Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської


Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇМОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

20.06. 2017                                            м.Херсон                                   № 67

 

Про підсумки ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських відкритих

змагань учнівської молоді зі спортивної

радіопеленгації (молодша вікова

група) у 2017 році

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та на виконання наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 13 травня 2017 року № 118  на базі Херсонського Центру аматорської служби радіозв'язку (Олешківський район) 18-20 травня поточного року проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (молодша вікова група).

У змаганнях взяли участь 13 команд, 29 учнів з Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каланчацького, Олешківського районів та міста  Херсона. Змагання проводились серед учнів молодшої вікової групи на діапазоні 3,5 МГц.  Підсумки підводились окремо серед хлопців та дівчат.         

 Командну першість у змаганнях посіла команда радіоклубу «Супутник» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Ніколаєв І.В.).

Друге та третє місця відповідно зайняли команди Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (керівник Штригель О.Ф.) та Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради (керівник Олійник О.О.).

Переможцями змагань стали: Ліхтей Вікторія (серед дівчат) та Скорик Данило (серед хлопців), вихованці Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

На підставі вищезазначеного та матеріалів суддівської колегії змагань

НАКАЗУЮ:

 

1.     Нагородити:

1.1      Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли І, ІІ,        ІІІ місця:

-         Радіоклубу «Супутник» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за перше місце;

-         Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чулаківської сільської ради Голопристанського району за друге місце;

-          Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради за третє місце.

1.2.   Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та медалями учасників змагань за І, ІІ,       ІІІ місця в особистій першості, що додається;

2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

 

    

Директор                                                                                    О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

20.06. 2017 р.   № 67

 

 

Список

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань

 учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (молодша вікова група), 

які нагороджені дипломами та медалями

 

 

Першого ступеня:

1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

2. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.Трофімчук Анастасія Сергіївна, учениця 7 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новозбур'ївської сільської ради, вихованка Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

        2. Оржеховський Денис Русланович, учень 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

 

Третього ступеня:

1.Коробка Марина Олегівна, учениця 8 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чулаківської сільської ради Голопристанського району;

2. Данильчук Павло Олександрович, учень 7 класу Брилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Останні Новини
21.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21.02.2022

День Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum разом ...
21.02.2022

День Державного Герба України

    19 лютого – День Державного Герба України Державний Герб України – ...