ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ
Н А К А З
22.06.2017р. № 171
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнських відкритих змагань
учнівської молоді з судномодельного
спорту у 2017 році
Відповідно до наказу управління освіти,наукита молодіХерсонської обласної державної адміністрації від 26травня 2017року № 141, з метою підведення підсумків роботи судномодельних гуртків 08червня поточного року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту.
У змаганнях взяли участь 9 команд, 35 учнів з Бериславського, Білозерського, Великолепетиського, Високопільського, Олешківського, Скадовського районів, міст Нова Каховка, Херсона.
Переможцями командної першості у змаганнях з класів моделей-копій стала команда Станції юних техніків Новокаховської міської ради, у змаганнях з швидкісних радіокерованих моделей – команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.
Призерами змагань стали команди Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради та комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
На підставі висновків суддівської колегії та організаційного комітету
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити результати змагань, що додаються.
2. Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.) нагородити:
2.1. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця;
2.2. Медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та учасників, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів Левенець Н.І.
Начальник управління Є.А.Криницький
Додаток 1
до наказу управління освіти,
науки та молоді
обласної державної адміністрації
22.06.2017 № 171
Результати
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань
учнівської молоді з судномодельного спорту
(класи моделей-копій)
Зайняте місце |
Команда |
Кількість балів |
Перше |
Станція юних техніків Новокаховської міської ради |
791,86 |
Друге |
Комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради |
776,74 |
Третє |
Скадовський центр дитячої та юнацької творчості |
426 |
Четверте |
Білозерська районна станція юних техніків |
384,68 |
П`яте |
Бериславська районна станція юних техніків |
310,54 |
Шосте |
Великолепетиський Центр дитячої та юнацької творчості |
293,42 |
Сьоме |
Олешківська районна станція юних техніків |
275,23 |
Восьме |
Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради |
267,88 |
Дев'яте |
Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради |
264,07 |
Результати
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань
учнівської молоді з судномодельного спорту
(класи швидкісних радіокерованих моделей)
Зайняте місце |
Команда |
Кількість балів |
Перше |
Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради |
600,0 |
Друге |
Новокаховська станція юних техніків Новокаховської міської ради |
439,59 |
Третє |
Скадовський центр дитячої та юнацької творчості |
310,4 |
Додаток 2
до наказу управління освіти,
науки та молоді
обласної державної адміністрації
22.06.2017 № 171
СПИСОК
призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту у 2017 році, які нагороджені дипломами
Клас моделей ЕК-600
Першого ступеня:
- Сургаєв Артем Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
Другого ступеня:
- Потанін Гліб Олександрович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
Третього ступеня:
- Таловиря Андрій Тарасович, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради.
Клас моделей ЕН-600
Першого ступеня:
- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
Другого ступеня:
- Сургаєв Артем Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
Третього ступеня:
- Сафонов Андрій Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
Клас моделей ЕХ-600 (старша вікова група)
Першого ступеня:
- Кіхтенко Данило Дмитрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
Другого ступеня:
-Лапонов Андрій Олександрович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
Третього ступеня:
- Прокопенко Вадим Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради.
Клас моделей ЕХ-600 (молодша вікова група):
Першого ступеня:
- Наймушин Станіслав Ігоревич, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
Другого ступеня:
- Лузін Іван Антонович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
Третього ступеня:
-Татаровський Дмитро Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
Клас моделей F2-U
Першого ступеня:
- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
Другого ступеня:
- Сенчишен Денис Олексійович,вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
Третього ступеня:
- Пендак Володимир Вікторович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
Клас моделей F4-А
Першого ступеня:
- Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
Другого ступеня:
- Ткаченко леонід Петрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
Третього ступеня:
- Потанін Гліб Олександрович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
Клас моделей F4-С
Першого ступеня:
- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
Другого ступеня:
- Сенчишен Денис Олексійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
Третього ступеня:
- Сафонов Андрій Олександрович,вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
Клас моделей F1-Е
Першого ступеня:
-Толмачов Іван Геннадійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
Другого ступеня:
-Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
Третього ступеня:
-Кип'ятков Вадим Валентинович, вихованець Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради.
Клас моделей F3-Е
Першого ступеня:
- Самойленко Валерій Володимирович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
Другого ступеня:
- Масловський Олександр Олегович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
Третього ступеня:
1.Ситник Богдан Ігоревич, вихованець Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради.
Клас моделей FSR-eco-expert
Першого ступеня:
- Толмачов Іван Геннадійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
Другого ступеня:
- Самойленко Валерій Володимирович,вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
Третього ступеня:
- Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради.
Клас моделей FSR-eco-mini
Першого ступеня:
- Толмачов Іван Геннадійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
Другого ступеня:
- Самойленко Валерій Володимирович,вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
Третього ступеня:
- Масловський Олександр Олегович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради.