Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обласного заочного конкурсу з інформаційних технологій для дітей молод

 

 

                                                                      Україна

УправлінняОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

10.06.2020                                        м.Херсон                                       № 54  

 

 

Підсумки обласного заочного

конкурсу з інформаційних технологій

для дітей молодшого шкільного віку

 

         Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у травні цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу з інформаційних технологій для дітей молодшого шкільного віку.

На конкурс було надано роботи з 23 навчальних та позашкільних закладів області. Активну участь у конкурсі взяли колективи шкіл і позашкільних закладів Олешківського району та міста Херсон.

Найбільшу увагу учасники конкурсу приділили такій номінації як «Логічні завдання».

На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих робіт (список додається).
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Директор                                                                            О.В. Рудика

 

 

 

Додаток

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

  від  10.06.2020 № 54

 

СПИСОК

авторів кращих робіт обласного заочного конкурсу

з інформаційних технологій для дітей молодшого шкільного віку

 

 

«Комп’ютерний вернісаж»

Першого ступеня

  1. Капінус Олексій Олександрович, вихованець Олешківської станції юних техніків;
  2. Криворотько Єгор Михайлович,вихованець Олешківської станції юних техніків;
  3. Шамрай Ярослав Юрійович,вихованець Олешківської станції юних техніків;
  4. Рєзнік Владислав, учень 2 класу Білозерського закладу початкової освіти-наукового ліцею ім.О.Я.Печерського;
  5. Баранов Дмитро Андрійович, учень 3 класу, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

Другого ступеня

  1. Ткаченко Максим Олексійович, вихованець Олешківської станції юних техніків;
  2. Жуков Даніл Сергійович, учень 3 класу, Бериславський район;
  3. Асаулюк Роман Олексійович, учень 3 класу Комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району;
  4. Холодир Анастасія Денисівна, учениця 2 класу Надеждівського закладу Білозерського району;
  5. Каккар Аріан Манішович, учень 4 класу, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

Третього ступеня

  1. Загорняк Мілєна Олександрівна,  учениця 1 класу Широкобалківського закладу повної загальної середньої освіти;
  2. Мілецька Поліна Володимирівна, учениця 4 класу Комунальний заклад «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району;
  3. Шило Максим Вікторович, учень 2 класуЛюбимівського закладу №2 Любимівської селищної ради Каховського району;
  4. Козак Інна Владиславівна, учениця 3 класу, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  5. Тахтуєва Інга Станіславівна, учениця 4 класу, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  6. Чернюк Вікторія Сергіївна, учениця 4 класу, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

«Логічні завдання»

Першого ступеня

1. Лукьянченко Даніїл Романович, вихованець Олешківської станції юних техніків;

2. Ткаченко Максим Олексійович, вихованець Олешківської станції юних техніків;

3. Шамрай Ярослав Юрійович, вихованець Олешківської станції юних техніків;

4. Загідулліна Софія Тимурівна, учениця 2 класу Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №2 ім. Богдана Хмельницького;

5. Лиса Анастасія Юріївна, учениця 3 класу Любимівського закладу №1;

  1. Похвала Давид Геннадійович, учень 3 класу Червонополянського закладу Костянтинівської сільської ради Горностаївського району.

Другого ступеня

1. Капінус Олексій Олександрович, вихованець Олешківської станції юних техніків;

2. Шпонька Іван Олексійович, учень Славненська філія ліцею № 1 Горностаївської селищної ради;

3. Шишковський Максим, учень 2 класу Червонополянського закладу повної загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради;

4. Сапіга Анна, учениця 2 класу Червонополянського закладу повної загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради;

5. Жбанова Анастасія Костянтинівна, учениця 4 класу Сиваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Новотроїцького району;

6. Ухов Іван, учень учень 3 класу Широкобалківського закладу повної загальноосвітньої середньої освіти;

7. Гайдай Ярослав Валерійович, учень 2 класу, Бериславський район;

8. Голівець Тимофій Юрійович, учень 2 класу, Бериславський район;

9. Клименко Вячеслав Андрійович, учень 3 класу, Бериславський район;

