Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт фотоаматорів «Світ дитячих посмі?

 

 

УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

30.12.2020 р.                                       м.Херсон                                     № 134

 

Про підсумки обласного

заочного конкурсу робіт фотоаматорів

«Світ дитячих посмішок»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, у грудні 2020 року  підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт  фотоаматорів  «Світ дитячих посмішок».

У конкурсі прийняли участь здобувачі освіти та вихованці з 13районів та міст області. Найбільш активну участь прийняли Білозерський, Скадовський та Олешкіський райони та місто Херсон.

На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор                                                                                  О.В.Рудика

Додаток

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

30.12.2020    № 134

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу фотоаматорів

«Світ дитячих посмішок!»,

 які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

  1. Коблєвська Алла Василівна, учениця 10 класу Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради;
  2. Кулик Вікторія  Костянтинівна, учениця Киселівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  3. Ширяєва Ірина Вадимівна, учениця Киселівської загальноосвітньої школа    І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  4. Денисенко Дар’я, учениця Малолепетиської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів імені Тараса Григоровича Шевченка;
  5. Крюкова Аріна Олександрівна, вихованка Великолепетиськогоцентрудитячої та юнацької творчості;
  6. Курас Софія Андріївна, учениця Комунальнлного закладу «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Великолепетиської районної ради;
  7. Немикіна Анна Олександрівна, учениця Нижньосірогозького опорного закладу повної загальної середньої освіти;
  8. Анісімова Анна Анатоліївна, учениця гімназії № 2 імені А. П. Бахути м.Нова Каховка;
  9. Бац Софія Вікторівна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  10. Кірілова Вероніка Сергіївна, учениця Улянівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Скадовської районної ради;
  11. Шрубківська Богдана Віталіївна, учениця Улянівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Скадовської районної ради;
  12.  Логвіновська Євгенія Сергіївна, учениця Тарасівського закладу повної загальної середньої освіти Виноградівської сільської ради Олешківського району;
  13. Чайка Олександр Сергійович, ученьВиноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М.Соценка;
  14. Стефанчина ЄлізаветаОлександрівна, учениця Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М.Соценка;
  15. Гієш Тетяна Романівна, учениця ОЗО «Новозбур’ївська школа № 1»;
  16. Лавріва Владислава Іванівна, учениця ОЗО «Новозбур’ївська школа № 1»;
  17. Кириченко Єлизавета Сергіївна, учениця Великокардашинської ЗОШ               І – ІІІ ступенів;
  18. Левченко Ангеліна Олексіївна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради;
  19. Чернушенко Вероніка Вікторівна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради;
  20. Токар Вероніка Сергіївна, учениця Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №26 Херсонської міської ради;
  21. Калініченко Катерина Вадимівна, учениця Херсонської спеціалізованої школа №30;
  22. Придачина Марина Сергіївна, учениця Херсонської гімназії №20 імені Бориса Лавреньова  Херсонської міської ради;
  23. Надточій Станіслав Володимирович, учень Херсонської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №28 ім. О.С. Пушкіна Херсонської міської ради.

   

Другого ступеня:

