиГорностаївської селищної ради Херсонської області;
- Павленко Владислава Валеріївна, учениця 3 класу Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Ємельянова Олександра Вікторівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Вернісаж» Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Андронніков Матвій, учень 3 класу Новопавлівського навчально-виховного комплексу ім.В.Д.Реут Каланчацької селищної ради Херсонської області;
- Варлам Каріна Станіславівна учениця 4 класу Дубівської філії Костянтинівськогоопорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Херсонської області;
- Іващенко Андрій Сергійович, учень 4 класу Дубівської філії Костянтинівськогоопорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Херсонської області;
- Симоненко Олександр Володимирович, учень 2 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Лук’янченко Артем Романович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Сирота Валерій Юрійович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Ткаченко Максим Олексійович, вихованець гуртка «Користувачі ПК» комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Бойко Микола Миколайович, вихованець гуртка декоративно-образотворчого мистецтва комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Малий Марк Богданович, вихованець гуртка «Геометричне моделювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Новіков Данило Сергійович, вихованець гуртка «Юні дослідники» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Коток Діана, учениця 7 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради;
- Лущієнко Денис Олександрович, учень 4 класу, вихованець гуртка технічного моделювання Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;
- Іванова Анна Сергіївна, учениця 2 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
- Волянська Єлизавета, учениця 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 33Херсонської міської ради;
- Салова Анна Володимирівна, учениця 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім.В.Дробота Херсонської міської ради;
- Татаровський Дмитро, учень 7 класу, вихованець гуртка «Юний умілець» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;
- Продченко Маргарита Валеріївна, учениця 6 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
- Решетнікова Маргарита Віталіївна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Декор» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 ім. Романа Набєгова Херсонської міської ради;
- Сапожкова Кіра, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Тарасова Поліна Олександрівна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Яковлева Анна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Бедрик Вадим, учень 7 класу, вихованець гуртка «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
- Сирота Лідія, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
- Надєєва Анастасія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
- Смольянова Катерина Андріївна, вихованка зразкового художнього колективу МОН України студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Плєвакіна Ольга Максимівна, вихованка гуртка «Народні ремесла» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Дідова Вікторія Миколаївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Божиньова Катерина Денисівна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер'єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Каліберда Вероніка Миколаївна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер'єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Костюк Анна Олександрівна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер'єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Галимон Валерія Денисівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Горбанюк Катерина Олександрівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Власова Надія Сергіївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Чигрин Олександра Євгенівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Сіркіч Катерина Артемівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Багінська Єлизавета Володимирівна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Гембаровська Олександра Сергіївна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Мироненко Вікторія Юріївна, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
Третього ступеня:
- Кадиров Муса Енверович, учень 5 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Баранник Марія Олегівна, учениця 6 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Гончар Євгенія Євгеніївна, учениця 9 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Мякота Ольга Ігорівна, учениця 9 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Кур’янінова Вікторія Олегівна, учениця 2 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Фікс Кирило Віталійович, учень 1 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Туркаєнко Святослав Русланович, учень 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Ільєнко Єлизавета Юріївна, учениця 7 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Пожаров Артем Віталійович, учень 5 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Таневська Емма Сергіївна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Троян Катерина Романівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради Херсонської області;
- Ляшенко Лідія Олександрівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради Херсонської області;
- Кошова Юлія Ігорівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради Херсонської області;
- Ляшенко Лідія Олександрівна, вихованка гуртка «Авіамоделювання» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради Херсонської області;
- Паламарчук Вініамін Володимирович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради Херсонської області;
- Абрамов Владислав Олексійович, вихованець гуртка «Юні винахідники» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради Херсонської області;
- Кондрацова Вероніка Андріївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Зернова Тетяна Валеріївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Пашкевич Данило, вихованець гуртка «Технічний дизайн» Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Чеснійша Вікторія Володимирівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Кірієнко Вероніка Валеріївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Крюкова Марія Сергіївна, вихованка гуртка «Юний користувач ПК» Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Крюкова Дар’я Сергіївна, вихованка гуртка «Юний користувач ПК» Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Cторчак Анна Олегівна, вихованка гуртка «Веселка» Бериславського Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Бериславської міської ради Херсонської області;
