Документи
УОН
наказ №576

Україна
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
 ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ


Н А К А З


 06.12. 2013                                    м. Херсон                       № 576


Про результати проведення обласних
конкурсів серед учнівської молоді

у 2013 році

Відповідно до наказів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації від 08 листопада 2013 року     № 540 «Про проведення щорічних обласних конкурсів серед учнівської молоді » та від 15 листопада 2013 року  № 547 «Про фінансування обласних конкурсів серед учнівської молоді у 2013 році», з метою підведення підсумків роботи  технічних гуртків вищого рівня навчання та підготовки до участі у Всеукраїнських конкурсах з дослідницько-експериментального напрямку позашкільної освіти 26 листопада та 03 грудня поточного року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено обласні конкурси серед учнівської молоді  юних винахідників та раціоналізаторів, користувачів персональним комп'ютером,  з електроніки,  Веб-дизайну  та  «Мирний космос».
У конкурсах взяли участь 86 учнів та вихованців навчальних закладів  міст Херсона,  Каховки, Нової Каховки , Бериславського, Білозерського, Голопристанського, Каховського, Нижньосірогозького, Новотроїцького,  Скадовського, Цюрупинського та Чаплинського  районів (з електроніки – 10 учасників, з Веб-дизайну – 11 учасників, користувачів персональним комп'ютером – 22 учасника,  юних винахідників та раціоналізаторів – 30 учасників, «Мирний космос» - 13 учасників).   
За висновками журі більшість робіт учасників мали високий творчий рівень та техніку виконання. При захисті робіт широко використовувалася комп’ютерна презентація. Найбільш активним та  результативним було представництво Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (22 учасника, 18 призерів) та Новокаховської міської станції юних техніків (10 учасників, 7 призерів).
На підставі висновків журі та організаційного комітету


НАКАЗУЮ:

1.Затвердити результати  конкурсів, що додаються.
2
2. Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  (Рудика О.В.) нагородити дипломами     І, ІІ, ІІІ ступенів учасників,  які зайняли І, ІІ, ІІІ місця;
3. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділу позашкільної освіти, виховної роботи та інтернатних закладів  Лисенко І.М.

Заступник директора Департаменту                               Є.П.Кулькіна

Останні Новини
18.05.2023

Щорічно 18 травня в Україні вшановують пам’ять понад 200 тисяч кримських татар, яки?

Щорічно 18 травня в Україні вшановують пам’ять понад 200 тисяч кримських татар, яких ...
18.05.2023

18 травня Всесвітній день вишиванки! Вишиванка - духовна броня Українців ! Україна -

18 травня Всесвітній день вишиванки! Вишиванка - духовна броня Українців ! Україна ...
10.05.2023

Цьогоріч Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу.

Цьогоріч Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу.  ...