  1. Гончарова Олександра Володимирівна, учениця Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради;
  2. Соколова  Анастасія Олексіївна, учениця Дніпровської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  3. Рус Віолета Вікторівна, вихованка Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради;
  4. Грищенко Ольга Іванівна, учениця Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  5. Павликівська Тетяна, учениця Вербівського закладу повної загальної середньої освіти;
  6. Палій Петро Сергійович, учень Червонополянської філії Костянтинівського ОЗЗСО Костянтинівської сільської ради Горностаївського району;
  7. Шутак Богдан Дмитрович, учень Нижньосірогозького опорного закладу повної загальної середньої освіти;
  8. Шутак Ілона Дмитрівна, учениця Нижньосірогозького опорного закладу повної загальної середньої освіти;
  9. Крецький Валерій Євгенійович, учень Хрещенівської загальноосвітньої школа I-III ступенів Нововоронцовського району;
  10. Ліфенцова Анастасія Федорівна, учениця Олександрівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів;
  11. Гончаров Артем Олександрович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків;
  12. Сімончук Олена Євгеніївна, учениця Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  13. Маринюк Данило Дмитрович, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  14. Садовець Наталія Володимирівна, учениця Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради;
  15. Морозенко Тетяна Анатоліївна, учениця Тарасівського закладу повної загальної середньої освіти Виноградівської сільської ради Олешківського району;
  16. Сеннікова Анастасія Сергіївна, учениця Червонополянської філії Костянтинівського ОЗЗСО;
  17. Єльцова Євгенія Сергіївна, учениця Агайманська загальноосвітня школа        І-ІІІ ступенів;
  18. Костюк Анастасія Василівна, учениця Новолександрівської загальноосвітньої школи дитячий садок І-ІІІ ступенів;
  19. Мята  Микола  Миколайович, учень Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М.Соценка;
  20. Сухіна  Валерія  Олександрівна, учениця Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М.Соценка;
  21. Вікуліна Тетяна Юріївна, учениця Новософіївського ЗПЗСО;
  22. Тончилова Вікторія Дмитрівна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради;
  23. Дичок Маргарита Іванівна, учениця Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа                 І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради;
  24. Ясак Крістіна Олександрівна, учениця Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №26 Херсонської міської ради;
  25. Кубік Кирило Олегович, учень  Херсонської спеціалізованої школа №30;
    1. Главацька Діана Володимирівна, учениця Херсонської загальноосвітньої школа     І-ІІІ ступенів № 50 імені Романа Набєгова Херсонської міської ради;
    2. Богданова Вероніка Дмитрівна, учениця Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;
    3. Кірдан Софія Юріївна,учениця Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

  1. Євдокимова Вікторія Володимирівна, вихованка Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради;
  2. Морозюк Поліна, учениця Бериславської філії № 1 Бериславського опорного закладу повної загальної середньої освіти;
  3. Кім Вікторя Павлівна,  учениця Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  4. Лопушко Ірина Євгенівна, учениця Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  5. Шевчук Аіда-Вікторія Юріївна, учениця Брилівського закладу повної загальної середньої освіти;
  6. Дорошенко Анна, учениця Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти;
  7. Дубаченко Віталіна Віталіївна, учениця Тарасівського закладу повної загальної середньої освіти Виноградівської сільської ради;
  8. Сапринська Владислава, ученицяМалолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Григоровича Шевченка;
  9. Гритчин Анна Віталіївна, учениця Нижньосірогозького опорного закладу повної загальної середньої освіти;
  10.  Кожемяка Єгор Олександрович, учень гімназії Новокаховської міської ради;
  11. Котляр Олександра Анатоліївна, учениця гімназії № 2 імені А. П. Бахути міста Нова Каховка;
  12. Чапурін Назар Іванович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  13. Крецький Валерій Євгенійович, учень Хрещенівської загальноосвітньої школа I-III ступенів Нововоронцовського району;
  14. Пономаренко Олександр, вихованець Олешківської районної станції юних техніків;
  15. Мельник Наталя Сергіївна, вихованка Олешківської районної станції юних техніків;
  16. Полєнок Михайло Михайлович, учень Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  17. Гира Єгор Олексійович,вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  18.  Тирша Марія Артурівна, учениця Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  19. Циганчук Аліса Юріївна, учениця Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  20. Зінкевич Ілля Валентинович, учень Таврійської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Скадовської районної ради;
  21. Бабець Дар’я Дмитрівна, учениця Червонополянської філії Костянтинівського ОЗЗСО;
  22. Мята  Микола  Миколайович, учень Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М.Соценка;
  23. Кузнєцова Євгенія Анатоліївна, учениця Геройської ЗОШ І –ІІІ ступенів;
  24. Попова Інга Євгеніївна,учениця Олександрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  25. Кудрявченко Микола Андрійович, учень Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №26 Херсонської міської ради;
  26. Нєкрасова Мілана, учениця Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  27. Кузякіна Аделіна, учениця Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  28. Левицький Гліб Володимирович, учень Херсонського закладу загальної середньої освіти «Центр освіти молоді».

 


Останні Новини
21.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21.02.2022

День Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum разом ...
21.02.2022

День Державного Герба України

    19 лютого – День Державного Герба України Державний Герб України – ...