- Анісімова Вероніка Олексіївна, вихованка гуртка «Художня світлиця» Бериславського Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Бериславської міської ради Херсонської області;
- Кардашова Вікторія Олександрівна, вихованка гуртка «Художня світлиця» Бериславського Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Бериславської міської ради Херсонської області;
- Киселюк Назарій, учень 4 класу Олексіївської філії Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Пономаренко Олександра Сергіївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Мальована Юлія Віталіївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Швець Аліна Дмитрівна, учениця 7 класу Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Кухарський Ярослав Артемович, учень 1 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Вашина Софія Павлівна, учениця 5 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Пшеничний Максим Олександрович, учень Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Маслова Вікторія Олексіївна, вихованка гуртка «Іграшка» Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Кравченко Єлизавета Сергіївна, вихованка гуртка «Іграшка» Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Рачкінда Дар’я Володимирівна, вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Корженко Марина Кирилівна, вихованка гуртка «Ласунчик» Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Цапок Тетяна Вікторівна, учениця 9 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Осауленко Олександр Олександрович, учень 4 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області;
- Гетте Вікторія Едуардівна, учениця 7 класу Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Крутих Катерина Петрівна, учениця 10 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Макарова Анастасія Вікторівна, учениця 6 класу Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Донецький Олександр Володимирович, учень 9 класу Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області;
- Тукасер Євген Дмитрович, учень 6 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області;
- Ляхович Юлія Євгеніївна, учениця 9 класу комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Звонарьова Марія, вихованка комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Абисова Єлизавета Дмитрівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Золота палітра» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім.О. Соценка Віноградівської сільської громади Херсонської області;
- Васильєва Поліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;
- Сурган Кіра, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;
- Кудінова Анастасія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;
- Адамчук Влада, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;
- Моловічко Радіон, вихованець гуртка «Народна творчість» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;
- Приймак Захар Олександрович, вихованець гуртка «Авіамоделювання» комунального закладу «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської селищної ради Херсонської області;
- Школьних Маріана Євгенівна, вихованка гуртка «Початково-технічне моделювання» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Штоба Мілана Вячеславівна, вихованка гуртка «Початково-технічне моделювання» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Зейтуллаєва Мавіле Рустемівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Косенко Вероніка, учениця 6 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району Херсонської області;
- Кручина Лілія Андріївна, учениця 9 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району Херсонської області;
- Мороз Маргарита Андріївна, учениця 6 класу Збур’ївського закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Іващенко Дмитро Миколайович, учень 1 класу опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанського району Херсонської області;
- Корабльова Каріна Олегівна, учениця 5 класу філії опорного закладу освіти «Новозбур'ївський заклад базової та дошкільної освіти» Голопристанського району Херсонської області;
- Винокур Єлизавета Дмитрівна, учениця 3 класу Чорноморського закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Малига Нікіта Ігорович, учень 6 класу Пам’ятненського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Головко Микола Миколайович, учень 7 класу Пам’ятненського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Кметь Сергій Богданович, учень 7 класу Пам’ятненського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Малига Тетяна Олександрівна, учениця 2 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області;
- Куцик Уляна Олександрівна, учениця 3 класу Залізнопортівського закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Сахарницький Єгор, учень 4 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малокопанівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Кузьменко Марія, учениця 4 класу Садівського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Кузьменко Максим, учень 4 класу Садівського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Терновська Каріна, учениця 4 класу Садівського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Підкуймуха Анна Василівна, учениця 7 класу філії опорного закладу освіти «Новозбур'ївський заклад базової та дошкільної освіти» Голопристанського району Херсонської області;
- Бризгун Валерія Олександрівна, вихованка гуртка «Дивосвіт» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
- Бондарчук Ярослав Вадимович, вихованець гуртка «Чарівне намисто» Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області;
- Карнаух Олександра Олександрівна, учениця 2 класу Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Ткаченко Кирило Сергійович, учень 3 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Солодюк Володимир Артемович, учень 2 класу опорного закладу «Горьківський заклад повної загальної середньої освіти» Каланчацької селищної ради Херсонської області;
- Коваленко Анатолій, вихованець гуртка «Світ фантазії» Раздольненського навчально-виховного комплексу Каланчацької селищної ради Херсонської області;
- Оверченко Роман Олександрович, учень 5 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Херсонської області;
- Суханов Тимофій, учень 7 класу Анатолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області;
