Новини
Про підсумки проведення обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!

Про підсумки проведення обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!

02.04.2018 10:23

 

З метою залучення вихованців до світу творчості, задоволення їх потреб у творчій самореалізації та підтримці обдарованої молоді, здатної генерувати нові ідеї, та підготовки до Всеукраїнських масових  заходів у лютому- березні 2018 року проведено обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (далі – Конкурс).

Основними завданнями обласного Конкурсу є:

  • пошук та розкриття нових юних талантів;
  • підвищення ролі фотолюбительства у виховному процесі;
  • надання допомоги учнівській молоді в оволодінні технікою фотографування, як в технічному так і в творчому напрямку; знайомство з новинками фототехніки;
  • популяризація та пропаганда кращих робіт юних фотолюбителів;
  • залучення школярів до фотографій та процесу фотографування.

Фотоконкурс проводиться щорічно серед дітей та учнівської молоді різних вікових груп. У конкурсі приймають участь творчі колективи юних фотоаматорів шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, позашкільних закладів та окремі фотоаматори.На конкурс приймаються чорно-білі і кольорові фотографії, а також фотонариси та фотоколажі, за такими номінаціями: портрет (репортажний та студійний),пейзаж,натюрморт, побутові або жанрові фотографії, позажанрове фото, фото з застосування програми AdobePhotoshop, архітектура, репортажне фото, макрографія, флора та фауна.

 У 2018 році на конкурс подано 532 роботи  з  20 районів та міст області. У порівнянні з минулим роком, загальна кількість робіт учасників залишилась не змінною (532 та 533 у 2017 році).

Активну участь у Конкурсі взяли школи і позашкільні заклади Білозерського, Голопристанського районів та міста Херсона.Значно підвищився загальний рівень фоторобіт, про що свідчить наявність перших місць у всіх номінаціях.

Журі відмітило оригінальність та творчий підхід до створення таких номінацій, як «Натюрморт», «Флора і фауна», «Макрографія», підвищився рівень робіт «Фото з застосування програми AdobePhotoshop».

За активну участь та високий рівень поданих робіт хочеться відмітити відділи освіти Білозерської, Голопристанської, Нововоронцовської районних державних адміністрацій, відділи освіти Херсонської, Новокаховської міської ради.

Не взяли участь у Конкурсі учні Високопільського, Скадовського районів та м. Каховка.

 

Культорганізатор комунального закладу «Центр

науково-технічної творчості учнівської

молоді Херсонської обласної ради                                              Н.В.Скакун

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...