10. Ковтун Аліна Миколаївна, учениця 2 класу, Бериславський район;

11. Назарова Неллі Валеріївна, учениця 2 класу, Бериславський район;

12. Наконечний Ілля Володимирович, учень 2 класу, Бериславський район;

13. Стародубець Ілля Андрійович, учень 2 класу, Бериславський район;

14. Степанченко Варвара Євгеніївна, учениця 1 класу, Бериславський район;

15. Цапко Валерія Вікторівна, учениця 2 класу, Бериславський район;

16. Малий Марк Богданович, вихованець Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Бериславського району;

17. Асаулюк Роман Олексійович, учень 3 класу Комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району;

18. Нестерова Анна Євгенівна, учениця 4 класу Любиміського закладу №1;

19. Тишковець Анастасія Олегівна, учениця 4 класу Любиміського закладу №1;

20. Рудниченко Олександр Миколайович, учень 3 класу Червонополянського закладу Костянтинівської сільської ради Горностаївського району;

21. МішинНікіта Валентинович, учень 2 класуЛюбимівського закладу №2 Любимівської селищної ради Каховського району.

 

Третього ступеня

1. Мазун Дмитро Сергійович, учень 4 класу  Новотроїцького ліцею №2;

2. Подпалов Ярослав, учень 4 класу Червонополянського закладу повної загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради;

3. Обозний Богдан, учень 1 класу Широкобалківського закладу повної загальноосвітньої середньої освіти;

4. Равлюк Денис, учень 1 класу Широкобалківського закладу повної загальноосвітньої середньої освіти;

5. Мяснянкін Олександр Антонович, учень 3 класу, Бериславський район;

6. Рашевська Поліна Євгеніївна, учениця 2 класу, Бериславський район;

7. Баканова Дар’я Максимівна, учениця 2 класу Козаче-Лагерської філії ліцею №1 Горностаївської селищної ради;

8. Пєнязєва Єлизавета Ігорівна, учениця 2 класу Антонівського закладу освіти Костянтинівської сільської ради, Горностаївського району;

9. Рєзнік Владислав, учень 2 класу Білозерського закладу початкової освіти-наукового ліцею ім.О.Я.Печерського;

10. Звонцов Дмитро Євгенійович, учень 3 класу Любимівського закалду №1;

11. Попова Ганна Ігорівна, учениця 1 класуЛюбимівського закладу №2 Любимівської селищної ради Каховського району;

 

«Комп’ютерна листівка»

Першого ступеня

Не присуджувалось

Другого ступеня

1. Пономаренко Михайло Володимирович, учень 2 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської об’єднаної територіальної громади;

2.  Бабець Дар’я Дмитрівна, учениця 4 класу Антонівського закладу дошкільної та початкової освіти Костянтинівської сільської ради;

3. Нестерова Анна Євгенівна, учениця 4 класу Любиміського закладу №1;

4. Куцло Олег Сергійович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

5. Ступін Дмитро Вікторович, учень 3 класу, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

6. Чернюк Вікторія Сергіївна, учениця 4 класу, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня

  1. Криворотько Єгор Михайлович,вихованець Олешківської станції юних техніків;
  2. Лукьянченко Даніїл Романович,вихованець Олешківської станції юних техніків;
  3. Жуков Даніл Сергійович, учень 3 класу, Бериславський район;
  4. Коренко Данііл Вікторович, учень 1 класу, Бериславський район;
  5. Соколов Богдан Богданович, учень 2 класу, Бериславський район;
  6. Таранущенко Валерія Андріївна, учениця 1 класу, Бериславський район;
  7. Загідуллін Михайло Тимурович, учень 1 класу Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №2 ім. Богдана Хмельницького;
  8. Зліпух Ярослав Костянтинович, учень 3 класу, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  9. Козак Інна Владиславівна, учениця 3 класу, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  10.  Крючек Олександр Андрійович, учень 4 класу, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  11.  Лис Артемій Віталійович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.



Останні Новини
21.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21.02.2022

День Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum разом ...
21.02.2022

День Державного Герба України

    19 лютого – День Державного Герба України Державний Герб України – ...