- Філенко Дарина Олексіївна, вихованка гуртка «Паперове диво» Новотроїцької станції юних техніків Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Щербакова Катерина Ігорівна, учениця 5 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Кобзєв Євген Олександрович, учень 3 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Задерновський Костянтин Олексійович, учень 6 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Костенко Олександр Олександрович, учень 1 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Коваленко Максим Віталійович, учень 6 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Малицький Микита Віталійович, учень 2 класу Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області;
- Злоб Кирило Сергійович, учень 9 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Ховрякова Катерина Олександрівна, учениця 11 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Перенчук Ольга Олегівна, учениця 10 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Дударенко Яна Михайлівна, учениця 8 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької районної ради Херсонської області;
- Сухацька Уляна Іванівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Лук’янченко Даніл Романович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Храпійчук Анатолій Ігорович, вихованець авіамодельного гуртка комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Леонідов Андрій Михайлович, вихованецьгуртка космічного моделювання та макетування комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Піддубко Олексій Ігорович, вихованецьгуртка космічного моделювання та макетування комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Олійник Дар’я, вихованка гуртка народної творчості «Креативний фольк» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради Херсонської області;
- Паламарчук Владислав Олегович, вихованець гуртка народної творчості «Креативний фольк» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради Херсонської області;
- Шулікова Анна, вихованка гуртка «Сучасний Handmade» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради Херсонської області;
- Кип’ятков Вадим Валентинович, вихованець гуртка «Виготовлення виробів з бісеру» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради Херсонської області;
- Теленик Надія, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради Херсонської області;
- Міщук Станіслав, вихованець гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради Херсонської області;
- Бражко Артур Андрійович, вихованець гуртка «Різьблення по деревині» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Бутенко Марія Євгенівна, вихованка гуртка «Барви» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Лабадзе Аделіна Омарівна, вихованка гуртка «Барви» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Каліченко Вероніка Олегівна, учениця 5 класу Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради;
- Мороз Валентина Андріївна, вихованка гуртка декоративно-образотворчого мистецтва комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Процко Марина Вікторівна, вихованка гуртка «Космічне моделювання та макетування» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Рудь Валерія Олександрівна, вихованка гуртка «Юні дослідники» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Шешеня Валерій Валерійович, вихованець гуртка «Радіоелектронне конструювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Бєлов Олександр Юрійович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- Ротар Ростислав Едуардович, учень 2 класу, вихованець гуртка «Умілі руки» Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;
- Басюк Вероніка, учениця 7 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради;
- Черногорець Василь, учень 6 класу, вихованець гуртка «Кольорова веселка» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
- Середа Ганна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Кольорова веселка» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
- Рафієнко Ольга, учениця 5 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 33 Херсонської міської ради;
- Майоренко Вікторія Олегівна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради;
- Кабаченко Поліна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Юний умілець» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;
- Єрьоменко Руслан, учень 8 класу, вихованець гуртка «Юний умілець» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;
- Набока Марія Олегівна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради;
- Устименко Дмитро Сергійович, учень 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
- Троцан Гліб Єгорович, учень 2 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
- Важніченко Софія Іванівна, учениця 2 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
- Кудрик Єгор Андрійович, учень 2 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
- Мороз Сніжана Романівна, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
- Шульц Марія Сергіївна, вихованкаХерсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
- Хівріч Софія, вихованкагуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Геліна Мілана Дмитріївна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Карлюка Марія Сергіївна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Василевич Вероніка Олександрівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Технічна творчість» Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради.
Додаток № 2
до наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
16.02. 2021р. № 19
Список
гуртків та колективів, які нагороджені дипломами
за призові місця в обласному конкурсі «Космічні фантазії»
Першого ступеня:
- гурток «Геометричне моделювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Мала О.В.);
- гурток «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Забудська Л.П.).
Другого ступеня:
- колектив учнів 10 класу Пам’ятненського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області (вчитель Гарковенко Я.О.).
Третього ступеня:
- колектив учнів 4 класу Новодмитрівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради Херсонської області (вчитель Кашанська А.А.);
- колектив учнів 2 класу Новодмитрівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради Херсонської області (вчитель Рєзнік В.Л.);
- колектив учнів 7 класу філії опорного закладу освіти «Новозбур’ївський заклад базової та дошкільної освіти» Голопристанського району Херсонської області (вчитель Головіна Н.В.);
- гурток «Умілі ручки» Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області (керівник Дудченко С.І.);
- колектив учнів 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня № 25 Херсонської міської ради (вчитель Максименко Х.В.).
Додаток 3
до наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
16.02. 2021 № 19
Список
учасників обласного конкурсу «Космічні фантазії»,
які нагороджені заохочувальнимидипломами:
- Журавльов Гліб Дідьєрович, учень 1 класуГолопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Коваленко Марія Сергіївна, учениця 6 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Потапова Ірина Олексіївна, учениця 9 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Гурнак Дарина Романівна, учениця 1 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Димський Кирило Сергійович, учень 1 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Славич Софія Дмитрівна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Паніна Регіна Костянтинівна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
-Лі Олександр Вадимович, ученьГолопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Огіренко Дар’я Русланівна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Чернявський Сергій Вячеславович, учень 1 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Свиридова Поліна Ігорівна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Ненько Михайло Олегович, учень 1 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Матяш Гліб Олександрович, вихованець гуртка «Веселка» Бериславського Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Бериславської міської ради Херсонської області;
- Романова Марія Георгіївна, вихованка гуртка «Художня світлиця» Бериславського Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Бериславської міської ради Херсонської області;
- Гейко Домініка Миколаївна, вихованка гуртка «Художня світлиця» Бериславського Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Бериславської міської ради Херсонської області;
- Щербак Федір Дмитрович, вихованець гуртка «Художня світлиця» Бериславського Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Бериславської міської ради Херсонської області;
- Демкович Марія Іванівна, учениця 4 класу Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Пованда Юлія, учениця 4 класу Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Аташян Давид, учень 3 класу Олексіївської філії Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Попова Анастасія Сергіївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Швець Данило Дмитрович, учень 2 класу, вихованець гуртка «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Погадаєва Тетяна Романівна, учениця Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 1 ім. О.Я. Печерського Білозерської селищної ради Херсонської області
- Ластовський Максим Ярославович, учень 4 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Панаріна Ельвіра, учениця 5 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Грицкова Єлизавета Геннадіївна, учениця Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Отарян Наїра Рубенівна, учениця Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Носова Вероніка Олексіївна, вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Євдокимова Вікторія Володимирівна, вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Кузьменко Анастасія Вікторівна, учениця 1 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області;
- Сушко Анна Сергіївна, учениця 3 класуВеликолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Почтова Анна Валентинівна, учениця 3 класуВеликолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Колосова Валерія Олександрівна, учениця 3 класу комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Баранова Маргарита, вихованка комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Дорошенко Дарина Андріївна, учениця 3 класу Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Корнійчук Сергій Сергійович, учень 5 класу Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Салтан Анастасія Андріївна, учениця 2 класу Малоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Захарова Тіна Валеріївна, учениця 3 класу Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради Херсонської області;
- Батракова Дар’я, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;
- Губка Вікторія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;
- Сердюк Данило, вихованець гуртка «Народна творчість» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;
- Олефіренко Анна Іванівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Золота палітра» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О. Соценка Віноградівської сільської громади Херсонської області;
- Кравченко Лілія Євгеніївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Золота палітра» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О. Соценка Віноградівської сільської громади Херсонської області;
- Мільонок Валентина Віталіївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Золота палітра» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О. Соценка Віноградівської сільської громади Херсонської області;
- Цілинко Софія Олександрівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Золота палітра» Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О. Соценка Віноградівської сільської громади Херсонської області;
- Звонарьов Пантелеймон Владіленович, вихованець гуртка «Початково-технічне моделювання» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Гладких Аліса Дмитріївна, вихованка гуртка «Початково-технічне моделювання» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Пашковська Єлизавета Романівна, вихованка гуртка «Початково-технічне моделювання» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Дробот Ксенія Миколаївна, вихованка гуртка «Початково-технічне моделювання» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Гавриленко Василиса Юріївна, вихованка гуртка «Початково-технічне моделювання» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Тисліченко Дмитро Юрійович, вихованець гуртка «Початково-технічне моделювання» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області;
- Протопопов Владислав, учень 7 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Великокардашинської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Маслов Вадим Дмитрович, учень 1 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області;
- Войтович Дмитро, учень 2 класу Садівського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Корабльова Каріна Олегівна, учениця 8 класу філії опорного закладу освіти «Новозбур’ївський заклад базової та дошкільної освіти» Голопристанського району Херсонської області;
- Тохтаров Тимур Нурійович, учень 4 класуІванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Вінніков Євгеній, учень 1 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каланчацької селищної ради Херсонської області;
- Шелест Марк, учень 2 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каланчацької селищної ради Херсонської області;
- Зайчук Софія Олександрівна, учениця 5 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Херсонської області;
- Кравченко Інна Василівна, учениця 5 класу Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Херсонської області;
- Козловський Іван Григорович, учень 3 класу Дубівської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Херсонської області;
- Сівак Максим, учень 9 класу Анатолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області;
- Тюріна Анастасія, учениця 7 класу Анатолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області;
- Тюрін Володимир, учень 5 класу Анатолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області;
- Бугаєнко Варвара Валентинівна, учениця 11 класу Першопокровського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області;
- Рольян Станіслав Олександрович, учень 6 класу Першопокровського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області;
- Полянський Єгор Олександрович, учень 6 класу Першопокровського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області;
- Київська Кіра Сергіївна, учениця 3 класу Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області;
- Герасімова Наталія Григорівна, учениця 1 класу Верхньосірогозького закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області;
- Ковальов Максим Олександрович, учень 2 класу Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області;
- Шедова Олександра Віталіївна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Новотроїцька станція юних техніків Новотроїцької селищної ради Херсонської області;
- Гуров Володимир Володимирович, учень 2 класу Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької селищної ради Херсонської області;
- Пірумян Арсен Тігранович, учень 4 класу Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької селищної ради Херсонської області;
- Махмудова Поліна Азадівна, учениця 9 класу Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької селищної ради Херсонської області;
- Ванзенко Максим Володимирович, учень 2 класу Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької селищної ради Херсонської області;
- Снадна Валерія Володимирівна, учениця Новопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької селищної ради Херсонської області;
- Поляченко Мілана Ігорівна, вихованка гуртка космічного моделювання та макетування комунального закладу «Олешківськастанція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Сирота Валерій Юрійович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування комунального закладу «Олешківськастанція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області;
- Корбут Таісія Олексіївна, вихованка гуртка народної творчості «Креативний фольк» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради Херсонської області;
- Оніщук Надія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради Херсонської області;
- Соценко Катерина, вихованка гуртка «Студія образотворчого мистецтва» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради Херсонської області;
- Коваленко Ольга, вихованка гуртка «Юні друзі природи» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської міської ради Херсонської області;
- Ланкіна Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- Федоренко Валерія, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Фарбонька» Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;
- Луканіна Ілона Іванівна, учениця 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;
- Генералова Єлизавета Юріївна, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;
- Токарчук Кирило Олександрович, учень 1 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;
- Думич Анна Сергіївна, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Джура» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Херсонської міської ради;
- Кісеєва Валерія Олександрівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради;
- Кудрик Тимур Андрійович, учень 5 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
- Полєтаєва Юлія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
- Хаврусь Марта Ігорівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
Додаток 4
до наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
16.02. 2021р. № 19
СПИСОК
гуртків, які нагороджені дипломами за активну участь та високі
результати в обласному конкурсі-виставці учнівської молоді
«Космічні фантазії» у 2021 році
- гурток образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області (керівник Притула Р.О.);
- гурток «Палітра» Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області» (керівник Адаменко Т.А.);
- гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» Генічеської станції юних техніків Генічеської міської ради Херсонської області (керівник Рябінська А.М.);
- гурток образотворчого мистецтва Новопавлівського навчально-виховного комплексу ім.В.Д.Реут Каланчацької селищної ради Херсонської області (керівник Сипко Р.В.);
- гурток космічного моделювання та макетування комунального закладу «Олешківська станція юних техніків Олешківської міської ради» Херсонської області (керівник Сирота Ю.М.);
- гурток початкового технічного моделювання Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Кузнєцова Л.А.).
Додаток 5
до наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
16.02. 2021 № 19
СПИСОК
керівників гуртків та вчителів закладів освіти, які нагороджені
дипломами за плідну роботу з розвитку дитячої творчості та
естетичного виховання учнівської молоді
- Табота Мирослава Романівна, керівник гуртків комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради Херсонської області;
- Бризгун Діна Володимирівна, керівник гуртків комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
- Сінолуп Оксана Володимирівна, керівник гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
- Губанова Любов Михайлівна, керівник гуртка конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
- Шадріна Анна Валеріївна, керівник гуртка дизайну тканин і декору інтер’єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.